""
heureka
22.09.2025 10:46
"Je z ekokože. takže jeho životnosť je obmedzená, ale s tým sa ráta.
+ Kvalitné, masívne kancelárske kreslo
"
heureka
23.08.2025 09:01
"Celkovo hodnotím kladne (vyskúšala som veľa kresiel, kým som našla toto, ktoré mi najviac vyhovuje. Jediné, čo by som vytkla, je výška, ale uvidíme, ako mechanizmus a čalúnenie vydržia pri každodennom používaní :)
veľmi pohodlné, široké sedadlo, pekná poťahová látka, priaznivá cena, jednoduché zloženie, pre dlhšie sedenie pre mňa super – čalúnenie je naozaj pohodlné
– veľmi malý rozsah výšky – výška sedadla by mala mať väčší rozsah a na môj vkus by mohla byť o 5 cm vyššia
trochu mi vadí tá zlatá farba, radšej by som uvítala striebornú variantu,"
Zboží.cz
21.08.2025 08:32
"Celkovo hodnotím kladne (vyskúšala som veľa kresiel, kým som našla toto, ktoré mi najviac vyhovuje. Jediné, čo by som vytkla, je výška, ale uvidíme, ako mechanizmus a čalúnenie vydržia pri každodennom používaní :)
veľmi pohodlné, široké sedadlo, pekná poťahová látka, priaznivá cena, jednoduché zloženie, pre dlhšie sedenie je to pre mňa super – čalúnenie je naozaj pohodlné
– veľmi malý rozsah výšky – výška sedadla by mala mať väčší rozsah a na môj vkus by mohla byť o 5 cm vyššia
trochu mi vadí tá zlatá farba, radšej by som uvítala striebornú variantu,"
Zboží.cz
21.08.2025 08:21
"rýchle dodanie, celková spokojnosť"
Obec Sokoľany
20.08.2025 12:45
"Toto kreslo je určené výlučne na prácu „šéfa“. Je pohodlné, ale nie je vhodné na pravidelnú prácu s počítačom.
"
heureka
16.08.2025 16:48
"Kreslo je veľmi pohodlné."
Jana M.
07.08.2025 14:05
"+ plná spokojnosť
- nevhodné pre nižšie postavy"
heureka
01.08.2025 08:52
" Veľmi masívne a pohodlné kancelárske kreslo."
Zboží.cz
02.07.2025 09:15
"Veľmi pekné a pohodlné, nastaviteľná výška, úplná spokojnosť."
Drahomíra S.
04.06.2025 07:06
"Kvalita kresla zodpovedá cenovej kategórii, spĺňa moje požiadavky."
Jan M.
28.05.2025 10:34
" Pohodlné kreslo
– Vada na podrúčke, mierne odrenie laku"
Zboží.cz
20.04.2025 16:07
" Pohodlné kreslo
– Vada na podrúčke, mierne odrenie farby"
Zboží.cz
20.04.2025 10:46
"Kreslo je vynikajúce. Sedenie v ňom, aj dlhodobé, nie je únavné. Obchod sa správa veľmi seriózne. "
KOMÍNY s.r.o.
13.03.2025 08:45
"dobre prevedenie"
Agrosilo s.r.o.
10.03.2025 11:34
"Dodaná stolička sa nedala zmontovať, matica sedadla bola poškodená. V súčasnosti sa problém rieši výmenou. "
Tomáš z kancelarskezidle.com
Dobrý deň, ospravedlňujeme sa za komplikácie spôsobené našim dodávateľom. Áno, problém bol vyriešený okamžitou výmenou vadného kusu. Prajeme všetko dobré
Petr S.
09.01.2025 07:46
" Jednoduchá montáž, pohodlné sedenie."
Zboží.cz
06.01.2025 17:10
"rýchle dodanie
"
Ing. Josef Fillinger
21.11.2024 07:28
"Čas ukáže
zatiaľ je všetko v poriadku"
Zboží.cz
16.11.2024 14:01
"Pri montáži je potrebné postupovať opatrne, lakované časti sú citlivé a ľahko sa poškriabu. Ide o štandardné kancelárske kreslo, zatiaľ funguje a spĺňa naše očakávania v danej cenovej kategórii. "
Dýchej s.r.o.
15.11.2024 07:06
"Rýchle dodanie, výborná cena a kvalita.
"
heureka
02.11.2024 08:04
"výborná"
marie c.
01.11.2024 09:38
"Za tú cenu je to asi dobré.
Celkovo som spokojný. Uvidíme, ako dlho vydrží.
– Plastové opierky na ruky. Dúfam, že vydržia..."
Zboží.cz
05.10.2024 19:19
"Za tú cenu je to asi dobré.
Celkovo som spokojný. Uvidíme, ako dlho vydrží.
– Plastové opierky rúk. Dúfam, že vydržia..."
Zboží.cz
05.10.2024 10:17
"Som spokojná, splnilo to moje očakávania"
heureka
26.09.2024 16:54
"Kúpil som si už po druhýkrát kreslo tejto značky, čo svedčí o mojej spokojnosti."
Jan Š.
16.08.2024 17:35
"Dobrý pomer ceny a kvality
Tento typ som si objednal už po druhýkrát."
Zboží.cz
24.07.2024 21:42
"Tá istá stolička mi vydržala viac ako 5 rokov, vybral som si rovnaký model. Výborný pomer ceny a kvality
"
heureka
24.07.2024 16:55
"Zataľ to slúži uvidíme po roku"
heureka
20.07.2024 09:14
"Krásne spracovanie, len by som uvítal o približne 5 cm vyššiu základnú výšku sedadla"
heureka
23.06.2024 14:59
"Krásne spracovanie, len by som uvítal o cca 5 cm vyššiu základnú výšku sedadla"
heureka
23.06.2024 14:59
"inak pekný a pohodlný
pohodlný
– základné sedadlo (výška) by mohlo byť o 5 cm vyššie"
Zboží.cz
22.06.2024 12:39
"Všetko prebehlo v poriadku a stolička mi už dorazila.
Kvalita použitých materiálov, rýchly proces objednávania, nemal som problém si vybrať vďaka širokej ponuke kancelárskych potrieb"
heureka
17.06.2024 14:09
"Kreslo je pre mňa pohodlné, momentálne však riešim reklamáciu, pretože pri hojdaní vŕzga.
Obchod reaguje veľmi rýchlo a moja reklamácia je už po pár dňoch takmer vybavená
"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie. Sme radi, že ste boli s vybavením reklamácie spokojný.
heureka
03.06.2024 11:33
"Kreslo je pre mňa pohodlné, momentálne však riešim reklamáciu, pretože pri hojdaní vŕzga.
Obchod reaguje veľmi rýchlo a moja reklamácia je po pár dňoch už takmer vybavená
"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie. Teší nás, že ste boli s vybavením reklamácie spokojný.
heureka
03.06.2024 11:33
" Spokojnosť"
heureka
27.05.2024 07:09
" Za tie peniaze je dokonalá!
"
heureka
21.05.2024 16:36
"TOP Produkt za skvelú cenu. Odporúčam."
THE GYM, s.r.o.
19.05.2024 05:45
" celkovo dobrá"
Zboží.cz
12.05.2024 13:09
" Veľmi pohodlná, pôsobí robustne
- Montáž bola trochu náročnejšia, ale nič zásadné"
heureka
21.04.2024 12:43
"Super"
Petr Š.
21.04.2024 11:39
"krásny dizajn, výborná cena, maximálna spokojnosť"
Stredná odborná škola dopravná, Kvačalova 20, Bratislava
12.04.2024 07:29
"Ok?"
Ján H.
04.04.2024 05:01
"Kreslo krásne splnilo očakávanie"
Tomáš K.
26.03.2024 13:31
" Produkt vyzerá dobre a má kvalitné spracovanie
- opierky rúk sú z plastu, ťažko odhadnúť ich životnosť v porovnaní s kovom."
heureka
23.03.2024 22:09
" Produkt vyzerá dobre a má kvalitné spracovanie
- opierky rúk sú z plastu, ťažko odhadnúť ich životnosť v porovnaní s kovom."
heureka
23.03.2024 22:09
" Produkt vyzerá dobre a má kvalitné spracovanie
– opierky rúk sú z plastu, ťažko odhadnúť ich životnosť v porovnaní s kovom."
heureka
23.03.2024 22:09
"Stoličky vynikajúcej kvality a krásne"
SUNSET CINEMA s.r.o.
22.03.2024 10:11
" Kreslo pôsobí kvalitne a po zostavení a niekoľkých dňoch používania sa zdá, že všetko funguje podľa očakávaní.
– opierky sú z plastu, takže je ťažké odhadnúť, ako dlho vydržia pri väčšom zaťažení"
Zboží.cz
21.03.2024 19:58
" Kreslo vyzerá kvalitne a po zostavení a niekoľkých dňoch používania sa zdá, že všetko funguje podľa očakávaní.
– opierky sú z plastu, takže je ťažké odhadnúť, ako dlho vydržia pri väčšom zaťažení"
Zboží.cz
21.03.2024 11:14
" Zatiaľ v poriadku
"
heureka
19.03.2024 11:40
"Veľmi dobre sedenie , nosnosť kresla"
heureka
07.03.2024 05:47
"Spokojnost s rychlostou vybavenia + cena/kvalita."
heureka
29.02.2024 06:35
" Pohodlné, kvalitné"
heureka
19.02.2024 23:01
"veľmi pohodlné, spokojnosť"
Hana S.
19.01.2024 17:03
" Dizajn, spracovanie, príjemný materiál – za tú cenu je to podľa mňa skvelé kreslo, pôsobí pohodlne a sedí sa v ňom výborne
– zatiaľ o žiadnych neviem, mám ho len krátko"
Zboží.cz
17.01.2024 17:57
"Spokojnosť."
František S.
12.01.2024 06:06
" Úplná spokojnosť"
heureka
08.01.2024 07:18
" Veľa muziky za málo peňazí. Perfektné kreslo."
Zboží.cz
04.01.2024 11:07
" Veľmi pohodlná"
Zboží.cz
01.01.2024 22:11
"Uvedené nedostatky sa vyskytujú u všetkých podobných výrobkov, takže som s nimi počítal a nie som sklamaný.
Je to dobré sedenie za dobrú cenu. Ja som spokojný.
- vizuálne veľmi pekná kancelárska stolička
- príjemné sedenie
- dobrá ergonómia aj poloha opierok
- možnosť nastavenia výšky
- dobre spracovaný návod na montáž
- celkovo dobrý dojem
- - otvory pre skrutky nezodpovedajú závitovým protikusom skrytým pod
kožou, takže montáž sedadla a operadla je veľmi problematická. To je bolesť
všetkých podobných výrobkov.
- nevhodné uchytenie operadla, kde zaťaženie na veľkej páke preťažuje nevhodne
umiestnené skrutkové spoje
- malá tuhosť celej konštrukcie
- na mojej stoličke nefunguje naklápanie. Aj po uvoľnení príslušnej páky zostáva
mechanizmus pevne zablokovaný
- stolička umožňuje iba naklonenie celku, nie operadla voči sedáku, čo sa mi"
Zboží.cz
22.12.2023 22:16
"Uvedené nedostatky sa vyskytujú u všetkých podobných výrobkov, takže som s nimi počítal a nie som sklamaný.
Je to dobré sedenie za dobrú cenu. Ja som spokojný.
- vizuálne veľmi pekná kancelárska stolička
- príjemné sedenie
- dobrá ergonómia aj poloha opierok
- možnosť nastavenia výšky
- dobre spracovaný návod na montáž
- celkovo dobrý dojem
- - otvory pre skrutky nezodpovedajú závitovým protikusom skrytým pod
kožou, takže montáž sedadla a operadla je veľmi problematická. To je bolesť
všetkých podobných výrobkov.
- nevhodné uchytenie operadla, kde zaťaženie na veľkej páke preťažuje nevhodne
- stolička umožňuje iba naklonenie celku, nie operadla voči sedáku, čo sa mi zdá nedostatočné, ale nemôžem to posúdiť, pretože na mojej stoličke nefunguje ani to."
Zboží.cz
22.12.2023 17:49
"Uvedené nedostatky sa vyskytujú u všetkých podobných výrobkov, takže som s nimi počítal a nie som sklamaný.
Je to dobré sedenie za dobrú cenu. Ja som spokojný.
- vizuálne veľmi pekná kancelárska stolička
- príjemné sedenie
- dobrá ergonómia aj poloha opierok
- možnosť nastavenia výšky
- dobre spracovaný návod na montáž
- celkovo dobrý dojem
- - otvory pre skrutky nezodpovedajú závitovým protikusom skrytým pod
kožou, takže montáž sedadla a operadla je veľmi problematická. To je bolesť
všetkých podobných výrobkov.
- nevhodné uchytenie operadla, kde zaťaženie na veľkej páke preťažuje nevhodne
- stolička umožňuje iba naklonenie celku, nie operadla voči sedáku, čo sa mi"
Zboží.cz
22.12.2023 08:23
"Skvelé kreslo za skvelú cenu."
PRODO...
04.12.2023 07:36
"Stolička už vŕzga, ako keby som ju mal už roky "
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za komplikácie, vyplnila som za vás reklamčný formulár. Náš reklamný technik vás bude kontaktovať.
Patrik T.
26.11.2023 05:38
"Celkovo som spokojný.
Pôsobí na mňa kvalitne.
– Čakal som svetlejšiu béžovú farbu."
Zboží.cz
23.11.2023 14:27
"Celkovo som spokojný.
Pôsobí na mňa kvalitne.
- Čakal som svetlejšiu béžovú farbu."
Zboží.cz
23.11.2023 12:38
"Kreslo mi úplne vyhovuje. Mám len obavy, ako dlho vydrží umelá koža na podrúčkach, či je niekde k dispozícii náhradný diel."
Karel K.
23.11.2023 10:52
" Zodpovedá popisu a fotografiám"
Zboží.cz
18.11.2023 08:38
"Krásne, mohutné a pohodlné kreslo"
Karel L.
16.11.2023 09:27
"Kvalitný výrobok, moderný vzhľad, takže som úplne spokojný."
heureka
08.11.2023 17:55
"Top"
Helio...
07.11.2023 16:43
"Béžová farba má skôr hnedý odtieň, inak som spokojný."
heureka
31.10.2023 21:33
"Béžová farba má skôr hnedastý odtieň, inak som spokojný."
heureka
31.10.2023 21:33
"Všetko prebehlo tak, ako malo."
Vítězslav S.
07.10.2023 03:25
"No a nakoniec, tá eko koža je už celá odrená, takže ošúchané džínsy z totalitného TUZEXU sú stále IN.
Keď bolo kreslo nové, bolo naozaj dobré. Dokúpil som si aj náhradné kolieska, ale stále ich mám odložené.
- Horšie je to však so zdvíhacím mechanizmom, ktorý vydržal niečo málo cez rok a začal vypadávať. Hoci vážim 110 kg a v popise je nosnosť 130 kg, kreslo sa stále zosúva a už ma nebaví neustále sa zdvíhať a skákať v kresle ako teriér, takže mi nezostáva nič iné, ako za tie peniaze sedieť v nízkej polohe."
Zboží.cz
29.09.2023 08:14
"Poťah je zvlnený."
heureka
14.09.2023 11:47
"+ Kvalitné spracovanie a pohodlné sedenie."
heureka
08.09.2023 06:12
"Pohodlné kreslo"
heureka
22.08.2023 16:10
" Veľmi pohodlné, aj pri dlhšom sedení pri počítači"
Zboží.cz
11.08.2023 13:39
"Odporúčam
– príjemné posedenie"
Zboží.cz
07.08.2023 14:47
" pohodlné, za dobrú cenu"
Zboží.cz
04.08.2023 16:31
"Kreslo zodpovedá cenovej kategórii, čo je potrebné zohľadniť pri nákupe. Všetky negatíva, aspoň u mňa, väčšinou kompenzuje pohodlné sedenie.
Veľmi pohodlné sedenie
Rozumná cena
- Kvalita použitých plastov, hneď sa poškrabú, pôsobia lacno
Malý rozsah nastavenia výšky sedenia
Horšie pohyblivé kolieska"
heureka
24.07.2023 09:36
"Kreslo zodpovedá cenovej kategórii, čo je potrebné zohľadniť pri nákupe. Všetky negatíva, aspoň pre mňa, väčšinou kompenzuje pohodlné sedenie.
Veľmi pohodlné sedenie
Rozumná cena
- Kvalita použitých plastov, hneď sa poškrabú, pôsobia lacno
Malý rozsah nastavenia výšky sedenia
Horšie pohyblivé kolieska"
heureka
24.07.2023 09:36
"Kreslo zodpovedá cenovej kategórii, čo je potrebné zohľadniť pri nákupe. Všetky negatíva, aspoň u mňa, väčšinou kompenzuje pohodlné sedenie.
Veľmi pohodlné sedenie
Rozumná cena
- Kvalita použitých plastov, hneď sa poškrabú, pôsobia lacno
Malý rozsah nastavenia výšky sedenia
Horšie sa pohybujúce kolieska"
heureka
24.07.2023 09:36
" Kvalitný výrobok"
Zboží.cz
22.07.2023 15:59
" Rozumná cena"
Zboží.cz
01.07.2023 08:53
"chýba nastavenie výšky"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie. Vyplnila som vám reklamčný formulár, náš technik sa s vami skontaktuje.
P Ú V...
25.06.2023 07:59
"Stolička zatiaľ funguje bez problémov, materiál je príjemný, dobre sa na nej sedí a hlavne sa točia kolieska, čo je u niektorých stoličiek dosť veľký problém, a to aj napriek tomu, že nemám až takú veľkú váhu – 75 kg
Myslím si, že táto stolička stojí za kúpu. Aj cenovo je celkom prijateľná."
heureka
20.06.2023 12:45
" kvalita"
Zboží.cz
16.06.2023 08:20
"S kancelárskou stoličkou som veľmi spokojná, je pohodlná a pekná. Aj cena bola dobrá."
Silvie P.
28.05.2023 08:45
"poskrabane plasty stolicky"
Aurelian F.
23.05.2023 15:21
" Prírodné a ľahké kreslo."
Zboží.cz
19.05.2023 12:53
" Lacné kreslo, pritom pohodlné, dobre čalúnené, nevŕzga, na rozdiel od iných, ktoré sú dvakrát drahšie, skvelý hojdací mechanizmus, rýchla a jednoduchá montáž
– zatiaľ žiadne "
Zboží.cz
07.05.2023 21:28
"Tento nákup odporúčam
– vyzerá veľmi pekne, je pohodlný, montáž je jednoduchá aj pre ženu / navyše na stránkach obchodu nájdete aj videonávod na montáž /. Používam ho asi 2 týždne a zatiaľ je všetko podľa mojich predstáv. Ak vydrží čalúnenie, budem veľmi spokojná a nákup odporúčam."
Zboží.cz
26.04.2023 20:20
"Kreslo je veľmi pohodlné, pekné, nákup odporúčam. Týmto ďakujem spoločnosti Kancelář 24 za perfektný prístup, pri probléme s dopravou mi veľmi rýchlo vyšli v ústrety, pri vrátení poškodeného dielu mi ho do 48 hodín vymenili za nový, všetkým odporúčam nákup tu – ústretovosť, milé jednanie.
príjemné sedenie, vizuálne veľmi pekné, montáž rýchla a jednoduchá aj pre ženu
- zatiaľ nič, používam krátko"
heureka
26.04.2023 07:23
"Dobrá kvalita za rozumnú cenu, rýchle doručenie, spokojnosť."
Michal Š.
19.04.2023 11:06
"+ cena vyborna k produktu"
heureka
17.04.2023 12:50
"Veľmi pochod luny kreslo,pekný dizajn. A cena. "
Tomáš H.
13.04.2023 18:53
" Odporúčam"
heureka
01.04.2023 10:10
"Kúpená stolička je pohodlná a som s ňou spokojný."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, veľmi vám ďakujeme za vaše kladné hodnotenie.
Květoslav S.
31.03.2023 17:49
"+ Veľmi pohodlné kreslo"
heureka
21.03.2023 17:37
"Dobre."
SoftR...
16.03.2023 07:09
"Kreslo je mimoriadne pohodlné, odporúčam"
František J.
11.03.2023 14:40
"Sú vyborné"
EDU.C...
09.03.2023 11:39
"pre starších ľudí náročná montáž"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi vám ďakujeme za vašu spätnú väzbu a veľmi si ceníme vaše kladné hodnotenie tohto produktu.
Jiřina J.
06.03.2023 10:58
"pekná a pohodlná"
Iveta K.
27.02.2023 15:46
"."
SOXLA...
21.02.2023 06:42
"Dobre, vzhľad a kvalita za nízku cenu.
"
heureka
18.02.2023 10:53
"Kreslo je veľmi pohodlné, sedí sa na ňom skvele. Som veľmi spokojný. Odporúčam."
Zboží.cz
14.02.2023 21:05
"Zatiaľ je kreslo vynikajúce"
Bohumil K.
14.02.2023 19:37
"Kvalitné kancelárske kreslo."
Kinet...
14.02.2023 07:49
"Zaujímavé je, že kreslo je príliš naklonené dozadu a nedá sa nastaviť do inej polohy
snáď sa to zlepší
– po prevzatí zásielky som zistil drobné poškodenie obalu, pri montáži som zistil poškodenie hornej teleskopickej tyče „H“; väčšie poškodenia som opravil tavnou pištoľou, ale chýbajúci pásik sa nedá opraviť"
Zboží.cz
17.01.2023 12:35
"Zaujímavé je, že kreslo je príliš naklonené dozadu a nedá sa nastaviť do inej polohy
snáď sa to zlepší
– po prevzatí zásielky som zistil drobné poškodenie obalu, pri montáži som zistil poškodenie horného teleskopu „H“; väčšie poškodenia som opravil tavnou pištoľou, ale chýbajúci pásik sa nedá opraviť"
Zboží.cz
17.01.2023 12:30
"Vyzerá veľmi pekne. Sedí sa na ňom pohodlne. Chcela som niečo pevné, syn je poriadny chlap a klasická stolička sa zlomila. Kreslo zatiaľ drží????"
Martina L.
17.01.2023 08:34
"S kreslom sme spokojní, už máme doma tri, sú super, obchod spoľahlivý, rýchle doručenie, komunikácia super, môžem len odporučiť "
Lenka K.
16.01.2023 09:30
"Kancelárske kreslo DESMOND z čiernej koženky som si kúpila v obchode KANCELÁŘSKÉ ŽIDLE v Prahe 8 a používam ho pri počítači. Vybrala som si ho, pretože mi vyhovuje veľkosťou a dobre sa na ňom pracuje. S výberom som veľmi spokojná."
Jarmila P.
12.01.2023 11:44
"Úplne super. Uz som si kupil druhu. Ta bola dpopkonca lacnejšia než vlani. Cena super, kvalita tiez, lahke montovanie. Odporúčam "
Peter M.
11.01.2023 06:51
" pohodlné, príjemná farba"
Zboží.cz
05.01.2023 13:50
" príjemné sedenie
– kolieska sa moc nehýbu"
Zboží.cz
03.01.2023 17:38
" príjemné sedenie
– kolieska sa príliš nehýbu"
Zboží.cz
03.01.2023 12:23
" príjemné sedenie
– kolieska sa moc neotočia"
Zboží.cz
03.01.2023 10:26
" pohodlné"
Zboží.cz
29.12.2022 22:41
" Je skvelá, druhú mám už rok a som spokojná"
Zboží.cz
29.12.2022 21:55
" Veľmi pekná, pevná stolička."
Zboží.cz
29.12.2022 12:03
" Áno, ďakujem, skvelá cena a pohodlie. Zaujímavé farebné prevedenie :)"
Zboží.cz
28.12.2022 19:15
" Áno, vďaka, skvelá cena a pohodlie. Zaujímavé farebné prevedenie :)"
Zboží.cz
28.12.2022 11:21
" Dobrá cena"
Zboží.cz
27.12.2022 13:50
" Stolička presne ako na obrázku. Stoličku som si zostavila sama, podľa návodu to bolo jednoduché. Krásna stolička, som spokojná."
Zboží.cz
23.12.2022 12:20
"Kreslo má pekné vyhotovenie. Je lacné.
– Montáž podrúčok na sedák a operadlo je náročná ."
Zboží.cz
21.12.2022 14:55
"Kreslo má pekné vyhotovenie. Je lacné.
– Montáž podrúčok na sedadlo a operadlo je náročná ."
Zboží.cz
21.12.2022 09:20
"Som veľmi spokojná, stolička je krásna a spĺňa moje očakávania "
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi nás teší, že ste s nákupom spokojní. Ďakujeme za vaše kladné hodnotenie.
Lívia
20.12.2022 18:35
" Príjemný materiál a neuveriteľne pohodlné"
Zboží.cz
14.12.2022 18:08
"Chýba mi väčší sklon do ležiacej polohy, inak je všetko tak, ako má byť"
Zboží.cz
14.12.2022 14:59
" všetkým odporúčam"
Zboží.cz
11.12.2022 18:37
"Kreslo je vynikajúce, pohodlné a naozaj kvalitné. Oceňujem možnosť verzie bez koliesok. Naozaj skvelý produkt. Ďakujem"
Katarína
09.12.2022 07:35
"Produkt prišiel v neoriginálnom obale a vykazoval známky používania. Pravdepodobne išlo o vystavený tovar.
rýchlosť doručenia, použitý"
heureka
08.12.2022 08:22
"Zatiaľ to nie je možné posúdiť."
heureka
05.12.2022 13:32
" Toto kreslo sa mi páčilo a navyše malo výhodnú cenu;
pohodlné, mäkké čalúnenie aj na opierkach rúk;
používam ho každý deň pri počítači
– len som mal trochu problém s montážou a skrutkovaním dodaného kresla, ale potom už bolo všetko v poriadku"
Zboží.cz
05.12.2022 10:22
" pohodlné, dobrá cena"
Zboží.cz
03.12.2022 14:56
"Nechcelo sa mi to znova rozoberať a nie je to až také zlé, ale úplne spokojný nie som....
Vyzerá to dobre
- V operadle neboli otvory na montáž a čalúnenie je dosť tvrdé, takže sa ľahko preleží...."
Zboží.cz
23.11.2022 13:58
"Celkový dojem je dobrý. Zatiaľ spokojnosť, splnila očakávania. Uvidíme koľko vydrží poťah. Je to taká jemná koženka.
+ Pohodlné kreslo, za tie peniaze myslím veľmi dobré."
heureka
20.11.2022 09:32
"Kúpil som si toto kreslo na základe dobrých recenzií... s vlastnou recenziou som chcel trochu počkať a oplatilo sa to
- kreslo mám už 1,5 roka, ale už v prvom roku bola sedacia časť rýchlo opotrebovaná a musel som si dokúpiť hrubšiu penovú podložku, ale na nej ma nebolel zadok
- po roku sa začal piest samovoľne uvoľňovať... teraz je nepoužiteľný (po vysunutí kreslo spadne úplne dole do 5 minút)
- dosť hlasno praská (polohovanie dozadu sa dá zablokovať, sedenie je však v tomto režime veľmi hlučné... stačí sa na stoličke len trochu pohnúť a stolička praská ako bláznivá aj po dotiahnutí všetkých častí)
čo dodať... lacná stolička, tak sa k nej aj správali pri návrhu a výrobe
po roku a pol kupujem novú stoličku... odporúčam pozrieť sa po inej značke alebo si priplatiť"
jakub
07.11.2022 13:13
" Vyhovoval vzhľadom aj funkciou
pohodlie pri sedení
každý deň"
Zboží.cz
25.10.2022 21:26
" naozaj pohodlné kreslo
jednoduchá montáž
- škoda , že sa nedá nastaviť na väčšiu výšku"
heureka
21.10.2022 09:10
"Moja dcéra, ktorá je študentka, je z toho úplne nadšená!
Pohodlný, neutrálny odtieň, ktorý sa hodí do väčšiny interiérov, jednoduchá údržba v prípade drobnej nehody (občerstvenie) = stačí vlhčená utierka a je to vyriešené :-)"
Zboží.cz
15.10.2022 14:05
" Je to skvelé, môžem to vrelo odporučiť"
Zboží.cz
13.10.2022 14:07
"Krásne kreslo za dobrú cenu.
Pekná stolička. Sedí sa na nej príjemne."
Zboží.cz
25.09.2022 20:53
"Perfektná stolička za dobrú cenu – spokojnosť."
heureka
21.09.2022 22:58
" Pohodlné."
heureka
14.09.2022 08:26
" vynikajúci stav a pekný vzlet."
Zboží.cz
28.08.2022 10:34
"Zásielka dorazila v poriadku. Montáž bola jednoduchá, po dvoch mesiacoch funguje veľmi dobre. Používam ju doma. "
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, ďakujeme za vaše kladné hodnotenie.
Jarka
06.08.2022 08:29
" Pohodlné sedenie a prospešné pre chrbát
– Mohlo by byť o niečo vyššie"
Zboží.cz
27.07.2022 11:51
"pohodlné aj pri dlhšom sedení
pevné, mäkké, s možnosťou hojdania"
Zboží.cz
26.07.2022 16:44
"pohodlné aj pri dlhšom sedení pri práci
pevné, mäkké, s možnosťou hojdania"
Zboží.cz
26.07.2022 15:10
" Páčilo sa mi:
pevnosť – unesie aj ťažšiu osobu
a – sklon operadla nie je možné nastaviť kvôli pevne pripevneným podrúčkam
nekvalitné šitie, krivé"
Zboží.cz
25.07.2022 15:25
" Páčilo sa mi:
pevnosť – unesie aj väčšiu váhu osoby
ka – sklon operadla nie je možné nastaviť kvôli pevne pripevneným podrúčkam
nekvalitné šitie, krivé"
Zboží.cz
25.07.2022 12:04
" Páčilo sa mi:
pevnosť – unesie aj ťažšiu osobu
a na každodenné použitie – sklon operadla nie je možné nastaviť kvôli pevne pripevneným podrúčkam
nekvalitné šitie, krivé"
Zboží.cz
25.07.2022 08:31
"Na otestovanie je to príliš krátka doba, ale zatiaľ som spokojný."
heureka
11.06.2022 00:41
" Pretože sa mi páčil. Vyhovuje mi vo všetkých ohľadoch. Tento produkt používam pri počítači."
Zboží.cz
13.05.2022 19:37
"Zatiaľ je to v poriadku, uvidíme, ako to bude ďalej."
heureka
06.05.2022 11:09
"Príjemná stolička, dobrý pomer ceny a kvality.
Všetko zodpovedá obrázku, aj farba... Nepôsobí prehnane mohutne ako niektoré kancelárske stoličky, dobre zapadá aj k písacímu stolu v interiéri.
– Prešívanie mohlo byť vykonané starostlivejšie, ale nie je to žiadna tragédia."
Zboží.cz
19.04.2022 17:22
"Príjemná stolička, dobrý pomer ceny a kvality.
Všetko zodpovedá obrázku, aj farba... Nepôsobí prehnane mohutne ako niektoré kancelárske stoličky, dobre zapadne aj k písacímu stolu v interiéri.
– Prešívanie mohlo byť vykonané starostlivejšie, ale nie je to žiadna tragédia."
Zboží.cz
19.04.2022 10:56
"Vzhľadom na cenu sa dajú prehliadnuť nedostatky, celkový dojem je dobrý.
Zodpovedá obrázku, zmestí sa doň aj mohutnejší a vyšší človek.
- Plastové odliatky majú nekvalitný povrch, kovové časti sú nepresné."
Zboží.cz
10.04.2022 21:28
"Vzhľadom na cenu sa dajú prehliadnuť nedostatky, celkový dojem je dobrý.
Zodpovedá obrázku, zmestí sa doň aj mohutnejšia a vyššia osoba.
- Plastové odliatky majú nekvalitný povrch, kovové časti sú nepresné."
Zboží.cz
10.04.2022 12:33
"Stolička je pohodlná a tiež estetická. Podobnú som používal už v minulosti a bol som s ňou veľmi spokojný. Verím, že rovnako poslúži i táto nová.
Stolička ako celok je pekne čalúnená. pri pohľade zblízka však vidieť, že čalúnenie na obidvoch rukovätiach nemá rovnaký tvar."
heureka
31.03.2022 21:28
" Veľmi pekné,
– Rozsah nastavenia výšky sedadla je malý"
Zboží.cz
22.03.2022 12:39
" dokonalé spracovanie, dokonalý vzhľad, najkrajšie stoličky na trhu"
Zboží.cz
09.03.2022 18:58
" Plne funkčná, krásna"
Zboží.cz
04.03.2022 09:22
" príjemný na dotyk"
Zboží.cz
25.02.2022 19:16
"Kreslo mám asi mesiac. Aj ja mám problém s nakláňaním na ľavú stranu, ale zatiaľ nevŕzga. Keby som vedela, že je z Poľska, nekúpila by som ho. Uprednostňujem českých výrobcov. Cena žiaľ zodpovedá kvalite. Neodporúčam. "
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. V našej ponuke nájdete výrobcov z rôznych krajín. Cena sa potom odvíja od použitých komponentov.
Dana
21.02.2022 06:56
" Presne podľa môjho vkusu"
Zboží.cz
05.02.2022 12:09
"Od výroby je mierne naklonená na ľavú stranu. Po pol roku používania je sedadlo roztrhané a vypadáva z neho ružová výplň. Keď je v spodnej polohe, pri sedení na nej vŕzga. Poľský šmejd, ktorý nám v kancelárii nevydržal ani pol roka. Na to, koľko stála, je to šmejd! Kúpili sme ju na základe miestnych recenzií z Heureky v máji 2021 a to bola chyba."
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za Vaše hodnotenie. Mrzí nás Vaša nespokojnosť a ospravedlňujeme sa za nepríjemnosti spojené s vadou kresla. Všetko je možné vyriešiť do 24 mesiacov vyplnením tohto formulára:
https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1
Zdeněk
03.02.2022 11:43
" Pohodlná stolička, skvelá opierka v oblasti bedier a krku."
Zboží.cz
30.01.2022 09:09
"Kúpili sme to ako darček, dcéra je spokojná
Pohodlné, jednoduchá montáž"
Zboží.cz
25.01.2022 09:47
" pohodlné
– zle držiace opierky rúk"
Zboží.cz
03.01.2022 15:37
" Pohodlné, na výber sú 3 farby, som veľmi spokojný."
Zboží.cz
01.01.2022 19:53
" Je pohodlné
– kreslo prišlo poškodené (odrené podrúčky, poškvrnený poťah).
Tieto vady nie je možné odstrániť."
Zboží.cz
28.12.2021 13:39
"Kreslo mám už 2 týždne a zatiaľ som s ním maximálne spokojný
cena zodpovedá kvalite, je v poriadku."
Ladislav
28.12.2021 09:14
" zaujalo ma to"
Zboží.cz
15.12.2021 17:50
"- zatiaľ neľutujem svoje rozhodnutie kúpiť tento výrobok a dúfam, že to tak zostane aj v budúcnosti
- vyzerá veľmi dobre
- kreslo je pohodlné
- umelá koža vyzerá ako pravá koža
- - zatiaľ žiadne, kreslo používam len krátko"
Zboží.cz
04.12.2021 11:44
" Robustné, príjemne pohodlné a veľmi estetické."
Zboží.cz
26.11.2021 12:45
" Kreslo je krásne a pohodlné, ale prišiel nám vadný kus.
– Čakáme na vybavenie reklamácie."
Zboží.cz
19.11.2021 17:56
"retušované vady farbou
výhodná cena"
heureka
14.11.2021 17:09
"Myslím si, že cena zodpovedá kvalite. Za túto cenu určite dostanete očakávanú kvalitu. Materiál aj spracovanie sú v poriadku. Sedí sa na ňom pohodlne. Mechanika zatiaľ funguje bez problémov. Môžem ho odporučiť všetkým, ktorí nechcú investovať do drahého kresla a chcú mať celkom slušný výrobok. "
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za kladnú recenziu, určite pomôže ostatným zákazníkom pri výbere.
Martin
27.10.2021 07:43
" Pohodlné kreslo v kvalite zodpovedajúcej cene.
– Farba na plastových častiach sa môže ľahko odrieť."
Zboží.cz
10.10.2021 20:47
" Pohodlné a praktické"
Zboží.cz
10.10.2021 11:09
"Veľmi slušná stolička za prijateľnú cenu
v danej cenovej kategórii veľmi slušná a pohodlná stolička, čo si však každý musí vyskúšať osobne
– nejde o špičkový produkt, takže pri hojdaní sa ozývajú rôzne „šuchotania“ alebo vŕzgania, čo sú však u kancelárskych stoličiek celkom bežné zvuky. Kto chce tichosť a komfort, musí si priplatiť"
Zboží.cz
16.09.2021 08:46
"Veľmi slušná stolička za prijateľnú cenu
v danej cenovej kategórii veľmi slušná a pohodlná stolička, čo si však každý musí vyskúšať osobne
– nejde o špičkový produkt, takže pri hojdaní sa ozývajú rôzne „šuchoty“ alebo vŕzganie, čo sú však u kancelárskych stoličiek celkom bežné zvuky. Kto chce tichosť a komfort, musí si priplatiť"
Zboží.cz
16.09.2021 08:08
"Toto vŕzganie je dosť nepríjemné.
Pohodlné
- Hlučné vŕzganie."
Zboží.cz
01.09.2021 16:06
" pohodlný"
Zboží.cz
29.08.2021 22:20
"Ideálne kreslo k počítaču. Mäkké, pohodlné a hlavne v ňom sa chrbát narovná."
Zboží.cz
15.08.2021 20:35
"Po mesiaci intenzívneho používania (125 kg) stále bez jedinej poruchy. Vzhľadom na cenu výrazne prekonala moje očakávania. Úplná spokojnosť, môžem odporučiť."
František Suchánek
08.08.2021 10:16
"Berem to späť, je to šmejd! Po týždni používania sa operadlo neustále nakláňa dozadu aj v režime bez hojdania. "
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
mrzí nás Vaša nespokojnosť. Ak mechanika nefunguje tak, ako má, odporúčame vyplniť tento reklamčný formulár, na základe ktorého sa Vám ozve náš reklamný technik a problém s Vami vyrieši. Formulár nájdete tu:
https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1
Filip Červený
27.07.2021 20:48
" Sedí sa na ňom príjemne, rýchla montáž, materiál z eko kože – príjemný
- lakovaný kríž a podrúčky – nič mimoriadne
Celkovo si myslím, že za tú cenu je to slušné kreslo.
"
heureka
26.07.2021 18:56
" Som spokojný, je celkom pohodlná a hlavne sa farbou hodí k ostatnému zariadeniu izby. Stoličku používam denne približne 6 hodín."
Zboží.cz
25.07.2021 21:09
" Som spokojný, je celkom pohodlná a hlavne farebne ladí s ostatným zariadením izby. Na stoličke sedím denne približne 6 hodín."
Zboží.cz
25.07.2021 09:20
" Som spokojný, je celkom pohodlná a hlavne farebne ladí s ostatným zariadením izby. Stoličku používam denne približne 6 hodín."
Zboží.cz
25.07.2021 08:14
"Najprv mi poslali inú stoličku, ale do týždňa som mal tú správnu, čo bolo fajn.
Táto stolička je dobrá, ale má jednu veľkú nevýhodu – ak máte viac ako 180 cm, opierka na „krk“ dosť tlačí na hornú časť chrbta a núti vás nakláňať krk dopredu. Vyriešil som to jednoduchým chirurgickým zákrokom, pri ktorom som tú hornú strednú časť úplne odrezal. Stolička je teraz veľmi pohodlná a dávam jej 5 hviezdičiek. Predtým to však bolo tak na 1. "
Filip Červený
21.07.2021 20:34
" pohodlné
– zloženie "
Zboží.cz
18.07.2021 14:14
"Veľká spokojnosť, ďakujem.
Kancelársku stoličku som si vybrala hlavne kvôli farbe a cene.
Produkt vyniká tým, že stoličku je možné nastaviť až na výšku sedu cca 55 cm.
Stoličku používam až dvakrát denne.
- Zatiaľ som nezaznamenala žiadny problém, žiadnu chybu"
Zboží.cz
26.06.2021 10:51
"Odporúčam
Najlepšie a najkrajšie kreslo, aké som doteraz mal.... Cena TOP
Je neuveriteľne príjemné na sedenie"
Zboží.cz
20.06.2021 21:35
"Odporúčam
Najlepšie a najkrajšie kreslo, aké som doteraz mal.... Cena je skvelá
Je neuveriteľne príjemné na sedenie"
Zboží.cz
20.06.2021 20:04
"+ Kreslo je pohodlné, dúfam, že vydrží dlho."
heureka
30.05.2021 18:36
"Odporúčam tuto stoličku kazdemu
+ Naj kreslo v akom som sedel, Max spokojnost, Najnižšia cena, Vysoká kvalita
- Nie sú žiadne nevyhody"
heureka
27.05.2021 08:11
"Krásna, pohodlná, veľká, priestranná, odporúčam.
Chýbal skrutka"
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za kladné hodnotenie, teší nás, že ste spokojná. Ospravedlňujeme sa za chýbajúcu skrutku. Problém môžete jednoducho vyriešiť vyplnením tohto formulára, na základe ktorého sa vám ozve náš reklamný technik a skrutku vám zašle.
https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1
Lucie Mušková
19.04.2021 11:54
"Som veľmi spokojná. Kreslo je pohodlné, príjemné a niekedy sa mi stane, že v ňom pri počítači aj zaspím."
Zuzana Dvořáčková
09.04.2021 19:53
"Stolička prišla v poriadku, ale 1) krabica bola poškodená, stolička však prišla v poriadku
2) celá váha chrbta (bedier) spočíva len na 4 skrutkách a silne pochybujem o nosnosti 120 kg.
3) vybavovanie reklamácie trvalo dlho. Dokonca o jeden deň dlhšie, ako stanovuje zákon (15 dní) namiesto 14 dní. 4) Vaša internetová podpora nestojí za veľa. Na reklamáciu ste reagovali až po 7 pracovných dňoch a potom mi slečna/pani oznámila, že mi do 14 dní vrátia peniaze. Na to som jej povedal, že tovar im prišiel už pred 7 dňami, takže na to majú 7 dní, a táto slečna/pani to skutočne uznala a povedala, že to vybaví rýchlejšie. Bohužiaľ to trvalo 8 dní (nepripadalo mi to ako veľká priorita). Hodnotenie 2/5 dávam len za slečnu, s ktorou som si písal e-maily. Odporúčal by som vedeniu, aby prijalo viac ľudí, pretože zjavne nestíhajú. "
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za hodnotenie.
1) Teší nás, že tovar je v poriadku, hoci vám prišiel v poškodenom obale. Môžem vás uistiť, že zásielky z nášho skladu odchádzajú vždy v poriadku, bohužiaľ nemáme žiadny vplyv na to, ako s nimi zaobchádza prepravca.
2) Nosnosť nám potvrdil samotný výrobca.
3) Zo zákona je potrebné reklamáciu vyriešiť najneskôr do 30 dní.
4) Lehota 14 dní platí pre vrátenie platby. Je to štandardná lehota a takto informujeme aj našich zákazníkov. Ospravedlňujeme sa, ak bola vo Vašom prípade platba vybavená neskôr.
Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie, snažili sme sa problém vyriešiť čo najrýchlejšie. Vo vašom prípade sa zbehlo viac komplikácií naraz, čo spôsobilo zmätok. Ešte raz prosím prijmite našu ospravedlnenie. Prajem pekný deň.
Martin Červa
07.04.2021 17:15
"Rýchle dodanie, jednoduchá montáž. Kreslo je pohodlné a pevné, trochu ruší len praskanie v mechanizme naklápania sedadla. Za túto cenu je to však zanedbateľná drobná vada."
Josef
24.03.2021 12:14
" Veľmi pohodlné
Kvalitné spracovanie"
Zboží.cz
23.03.2021 10:53
"V pohode. Materiály nie sú úplne v top kvalite. Ale dá sa to. Nabudúce by som to už nekúpila."
heureka
06.03.2021 15:41
"V pohode. Materiály nie sú úplne v najlepšej kvalite. Ale dá sa to. Nabudúce by som to už nekúpila."
heureka
06.03.2021 15:41
"Od začiatku to teda nebolo nič moc. O nejakom pevnom a stabilnom sedení sa nedá veľmi hovoriť. Recenziu píšem po 2,5 rokoch používania, keď to kreslo definitívne doslúžilo a zlomila sa opierka na ruky."
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za hodnotenie. Na kreslo sa vzťahuje záruka len 24 mesiacov. Ak by ste potrebovali náhradnú opierku na ruku, napíšte nám prosím žiadosť o opierku a my vám ponúkneme cenu.
Adam
02.03.2021 14:55
"Spokojnosť s výrobkom aj s obchodom
Pohodlné, splnilo očakávania, lacné"
Zboží.cz
27.01.2021 19:03
"Farba, tvar, všetko zodpovedá popisu. Trochu sme sa namáhali, kým sme pri montáži presne nasadili operadlo na sedák, ale zvládli sme to. Je veľké, pohodlné, dobre sa na ňom sedí."
Monika
19.01.2021 14:56
" Dobrá funkčnosť."
heureka
16.01.2021 11:48
"Dobrá cena a kvalita výrobku
Cena a kvalita, žiadne nevýhody"
heureka
12.01.2021 13:15
"Kreslo nemám príliš dlho, ale zatiaľ som s ním úplne spokojný. Montáž bola jednoduchá a je veľmi pohodlné. A navyše je aj v peknej farbe. Zdá sa, že poľskí výrobcovia vedia dodávať nielen veľmi lacné veci, ale niekedy aj celkom kvalitné. Poměr ceny a kvality sa zdá byť vynikajúci. Kreslo môžem len odporučiť, ale aj tak je vždy lepšie si ho pred kúpou osobne vyskúšať. Každý má inú postavu a iné požiadavky. Čo niekomu vyhovuje výborne, inému nemusí úplne vyhovovať."
Lukáš
12.01.2021 11:57
" pohodlná poloha sedenia, dobre anatomicky spracovaná, tuhosť čalúnenia, umiestnenie a tvar podrúčok
- náročnejšie prispôsobenie pri montáži"
heureka
10.01.2021 20:25
" pohodlná poloha pri sedení, dobre anatomicky prispôsobená, tuhosť čalúnenia, umiestnenie a tvar podrúčok
- náročnejšie prispôsobenie pri montáži"
heureka
10.01.2021 20:25
" pohodlná poloha pri sedení, dobre anatomicky spracovaná, tuhosť čalúnenia, umiestnenie a tvar podrúčok
- náročnejšie prispôsobenie pri montáži"
heureka
10.01.2021 20:25
"Priniesol ho Ježiško a je skvelé, pohodlné"
Eva Floriánová
10.01.2021 20:19
"nič
zodpovedá mojim požiadavkám, som spokojný, odporúčam"
heureka
09.01.2021 09:11
"Bola som veľmi spokojná s prístupom zamestnancov, pomohli mi s výberom kresla, po zaplatení mi kreslo doviezol ich vodič a vyniesol ho na 2. poschodie.
Kreslo po montáži ešte v ten istý deň funguje bez akýchkoľvek problémov, je pohodlné, oveľa lepšie ako moje pôvodné čalúnené kreslo a farebne zapadlo do interiéru, mám oveľa viac miesta v malom byte.
Ešte raz by som chcela všetkým poďakovať a odporučiť ďalším zákazníkom, ktorí uvažujú o kúpe kresla alebo stoličky, veľkou výhodou je vyskúšanie priamo v predajni."
Zdenka Chumchalová
08.01.2021 08:44
" sme úplne spokojní, stoličky tohto typu používame už dlhší čas"
heureka
07.01.2021 07:51
"Pohodlné, príjemný materiál a rýchle vybavenie. "
Marie Pátková
02.01.2021 14:54
"Stolička vyzerá pekne, dobre sa na nej sedí, je pohodlná."
heureka
30.12.2020 17:08
"Prístup a ochota personálu sú profesionálne. Kreslo je kvalitné a pohodlné, odporúčam ho všetkým"
Jiří
29.12.2020 11:54
"Úplná spokojnosť, stolička je dostatočne veľká aj pre silnejšie postavy. "
Marta Podrázská
26.12.2020 18:47
"pohodlné kreslo, kvalitný materiál, pekná farba"
heureka
13.12.2020 09:57
" Veľké a pohodlné kreslo. Úplná spokojnosť
– Chýbajúce krytky skrutiek"
heureka
06.12.2020 11:34
" Veľké a pohodlné kreslo. Úplná spokojnosť
- Chýbajúce krytky skrutiek"
heureka
06.12.2020 11:34
" Veľké a pohodlné kreslo. Úplná spokojnosť
– Chýbajúce krytky skrutiek"
heureka
06.12.2020 11:34
"Mal som mierne obavy čo to bude za stolička či budem spokojný ale musím plnohodnotne zhodnotiť, že som vybral a kúpil tú správnu stoličku do mojej izby :) je štýlova, moderná a kvalita materialu mňa ako osobne prekvapila. čakal som nižšiu kvalitu. Zatiaľ som spokojný.
+ štýlova farba, kvalita materailu, pohodlne sa na nej sedí
- zatial som nenašiel"
heureka
29.11.2020 18:55
"Všetko bolo v poriadku. Kreslo je pohodlné aj po dlhšom čase. Rýchle doručenie. Ja ho rozhodne odporúčam... tak kreslo, ako aj firmu. "
Jiří Kučera
26.11.2020 11:03
"Kreslo je pohodlné a zodpovedá popisu v internetovom obchode. Len krytky otvorov na skrutky neustále vypadávajú a nedržia na mieste; pri montáži chýbalo aj niekoľko otvorov v čalúnení na upevnenie skrutiek."
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň,
ďakujeme za hodnotenie. Ak máte problém so skrutkami, ktoré nedržia na mieste, alebo ak niektoré chýbajú a neboli súčasťou dodávky, odporúčam obrátiť sa na naše reklamné oddelenie prostredníctvom reklamného formulára. Nájdete ho tu:
https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php
Matěj
21.11.2020 13:12
"Som spokojná, táto stolička je presne to, čo som potrebovala, a som rada, že som si ju objednala. Ďakujem."
heureka
04.11.2020 14:53
" Zatiaľ to nehodnotím, je to vianočný darček"
heureka
29.10.2020 10:33
" Vyhotovenie zodpovedá cene aj úrovni výrobcu
- Malá šírka sedadla"
heureka
26.10.2020 15:01
"asi hodinka skladania pre zenu,ale stolicka je pohodlna"
heureka
25.10.2020 08:19
"Naozaj veľký výber aj pre náročnejších... Stolička je pevná, stabilná a vyzerá pekne. Pri počítači môžem sedieť bez bolesti chrbta... Odporúčam"
heureka
22.10.2020 06:51
"Kreslo je uvedené ako béžové, ale je oveľa svetlejšie, než na obrázku na webových stránkach.
Spĺňa to, čo som od neho očakával
- Zatiaľ neviem"
heureka
23.09.2020 08:19
"Kreslo je uvedené ako béžové, ale je oveľa svetlejšie, než na obrázku na webových stránkach.
Spĺňa moje očakávania
- Zatiaľ neviem"
heureka
23.09.2020 08:19
"Za tie peniaze to celkom stojí :-))"
heureka
29.08.2020 16:08
"cena, prevedenie, zatiaľ bezproblémové používanie,
momentálne nemám k tomuto nákupu žiadne negatívne pripomienky
kvalitné prevedenie, cena"
heureka
04.08.2020 23:21
"Krásne, pohodlné, spokojnosť"
Anka Macejková
09.07.2020 08:37
"Luxusné kreslo za veľmi dobrú cenu. Odporúčam všetkým."
heureka
07.07.2020 22:50
"Veľmi pohodlné kreslo, kvalitný materiál a spracovanie"
heureka
16.06.2020 20:53
"Na prvý pohľad veľmi kvalitný výrobok, uvidíme po dlhšom čase, ale zatiaľ ho hodnotím na výbornú, určite ho všetkým odporúčam
veľmi kvalitné kreslo za rozumnú cenu, zrozumiteľný návod"
heureka
14.06.2020 21:00
"Úplne pohodlné kreslo aj na dlhšie sedenie... kryty na madlách sa dajú upevniť tak, aby nevypadávali, montáž je jednoduchá a bez väčších ťažkostí..."
Petr Halouzka
08.06.2020 13:12
"Skvelý a rýchly prístup obchodu. Kancelárske kreslo je veľmi pohodlné a zodpovedá fotografii. Sedí sa na ňom príjemne. Veľmi kompetentná bola aj predavačka, na ktorej bolo vidieť, že sa v kreslách a stoličkách naozaj vyzná, a mala veľmi srdečný a zároveň profesionálny prístup aj k ostatným zákazníkom a všetkým sa venovala veľmi intenzívne. Prekonala naše očakávania, rovnako ako kreslo. Dala by som 10 hviezdičiek, ale tu je maximum 5, takže dávam 5."
Kateřina Schlosserová
03.06.2020 07:38
"Stolička mi prišla v najhoršom stave, aký som si dokázal predstaviť. Najskôr ma prekvapil zlomený kryt piesta a poškriabané madlo, na čo som si povedal, že sú to len kozmetické chyby, na ktoré nebudem dávať pozor, veď na nej budem sedieť, nie sa s ňou fotiť na Instagram. No potom to prišlo. Pri montáži som zistil, že uloženie matíc skrutiek nesedelo, takže stoličku nebolo možné vôbec zložiť. Na e-mail som dodnes nedostal odpoveď, čo je viac ako mesiac... Neodporúčam produkty tejto spoločnosti."
Radka z obchodného oddelenia reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
táto situácia nás mrzí. Ospravedlňujeme sa aj za to, že sme Vám neodpovedali na e-mail. Radi by sme túto situáciu vyriešili k Vašej spokojnosti – stačí vyplniť reklamčný formulár uvedený v našom e-shope, následne sa Vám ozve kolega z reklamného oddelenia.
Ďakujeme za Vašu spoluprácu.
Peter
22.05.2020 07:54
"V zásade spokojnosť, pohodlné aj pri dlhšom sedení...
veľmi pohodlná stolička
- krytky na opierkach vypadávajú, ale s kliešťami a lepidlom sa to dá napraviť"
heureka
19.05.2020 12:46
"Ak by som to mala zhrnúť, za tú cenu je to luxusné kreslo. Som nesmierne spokojná.
Ďakujem veľmi pekne, určite tu budem nakupovať znova.
Cena, Robustnosť, Kvalita, Vzhľad"
heureka
08.05.2020 08:58
"Ak by som to mala zhrnúť, za tú cenu je to luxusné kreslo. Som nesmierne spokojná.
Ďakujem veľmi pekne, určite si tu nakúpim znova.
Cena, Robustnosť, Kvalita, Vzhľad"
heureka
08.05.2020 08:58
" elegantnosť, vyzerá naozaj ako z pravej kože"
heureka
07.05.2020 09:55
" elegantný, vyzerá naozaj ako z pravej kože"
heureka
07.05.2020 09:55
"Pohodlné a krásne... odporúčam... "
Radim Čiž
07.05.2020 05:53
"veľmi pekný dizajn, pohodlné, vypadávajú krytky skrutiek, nastavenie polohy nefunguje, poškodený obal pri preprave"
Radka z obchodného oddelenia reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
táto situácia nás mrzí, hoci ste podali reklamáciu, zatiaľ ju nemáme v evidencii.
Ak budete čokoľvek potrebovať, neváhajte sa na nás obrátiť.
marian
04.05.2020 11:18
"Úplná spokojnosť.
Kvalitná stolička, cena, niet čo vytknúť"
heureka
13.04.2020 12:17
" Pohodlné kreslo pri sedení cca 4–6 hodín, Vzhľad, Hojdací mechanizmus s možnosťou aretácie v ľubovoľnej polohe
- Neodporúčam na celodenné sedenie, Krytky skrutiek zle držia, ale výrazne to nenarušuje vzhľad, Občas kreslo „vŕzga“, Pri montáži kresla je potrebná trpezlivosť (správne zasunúť skrutky do otvorov)"
heureka
09.04.2020 15:48
"So stoličkou som zatiaľ spokojný, hoci som musel reklamovať drobné nedostatky, ako napríklad prasknutý plast na operadle a škrabance. Náhradné diely mi boli zaslané. "
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie.
Dobrý deň,
sme radi, že ste s kreslom spokojný. Snažíme sa problémy s náhradnými dielmi vždy vyriešiť čo najskôr, aby naši zákazníci nemuseli dlho čakať.
Jakub Ondík
30.03.2020 15:33
"V kresle sa dobre sedí
Dobrá cena"
Stanislav
24.02.2020 07:56
"Kreslo je pohodlné, chýba montážny návod, nastavenie polohy nefunguje. Dodávateľ odviedol vynikajúcu a rýchlu prácu."
Dana
09.11.2019 07:23
"Luxusné vyhotovenie. Stoličku mám asi týždeň a nemám k nej žiadne výhrady. Veľmi si cením opierok na lakte. Celkovo pôsobí stolička veľmi pevne."
heureka
03.10.2019 12:32
"super
dobré"
heureka
27.09.2019 14:45
" Výhodná cena
- Kryty skrutiek nedržia dobre"
heureka
20.09.2019 14:24
" Výhodná cena
- Kryty skrutiek zle držia"
heureka
20.09.2019 14:24
"+ dobrý pomer ceny a kvality"
heureka
29.08.2019 09:54
"Stolička je pekná, kúpila som ju kvôli vysokej nosnosti (130 kg) pre vysokého muža. Sedák by mohol byť o 7–8 cm vyšší. Inak sa na ňom sedí príjemne. Krytky skrutiek sú na nič, hneď vypadnú, čo nie je divné, keď vezmeme do úvahy ich tvar. Inak je to v poriadku a za tú cenu je to slušné, pohodlné kreslo. Montáž bez problémov."
Mirka
25.08.2019 06:31
"Kreslo máme 14 dní, ťažko ho hodnotiť. Montáž je jednoduchá, ako už písal niekto predo mnou, krytky skrutiek nedržia, vypadávajú... pri ich tvare sa tomu niet čudovať. Zdá sa mi, že hojdanie kresla nejako nefunguje, či je páka v jednej alebo druhej polohe, nevidíme žiadny rozdiel. Posun hore-dole je v poriadku. Za tú cenu snáď vydrží."
heureka
06.08.2019 11:27
"dost tazko sa to sroubuje dokopy
+ Zatial sa na nom sedi dobre, je aj pre tazsie a vyssie postavy ako som aj ja (190 cm a 100 kg), uvidime ako dlho vydrzia sroubovane spoje."
heureka
22.07.2019 08:08
"Jediná nevýhoda – ale to je moja chyba, nie kresla – mám rohový stôl a operadlá mi bránia v tom, aby som sa posunul bližšie k stolu (a ak kreslo znížim, som príliš nízko). Ale to som si mal zvážiť vopred. Mám, čo som chcel ;-)"
heureka
16.04.2019 10:03
"Jediná nevýhoda – ale to je moja chyba, nie kresla – mám rohový stôl a operadlá mi bránia v tom, aby som sa posunul bližšie k stolu (a ak kreslo znížim, som príliš nízko). Ale to som si mal zvážiť vopred. Mám to tak, ako som si to zaslúžil ;-)"
heureka
16.04.2019 10:03
" Veľké a pohodlné.
- Samotná montáž je trochu náročnejšia"
PeterJ
04.03.2019 10:36
"Úžasné kreslo, sedím v ňom ako na obláčiku :D Je maximálne pohodlné, odporúčam každému, kto má sedavú prácu a chce si dopriať pohodlie"
Unčík Michal
24.02.2019 18:12
"Odporucam.
+ Kvalita tovaru,pekny dizajn.
- Ziadna"
heureka
28.01.2019 15:52
"Dalo mi to dosť práce to poskladať, kým som si uvedomil, že niektoré skrutky sú kratšie... bolo by dobré na to upozorniť, človek si to nevšimne"
heureka
22.01.2019 08:58
"Kreslo je pohodlné, farba zodpovedá farbe v internetovom obchode. Nevýhodou sú krytky na skrutky na konštrukcii, ktoré nedržia a neustále vypadávajú."
Adriana
17.01.2019 16:15
" kvalitné a pohodlné"
heureka
07.01.2019 10:10
"Kreslo ako darček – veľká spokojnosť, kreslo je pohodlné a farba sa mi páčila. Som veľmi spokojná s vybavením objednávky aj s doručením, všetko bolo v poriadku.
V novom roku vám prajem veľa zdravia a spokojnosti
Švarcová Milada
"
Švarcová
28.12.2018 15:47
"Vynikajúci prístup, rýchlosť. "
Hanka
05.12.2018 19:50
" Pri skrutkovaní oporných madiel sú závity trochu vychýlené z osy. Dodané skrutky sú mäkké. Kreslá sú nové, pekné, pohodlné a bez jedinej chyby. Som veľmi spokojný."
heureka
01.12.2018 18:57
"komplikácie pri montáži, otvory na skrutky nesedeli"
heureka
26.11.2018 09:26
"Stále som si chcel kúpiť nejaké pohodlné kancelárske kreslo, čo sa mi týmto produktom podarilo. Montáž veľmi jednoduchá, zvládne to sám aj laik. Kreslo mi bolo doručené nepoškodené a som veľmi spokojný s uvedeným tovarom. Kreslo je pohodlné aj hojdacie, manipulácia veľmi jednoduchá. Uvedený produkt doporučujem."
heureka
17.11.2018 17:37
"Kúpil som kancelárske kreslo pre kontrolóra s hmotnosťou 100 kg
, zatiaľ vydrží"
heureka
17.10.2018 06:49
"Kreslo je pohodlné a plne funkčné. Montáž zadnej časti kresla je dosť zložitá..."
heureka
25.09.2018 23:53
"Vynikajúci prístup k zákazníkovi. Kreslo dorazilo s chýbajúcou súčasťou, ktorá bola včas doručená. Ďakujem"
Tomas Dostoupil
16.09.2018 12:14
" Cenovo dostupné kreslo, pekný dizajn, vhodné aj na dlhšie sedenie"
heureka
27.07.2018 18:30
"Kolieska škrípu po podlahe, odletujú kryty"
dalkr
19.07.2018 11:37
"Pohodlie. Spokojnosť."
Jirka
11.07.2018 11:02
"Vypadávajú krytky na skrutky. Opierky sú mierne poškriabané."
Zdenek
02.07.2018 09:23
"Kreslo je pohodlné, cena prijateľná, zatiaľ som spokojný"
Jan
19.06.2018 08:43
"Kreslo je pohodlné, má robustnú a pevnú konštrukciu, som spokojný."
Jirka
18.05.2018 07:46
"som spokojná"
heureka
02.04.2018 06:54
" Pohodlná, odolná, môžem sa v nej pohodlne rozvalovať a neprevrhne sa
- Na sedadle bola z výroby nejaká čierna škvrna, gombíky zakrývajúce skrutky majú tendenciu vypadávať"
heureka
23.02.2018 20:14
" Pohodlná, odolná, môžem sa v nej pohodlne rozvalovať a neprevráti sa
- Na sedadle bola z výroby nejaká čierna škvrna, gombíky zakrývajúce skrutky majú tendenciu vypadávať"
heureka
23.02.2018 20:14
"Kreslo je pohodlné, cena je v poriadku.
Problémy pri montáži – otvor v poťahu v mieste upevnenia podrúčok je však malý – problém pri nasadzovaní na „čapy“. Skrutky mali problém so závitmi.
Okrem jednej sa všetky krytky skrutiek postupne vysunuli – nedržia v otvore."
Milan Crhounek
21.02.2018 11:10
"Pohodlné, pekné
, problém s montážou kvôli malým dieram v poťahu v miestach spojov – čapov
Inak odporúčam"
heureka
02.02.2018 14:28
" farba zodpovedá, jednoduchá montáž, pohodlné"
heureka
30.01.2018 22:39
" Vyzerá masívne, na rozdiel od podobných výrobkov, ktoré hneď po zostavení začnú vŕzgať a po čase z nich vypadávajú skrutky atď."
heureka
15.12.2017 17:17
"Keďže som kreslo dostala ako vianočný darček, zatiaľ ho nemôžem ohodnotiť, ale verím, že budem spokojná"
Eva
29.11.2017 08:20
"Kreslo je skvelé a pohodlné"
Radek
21.11.2017 08:09
"pohodlná"
heureka
20.11.2017 16:50
"Kreslo spĺňa moje očakávania, žiadne ilúzie, žiadne sklamanie. Dobrý pomer ceny a kvality. Pekné, veľmi pohodlné, montáž v poriadku. Skvelá komunikácia s dodávateľom. Som spokojný, aspoň zatiaľ. Odporúčam."
Ivo
07.11.2017 11:50
"+ Kancelársku stoličku používame v CK Jacob Reisen, keďže často pracujeme do noci, pohodlnosť hodnotíme veľmi kladne, vybrali sme sivú farbu, ktorá je krajšia v realite ako na obrázku."
heureka
23.10.2017 10:14
" dobrý pomer ceny a kvality"
heureka
16.10.2017 12:21
" plne vyhovuje, som spokojný"
heureka
16.10.2017 10:54
" Kreslo sa dá bez problémov ľahko zmontovať podľa priloženého návodu.
- Vyhovovala by mi o 7 cm vyššia výška sedu."
heureka
13.10.2017 16:03
" dobrý výrobok za dobrú cenu"
heureka
11.10.2017 15:54
"pohodlné a pekné kreslo"
heureka
02.10.2017 10:41
"Dobrá cena"
heureka
02.10.2017 08:46
" príjemný poťahový materiál, vysoká nosnosť kresla"
heureka
01.10.2017 12:39
"Nákup v tomto obchode odporúčam. Každý si môže vybrať výrobky podľa svojich možností a potrieb.
Kreslo spĺňa naše predstavy.
Vzhľadovo veľmi pekné, príjemná farba, pohodlné, cenovo dostupné, patrí medzi lacnejšie výrobky, ale to bolo tým, že bolo v zľave, dokonale spĺňa naše predstavy. Jednoduchá montáž podľa prehľadného návodu. Výšku kresla možno jednoducho nastaviť podľa individuálnych potrieb.
- Zatiaľ sme na nič neprišli."
heureka
29.09.2017 10:27
"Nákup v tomto obchode odporúčam. Každý si môže vybrať výrobky podľa svojich možností a potrieb.
Kreslo spĺňa naše predstavy.
Vzhľadovo veľmi pekné, príjemná farba, pohodlné, cenovo dostupné, patrí medzi lacnejšie výrobky, ale bolo to tým, že bolo v zľave, dokonale spĺňa naše predstavy. Jednoduchá montáž podľa prehľadného návodu. Výšku kresla možno jednoducho nastaviť podľa individuálnych potrieb.
- Zatiaľ sme na nič neprišli."
heureka
29.09.2017 10:27
"Pekné, pohodlné kreslo s mierne menej prepracovaným nastavením. Plusom je vyššia nosnosť :-) "
Ivo
07.09.2017 15:37
"Pridávam sa k hodnoteniam ostatných. Malé technické problémy – dve skrutky z ôsmich sú zliate dohromady, nedajú sa od seba oddelit. Mechanizmus (nastavovanie výšky kresla) mi nefunguje, chýba akýkoľvek montážny návod. Hlavne vydržať a nenechať sa vyviesť z miery :-)"
Eva Olivova
02.09.2017 19:59
"Pohodlné, príjemný materiál, ale operadlo sa nedá nastaviť... má niekto rovnaký problém??"
Zeecko
29.08.2017 10:57
"Tento tovar odporúčam
Krásne kreslo, som spokojný"
heureka
28.08.2017 10:29
"Veľmi pohodlné a za prijateľnú cenu."
Pepan
11.07.2017 09:53
"Krásne a pohodlné kreslo!!!!!"
nabytek
15.06.2017 08:59
"Zatiaľ som spokojný, uvidíme časom."
heureka
04.05.2017 16:42
" Pekné, pohodlné
- Škoda tých plastových opierok"
heureka
03.04.2017 09:28
"Mám ich už 6 a všetci sme spokojní. Je však pravda, že opierky na ruky sa za 2,5 roka predrvili."
Petra
26.03.2017 22:00
"dostal som to, čo som chcel.
zaťaženie cena prevedenie
- nič "
heureka
16.02.2017 15:52
"Kreslo je pohodlné, problém bol s montážou, zručnejší ľudia si s tým poradia."
Olina
12.02.2017 16:34
"Kreslo je pekné, pohodlné a presne vyhovuje mojim chrbtom. Zatiaľ žiadne problémy. Komunikácia s obchodom a doručenie tovaru boli perfektné. "
Bezděková
04.02.2017 20:03
" Kreslo vyzerá dobre a je pohodlné
– v dodávke chýbali 4 podložky, čo však bola maličkosť; otvory v koženke na prišraubovanie podrúčok boli malé, a preto sa skrutky ťažšie vkrúcali. Musela som si s tým poradiť. Kreslo je mierne naklonené, čo je však len estetický detail."
heureka
24.01.2017 17:28
"Veľmi pohodlné, doručenie a komunikácia s obchodom boli perfektné."
Menc Leoš
03.01.2017 18:26
"Veľmi dobrý nákup, pohodlné a pekné, som veľmi spokojný. Dobrá cena, rýchle dodanie."
filipiki
23.12.2016 17:59
"Spokojnosť
Príjemný vzhľad a kvalitné spracovanie
- Hluk pri pohybe"
heureka
02.12.2016 09:22
"Po jednoduchom montáži som spokojný
vzhľad a pohodlie"
heureka
19.11.2016 10:01
"Je to perfektné, len tak ďalej.
robustné, pohodlné"
heureka
20.10.2016 17:55
"Pekné, dizajnové a hlavne velmi komfortné kancelárske kreslo!
+ Pohodlné, masívne kreslo
- pri montáži boli menšie problémy so skrutkami"
heureka
24.08.2016 08:51
"Skvelé kreslo"
heureka
03.08.2016 21:06
"Cena zodpovedá kvalite
Kvalitný materiál
- Z výroby krivá – naklonená na ľavú stranu"
heureka
01.08.2016 11:12
"Cena zodpovedá kvalite
Kvalitný materiál
- Z výroby krivá – sklonená na ľavú stranu"
heureka
01.08.2016 11:12
"Veľké, pohodlné kreslo. Hojdací mechanizmus je spočiatku trochu tuhý, ale myslím si, že sa časom uvoľní.
Na koženom poťahu sa trochu potím, ale pri koži som to asi mal očakávať...
Veľké, pohodlné, hojdací mechanizmus
- Na koženom poťahu sa trochu potím"
heureka
30.07.2016 09:35
"Kreslo je veľké a pohodlné. Pri hojdaní je trochu tuhé, ale časom sa to zlepší.
Keďže je kožené, trochu sa na ňom potím... na to som nemyslel, keď som si ho vyberal. Stolička ako taká je slušná.
Jedno operadlo prišlo poškodené, reklamácia prebehla rýchlo, zadarmo a bez problémov. Kancelarskezidle.com môžem odporučiť!"
Ondřej
30.07.2016 09:30
"Stoličku som ľahko zmontoval za pár minút, pomer cena/kvalita je vyhovujúci. Predpokladám, že mi vydrží 2 – 2,5 roka, takže som spokojný. Zatiaľ.
Cena a pohodlie
- ŇYC :o)"
heureka
08.06.2016 10:11
"Stoličku som zostavil ľahko za pár minút, pomer cena/kvalita je vyhovujúci. Predpokladám, že ju budem používať 2 – 2,5 roka, takže som spokojný. Zatiaľ.
Cena a pohodlie
- ŇYC :o)"
heureka
08.06.2016 10:11
"Stolička je skvelá, ale nie pre mňa – akoby som sa z nej zosúval dopredu, sedák je krátky a necítim sa v nej tak pohodlne ako v mojej starej stoličke za 1500. Pre štíhlych ľudí je skvelá, pre silnejších ju neodporúčam."
Josef Štelbaský
06.06.2016 15:46
"Cenovo dostupné, pohodlné kreslo poľskej výroby.
Firma poskytuje päťročnú záruku, čo sa mi zdá nadštandardné.
Pri mojej sto kilogramovej váhe si myslím, že ako prvé sa pokazí piest.
Kreslo je pohodlné a cenovo prijateľné. Čas ukáže.
- Zatiaľ nič."
heureka
11.04.2016 14:52
"Objednala som si šedé, má svetlooranžové prešívanie. Je skvelé, pevné a pohodlné. Umelá koža nijako výrazne nevoňá, ako tu niekto píše. Zložila som ho sama (len opierky rúk mi išli trochu ťažšie), ale inak v pohode. Manžel je maximálne spokojný. Kreslo je naozaj kvalitné."
Lenka
09.04.2016 06:01
"Po výmene piestu je stolička s nastaviteľnou výškou pohodlná, elegantná a dokonalá. Odporúčam aj obchod, kde bola komunikácia a rýchlosť predaja vynikajúca."
Kučera
01.04.2016 00:54
"Veľmi dobrý nákup, pohodlné a pekné, som veľmi spokojný."
Hubáček
25.02.2016 10:08
"Odporúčam, len som očakávala kvalitnejšie spracovanie upevnenia materiálu, dedko – majiteľ je úplne spokojný
nastaviteľné, dobrá cena
– nekvalitné upevnenie materiálu na sedadle, poľský výrobok"
heureka
13.02.2016 08:16
"zatiaľ žiadne negatíva, vrelo odporúčam, výber ovplyvnila dostupná cena, kreslo je pohodlné, dosť vysoké, nebolí ma krk ani chrbát
dobrá cena, pohodlné, rýchla montáž, pri posúvaní nevŕzga
- zatiaľ nič"
heureka
07.02.2016 17:40
"Dobrý nákup, odporúčam.
pohodlné a navyše pekné"
heureka
06.02.2016 20:15
"Vzhľad, spracovanie a hlavne funkčnosť sú vynikajúce – „nech to vydrží čo najdlhšie! :D“. Malé bezvýznamné mínus – montáž, najmä hľadanie správneho uhla na zaskrutkovanie skrutiek do závitov, nie je práca pre ľudí s výbušnou povahou"
heureka
22.01.2016 00:37
"95 % – vzhľad, spracovanie a hlavne funkčnosť sú vynikajúce – „nech to vydrží čo najdlhšie! :D“. Malé bezvýznamné mínus – montáž, najmä hľadanie správneho uhla na zaskrutkovanie skrutiek do závitov, nie je práca pre cholerikov ;), malý povzdych – keby tak bolo toto kreslo aj s kvalitným textilným poťahom... :)."
xs
15.01.2016 00:52
"Je to bezchybné, všetko je v poriadku... maximálna spokojnosť."
Roman Horníček
12.01.2016 14:37
"Ďakujem, až na jednu skrutku je všetko v poriadku."
Silvester Jurkovic
05.01.2016 22:55
" Kvalitné, pohodlné kreslo za rozumnú cenu"
heureka
29.12.2015 10:10
"všetkým odporúčam
super pohodlné
- nič "
heureka
22.12.2015 14:37
"Za prijateľnú cenu vyhovujúci produkt
vyzerá dobre, slušná nosnosť
– kontrola kvality spracovania by nedopadla dobre"
heureka
21.12.2015 15:36
"Za prijateľnú cenu vyhovujúci výrobok
vyzerá dobre, slušná nosnosť
– kontrola kvality spracovania by nedopadla dobre"
heureka
21.12.2015 15:36
"Kreslo je pohodlné, presne zodpovedá mojim predstavám."
heureka
18.12.2015 17:14
"skvelé posedenie"
heureka
18.12.2015 14:41
"Menej kvalitné čalúnnické spracovanie. Zložité zostavenie.
90
- 10 "
heureka
07.12.2015 20:23
"kvalitné kancelárske kreslo"
heureka
17.10.2015 15:51
"Som spokojný a nielen ja"
pajast
13.06.2015 12:00
"produkt na obrázku vyzeral lepšie ako v skutočnosti, sedí sa v ňom dobre, ale nepríjemne zapácha, budem si dávať pozor, odkiaľ produkt pochádza
pohodlné sedenie
- poľský produkt, smrdí ako vietnamské sklady, rozbité kolieska okolo piestu"
heureka
01.06.2015 11:53
"všetko v poriadku
všetko v poriadku"
heureka
25.05.2015 08:23
"Za tie peniaze je to luxusný nákup :)"
lama
18.05.2015 08:55
"Výborné"
Marek
05.05.2015 06:47
"Pekné kreslo, uvidíme, ako dlho vydrží
Pohodlie a možnosti nastavenia
- PU koža nemusí vydržať dlho... uvidíme"
heureka
04.04.2015 11:57
"Hnedé kreslo je v poriadku. Bežne sa na ňom dá sedieť aj viac ako 3 hodiny. Na rozdiel od toho predchádzajúceho, ktoré malo slabé čalúnenie. Pri montáži sa z dôvodov, za ktoré nenesieme zodpovednosť, poškodil jeden závit, takže sa skrutka prekrúca a koženka sa vtláčala do pripravených otvorov, preto je potrebné dávať pozor.
Inak ZATIAĽ bez problémov... "
Karel Hradecký
13.03.2015 09:20
"Kreslo je pohodlné, cena prijateľná, komunikácia vynikajúca."
Ladislava
21.02.2015 19:45
"Kúpili sme dve béžové, za tú cenu sú solídne. Kreslo vyzerá krásne a svoju funkciu plní tak, ako má. Kto chce väčší luxus, musí si jednoducho priplatiť. S montážou som nemal žiadny problém, vo dvojici to bolo úplne v pohode, jedno som zmontoval aj sám. Pred montážou odporúčam najprv zašraubovať skrutky do závitov, trochu ich „prebehnúť“, pretože niekedy v závite zostávajú zvyšky čalúnenia alebo kože, ktoré potom môžu pri samotnej montáži spôsobiť problémy. "
Radek
13.02.2015 11:07
"dobrá cena
vkusné
pohodlné
pohodlné, vkusné"
heureka
06.01.2015 09:47
"Kreslo vyzerá krásne, nedá sa však poprieť jeho poľský pôvod... Krivé švy, problémy s montážou jednej bočnice (nezapadajúci závit). Technik si s tým však poradí."
Petaskv
28.06.2014 11:15
"Odporúčam kupujúcim, aby si kreslo nechali poslať už zmontované.
Jedná sa o kvalitný materiál a v kresle sa pohodlne sedí
- Pokiaľ ide o výrobu, pri montáži ľavej opierky na zadné operadlo boli na ľavej strane maticové úchyty v operadle posunuté tak, že som musel použiť iné skrutky, ako dodal výrobca, dokonca som zvažoval reklamáciu."
heureka
01.05.2014 09:07
"Odporúčam kupujúcim, aby si kreslo nechali poslať už zmontované.
Jedná sa o kvalitný materiál a v kresle sa pohodlne sedí
- Pokiaľ ide o výrobu, pri montáži ľavej opierky k zadnému operadlu boli na ľavej strane maticové úchyty v operadle posunuté tak, že som musel použiť iné skrutky, ako dodal výrobca, dokonca som zvažoval reklamáciu."
heureka
01.05.2014 09:07
"Odporúčam kupujúcim, aby si kreslo nechali poslať už zmontované.
Jedná sa o kvalitný materiál a v kresle sa pohodlne sedí
- Pokiaľ ide o výrobu, pri montáži ľavej opierky na zadnú opierku boli na ľavej strane maticové úchyty v opierke posunuté tak, že som musel použiť iné skrutky, ako dodal výrobca, dokonca som zvažoval reklamáciu."
heureka
01.05.2014 09:07