Raya Net

Filtrovať
Zobrazených - z produktov

Rodina stoličiekRaya Net zastupuje záväzok vytvoriť maximálne pohodlie na poli kancelárskeho sedenie. Raya Net sú moderné a užívateľsky nenáročné otočné a konferenčné stoličky. Ergonomický dizajn, výškovo nastaviteľné podrúčky, operadlo chrbta a sedák, ktorý možno nastaviť aj do hĺbky. Všetko je spojené synchrónnou mechanikou a dohromady vytvárajú takzvané "dynamické sedenie" spĺňa očakávanie ľudí, ktorí u svojich pracovných stolov trávia viac ako desať hodín denne.
Raya Net medzi ostatnými modelmi vyčnieva vďaka svojmu jednoduchému dizajnu, geometrickým kontrastom a presným, ostrým hranám, rovnako ako materiálom, obsahujúcim plastové, kovové a čalúnené časti. Pre uspokojenie vašich estetických potrieb možno načalounit do niekoľko desiatok poťahových látok.

Zobraziť celý text Zobraziť menej
Inšpirácia: Ako vybrať stoličku
NAJPREDÁVANEJŠIE
Kategória je prázdna
Zobrazených - z produktov
Načítavam tovar...
V porovnávači máte  0  produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE

Spoločnosť Kancelárske stoličky.com s.r.o., ako správca osobných údajov, spracováva na tomto webe cookies potrebné pre fungovanie webových stránok, na analytické účely a v prípade vášho súhlasu tiež pre zacielenie reklamy. Ďalšie informácie

Rozumiem
zoom image