Rýchle doručenie stoličiek v utorok 16.06. u Vás alebo na vyzdvihnutie
Stoličky rýchlo - v utorok 16.06. u Vás

detská stolička FUXO S-line sv.zeleno-sivá

4,8 z 5| 262 hodnotení zákazníkov
94 %  zákazníkov odporúča
Katalógové číslo: 1013108

SKLADOVÁ FUXO S-LINE je detská rastúca stolička od českého výrobca Alba. Spĺňa všetky nároky na zdravé sedenie počas rôznych fáz rastu dieťaťa.  Celý popis

128,00 €
Cena bez DPH: 104,07 €
Dostupnosť: 4–6 týždňov

Nosnosť:

100 kg

Záruka:

60 mesiacov
Overený produkt: 4,8 / 5 z 262 hodnotení
Hodnotenie obchodu
836 hodnotení
celková spokojnosť. Silvia
94 %
odporúča
Kristýna z produktového hodnotí:
"Stolička FUXO je skvelou voľbou pre deti. Umožňuje nastavenie do niekoľkých veľkostí, takže sa prispôsobí dieťaťu po celý čas rastu."
špecialistka na stoličky
Martina Koláčková
špecialistka na stoličky

Detská stolička FUXO S-line sv.zeleno-sivá SKLADOVÁ

FUXO S-LINE
je detská rastúca stolička od českého výrobca Alba. Spĺňa všetky nároky na zdravé sedenie počas rôznych fáz rastu dieťaťa. Odporúčame ju od 4 do 16 rokov. Je ponúkaná v príjemnom čalúnení bezpříplatkové látky Suedine vo farbe zeleno-sivej, ďalej obsahuje šedý plastový kríž, šedá plastové kolieska, šedý plastový kryt na piest. V základe je bez podrúčok.





detská stolička FUXO S-line
Kľúčové vlastnosti stoličky:
- maximálna nosnosť je 100 kg
- od 4 do 16 rokov
- materiál - látka
- farebné spracovanie - zeleno-sivá
detská stolička FUXO S-line
Stolička FUXO je ponúkaná v dvoch čalúnených variantoch: FUXO S-LINE a FUXO V-LINE. Rozdielom je prešitie sedáka s operadlom do tvaru písmena S alebo V.

Stolička stojí na piatich-ramenný nylonovom kríži šedej farby. Stolička je pojazdná vďaka kolieskam, ktoré sú plastové taktiež v šedej farbe. Majú priemer 50 mm a sú vhodné len na kobercovú podlahu. V prípade používania stoličky na tvrdých podlahách ako je lino, parkety, plávajúca podlaha, odporúčame prevedenie s pogumovanými kolieskami.

Podrúčky
K stoličke je možné za príplatok kúpiť šedé plastové podrúčky - buď pevné alebo nastaviteľné.
Pozor! Pokiaľ si objednáte stoličku bez podrúčiek, nemožno už neskôr dodatočne podrúčky namontovať (kvôli nutnosti navŕtať otvory na skrutky do sedadla). Ak si objednáte podrúčky, či už pevné alebo nastaviteľné, nemožno ich potom vymeniť za druhý variant (majú iné rozstupy uchytenia v sedáku).

Piest je plynový, a umožňuje nastavenie výšky sedenia. Má šedú plastovú krytku.
detská stolička FUXO S-line
Ponúkame tiež možnosť priobjednať si EXTEND - kruhovú oporu nôh. Umožňuje usadiť dieťa do akejkoľvek výšky ako k bežnému pracovnému stolu, tak k rastúcim stolom FUXO. Pri sedení možno ľubovoľne nastaviť výšku sedenia, ale aj výšku kruhové opory na nohy v závislosti na výške dieťaťa. Vďaka tomu potom bude spĺňať predpoklady pre zdravé a pohodlné sedenie pri pracovnej dosky. Potom, čo dieťa vrastie a nebude kruhovú oporu potrebovať, ju jednoducho zo stoličky zložíte.
detská stolička FUXO S-line
FUXO disponuje základnú mechanikou s nastavením hĺbky a výšky chrbtovej opierky. Hĺbka sa nastaví pomocou skrutky. Chrbtová opierka je strednej veľkosti. Výškovo ju nastavíte click systémom.
detská stolička FUXO S-line
Stoličku Fuxo možno čalounit v týchto látkach:
Suedine, Bondai, Rotex, koženka, Phoenix, Lucky a Norba. Vzorkovníky nájdete v konfigurácii.
detská stolička FUXO S-line
Spôsob balenia:
Stolička je dodávaná v demontovanom stave a je zabalená do kartónu. Celkovo balenie váži cca 12 kg. Do použiteľného stavu stoličku zostavíte podľa ilustračného návodu na montáž, ktorý je súčasťou balenia.

Hodnotenie obchodu

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na [email protected]. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Aktualizované 12.06.2026

Záruka
60 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
36 cm
Maximálna výška sedadla
50 cm
Hmotnosť
10 kg
Područky
nie
Minimálna výška produktu
84 cm
Maximálna výška produktu
106 cm
Šírka
sedáku 46 cm
Hĺbka
28-46 cm
Kríž/kostra
plast
Mechanika
rastúca
Maximálna nosnosť
100 kg
Tovar je určený pre
deti
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
46 cm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
látka
Farba sedadla
šedá, zelená
Farba operadla
šedá, zelená
4,8 Hodnotilo 262 užívateľov
"presne vystihuje, čo naša vnučka od stoličky očakáva
"
heureka
31.05.2026 07:01
"Máme ju už pre druhé dieťa.
Nastaviteľná, rastúca, spokojnosť.
"
heureka
07.04.2026 16:30
"Neskoro dodane"
Rudolf B.
27.12.2025 08:24
"Škoda, že všetky doplnky sa musia kupovať zvlášť..."
Zboží.cz
08.03.2025 14:02
"Stolička je veľmi kvalitná. Odporúčam."
Kamila F.
07.09.2024 06:32
"Stoličku sme kupovali s tým, že ju poznáme aj pre dcéru, v kombinácii béžovo-čiernej.
Sme spokojní. "
Lenka Š.
15.05.2024 18:19
"Výborná kvalita. "
Paulína R.
09.04.2024 08:21
"Spokojnosť"

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
Milan Z.
19.02.2024 22:36
"Veľmi vydarená stolička, syn je nadšený, sama som si ju vyskúšala a je naozaj maximálne ergonomická"
Monika M.
04.02.2024 14:33
" Rastúca stolička"
heureka
23.01.2024 16:30
"Všetko prebehlo bez problémov."
BOGGES, spol. s r.o.
04.01.2024 11:00
" pekná, nie príliš vysoká, hodí sa do detskej izby."
heureka
30.12.2023 15:25
Zobraziť všetky hodnotenia
"bez výhrad, všetko prebehlo v poriadku"
Stanislav Jelínek-J.E.M.Elektronik
20.12.2023 08:24
" Polohovateľná, ideálna pre dieťa
"
heureka
29.11.2023 05:02
"Veľmi pekná stolička, len sme si vybrali kvalitnejší poťah, ako majú stoličky vystavené v obchodoch."
Michal O.
29.09.2023 16:39
"Kúpili sme ju synovi k písacímu stolu a plní svoj účel. "
Zuzana Š.
22.09.2023 07:36
"Stoličku sme kúpili pre našu dcérku, farebná kombinácia sa jej páči a sedí sa jej na nej pohodlne. Zo stoličky je nadšená."
Libor R.
24.08.2023 07:30
"Hľadali sme otáčaciu stoličku pre dieťa k písaciemu stolu a odporúčali nám rastúcu,ktorá krásne kopíruje telo dieťaťa. Zatiaľ spokojnosť."
heureka
02.08.2023 07:17
"Veľká spokojnosť. Veľmi pekná a praktická stolička. Oceňujem možnosť individuálneho nastavenia. "
Petra H.
03.07.2023 07:28
"Nádherné farby, Možnosť individuálneho nastavenia výšky operadla, pohodlný sed"
heureka
03.07.2023 07:07
"Rýchle dodanie, veľmi jednoduchá montáž, zatiaľ sme veľmi spokojní"
Alena K.
22.06.2023 03:07
"Masívne a pevné kovanie stola, vyzerá to, že niečo vydrží, kvalitné – pevné plasty. Zatiaľ som spokojný. Uvidíme o pár rokov, ako bude fungovať pneumatický piest.
"
Radovan G.
17.04.2023 12:22
" dá sa dobre nastaviť aj pre 5-ročné dieťa
kolieska sa výborne pohybujú po tvrdej podlahe"
Zboží.cz
28.02.2023 17:21
" Jednoduché zostavenie výrobku
"
heureka
26.12.2022 10:45
""
heureka
04.11.2022 11:03
"Stolička pôsobí pevne, montáž prebehla bez problémov, rovnako ako jej nastavenie pre šesťročné dieťa. Farba zodpovedá obrázku, ďalšou výhodou je odnímateľný poťah."
heureka
28.08.2022 09:19
"Stolička pôsobí pevne, montáž prebehla bez problémov, rovnako ako jej nastavenie pre šesťročné dieťa. Farba zodpovedá obrázku, plusom je aj odnímateľný poťah."
heureka
28.08.2022 09:19
"Sme veľmi spokojní. Odporúčame!
Rýchle dodanie tovaru, skvelá komunikácia a kvalitná rastúca stolička Alba Fuxo S-line, ktorú je možné nastaviť podľa výšky dieťaťa. Dokúpili sme aj príslušenstvo.
– Uvítala by som, keby boli oba poťahy prateľné, najmä sedák."
Zboží.cz
29.06.2022 22:00
" Inak super
- Stálo by za to si priplatiť za kvalitnejšie čalúnenie."
heureka
18.01.2022 18:44
" Kvalitné spracovanie, jednoduché zloženie
Odnímateľný poťah na opierke"
Zboží.cz
02.01.2022 09:12
" jednoduchá montáž, stolička pôsobí kvalitne, poťah stoličky sa dá sňať (a možno aj vyprať, to sme zatiaľ neskúšali :-)"
heureka
30.11.2021 22:37
" jednoduchá montáž, stolička vyzerá kvalitne, poťah stoličky sa dá sňať (a možno aj vyprať, to sme zatiaľ neskúšali :-)"
heureka
30.11.2021 22:37
"Stolička je krásna, montáž je jednoduchá. Syn sa ešte úplne nedotkne zeme, hoci má takmer 6 rokov a nosí konfekčnú veľkosť 122. Nohy má však pohodlne položené na opierkach stoličky, takže sa mu na nej dobre sedí. Proste musí ešte dorásť aj do tej najmenšej veľkosti :D"
heureka
29.11.2021 21:39
"Stolička je krásna, montáž je jednoduchá. Syn sa ešte celkom nedotkne zeme, hoci má takmer 6 rokov a nosí konfekčnú veľkosť 122. Nohy má však pohodlne položené na opierkach stoličky, takže sa mu na nej dobre sedí. Proste musí ešte dorásť aj do tej najmenšej veľkosti :D"
heureka
29.11.2021 21:39
"- Zatiaľ o žiadnych neviem"
Zboží.cz
22.11.2021 18:21
"Úplne úžasná rastúca stolička, odporúčam, cena zodpovedá kvalite"
Veronika Kašná
29.10.2021 14:13
"Celkovo som s produktom spokojná
ľahko sa skladá, je ľahký, ideálny pre deti, možnosť nastavenia operadla podľa veľkosti dieťaťa, hore/dole aj dopredu/dozadu, odnímateľný poťah operadla
- poťah sedadla sa nedá zložiť, ale to je asi bežné, uvidíme, ako dlho vydrží semišový poťah"
heureka
30.09.2021 12:35
"Máme ho zatiaľ len krátko, uvidíme po nejakom čase používania, ako pôjde čistenie sedadla
Kvalitné spracovanie, jednoduché zloženie, ergonomický tvar, nastaviteľnosť pre menšie deti (do 6 rokov), prateľný vrchný poťah"
heureka
18.08.2021 12:26
"Máme ho zatiaľ len krátko, uvidíme po nejakom čase používania, ako pôjde čistenie sedadla
Nevýhodu sme zatiaľ nenašli.
Cena zodpovedá kvalite v porovnaní s inými produktmi, ktoré sme aj fyzicky vyskúšali.

Dcéra je nadšená farebnou kombináciou.
Kvalitné spracovanie, jednoduché skladanie, ergonomický tvar, nastaviteľnosť pre menšie deti (6 rokov), prateľný vrchný poťah"
heureka
18.08.2021 12:26
" pohodlná, pekná, vraj sa na nej skvele sedí
výška sa ťažko nastavuje – dieťa s hmotnosťou 25 kg je zrejme príliš ľahké a piest príliš tuhý"
Zboží.cz
11.08.2021 18:22
" pohodlná, pekná, vraj sa na nej skvele sedí
výškovo sa ťažko nastavuje – dieťa s hmotnosťou 25 kg je zrejme príliš ľahké a piest príliš tuhý"
Zboží.cz
11.08.2021 17:14
" Spokojnosť, rovnaký model má už 7 rokov aj moja staršia dcéra
- Nič "
heureka
03.08.2021 20:58
"Máme už druhú stoličku tohto typu. Pre každé dieťa v inej farbe. Na výber je množstvo farieb a kombinácií. Je možné k nej dokúpiť podrúčky a ďalšie príslušenstvo. Aj po roku má stolička rovnakú farbu, zbytočne sa na nej nezachytávajú vlasy, je z príjemného materiálu a celkovo stále vyzerá dobre, hoci ju deti občas poriadne potrápia. Výškovo nastaviteľná pre sedacie partie aj chrbát. Dodáva sa v rozloženom stave, ale dá sa poskladať aj s pomocou dieťaťa. Po koberci sa pohybuje bez problémov."
heureka
27.07.2021 06:24
"Máme už druhú stoličku tohto typu. Pre každé dieťa v inej farbe. Na výber je množstvo farieb a kombinácií. K stoličke je možné dokúpiť podrúčky a ďalšie príslušenstvo. Aj po roku má stolička rovnakú farbu, nezachytávajú sa na nej zbytočne vlasy, je z príjemného materiálu a celkovo stále vyzerá dobre, hoci ju deti občas poriadne potrápia. Výškovo nastaviteľná pre sedacie partie aj chrbát. Dodáva sa v rozloženom stave, ale dá sa poskladať aj s pomocou dieťaťa. Po koberci sa pohybuje bez problémov."
heureka
27.07.2021 06:24
"Krásna stolička, už sme si kúpili druhú."
heureka
23.05.2021 20:06
"kvalitné vyhotovenie a spracovanie"
heureka
27.04.2021 15:36
" Krásna a funkčná stolička...
- Látka z sedáka sa nedá sňať, z operadla áno, ale sedák sa po troch dňoch už poškodil :-("
heureka
26.04.2021 11:09
"Určite odporúčam, cena zodpovedá kvalite.
Veľmi pekná stolička, kvalitne spracovaná. Je veľmi pohodlná, sedák má skvelý tvar. Látka je pekná a nešmýka sa. Operadlo má niekoľko polôh nastavenia, sme zo stoličky nadšení!"
Zboží.cz
22.04.2021 19:12
" Krásna a pohodlná stolička. Dcéra je z nej nadšená.
- Kvalita spracovania – upevnenie poťahu"
heureka
16.04.2021 09:11
" Krásna a pohodlná stolička. Dcéra z nej má veľkú radosť.
- Kvalita spracovania – upevnenie poťahu"
heureka
16.04.2021 09:11
" pohodlná, pekný dizajn, kolieska na koberec fungujú všetky – neškrípu, krásne farby, naozaj pevný materiál"
heureka
16.04.2021 07:17
" pohodlná, pekný dizajn, kolieska na koberec fungujú všetky – neškrabú, krásne farby, naozaj pevný materiál"
heureka
16.04.2021 07:17
" nastaviteľná opierka chrbta, mäkké sedadlo, príjemný materiál, kolieska sa ľahko pohybujú po koberci"
Zboží.cz
11.04.2021 22:31
"Krásne spracovanie. Sedadlo a operadlo sú veľmi pekne a kvalitne čalúnené. Montáž stoličky je veľmi jednoduchá, zvládla ju aj moja desaťročná dcéra, nepotrebujete žiadne náradie. Skvelé nastavenie operadla a všetkého ostatného. Pre deti je manipulácia veľmi jednoduchá.
Kvalitná česká práca, za ktorú sa oplatí priplatiť!!!!"
Jana O
09.04.2021 06:41
"Je to už druhá stolička FUXO, ktorú sme kúpili rok po prvom nákupe. Výborná stolička, pevná, pekná, s veľkým výberom farieb, dcéra si ju hneď obľúbila."
Erik Herceg
08.04.2021 20:24
"Deti sú s kresielkami spokojné, zdajú sa im pohodlné. Mne sa páči, že sú pevné a odolné. Vadí mi však poťahová látka, ktorá nie je príliš kvalitná. Zvolili sme semiš. Na dotyk pôsobí naozaj veľmi umelo a silno priťahuje nečistoty – elektrizuje sa."
Denisa Šťastná
06.04.2021 21:47
"So stoličkou sme veľmi spokojní. Dcérka je nadšená.
- stolička je skvelá, - kvalitné spracovanie, - ľahká manipulácia, - nastavenie sedadla a výšky"
heureka
28.03.2021 12:43
" veľmi pekný vzhľad, kvalitné spracovanie poťahu aj konštrukcie, pevná konštrukcia kovových častí
– zatiaľ som nenašiel žiadne nedostatky"
heureka
22.03.2021 13:41
" vynikajúca kvalita"
heureka
21.03.2021 06:41
"Neviem, ku žiadnej.
Pevná, ťažká, dieťa z nej nespadne. Množstvo nastavení. Poťah je príjemný a dá sa prať. Zatiaľ nevyzkoušané."
heureka
11.03.2021 10:54
"Neviem, ku žiadnej.
Pevná, ťažká, dieťa z nej nespadne. Množstvo nastavení. Poťah je príjemný a dá sa prať. Zatiaľ nevyzkoušené."
heureka
11.03.2021 10:54
"- Šedý kryt nohy stále padá, aj keď je poriadne zacvaknutý, ale inak je vynikajúci"
Zboží.cz
21.02.2021 22:56
"Pokiaľ ide o možnosti nastavenia (malo by to byť v rastúcom poradí) a ergonómiu, od ostatných sa až tak veľmi nelíši, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať z popisu. A tým sa jej pomer cena/výkon stáva trochu nevýhodným. Keby som mal možnosť si ju najprv vyskúšať, pravdepodobne by som si ju nevybral."
Zboží.cz
28.01.2021 09:14
"Dobrý pomer ceny a kvality
Naozaj dobre nastaviteľné, príjemný poťahový materiál
– škoda , že nemá podrúčky... hodili by sa, keby sa dalo stoličku sklopiť ešte o niečo nižšie"
Zboží.cz
22.01.2021 13:12
"pohodlné sedenie"
heureka
22.01.2021 10:33
"Dobrý pomer ceny a kvality
Naozaj dobre nastaviteľná, príjemný poťahový materiál
– škoda , že nemá podrúčky... hodili by sa, keby sa dala sklopiť ešte o niečo nižšie"
Zboží.cz
22.01.2021 09:35
"NEROZUMIEM toľkým pozitívnym recenziám tejto stoličky. Od detskej stoličky by som očakával veľký rozsah nastavenia výšky, začínajúci čo najnižšie, už na 33 cm, a končiaci nad 50 cm. Rozsah výšky sedadla som pri použití pogumovaných koliesok nameral od 39 cm do 51 cm, pričom 39 cm je strašne veľa pre menšie deti, prvákov a druhákov. Píst stoličky je príliš silný, skôr pre dospelého, a ani jedno z detí nedokáže stoličku samo stlačiť dole. Páčka je navyše zbytočne „sklonená“ nadol pod uhlom 45°, takže na ňu v sede žiadne z detí nedosiahne a má cca 7–9 cm zdvihu, ktorý je zbytočne nefunkčný. To, že sa poťah sedadla nedá zložiť na pranie, ako je to v prípade poťahu operadla, je tiež zbytočná chyba. Za 3250 Kč si môžete kúpiť veľkú kancelársku stoličku s oveľa väčšou nastaviteľnosťou a hojdacím mechanizmom, preto nechápem, čo je na tejto celkom obyčajnej stoličke také drahé, asi nálepka „detská“. Fandím českým firmám, ale toto je amatérsky produkt. Druhýkrát by som si ju už nekúpil, na druhej strane ostatné detské stoličky na trhu sa pohybujú aj nad 5000 Kč...."

Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie produktu. Ak niekomu nevyhovuje minimálna výška sedadla detskej stoličky, môže si k stoličke vybrať doplnok „extend“ – kruhovú opierku nôh, vďaka ktorej sa dieťaťu lepšie prekrvujú nohy a bude sedieť správne. Časom, ako dieťa rastie, môže kruhovú opierku odstrániť a stoličku používať už bežným spôsobom. Ako dieťa rastie, môže si nastaviť výšku sedadla, hĺbku sedadla aj výšku operadla presne podľa potreby. Poťah nie je odnímateľný, zips slúži len na ľahšie čalúnenie a ako dizajnový prvok. Samozrejme máte možnosť odstúpiť od zmluvy do 14 dní, ak ste nakupovali ako fyzická osoba.
Petr
19.01.2021 12:53
"Kvalitná a odolná stolička, máme dve, pre dcéru a syna, obaja sú veľmi spokojní."
Petr Kovářík
13.01.2021 19:34
"Kvalitná a odolná stolička pre našu 10-ročnú dcéru. Máme dve aj pre syna. Obaja sú veľmi spokojní."
Petr Kovářík
13.01.2021 19:33
" Ideálne pre dieťa, ktoré nastupuje do školy. Po dvoch rokoch som kúpila rovnaké pre druhé dieťa. Super"
Zboží.cz
26.11.2020 18:04
" Ideálne pre dieťa, ktoré nastupuje do školy. Po dvoch rokoch som kúpila rovnaké aj pre druhé dieťa. Super"
Zboží.cz
26.11.2020 16:26
"Túto stoličku som kúpila pred 3 rokmi v ružovej farbe pre dcéru. Je skvelá, bez problémov, stále ako nová. Preto som teraz kúpila modrú pre syna. Ideálna ako prvá stolička pri nástupe do školy"
Vladka
25.11.2020 06:55
" Kvalita za priaznivú cenu"
heureka
14.11.2020 22:12
" Kvalita za výhodnú cenu"
heureka
14.11.2020 22:12
"Stolička vyzerá kvalitne, je pohodlná a deťom sa na nej dobre sedí. Veľkou výhodou je, že je možné nastaviť hĺbku sedu, deti sa tak nehrbia. Škoda len, že sa nedá zložiť aj poťah sedadla.
Kvalitná konštrukcia, Výhoda nastavenia hĺbky sedu, Pohodlná, Krásna farba (modro-sivá), Nosnosť 100 kg
- Pratelná len horná časť"
heureka
02.11.2020 21:35
"Stolička vyzerá kvalitne, je pohodlná a deťom sa na nej dobre sedí. Veľkou výhodou je, že je možné nastaviť hĺbku sedu, deti sa tak nehrbia. Škoda len, že sa nedá zložiť aj poťah sedadla.
Kvalitná konštrukcia, Výhoda nastavenia hĺbky sedu, Pohodlná, Krásna farba (modro-sivá), Nosnosť 100 kg
- Pratelný len horný diel"
heureka
02.11.2020 21:35
"Stolička je vynikajúca a stabilná; pre prváka k vysokému stolu odporúčame doplniť podnožku."
heureka
01.11.2020 21:59
"príjemné sedenie, pekné farby, možnosť prispôsobenia podľa postavy"
heureka
30.10.2020 19:47
"Pravdepodobne najlepšia detská stolička na trhu. Bohužiaľ hlavne kvôli malému výberu. Napriek tomu je to veľmi kvalitný výrobok a nedostatky sú skôr kozmetického charakteru.
Medzi klady patrí pevná konštrukcia, jednoduchá montáž a solídna konfigurovateľnosť.
Medzi nevýhody patrí nemožnosť prať poťahy (hoci jedna časť má zips, nedá sa však odňať). A samozrejme aj vyššia cena. Myslím si, že tá je daná najmä práve tou de facto neexistujúcou konkurenciou na trhu."

Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za kladné hodnotenie stoličky, ktoré nás teší. Pokiaľ ide o cenu a konkurenciu vo všeobecnosti, hoci sa to možno nezdá, stolička Fuxo nepatrí medzi tie drahšie. Hlavnou konkurenciou stoličiek Fuxo je konkurenčná značka Actikid od výrobcu Mayer, ktorá vlastní poťah s názvom Aquaclean, ktorý sa ľahko čistí a neabsorbuje tekutiny. Vlastní patent na rastúce stoličky a rôzne certifikáty. Cena je potom tiež vyššia. Prajem Vám, aby Vám stolička dobre slúžila a aby ste boli aj naďalej spokojní.
Petr Jaroš
17.10.2020 09:35
"Stolička je krásna, pevná a materiál je príjemný. Objednali sme si však verziu S-LINE a dostali sme verziu V-LINE. Farba našťastie zodpovedala a synovi sa páči, takže sme to neriešili."
Petra Havrlantová
13.10.2020 12:54
"po pár dňoch spokojnosť, objektívny a reálny názor môžem vyjadriť po pár rokoch používania"
heureka
07.10.2020 07:15
"Stolička je kvalitná, stabilná, pevná a má vysokú nosnosť. Farby sú sýte a pekné. Uvidíme, aká odolná bude „semišová“ látka – naša prvá stolička je z látky, ktorá si zachováva tvar a nepretrhla sa."
heureka
29.09.2020 10:58
" asi dobrá, kus železa, lepšie čalúnenie, variabilná
- odpadla plastová koncovka na nastavenie výšky stoličky"
heureka
11.09.2020 21:27
"S touto stoličkou sme nadšení, splnila naše očakávania a náš malý sedí pri písacom stole tak, ako má. Rýchlo sa zmontovala a jednoducho nastavila.
Jednoduchá montáž, rýchle nastavenie podľa potrieb, kvalitné spracovanie, veľký výber farieb, možnosť dokúpiť príslušenstvo
- Cena "
heureka
05.09.2020 07:21
"Pekná, kvalitná stolička s širokým rozsahom nastavenia veľkosti (pre deti). Kúpil som ju len pre dcéru, pre staršieho syna by už nemala taký zmysel (väčšina rozsahu by sa nevyužila). Oceňujem možnosť výberu farieb a druhov poťahov. Kúpil som ju aj s opierkami na ruky – teda, priskrutkovať tam tie skrutky bolo pomerne náročné, a to som na to použil rôzne (veľké) skrutkovače a nie som žiadny slaboch :) Stolička vyzerá kvalitne, len spodná časť sedadla (ktorá nie je bežne viditeľná a nie je funkčná) vyzerá trochu horšie – látka bola na dvoch miestach pretrhaná, spony držiace poťah sú nasadené akosi nedbalo, ale to by nemalo nikomu prekážať. Na druhej strane, za tú cenu by som očakával 100 % spracovanie (t. j. aj z neviditeľných/nefunkčných strán)."
Michal
24.08.2020 08:14
"Dobrá možnosť nastavenia výšky a hĺbky sedenia, kvakitné vyhotovenie, odopínací poťah na operadle, madlo na presun."
heureka
23.08.2020 21:56
" Krásna, pohodlná stolička pre nášho budúceho prváka. Jednoduchá montáž (len opierky na ruky dali trochu zabrať)."
Zboží.cz
23.07.2020 14:11
"Pred štyrmi rokmi som kúpila stoličku ALBA dcére, keď nastúpila do 1. triedy. Tento rok som ani na chvíľu neváhala a kúpila som ju synovi. Dúfam, že keď pôjde do školy aj najmladší, budem si môcť túto úžasnú stoličku kúpiť znova. Odporúčam všetkým, ktorí hľadajú kvalitnú rastúcu stoličku, ktorá niečo vydrží. Dávam palec hore????"
Jana Kole
18.06.2020 08:46
" polohovateľná a prispôsobiteľná pre deti každého veku, kvalitné spracovanie, široký výber farebných prevedení"
heureka
08.06.2020 08:30
" Skvelá stolička, jednoduchá montáž, pohodlné sedenie, príjemný materiál"
Zboží.cz
08.06.2020 08:08
"Odporúčam
Dobrá a kvalitná stolička, dieťa je veľmi spokojné"
heureka
03.06.2020 21:46
"Je to darček..."
heureka
22.05.2020 19:30
"- Na detskú stoličku je to príliš vysoká cena."
heureka
19.05.2020 17:39
"Jednoduche skladanie"
heureka
03.05.2020 18:48
" Stolička je pevná, mäkká, veľmi pohodlná, ľahko sa montuje a jednoducho sa ovláda."
heureka
29.04.2020 10:32
"Stoličky sú veľmi pekné, je tu veľký výber možností, ako ich poskladať, a oceňujem, že nemajú otočný piest. Veľký výber poťahov. Uvidíme po dlhšom používaní, v každom prípade sú deti spokojné."
Eliška
12.04.2020 07:58
" robustná konštrukcia, prateľný poťah operadla, plná nastaviteľnosť
– niečo vyššia cena"
heureka
10.03.2020 11:36
" robustná konštrukcia, odnímateľný poťah operadla, plná nastaviteľnosť
– niečo vyššia cena"
heureka
10.03.2020 11:36
"Skvelá stolička, syn je nadšený. Jednoduchá montáž, komunikácia s e-shopom bola perfektná. Farebnú kombináciu sme si nechali vyrobiť na mieru, a napriek tomu stolička dorazila veľmi rýchlo. Podľa mňa je to super a tento obchod vrelo odporúčam."
Vítězslav Škop
01.03.2020 10:00
" Skvelá stolička, syn je nadšený.
- Nič "
heureka
21.02.2020 15:31
"Skvelá komunikácia s obchodom. Ústretovosť, ochota, rýchlosť. Objednali sme si poťah na mieru a stolička bola u nás doma do 3 týždňov. Jednoduché zostavenie, kvalitné spracovanie. Odporúčam."
Jitka
21.02.2020 10:03
"Stolička sama o sebe je pekná, pevná a stabilná, len materiál poťahu zachytáva všetky nečistoty a zostáva na ňom každý smietok. A montážny návod by mohol byť o niečo lepší. Vlastne žiadny nie je, len akýsi ilustračný leták. Napríklad k podrúčkam je dodaných 12 skrutiek (v 3 veľkostiach v rôznom počte) a prísť na to, ktorá kam patrí, musíte sami."

Emília z administratívy reaguje na hodnotenie:
Ďakujeme za Váš podnet, túto informáciu určite postúpime výrobcovi, aby bol návod presnejší. Vám ako zákazníkovi ponúkneme reklamáciu a tento problém s Vami určite vyriešime.
Barbora
03.02.2020 19:13
"nič"
heureka
16.12.2019 07:54
"Očakával som, že kolieska na tvrdé podlahy budú mäkšie a čalúnenie stoličky o niečo kvalitnejšie, ale celkovo som spokojný."
heureka
14.12.2019 06:57
"Jednoduchá montáž stoličky.
Skvelá komunikácia s obchodom!!!"
Renata
01.11.2019 22:20
" Úplne vyhovujúca, kvalitná stolička pre dieťa"
heureka
20.10.2019 22:55
" Máme ju asi pol roka, výška sa dá pohodlne nastaviť, synovi sa na nej dobre sedí a látka zatiaľ nevykazuje žiadne známky opotrebovania ani vyblednutia. Páčilo sa mi, že bolo na výber hneď niekoľko farebných prevedení."
Zboží.cz
01.10.2019 19:02
" Máme ju asi pol roka, výšku si dá pohodlne nastaviť, synovi sa na nej dobre sedí a látka zatiaľ nevykazuje žiadne známky opotrebovania ani vyblednutia. Páčilo sa mi, že bolo na výber hneď niekoľko farebných prevedení."
Zboží.cz
01.10.2019 13:30
" Máme ju asi pol roka, výšku si dá pohodlne nastaviť, synovi sa na nej dobre sedí a látka zatiaľ nevykazuje žiadne známky opotrebovania ani vyblednutia. Páčilo sa mi, že na výber bolo hneď niekoľko farebných prevedení."
Zboží.cz
01.10.2019 13:13
"Stolička pôsobí stabilne a pevne, je pohodlná pre dieťa aj pre dospelého, ergonomická a príjemná. Montáž je veľmi jednoduchá. Pre prváka určite odporúčam dokúpiť podnožku, pretože stolička je pomerne vysoká (dcéra meria 116 cm). Dcéra ocenila najmä možnosť výberu poťahu a so stoličkou je veľmi spokojná."
Evelína
28.09.2019 10:53
"Bez chyby"
heureka
21.09.2019 20:09
"Kúpili sme každému chlapcovi po jednom a sme nadmieru spokojní"
Milena Kratochvílová
11.09.2019 21:47
" - ideálne pre prváka – sedák aj operadlo sa dajú posúvať – syn je z nej nadšený
- dúfam, že nám vydrží po celú dobu štúdia :-)"
Zboží.cz
09.09.2019 16:05
" - ideálne pre prváka – sedák aj operadlo sa dajú posúvať – syn je z nej nadšený
- dúfam, že nám vydrží počas celého štúdia :-)"
Zboží.cz
09.09.2019 11:19
"Stolička je dobrá. Má širokú základňu, takže ju dcérka neprevrhne, aj keď s ňou prudko trhne (na rozdiel od niektorých stoličiek, ktoré sme vyskúšali v obchodoch). Pohybuje sa ľahko. Jediná výhrada – sedák nemá odnímateľný poťah."
heureka
23.08.2019 13:02
"Stolička je dobrá. Má širokú základňu, takže ju dcérka neprevrhne, aj keď s ňou prudko trhne (na rozdiel od niektorých stoličiek, ktoré sme vyskúšali v obchodoch). Pohybuje sa ľahko. Jediná výhrada – poťah na sedadle nie je odnímateľný."
heureka
23.08.2019 13:02
" ideálne pre deti"
heureka
22.08.2019 12:43
" variabilita, jednoduchá montáž, pohodlná, cena"
heureka
19.08.2019 21:41
" Ergonomický, kvalitné spracovanie, jednoduchá montáž"
heureka
05.07.2019 21:13
" kvalita, český výrobok, jednoduchá montáž, pekné farby"
Zboží.cz
17.06.2019 11:55
" Perfektné možnosti nastavenia pre každú vekovú kategóriu: výška aj šírka sedadla a operadla, kvalitný poťah, ľahko sa čistí, nepúšťa vlákna, jednu už má dcéra a druhú sme kúpili synovi, skvelá možnosť kombinovať farby poťahových látok podľa želania"
heureka
29.04.2019 08:45
"Toto je už tretia stolička, ktorú sme kúpili – tá prvá funguje bezchybne už takmer 6 rokov, druhá 4 roky – takže verím, že tieto stoličky budú deťom slúžiť takmer až do dospelosti."
Helena
22.04.2019 22:19
"Stolička prišla dobre zabalená. Zložiť ju bolo jednoduché. Je ľahká, pohodlná, kolieska sa po koberci pohybujú bez problémov, nezanechávajú stopy, je možné si vybrať farebné vyhotovenie. Som spokojný."
Lenka
10.04.2019 09:47
"Stoličky sú naozaj skvelé. Presne spĺňajú to, čo sme od nich očakávali."
Hanka Mlejnková
09.04.2019 09:49
"Z hľadiska konštrukcie a kvality je stolička dobre spracovaná. Problémom však je, že sedák, ktorý sa špiní viac ako operadlo, nie je možné odňať a vyprať. Inak je výrobok celkovo pekne spracovaný a kvalitný. Výrobca by mal na tomto nedostatku popracovať.
Nastaviteľnosť
- Nemožnosť odňať poťah sedadla...nechápem, prečo vrchná časť ide a spodná nie. Po roku sme kúpili ďalšiu stoličku a čakali sme, že výrobca tento nedostatok odstráni, ale bohužiaľ."
heureka
31.03.2019 20:19
"S týmto výrobkom sme maximálne spokojní. Rovnako spokojní sme aj s vašimi predajcami v ostravskej predajni, ktorí nám tento výrobok predvádzali. "
ing. ladislav sitko
09.03.2019 11:02
"pevná stolička, nastaviteľná, jednoduchá montáž, dobrá voľba"
Achelan
18.02.2019 09:52
"- Montáž je jednoduchá, ale uvítala by som v návode jasnejšie vyznačenie, ktorý koniec piestu sa má zasunúť do podstavca a na ktorý sa nasadzuje sedák. (V minulosti sa mi stalo, že som pri inej stoličke omylom otočila a mechanizmus potom nefungoval.)
Stoličku máme len pár dní, zatiaľ sme bez výhrad spokojní. Pohodlná, ľahko nastaviteľná, pekný dizajn."
heureka
23.01.2019 13:01
"- Montáž je jednoduchá, ale uvítala by som v návode jasnejšie vyznačenie, ktorý koniec piestu sa má zasunúť do podstavca a na ktorý patrí sedák. (V minulosti sa mi stalo, že som pri inej stoličke omylom otočila a mechanizmus potom nefungoval.)

- látka na spodnej strane sedadla je upevnená svorkami, uvítala by som starostlivejšie spracovanie.
Stoličku máme len pár dní, zatiaľ sme spokojní bez výhrad. Pohodlná, ľahko nastaviteľná, pekný dizajn."
heureka
23.01.2019 13:01
"Stoličky sú kvalitné a pohodlné. Deti sú spokojné."
Martina Benediktová
17.01.2019 08:51
"Stolička je úžasná. Máme už druhú. Veľká spokojnosť. Skvelá komunikácia s predajcom, flexibilný e-shop, pani na recepcii je veľmi milá. Personál sa vyzná a poradí so všetkým. Plná spokojnosť. Prvú stoličku máme už tri roky, bez najmenších problémov. Odporúčam k nej dokúpiť podrúčky. "
Lada
08.01.2019 09:19
"Stolička je krásna, dcéra je spokojná. Je stabilná a pohodlná. Komunikácia s internetovým obchodom bola vynikajúca, pani bola veľmi milá a ochotná. Odporúčam."
Iveta
03.01.2019 09:33
" skvelé posedenie
- sú drahé"
heureka
27.11.2018 16:32
"Objednali sme pre deti dve stoličky. Sú veľmi pekné, pôsobia kvalitne a montáž je jednoduchá. Hĺbka sedadla aj výška sú nastaviteľné. Sme spokojní."
Honza
19.10.2018 13:57
" Ľahké zostavenie, jednoduchá konštrukcia, nastaviteľná výška aj hĺbka operadla"
heureka
04.10.2018 16:28
"Je krásna, funguje bez problémov, montáž je jednoduchá, na výber je množstvo farieb a materiálov. Veľmi pekne ďakujem predavačke v Ostrave za cenné rady ohľadom stoličky pre školáčku..."
Vlaďka
04.10.2018 08:05
"Kvalita za rozumnu cenu"
heureka
03.10.2018 15:50
"Stolička vyzerá pekne, sedí sa na nej pohodlne, uvidíme po dlhšom používaní, ale zatiaľ sme maximálne spokojní. Poťah sme si vybrali na mieru a stolička dorazila ešte skôr, ako bolo avizované. :)"
xstrašilka
03.10.2018 09:23
"Po mesiaci používania hodnotím stoličku veľmi kladne, je krásna, pohodlná a kvalitne spracovaná. Odporúčam"
Tereza
01.10.2018 08:15
"Krásna, pohodlná, ľahko nastaviteľná"
Tereza
24.09.2018 08:28
"Skvelá stolička za dostupnú cenu. Pre budúcich školákov je to to pravé. Odporúčam. Výšku a šírku sedadla si môžete nastaviť aj pre klasický stôl. Dcéra je nadšená z pasteliek."
heureka
17.09.2018 08:52
"Skvelá stolička za dostupnú cenu. Pre budúcich školákov je to top. Odporúčam. Výšku a šírku sedadla si môžete nastaviť aj pre klasický stôl. Dcéra je nadšená z pasteliek."
heureka
17.09.2018 08:52
"Krásna a pohodlná stolička, prišla už takmer zmontovaná, kovové súčasti boli už od výrobcu prišraubované, čo konečnému spotrebiteľovi výrazne šetrí čas.
"
Tomková
15.09.2018 20:36
" Kvalitný materiál, rôzne farebné kombinácie a druhy latiek, možnosť doplniť podrúčky a rôzne typy koliesok, perfektná možnosť nastavenia presne na mieru každému dieťaťu
- Stolička prišla s návodom na úplne inú stoličku, skrutiek na podrúčky bolo 12, hoci na stoličke sú len 3 otvory na upevnenie, skrutky boli rôznej dĺžky a ani jedna nepasovala"
heureka
14.09.2018 13:40
"Zatiaľ ju máme len krátko, ale vyzerá krásne a dcéra je spokojná, dobre sa na nej sedí. Takže ju odporúčam!"
Petra
13.09.2018 21:39
"Je skvelá, presne spĺňa požiadavky a predstavy o kvalitnej a funkčnej stoličke. Jednoduchá montáž a ovládanie. Všetko zodpovedá popisu výrobcu."
heureka
27.08.2018 09:23
"Je skvelá, presne spĺňa požiadavky a predstavy o kvalitnej a funkčnej stoličke. Jednoduchá montáž a ovládanie. Všetko zodpovedá popisu výrobcu.
Len neviem, aká odolná je látka – to ukáže až čas. Sedí sa na nej perfektne."
heureka
27.08.2018 09:23
"je to super"
heureka
21.08.2018 12:47
"Pekný dizajn, pohodlné, jednoduchá manipulácia."
heureka
14.07.2018 12:12
"Splnila požiadavky, vynikajúca odborná pomoc priamo v predajni "
Petr
03.06.2018 07:51
"Objednala som dve stoličky pre staršiu a mladšiu dcéru. Som s nimi veľmi spokojná a dcéram sa na nich dobre sedí. Čalúnenie stoličiek je tiež skvelé. S prístupom predajcu som veľmi spokojná – vedia poradiť a sú veľmi ochotní. Môžem len odporučiť :)"
Katka
17.05.2018 20:15
"Krásne spracovanie. Veľmi kvalitné"
heureka
19.03.2018 17:27
" Kvalitný poťahový materiál, jednoduchá údržba."
heureka
14.03.2018 16:22
" kvalitné stoličky"
heureka
22.02.2018 16:09
" pevná stolička, kvalitné spracovanie"
heureka
14.02.2018 18:46
"So stoličkou sme spokojní"
Petra
13.02.2018 18:58
"Podľa môjho názoru a názoru môjho manžela táto stolička spĺňa požiadavky na 90 %. Objednali sme ju pre 5-ročné dieťa. Nastavenie operadla nahor/nadol a dopredu/dozadu je úplne vyhovujúce. Najvyššia poloha sedadla pre dieťa s výškou 110 cm pri písacom stole so štandardnou výškou je však nedostatočná. Tušili sme to a chceli sme tomu predísť dodatočnou objednávkou predĺženého piestu s oporným krúžkom. Ten bol však celkovo extrémne vysoký, a to ako v najnižšej polohe (nebolo možné zasunúť sa pod stôl), tak aj v tej najvyššej (na čo potrebuje dospelý človek sedieť vo výške 1,5 m???). Jednanie s obchodom však prebehlo korektne, predĺžený piest s krúžkom sme poslali späť, dostali sme štandardný piest bez príplatku a peniaze za ten predĺžený späť.
- pekný dizajn, - príjemný základný materiál bez príplatku (látka), - pomer cena x kvalita, - polohovanie operadla je pohodlné
- - sedák je v najvyššej polohe príliš nízko, - podrúčky nie sú polohovateľné (v najvyššej polohe sa stolička s nimi nezmestí pod písací stôl so štandardnou výškou)"
heureka
13.02.2018 14:28
"Podľa môjho a manželovho názoru spĺňa požiadavky na rastúcu stoličku na 90 %. Objednali sme ju pre 5-ročné dieťa. Nastavenie operadla nahor/nadol a dopredu/dozadu je úplne vyhovujúce. Najvyššia poloha sedadla pre dieťa s výškou 110 cm pri písacom stole so štandardnou výškou je však nedostatočná. Tušili sme to a chceli sme tomu predísť dodatočnou objednávkou predĺženého piestu s oporným krúžkom. Ten bol však celkovo extrémne vysoký, a to ako v najnižšej polohe (nebolo možné zasunúť sa pod stôl), tak aj v tej najvyššej (na čo potrebuje dospelý človek sedieť vo výške 1,5 m???). Jednanie s obchodom však prebehlo korektne, predĺžený piest s krúžkom sme poslali späť, dostali sme štandardný piest bez príplatku a peniaze za ten predĺžený späť.
Stolička sa nám páči, myslíme si, že je z kvalitných materiálov a za prijateľnú cenu, ale zatiaľ nám prakticky nevyhovuje. V tejto chvíli totiž syn musí na stoličke kľačať a opierkami naráža do stola, takže sa nemôže úplne posunúť a opierky teda asi zatiaľ pôjdu preč ...
- pekný dizajn, - príjemný základný materiál bez príplatku (látka), - pomer cena x kvalita, - polohovanie operadla je pohodlné
- - sedák je v najvyššej polohe príliš nízko, - podrúčky nie sú polohovateľné (v najvyššej polohe sa stolička s nimi nezmestí pod písací stôl so štandardnou výškou)"
heureka
13.02.2018 14:28
"Skvelá stolička, sme maximálne spokojní. Komunikácia bola perfektná a dodávka prišla o 2 týždne skôr, ako bolo avizované. Čo viac si želať. :-)"
Majda
12.02.2018 10:49
" Pekné, ľahko sa skladá, vydrží x rokov
- Pre 3,5-ročného syna je operadlo pomerne vysoké, ale to sa časom zmení :-)"
heureka
29.01.2018 11:10
"Stolička je skvelá, krásna, bolo možné dokúpiť náhradné kolieska v rôznych variantoch, aj s kruhovým podstavcom, na ktorý si malé dieťa môže položiť nohy, aby mu neviseli vo vzduchu. Super. Ani som netušila, že niečo také existuje. Výšku stoličky možno ľubovoľne nastaviť, takže máme na pár rokov vystarané."
heureka
17.01.2018 12:48
" Rastúca stolička, solídne spracovanie, sedí sa na nej výborne"
heureka
09.12.2017 19:37
" Rastúca stolička, kvalitné spracovanie, sedí sa na nej výborne"
heureka
09.12.2017 19:37
"Bezchybná, ľahká a praktická stolička. Komunikácia s obchodom bola perfektná."
Martina
13.11.2017 08:14
" ľahká, praktická, príjemná"
heureka
23.10.2017 09:47
"len samé "
heureka
22.10.2017 11:17
"Táto stolička nadchla mňa aj dieťa, pomer cena/výkon je ideálny; porovnávam ju totiž s asi dvakrát drahšou rastúcou stoličkou, ktorú sme kúpili dcére, ale to sa nedá porovnať, stolička Alba FUXO S-LINE je naozaj perfektná. :-)"
heureka
12.10.2017 08:42
" Vynikajúce nastavenie detského sedadla, kvalita spracovania
– neviem "
heureka
01.10.2017 17:50
"Perfektná... odolná... pohodlná... proste úžasná stolička... cena zodpovedá kvalite... rozhodne nešetrite a kúpte dieťaťu túto skvelú stoličku..."
heureka
25.09.2017 22:52
" skvelá možnosť individuálneho nastavenia hĺbky sedadla voči operadlu, výšky sedadla aj výšky operadla; veľmi príjemné sedenie bez bolesti chrbta (dcéra ju po týždni používania nazýva „liečivou stoličkou“), možnosť výberu koliesok pre plávajúce podlahy, takže ju deti pri používaní stoličky nepoškriabu, veľká variabilita výberu farebných kombinácií – každý si vyberie, deti vo veku 7 a 11 rokov ju používajú každá pri svojom písacom stole"
heureka
25.09.2017 10:29
" skvelá možnosť individuálneho nastavenia hĺbky sedadla voči operadlu, výšky sedadla aj výšky operadla; veľmi príjemné sedenie bez bolesti chrbta (dcéra ho po týždni používania nazýva „liečivou stoličkou“), možnosť výberu koliesok pre plávajúce podlahy, takže deti pri používaní stoličky nepoškriabu podlahu, veľká variabilita výberu farebných kombinácií – každý si vyberie, deti vo veku 7 a 11 rokov ho používajú pri svojich písacích stoloch"
heureka
25.09.2017 10:29
"So stoličkou som maximálne spokojná, je pohodlná a ľahko sa montuje. Predajca komunikuje rýchlo a flexibilne."
Jitka M.
24.09.2017 12:50
"Pohodlná, pevná stolička. Používame ju už 4 roky a nemá žiadne známky opotrebovania, teraz sme ju kúpili synovi."
heureka
10.09.2017 20:19
"Stolička je pekná, kvalitne spracovaná, len by som uvítala iný typ poťahu – tento s jemným vlasom sa horšie udržiava, najmä ak ide o deti."
heureka
09.09.2017 11:44
" Kvalitné spracovanie, zodpovedá fotografiám na stránkach
– Chýbal návod na zostavenie."
heureka
04.09.2017 23:30
" Kvalitné spracovanie, zodpovedá fotografiám na stránkach
– Chýbal návod na montáž."
heureka
04.09.2017 23:30
"deti sú spokojné, veľmi sa im to páči."
Michaela
17.08.2017 14:01
"Žiaľ, stolička prišla poškodená, ale reklamácia prebehla úplne bez problémov – do dvoch dní som mal novú stoličku a výrobca si starú odniesol.
plne nastaviteľná"
heureka
14.08.2017 09:38
" dobrý mechanizmus stoličky, kvalitný poťahový materiál, pekná farebná kombinácia"
heureka
01.08.2017 14:42
"Kvalitná za rozumnú cenu. Chcela som stoličku, ktorá bude „rásť“ spolu s mojím synom, a v tomto smere stolička úplne splnila moje očakávania.
Pohodlná, stabilná, nastavenie sa dá maximálne prispôsobiť každej postave
- v podstate nič, len osobne by som uvítala väčšiu pružnosť operadla smerom dozadu, ale to je vec zvyku"
heureka
23.06.2017 22:10
"Vzhľadom na vyššie uvedené dôvody tento produkt vrelo odporúčam, cena sa zdá zodpovedať kvalite
jednoduchá montáž bez náradia, vzhľad, funkčnosť, česká výroba, záruka"
heureka
11.05.2017 15:17
"Absolútna spokojnosť. Stoličky sú kvalitné, deti sú spokojné. Komunikácia s internetovým obchodom bola flexibilná, veľkým plusom bola možnosť vybrať si materiál a farby poťahu. Stoličky sme mali doma do 10 dní od objednávky. "
Monika
21.04.2017 11:05
"Vhodná rastúca stolička za nižšiu cenu ako nemecké výrobky, dizajn je prijateľný, ale mohol by byť ešte lepší. Jazdí dobre, ale kvalita sa ukáže až po dlhšom používaní
Nastaviteľná v troch smeroch, pri týchto parametroch dobrá cena, Česká výroba, na výber sú dva typy koliesok
- Trochu ťažkopádny dizajn, hoci je vidieť snahu a stolička vyzerá lepšie ako niektoré iné české výrobky, malý výber farieb, farby sú príliš kričavé, balenie je trochu nedbalé, tak nejako po česky"
heureka
21.04.2017 08:46
"Za túto cenu som pre deti nenašiel žiadnu inú stoličku podobnej kvality. Po niekoľkých mesiacoch používania sme nezaznamenali žiadny problém a deťom sa stolička páči."
heureka
06.03.2017 10:54
"Internetový obchod funguje skvele, bezchybný prístup. Stolička zatiaľ v poriadku."
Pavel
02.03.2017 10:38
"Zatiaľ nemám žiadne námietky, snáď to tak aj zostane :)"
MC
20.02.2017 09:01
" Je skvele prepracované, všetko sa dá prispôsobiť výške dieťaťa. Náš syn je menšieho vzrastu, takže sme mu kúpili aj ten kruh na nohy, aby sa mohol oprieť, a je to super. Z našej strany ho teda môžem len odporučiť."
heureka
09.02.2017 10:22
" Stolička je pekná, dcérka je spokojná, poťah operadla je na zips – odnímateľný a prateľný. Škoda, že to tak nie je aj v prípade sedadla. Farby sú pekné, uvidíme časom, ako poťah vydrží. Zatiaľ ju máme krátko. Dcérka má 5 rokov, 115 cm, nohami nedosiahne úplne na zem. Zatiaľ to riešime stoličkou."
heureka
08.02.2017 18:48
" krásna stolička, vyzerá kvalitne spracovaná, rozostup koliesok je optimálny, neprekážajú a nezakopávame o ne, hore je praktický držiak, ktorý sa hodí pri manipulácii so stoličkou
- dcéra (5,5 roka) nedosiahne nohami na zem (treba dokúpiť príslušenstvo)"
heureka
23.01.2017 20:29
" krásna stolička, vyzerá kvalitne spracovaná, rozloženie koliesok je optimálne, neprekážajú a nezakopávame o ne, hore je praktický držiak, ktorý sa hodí pri manipulácii so stoličkou
- dcéra (5,5 roka) nedosiahne nohami na zem (treba dokúpiť príslušenstvo)"
heureka
23.01.2017 20:29
"Stolička vyzerá skvele, farba je ideálna pre malé dievčatko, tento produkt by som bez váhania odporučila. Možno by som si však vybrala iný materiál na poťah. Nie som si istá, či tento vydrží a či sa po praní nebude žmolkovať. To sa však uvidí časom.
Nastaviteľnosť, farba. Možnosť prania poťahu."
heureka
19.11.2016 09:30
"Stolička vyzerá skvele, farba je ideálna pre malé dievčatko, tento produkt by som bez váhania odporučila. Možno by som si však vybrala iný materiál na poťah. Nie som si istá, či tento vydrží a či sa po praní nebude žmolkovať. To sa však ukáže časom.
Nastaviteľnosť, farba. Možnosť prania poťahu."
heureka
19.11.2016 09:30
" Vyzerá presne ako na obrázku, je pekná.
– môj 7-ročný syn nedokáže bez pomoci nastaviť stoličku do nižšej polohy. Je na ňu príliš ľahký."
heureka
08.11.2016 11:43
"Zatiaľ sme so stoličkou veľmi spokojní a dúfam, že to tak zostane aj v budúcnosti.
Zdravé sedenie pre prváka, ktoré s ním bude rásť., Pre tento výrobok som sa rozhodla na základe kladných referencií od iných kupujúcich., Pomero kvality a ceny je asi najlepšie na trhu.
- Prekvapivo , otočná stolička asi nie je pre malé deti úplne najvhodnejšou voľbou. Syn sa na nej pri písaní domácich úloh neustále vrtí. Verím, že túto vlastnosť stoličky oceníme skôr v budúcnosti."
heureka
02.11.2016 09:42
"Zatiaľ sme so stoličkou veľmi spokojní a dúfam, že to tak zostane aj v budúcnosti.
Zdravé sedenie pre prváka, ktoré s ním bude rásť., Pre tento výrobok som sa rozhodla na základe kladných referencií od iných kupujúcich., Pomero kvalita/cena je asi najlepšie na trhu.
- Prekvapivo , otočná stolička pre malé deti asi nie je úplne najvhodnejšia voľba. Syn sa na nej pri písaní domácich úloh neustále vrtí. Verím, že túto vlastnosť stoličky oceníme skôr v budúcnosti."
heureka
02.11.2016 09:42
"Stolička je skvelá, dá sa krásne nastaviť podľa postavy dieťaťa.
Stolička je skvelá, dá sa krásne nastaviť podľa postavy dieťaťa"
heureka
20.10.2016 17:40
"skvelé!!!"
Magdaléna
11.10.2016 18:55
"Všetko v poriadku, pekné stoličky primeranej kvality."
O.K.
07.10.2016 09:06
"Stolička splnila naše očakávania, odporúčam"
heureka
29.09.2016 08:04
"Stolička spĺňa moje očakávania.
Objednal som si nestandardnú látku a nepáči sa mi, ako je to spracované. Poťah nesedí úplne presne. Spracovanie páčky na ovládanie nastavenia výšky sedadla mohlo byť lepšie.
Funkčne to ešte neviem posúdiť. Treba to vyskúšať dlhší čas. "
Mato
30.08.2016 07:47
"Vrelo odporúčam
, veľmi pohodlná"
heureka
25.07.2016 22:08
"materiál, dizajn, nastaviteľnosť
materiál, dizajn, nastaviteľnosť"
heureka
16.06.2016 12:58
"Naša päťročná dcéra kreslí pri stole a má opreté chrbát. Naozaj sa dá skvele nastaviť tak pre menšie dieťa, ako aj pre dospelého (ak nie ste príliš vysokí)
Dobrá nastaviteľnosť, jednoduchá montáž, poťahy sa dajú prať, pekná a hlavne pohodlná
- Asi nič"
heureka
25.04.2016 18:28
"ok"
heureka
20.04.2016 08:22
"veľmi kvalitné stoličky za výhodnú cenu
pevná konštrukcia, kvalitný poťah, deti sú spokojné
- nič "
heureka
12.03.2016 08:22
"Stolička je perfektná, sme veľmi spokojní."
martiho
27.02.2016 13:29
"výborná
kvalita"
heureka
01.02.2016 21:55
"Pekná rastúca stolička, snáď vydrží.
Rastúca, funkčná.
- Bohužiaľ , poťah je samozrejme z látky, ktorá môže prasknúť, takže čakáme na nové čalúnenie."
heureka
15.01.2016 12:06
"Pekná rastúca stolička, snáď vydrží.
Rastúca, funkčná.
- Bohužiaľ , poťah je samozrejme z látky, ktorá môže prasknúť, takže čakáme na prečalúnenie."
heureka
15.01.2016 12:06
"Skvelá detská stolička, ktorá vydrží niekoľko rokov"
heureka
20.12.2015 20:33
"nastaviteľná, stabilná
nastaviteľná, stabilná"
heureka
23.11.2015 18:52
"vydrží dlhšie (širší vekový rozsah)
pohodlné, dcéra je spokojná
- návod na montáž je trochu horší"
heureka
27.10.2015 12:22
"vydrží dlhšie (širší vekový rozsah)
ľahko sa s ňou manipuluje
pohodlná, dcéra je spokojná
- návod na zostavenie je trochu horší"
heureka
27.10.2015 12:22
"Je síce o niečo drahšia, ale za tie peniaze splňuje očakávania.
Skvelá stolička, sedí sa na nej perfektne a má skvelý poťah
- Nič "
heureka
18.10.2015 19:44
"Je síce o niečo drahšie, ale za tie peniaze splňuje očakávania.
Pri platbe mi to trochu trhalo srdce, ale prežil som to :)
Skvelá stolička, sedí sa na nej perfektne a má skvelý poťah
- Nič "
heureka
18.10.2015 19:44
"Stoličku som vybrala synovi, pretože patrí do kategórie rastúcich stoličiek. Sme s ňou spokojní, určite ju odporučím aj iným mamičkám.
– nastaviteľná, – poťah je z príjemného materiálu"
heureka
13.10.2015 08:24
"Zatiaľ ju máme len týždeň, ale dcéra si ju hneď obľúbila.
nastaviteľná výška, nastaviteľná opierka chrbta (výškovo aj pozdĺžne)"
heureka
30.09.2015 18:27
"Pekná stolička, dúfajme, že poťah vydrží dlho :)"
heureka
24.09.2015 13:37
"Vyberali sme si spomedzi niekoľkých druhov stoličiek s výškovým nastavením.
Vyzerá to na naozaj kvalitnú stoličku, stabilnú, bez problémov nastaviteľnú, odolnú
– príplatok za kolieska na tvrdú podlahu, príplatok za podrúčky..."
heureka
06.09.2015 23:04
"Vyberali sme si spomedzi niekoľkých druhov rastúcich stoličiek.
Zvažovali sme kúpu o približne tretinu lacnejšej, ale
po tom, čo sme si ju pozreli naživo, sme si to však naozaj rýchlo rozmysleli.
Fuxo zatiaľ vyzerá naozaj kvalitne, prežívame s ňou prvý
rok v škole :o)
prekvapivo aj farby sú v skutočnosti krajšie ako na internete.
osobne odporúčam, hoci priznávam, že hoci je najlacnejšia z drahších, pri kúpe dvoch stoličiek (ako to bolo u nás) sa človek poriadne prepadne... srdce mi krvácalo, ale podľa mňa cena zodpovedá.
vyzerá ako naozaj kvalitná stolička, stabilná, bez problémov nastaviteľná, pevná
- príplatok za kolieska na tvrdú podlahu, príplatok za podrúčky..."
heureka
06.09.2015 23:04
"Dobrá cena"
heureka
30.08.2015 14:27
"Výhodná cena
kvalitný výrobok
jednoduchá montáž"
heureka
30.08.2015 14:27
"Perfektná stolička, pevná a stabilná, s príjemným poťahovým materiálom."
heureka
03.07.2015 18:04
"Asi po dvoch rokoch sme si objednali druhú stoličku pre druhé dieťa; s tou prvou sme úplne spokojní a deťom sa veľmi páči.
Krásna, kvalitná a pohodlná detská stolička."
heureka
04.06.2015 21:27
"- Vybrala som si ho na základe kladných recenzií na internete a zatiaľ sme s ním deti aj ja veľmi spokojní
- kvalitné spracovanie, - rastie spolu s dieťaťom – jednoduché nastavenie v troch smeroch, - nosnosť 100 kg"
heureka
26.05.2015 08:21
"- Vybrala som si ho na základe kladných recenzií na internete a zatiaľ sme s ním deti aj ja veľmi spokojní
- príjemný poťah, pripomínajúci semiš – uvidíme, ako sa bude udržiavať
- kvalitné spracovanie, - rastie spolu s dieťaťom – jednoduché nastavenie v troch smeroch, - nosnosť 100 kg"
heureka
26.05.2015 08:21
"Výhodná vo všetkých ohľadoch.
Vhodná pre rast detí, rastie s nimi do hĺbky aj do výšky."
heureka
15.04.2015 19:55
"Som rada, že som sa rozhodla pre túto kvalitnú stoličku. Naozaj vynikajúca investícia. Dcéra je maximálne spokojná, my ako rodičia tiež. Odporúčam.
Jednoduchá montáž, zvládli sme to s dcérou., Príjemný materiál – poťah., Nastaviteľná podľa veku dieťaťa., Dcéra je maximálne spokojná.
- Zatiaľ nič."
heureka
01.04.2015 11:12
"pekný, príjemný poťah"
heureka
26.02.2015 18:09
"za dobrú cenu, veľmi kvalitné kreslo"
Václav Koutník
20.02.2015 17:47
"Dcéra aj ja sme veľmi spokojné.
Stolička je veľmi pohodlná, vysoko funkčná a na pohľad krásna. Možnosť zložiť poťah ma príjemne prekvapila."
heureka
10.02.2015 23:43
"Detská stolička za dobrú cenu, pekné farby, vyzerá kvalitne spracovaná, sedí sa na nej príjemne, jednoduchá manipulácia aj montáž.
Nastaviteľná od 4 rokov, moja dcéra má 111 cm a sedí sa jej na nej pekne, jednoduchá montáž, pekné farebné vyhotovenie
- Čalúnenie z semišu "
heureka
06.02.2015 12:41
"Zatiaľ som spokojná, deti sú nadšené.
Pekné farby, prijateľná cena a dobrá kvalita, česká výroba"
heureka
30.01.2015 15:49
"Veľmi príjemná stolička v modernom dizajne, možno dokúpiť podrúčky a gumové kolieska, čo je výhodné.
Pekný dizajn, ľahká a ľahko ovládateľná
- zatiaľ nič, používame ju len krátko"
heureka
30.01.2015 14:49
"Veľmi príjemná stolička v modernom dizajne, je možné dokúpiť podrúčky a gumové kolieska, čo je výhodné.
Pekný dizajn, ľahká a ľahko ovládateľná
- zatiaľ nič, používame ju len krátko"
heureka
30.01.2015 14:49
"pozri vyššie
kvalita spracovania, farby – ružovo-sivá verzia, možnosť 3 polôh
– nič "
heureka
23.01.2015 00:13
"pozri vyššie
kvalita spracovania, farby – ružovo-sivá verzia, možnosť 3 polôh
– nič "
heureka
23.01.2015 00:13
"kvalitná a veľmi pohodlná rastúca stolička pre školáka
pekný vzhľad, pohodlné sedenie, jednoduchá manipulácia, kvalitné sedenie pre školáka, možnosť nastavenia výšky operadla aj hĺbky sedadla"
heureka
27.12.2014 21:28
"kvalitná a veľmi pohodlná rastúca stolička pre školáka
pekná na pohľad, pohodlná na sedenie, jednoduchá manipulácia, kvalitné sedenie pre školáka, možno nastaviť výšku operadla aj hĺbku sedadla"
heureka
27.12.2014 21:28
"Vynikajúce produkty. Stolička je absolútne pohodlná a farby sú krásne. Stôl je stabilný, všetko zodpovedá popisu na internete.
Super
- Nie sú "
heureka
13.12.2014 06:12
"Vynikajúce výrobky. Stolička je absolútne pohodlná a farby sú krásne. Stôl je stabilný, všetko zodpovedá popisu na internete.
Super
- Nie sú "
heureka
13.12.2014 06:12
"kvalitný výrobok
pekná sýta farba, vyzerá kvalitne"
heureka
12.11.2014 10:33
"Úplná spokojnosť"
Lenka
03.11.2014 08:37
"Kvalitná a pohodlná študentská stolička."
heureka
01.11.2014 11:40
"Spokojný
áno"
heureka
29.10.2014 15:51
"Kvalita za rozumnú cenu :)
Kvalitná, pevná a robustná konštrukcia, prateľný poťah, pekné farby, deti s ním ľahko manipulujú"
heureka
26.10.2014 21:47
"Kvalita za rozumnú cenu :)

Pevná, robustná a stabilná konštrukcia

Jednoduché ovládanie aj pre deti

Prispôsobiteľné veku dieťaťa
Kvalitná, pevná a robustná konštrukcia, prateľný poťah, pekné farby, jednoduché ovládanie deťmi"
heureka
26.10.2014 21:47
"úplná spokojnosť s možnosťou nastavenia veľkosti stoličky"
heureka
20.10.2014 14:26
"Môžem len odporučiť. Príjemná cena a skvelá kvalita
krásna sýta farba, ľahko ovládateľná aj pre dcéru, voľne nastaviteľné operadlo aj výška
– nemám čo vytknúť"
heureka
15.10.2014 08:26
"Skvelá vedúca v predajni Libeň si zaslúži pochvalu!!!
Stolička FUXO zatiaľ v poriadku, je dobré, že existuje konkurencia pre stoličku MEIER, pretože ich cena je neprimeraná
- webové stránky"
heureka
08.10.2014 10:10
"Detská stolička je skvelá,
pani, ktorá stoličky predáva, naozaj poradí a vyzná sa v tom.
Ďakujem, Vlaďka"
Vlaďka
05.10.2014 21:31
"Som veľmi spokojná"
Markéta
14.09.2014 11:54
"Na stoličke sa sedí veľmi pohodlne"
heureka
23.08.2014 18:42
"Na stoličke sa sedí veľmi pohodlne
má príjemný semišový povrch
jednoduchá montáž
jednoduché ovládanie polohovania
"
heureka
23.08.2014 18:42
"Je to kvalitný tovar
V kamennom obchode to nie je"
heureka
22.08.2014 20:36
"Je to kvalitný tovar
V kamennom obchode to nemajú"
heureka
22.08.2014 20:36
"Sme veľmi spokojní"
heureka
09.08.2014 18:49
"Príjemná farba (nie je tak výrazná ako na fotke), ľahká, so stoličkou sa skvele manipuluje pomocou rukoväte za operadlom, má pekný tvar, takže nevyzerá „obyčajne“ ako väčšina stoličiek na kolieskach, dá sa nastaviť do rôznych polôh (zatiaľ som to neskúšala). Cenovo dostupná, zatiaľ som s ňou veľmi spokojná a obdivujú ju aj návštevníci
Krásny dizajn, ľahká, v hornej časti úchytka pre ľahkú manipuláciu
- - "
heureka
16.07.2014 08:14
"Som spokojný
nastavenie stoličky, možnosť výberu z mnohých farieb, jednoduchá montáž"
heureka
10.07.2014 01:42
"Dieťa je spokojné, stolička splnila naše požiadavky, len farba (sivá) bola oveľa tmavšia, ako sme čakali
pomer cena/kvalita
- odnímateľný je len poťah na operadle, na sedadle nie"
heureka
22.04.2014 09:55
"Dieťa je spokojné, stolička splnila naše požiadavky, len farba (sivá) bola oveľa tmavšia, ako sme čakali
pomer cena/kvalita
- odnímateľný je len poťah na operadle, na sedáku nie"
heureka
22.04.2014 09:55
"Je prispôsobiteľná rastu dieťaťa. Nemusím kupovať novú každé 2 roky. Je kvalitná, polohovateľná
Ľahká, príjemný povrch, dobré ovládanie
- Nemám "
heureka
11.03.2014 10:36
Názov súboru
Stiahnutie
letak-Fuxo1--mercury.jpg
letak-Fuxo-2---mercury.jpg
letak_FUXO.pdf
fuxo_letak.jpg

detská rostuca stolička FUXO V-LINE

Detská rastúca stolička FUXO V-LINE Deti rastú :) Nie je preto nič lepšie pre dieťa ako rastúci...
Viac
farieb
4–6 týždňov
128,00 €
Do košíka

Detská stolička Actikid 2428 A2

Detská rastúca stolička ACTIKID 2428 A2 Aký je najzásadnejší rozdiel medzi dieťaťom a dospelým? J...
Doprava
zdarma
Viac
farieb
2 - 4 týždne
255,80 €
Do košíka

detská rastúca stolička FUXO S-LINE

Deti rastú :) Nie je preto nič lepšie pre dieťa ako rastúci nábytok, ktorý spĺňa všetky nároky na zd...
Viac
farieb
4–6 týždňov
128,00 €
Do košíka


V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image