STANDSWOOD - podstavec SET Podnikatel

hodnotilo 0 užívateľov Katalógové číslo: 1046242

Podstavec SET Podnikateľ Pri stole trávime väčšinu dňa a tým sa stáva naším súkromným a dôležitým priestorom.  Celý popis

podstavec SET Podnikatel medová hnedá
medová hnedá
Skladom

K vyskúšaniu na predajniach:

Podstavec SET Podnikateľ

Pri stole trávime väčšinu dňa a tým sa stáva naším súkromným a dôležitým priestorom. Vzhľad stolu a usporiadanie vecí rozhodujú o našej nálade a výkonu, ktorý podávame. Mali by sme mať teda priestor okolo seba rozvrhnutý príjemne a účelne.

Mať všetko po ruke je jedno z kritérií, ktoré vyžadujeme, a práve k tomu je tento set ako stvorený. Stojan na monitor umožní držať oči a chrbát v správnej polohe. Stojan na telefón a poznámkové karty zase prispeje k väčšej efektivite vašej práce, pretože budete mať prehľadne na očiach všetko, čo sa bude týkať telefónu. Poznámkové karty môžu tvorivým spôsobom slúžiť ako rýchly inbox na akékoľvek vaše myšlienky a nápady.

Ďalšou výhodou tohto setu je jeho originálny, príjemný vzhľad. Veľa ľudí sa dnes obracia k prírodným materiálom, ktoré sú v mnohých odvetviach stálicou.

Standswood SET Podnikatel

Kľúčové vlastnosti:
- krásny český výrobok
- záruka 24 mesiacov
- vyrobené z masívneho dreva
- hodí sa do akéhokoľvek interiéru
- široká škála farebného prevedenia

Produkty STANDSWOOD sú ručne vyrábané z masívneho dreva. Stojan preto spoľahlivo vydržia aj niekoľko generácií vášho notebooku, alebo monitora. Disponuje dostatočnou hmotnosťou pre väčšinu monitorov na trhu. Bočné dosky u podstavce sú lepené a zároveň pevne priskrutkovať. Stojan na telefón a karty disponuje dvoma drážkami (odskúšané na iPhone 6+), otvory pre ceruzky majú priemer 9 mm. Všetko podstatné tak máte na očiach.

Každý kus je originál. Kresba dreva sa teda môže líšiť od vyobrazenia na fotografii.

Zámerom firmy STANDSWOOD bolo vytvoriť účelný, vzhľadný doplnok, ktorý sa bude hodiť na akýkoľvek pracovný či súkromný stôl. Nezáleží teda na tom, v akom je farebnom prevedení, či z akého materiálu. SET Podnikateľ sa hodí ku všetkému a záleží len na vás, akú farbu si vyberiete.

Farby podčiarkujú prírodný vzhľad dreva. Produkty sú opatrené dvojitým náterom ekologicky šetrnú lazúrou s certifikáciou pre detské hračky. Farby sú teda stále, vodeodolné a jednotlivé produkty sa dobre udržujú.

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesiacov
V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image