OFFICE PRO - kancelárska stolička Merope SP, s podhlavníkem

hodnotilo 2 užívateľov Katalógové číslo: kz1040518

tolička Merope SP, s podhlavníkem univerzálne kolieska, kovový kríž, synchrónna mechanika s aretáciou v 4 polohách, sedadlo a operadlo ...  Celý popis

568,70 €
Cena bez DPH: 473,92 €
Pri platbe vopred: 563,00 €
Skladom

Nosnosť:

135 kg

Záruka:

36 mesiacov
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant

stolička Merope SP, s podhlavníkem

univerzálne kolieska, kovový kríž, synchrónna mechanika s aretáciou v 4 polohách, sedadlo a operadlo zo samonosnej sieťoviny, hĺbkovo nastaviteľný sedák, bedrová opierka, 3D nastaviteľné opierky rúk.
kancelárska stolička Merope SP, s podhlavníkem
Základné vlastnosti stoličky Merope SP, s podhlavníkem
kríž:
Päťramenný kovový kríž v leštenom chrómu, ktorý je testovaný výrobcom na zaťaženie až 900 Kg (v laboratórnych podmienkach).

čalúnenie:
Kancelárske kreslo Merope je čalúnené do priedušnej samonosnej sieťoviny, ktoré je veľmi komfortné v letných mesiacoch, pretože pôsobí veľmi vzdušne a užívateľ sa príliš nepotí. Toto čalúnenie je umiestnené na chrbtové, bedrový a hlavové opierke. Sedacia časť je čalúnená do čiernej látky s molitanovou výplňou.

mechanika:
Kreslo je osadené mechanikou so 4 polohami aretácie. Pákou umiestnenou na pravej stratně stoličky sa ovláda horizontálne nastavenie výšky sedu (hore a dole). Ľavým pákovým mechanizmom sa nastavuje aretácia chrbtovej opierky vo zvolenej polohe. V prípade nastavenia páky do spodnej polohy dôjde k uvoľneniu aretačného mechanizmu a je možné sa na stoličke "hojdať". Odpor hojdacieho mechanizmu sa nastavuje centrálnym skrutkou.
 
podrúčky:
3D lakťová opěrkynastavitelné ako do výšky, tak do šírky. Horná časť opierok rúk nastaviteľná do rôznych smerov vľavo a vpravo. Vrchná časť z mäkčeného polyuretánu.

Hlavová opierka:
Stolička je osadená hlavovou opierkou, ktorá umožňuje uvoľnenie krčnej chrbtice pri opretie sa používateľa. Opierka je nastaviteľná ako výškovo, tak náklonom v osi hlavy a chrbta užívateľa. Samozrejmosťou sú 3 farebné prevedenia podľa zvoleného typu farby sieťoviny.

Bedrová opierka:
Možnosť nastavovania tlaku na bedrovú oblasť chrbta pre príjemnejšie a ergonomické sedenie. Možnosť nastavenia chrbtovej opierky nahor a dole v 3 polohách. Ďalšie typy kresiel s pre kvalitné ergonomické sedenie nájdete v sekcii kresiel tu.

Farebné varianty:
- modrá IW04
-antracit IW07
-čierna IW01

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
36 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
43 cm
Maximálna výška sedadla
52 cm
Hmotnosť
22 kg
Područky
áno už v cene
Minimálna výška
109 cm
Maximálna výška
130.5 cm
Šírka
51,5 cm
Hĺbka
50-56 cm
Poťah z látky
ano na sedáku, opěrák síťovina
Poťah z kože
nie
Kríž/kostra
hliníkový lešteny
Mechanika
synchrónna
Maximálna nosnosť
135 kg
Tovar je určený pre
kancelarie
Priemer čepu kolieska
11 mm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
sieťovina
Farba sedadla
černá
Farba operadla
vícebarevná
Podhlavník
s opěrou hlavy
Využitie
kancelář
Príslušenstvo
s opěrou hlavy, bez posuvu sedáku
"+ kvalitní materiály, robustní, pohodlná - opěradlo v nejkolmější poloze má stále lehký sklon, lehce se uvolní nastavená výška opěradla"
Martin
12.11.2020 20:29
"+ kvalitní materiály potahů, příjemné + robustní, těžká, pevná konstrukce, stabilní pocit při otáčení a pojíždění + nejnížší poloha sedáku umožňuje použití lidmi s krátkýma nohama - další možnosti nastavení skrze ovládací prvky jsou spíše formální (podpěrky fungují, ale to neni tak podstatné, naopak nastavení bederní podpěry v podstatě nevariabilní, podhlavník má pouze dvě polohy z nichž jen jednu jsem prakticky použil) - není ihned zpevněná při opření, lehce se opěradlo podvolí a vy uslyšíte cvaknutí zámku (nepříjemné po delším používání, tohle bych čekal u židle za 3000-4000 Kč), ale při zkoušení v prodejně jsem to nezaznamenal (možná vadný kus) - opěradlo v nejkolmější poloze má stále zhruba 5-10° sklon Nakonec jsem židli po týdnu vrátil. Máme doma LOTUS - pokud ten stojí 3000 Kč, za Merope bych dal 6000-7000 Kč"
Pepe
22.03.2018 20:26
Názov súboru
Stiahnutie
Certifikat_Merope.pdf
Montazni_navod_MEROPE.pdf
V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image