ANTARES - antistatický sprej REZTORE

Katalógové číslo : kz1007948

O produkte:

Antistatický sprej Reztore™ Topical antistat je prípravok, ktorý udržuje potenciál náboja vzniknutého trením pod hodnotou 100 V podľa IEC 61340-5-1. Trvanlivý tvrdý povlak vykazuje ochranné pôsobenie trikrát dlhšie než u iných produktov popredných značiek.  Celý popis

Zákonná zodpovednosť (záruka):

24 mesiacov
42,90 €
Cena bez DPH: 35,75 €
Pri platbe vopred: 42,50 €

Antistatický sprej REZTORE

Antistatický sprej Reztore™ Topical antistat je prípravok, ktorý udržuje potenciál náboja vzniknutého trením pod hodnotou
100 V podľa IEC 61340-5-1. Trvanlivý tvrdý povlak vykazuje ochranné pôsobenie trikrát dlhšie než u iných produktov popredných značiek. Zaisťuje bezpečné uzemnenie a nie je jedovatý.
Odstraňuje nečistoty - eliminuje možný zdroj ESD problémov. Možno ho použiť na obnovu antistatického povrchu, ale aj k premene z neantistatického na antistatický.
https://www.kancelarskezidle.com/images/shop/products/1007948/fullsize/main-9305.jpg
Všeobecné odporúčania
Antistatický sprej Reztore Topical antistat možno použiť na rôzne povrchy, najmä plochy používané v antistatickom prostredí.

Možno použiť na:
- gumové podložky, vinylové a polyetylénové stoly a rohože
- laminované dosky stolov
- prepravky, epoxidové, lakované povrchy, plexiskla, skla, kovy
- šanóny, regály
- monitory, počítačové klávesnice
- vozíky, dopravníkové pásy atď.

Objem: 1 liter

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesiacov
Hmotnosť
1 kg
Tovar je určený pre
pevné a čalouněné povrchy, pracovní židle

Chcete darovať tovar antistatický sprej REZTORE, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
antistatický sprej REZTORE
Názov súboru
Stiahnutie
Reztore---navod-pro-aplikaci.pdf
V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image