MERCURY - Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá

hodnotilo 3 užívateľov Katalógové číslo: 1053407

Nadčasový sivý design do kancelárie aj obývačky   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani rušivé prvky   Sieťované operadlo ...  Celý popis

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, čierna
čierny čierna
Skladom
Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, tmavo sivá
čierny tmavo
Skladom
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, zelená
zelená
Skladom
285,30 €
276,70 €
Cena bez DPH: 230,58 €
Pri platbe vopred: 273,90 €
Skladom - viac ako 10 kusov
Odosielame 16.07.2024

Nosnosť:

120 kg

Záruka:

36 mesiacov
Akcia
Do konca akcie ostáva :
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
Lucia z produktového:
"Stolička je veľmi pohodlná, má pohodlné mäkké sedadlo a veľmi príjemné sieťované operadlo. Vďaka možnosti posunu sedadla, individuálnemu nastaveniu opierky hlavy a výšky sedu je stolička vhodná pre osoby od 155 cm do 185 cm. Veľmi pekné je aj farebné prevedenie, ktorým sa stolička vymyká tradičnej „čiernej kancelárii“ a perfektne zapadne aj do domácich interiérov."

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá


Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Nadčasový sivý design do kancelárie aj obývačky
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani rušivé prvky
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Sieťované operadlo a opierka hlavy, ideálne na horúce dni
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Moderné ergonomické vybavenie pre výšky od 155 do 185 cm
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Na 8h. alebo dlhšie sedenie pre používateľov s hmotnosťou do 120 kg
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Dôkladne testovaná v našich predajniach a kanceláriách


S veľkou starostlivosťou sme vyvinuli kancelársku stoličku, ktorá je doslova potešením pre chrbát a dušu. Náš tradičný model Mercury WISDOM spája to najlepšie z ergonómie a dizajnu. Vďaka synchrónnemu mechanizmu s možnosťou aretácie v štyroch úrovniach, nastaveniu hĺbky sedadla, výškovo nastaviteľnej opierke hlavy a bedrovej opierke zaručuje maximálne pohodlie aj pri celodennom sedení.

Pokročilá ergonómia a priedušné materiály poskytujú pohodlie aj pri náročnej práci. Stolička má oblé tvary, ktoré sú príjemné na pohľad a vytvárajú útulnú atmosféru vo vašom interiéri. Na sivom čalúnení je bežný prach menej viditeľný ako na čiernom. WISDOM je nepochybne "Kancelárska stolička 21. storočia", ktorá dokonale doplní každý priestor, či už v kancelárii alebo v domácej pracovni.


Vďaka priamemu dovozu zaručujeme kvalitu tejto stoličky už od začiatku výroby.


Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Moderný a harmonický dizajn
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Aktívne sedenie – proti bolesti chrbta
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Individuálna podpora pre boky, lakte a hlavu
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Operadlo a opierka hlavy s nepretržitým prúdením vzduchu
Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá   Všestranné pohodlie aj pri dlhodobej práci

 

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá Sieťované operadlo nemusí vyhovovať všetkým používateľom


1
2
3
4
5
6
7
8
9

Kľúčové vlastnosti kancelárskej stoličky WISDOM:
 

 • nosnosť 120 kg
 • na dlhodobé sedenie
 • pre používateľov s výškou 155–185 cm
 • synchrónny mechanizmus so 4polohovou aretáciou
 • nastavenie hĺbky sedáku – 5,5 cm (4 polohy)
 • čalúnené sedadlo a sieťované operadlo
 • hliníkový kovový kríž
 • nylonové kolieska Ø 60 mm
 • výškovo a hĺbkovo nastaviteľná sieťovaná opierka hlavy
 • výškovo nastaviteľná bedrová opierka
 • 4D multifunkčné nastaviteľné podrúčky


Synchrónna mechanika s nastavením hĺbky sedenia


Synchrónna mechanika stoličky umožňuje synchrónny pohyb operadla a sedadla, ktorý kopíruje prirodzený pohyb chrbta. To znamená, že keď sa operadlo nakloní, sedadlo sa automaticky prispôsobí.

Synchrónna mechanika je ideálna na dlhodobé sedenie, pretože podporuje zmeny polohy tela a zabraňuje stuhnutiu chrbta a krku. Využite možnosť individuálneho nastavenia výšky, hĺbky sedenia a sklonu operadla stoličky WISDOM.

Výška sedenia
Na nastavenie výšky použite páčku na pravej strane. Nohy by mali byť pokrčené mierne nad 90 stupňov a celým chodidlom na zemi, čo podporuje správnu lymfatickú cirkuláciu.

Hojdanie a naklápanie operadla
Synchrónny sklon operadla sa ovláda pákou na ľavej strane. Jej zdvihnutím aktivujete hojdanie a nakláňanie. Opierku chrbta možno zablokovať sklopením páčky do požadovanej polohy.

Posuv sedadla alebo hĺbka sedenia
Hĺbku sedenia nastavíte menšou páčkou na ľavej strane. Potiahnite páčku a posúvajte sedadlo dopredu alebo dozadu podľa potreby. Nastavenie hĺbky je užitočné pre rôzne telesné výšky, poskytuje pohodlie a umožňuje zdieľanie stoličky medzi viacerými používateľmi.


 

WISDOM seda synchr. mech.


WISDOM seda pokroc. fce

Pokročilé ergonomické vlastnosti stoličky WISDOM


Bedrová opierka pre zdravé sedenie a podporu chrbta
Stolička WISDOM má výškovo nastaviteľnú bedrovú opierku, ktorá podopiera chrbát a mierne vyklenuje chrbticu. Nastavenie je jednoduché – stačí ju posunúť nahor alebo nadol do požadovanej polohy.

Opierka hlavy pre zdravú krčnú chrbticu
Pre pohodlie a zdravie krčnej chrbtice má stolička WISDOM výškovo a hĺbkovo nastaviteľnú opierku hlavy. Uľaví vašej šiji, či už pracujete alebo odpočívate. Nastavuje sa pohybom nahor, nadol, dopredu a dozadu.

4D nastaviteľné podrúčky
Vaše ruky potrebujú pri práci oporu. WISDOM ponúka 4D nastaviteľné podrúčky s mäkkými polyuretánovými poťahmi. Môžete ich nastaviť na výšku, dopredu/dozadu, rovno do strán a tiež šikmo do strán.

 


Mäkké penové sedadlo a priedušné operadlo


Mäkké penové sedadlo a priedušné sieťované operadlo aj opierka hlavy vám zabezpečia pohodlie počas celého dňa. Vďaka novej penovej výplni s predĺženou životnosťou si tento pocit budete so stoličkou WISDOM užívať dlhé roky. Sedák s novou penou je totiž oveľa odolnejší ako recyklovaná pena, ktorá má horšie vlastnosti a rýchlejšie sa opotrebuje.

Stolička WISDOM je tiež veľmi štýlová. Elegantné svetlo sivé čalúnenie a ergonomický tvar sedadla s jemným zakrivením pod kolenami dokonale zapadajú do moderného interiéru. Vďaka sieťovine na operadle a opierke hlavy sa nemusíte obávať horúcich letných dní – materiál odvádza pot a poskytuje príjemné vetranie.

 


Pevný kríž a kolieska pre mäkké povrchy


Kancelárska stolička WISDOM stojí na päťramennom hliníkovom kríži vybavenom nylonovými kolieskami, ktoré zabezpečujú lepšiu mobilitu a sú vhodné na mäkké povrchy, napríklad koberce.

Môžete si však vybrať pogumované kolieska na tvrdé podlahy (parkety, plávajúce podlahy, vinyl atď.) alebo klzáky (aby sa zabránilo posúvaniu stoličky). Ak si chcete objednať alternatívne kolieska alebo klzáky, kliknite na tlačidlo "Kúpiť".

Židle Wisdom kříž a zátěžová kolečka


Ako sme zhodnotili kancelársku stoličku WISDOM v našich prevádzkach


Naše testovanie ukázalo, že dizajnová kancelárska stolička WISDOM je nielen krásna na pohľad, ale aj dokonale ergonomická pri dlhodobom sedení v kancelárii. Vďaka synchrónnemu 4stupňovému mechanizmu blokovania, nastaveniu hĺbky sedadla o 5,5 cm, výškovo nastaviteľnej opierke hlavy a bedrovej opierke sa budete cítiť pohodlne po celý deň.

To najlepšie na WISDOM je však jej hojdanie, priamo stvorené na chvíle oddychu. Tu sa naplno prejavuje "múdrosť" stoličky, ktorá je stelesnená v jej názve. Samotná určuje, ako veľmi sa potrebujete hojdať. Stačí sa oprieť, nechať kreslo, aby vás objalo, a načerpať inšpiráciu bez toho, aby ste museli odísť od počítača. WISDOM je ideálnou voľbou pre každého, kto chce pri práci spojiť štýl a pohodlie.


Zhrnutie
 

Kancelárska stolička WISDOM boduje vo všetkých smeroch. Sieťované operadlo a opierka hlavy zabezpečujú optimálne vetranie aj počas horúcich dní. Model je ideálny pre používateľov s výškou od 155 do 185 cm. Stolička je vybavená modernými ergonomickými nastaveniami na dlhodobé sedenie a podporou hmotnosti do 120 kg. Bude vás rozmaznávať počas pracovného úsilia aj počas potrebných chvíľ oddychu. Získate ju v elegantnom dizajne bez ostrých hrán, ktorý sa hodí do každého interiéru.

 


Spôsob balenia


Stolička sa dodáva v rozloženom stave v balení s rozmermi 75 x 35 x 65 cm. Piest, skrutky a mechanika sú zabalené v kartóne, ostatné časti v bublinkovej fólii. Súčasťou balenia je návod na montáž, vďaka ktorému stoličku zostavíte za pol hodiny. Hmotnosť samotnej stoličky je 18,2 kg.


Zostavenie stoličky WISDOM je rýchle a jednoduché
 

 1. Vložte kolieska do kríža (päť otvorov pre kolieska).
 2. Rozpohybujte piest a vložte ho do otvoru pre piest.  
 3. Pripevnite podrúčky a mechaniku k sedadlu.
 4. Pripevnite opierku hlavy k operadlu.
 5. Pripevnite opierku chrbta k sedáku s mechanikou.
 6. Namontujte kompletnú súpravu (sedadlo s operadlom, podrúčkami a opierkou hlavy) na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujte utiahnutie všetkých skrutiek a potom ich pravidelne kontrolujte.
 8. A to je všetko – môžete si užívať svoje nové sedenie "WISDOM".

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá

Naša vlastná značka Mercury

Za našu privátnu značku stoličiek Mercury ručíme. Stoličky si sami zadávame do výroby a vyberáme ich dizajn a ergonómiu. Keďže tiež navštevujeme našich výrobcov, môžeme vďaka tomu kontrolovať kvalitu a použité materiály. Sme si istí, že naše stoličky patria k tým najlepším na slovenskom a českom trhu. Každá stolička je vyrobená s použitím kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Do našich produktov vkladáme dôveru, čo dokazuje aj predĺžená záručná lehota u niektorých z nich. Veríme, že každý si zaslúži kvalitnú a pohodlnú stoličku doma či v kancelárii, a práve preto sa snažíme ponúknuť to najlepšie na trhu.

           Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá

 

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo sivá

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com . Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
36 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
42.5 cm
Maximálna výška sedadla
53.5 cm
Hmotnosť
18.2 kg
Područky
áno 4D (hore/ dole, dopredu/ dozadu, uhlovo, k sebe/ od seba)
Minimálna výška
117 cm
Maximálna výška
130 cm
Šírka
73 cm
Hĺbka
60 cm (hĺbka stoličky), 44,5 cm (hĺbka sedu)
Kríž/kostra
hliníkový kríž
Mechanika
synchrónna
Maximálna nosnosť
120 kg
Tovar je určený pre
kancelária, domáca kancelária, home office
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
52.5 cm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
sieťovina
Výškovo nastaviteľné operadlo
nie
Farba sedadla
šedá
Farba operadla
šedá
Podhlavník
s opierkou hlavy
Využitie
kancelária, home office
Príslušenstvo
posuv sedáku
"+ Kancelářská židle je na první pohled hezká, originální (líbí se mi barva potahu, nerezový kříž a světlé tělo) + Celkem jednoduchá montáž +Má pohodlný sedák, prodyšnou zádovou opěrku s bederní výztuží, sklopnou opěrku hlavy a nastavitelné područky (díky kterým lze židli zasunout pod stůl) + Lze nastavit výšku židle, hloubku sedáku, výšku bederní výztuže, výšku a sklon opěrky hlavy a výšku, hloubku a úhel područek + Rovněž ji lze nastavit na "sklopení" či zaaretovat v pevné poloze + Je vhodná i pro vyšší postavy (mám 175 cm) +Při správném nastavení je velmi pohodlná + Dobře jezdí + Výborný poměr cena x výkon/kvalita + Profesionální péče o zákazníka (v ostravském showroomu jsem si pro porovnání vyzkoušela několik druhů kancelářských židlí, bylo mi dobře doporučeno)"
Mgr. Taťána Vojtásková
12.07.2024 05:00
"možná by se hodil krátký popis s obrázkem jednotlivých možností variability produktu
skutečnost odpovídá obrázku na webu
"
heureka
13.05.2024 09:35
""
heureka
11.05.2024 11:48
Názov súboru
Stiahnutie
WISDOM-_rozmery.pdf

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, zelená

Dizajnová stolička do kancelárie aj obývačky   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani rušivé ...

Skladom - viac ako 10 kusov
276,70 € 285,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo siv..

Štandardne k 8-hodinovému sedeniu   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg   Komplexná...

Skladom - viac ako 10 kusov
276,70 € 285,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, modrá

Štandardne k 8-hodinovému sedeniu   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg   Komplexná...

Skladom - viac ako 10 kusov
276,70 € 285,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička BESSEL čierny plast, čierna

Štandardne k 8-hodinovému sedeniu   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg   Komplexná ...

Skladom - viac ako 10 kusov
256,90 € 264,90 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, čierna

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, čierná   Dizajnová stolička do kancelárie aj ob...

Skladom - 1 ks
259,30 € 267,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, tmavo s..

Dizajnová stolička do kancelárie aj obývačky   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani rušivé ...

Skladom - viac ako 10 kusov
259,30 € 267,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierná

Kancelárska stolička WINDY čierna      Vzdušná, pohodlná a nadčasová stolička ...

Skladom - viac ako 5 kusov
291,80 €
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierno-modrá

Kancelárska stolička WINDY čierno-modrá      Vzdušná, pohodlná a nadčasová stol...

Skladom - viac ako 10 kusov
264,90 € 291,80 €
-9% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierno-červená

Kancelárska stolička WINDY čierno-červená      Vzdušná, pohodlná a nadčasová st...

Skladom - viac ako 10 kusov
264,90 € 291,80 €
-9% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierno-tyrkysová

Kancelárska stolička WINDY čierno-tyrkysová      Vzdušná, pohodlná a nadčasová ...

Skladom - viac ako 10 kusov
264,90 € 291,80 €
-9% Obmedzené
množstvo
ZADARMO


V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image