MERCURY - Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

hodnotilo 0 užívateľov Katalógové číslo: 1053401

Štandardne k 8-hodinovému sedeniu   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg   Komplexná výbava a príslušenstvo   ...  Celý popis

Kancelárska stolička BESSEL čierny plast, čierna
čierny čierna
Skladom
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, modrá
modrá
Skladom
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, tmavo sivá
tmavo
Skladom
285,30 €
276,70 €
Cena bez DPH: 230,58 €
Pri platbe vopred: 273,90 €
Skladom - viac ako 10 kusov
Odosielame 16.07.2024

Nosnosť:

120 kg

Záruka:

36 mesiacov
Akcia
Do konca akcie ostáva :
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
"Stolička je veľmi pohodlná, má pohodlné mäkké sedadlo a veľmi príjemné sieťované operadlo. Vďaka možnosti posunu sedadla, individuálnemu nastaveniu opierky hlavy a výšky sedu je stolička vhodná pre osoby od 155 cm do 185 cm. Veľmi pekné je aj farebné prevedenie, ktorým sa stolička vymyká tradičnej „čiernej kancelárine“ a perfektne zapadne aj do domácich interiérov."

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo siváKancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   Štandardne k 8-hodinovému sedeniu
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá  
Komplexná výbava a príslušenstvo
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   Soft design pre kancelárie aj home-office
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   Testované u nás v kancelárii
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   Viac farebných prevedení

Kancelárska stolička Bessel značky Mercury je výsledkom starostlivého výberu podľa našich požiadaviek, tak, aby bola určená čo najširšiemu okruhu používateľov. Kombinuje súčasné trendy, kvalitu, pohodlné sedenie aj pekný vzhľad. Bonusom je pomer skvelej ceny a výber jej funkcií.

Bessel pôsobí moderne a jemne. Svetlo sivé komponenty a čalúnenie jej dodávajú punc elegancie. Je určená pre 8hodinové a dlhšie sedenie a vďaka svojmu elegantnému a miernemu dizajnu je vhodná nielen do kancelárií, ale spĺňa aj požiadavky do domácich interiérov na home-office. Svojím vzhľadom a absenciou ostrých hrán a výrazných prvkov nijako nenaruší bývanie a príjemne doplní akékoľvek priestory.

Kancelárska stolička Bessel toho dokáže naozaj veľa. Dobrú ergonómiu sedenia tu zastanú prvky ako synchrónny mechanizmus s možnosťou blokácie v 4 pozíciách, hĺbkový posuv sedadla o 5,5 cm, výškovo nastaviteľný podhlavník a výškovo nastaviteľná bedrová opierka. Príjemným prvkom je rovnaké farebné prevedenie sedadla a zadnej časti bedrovej opierky.


Sme priami dovozcovia tejto stoličky, takže sme schopní kontrolovať jej kvalitu už priamo vo výrobe.Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   výhodná cena
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   určená na dlhodobé sedenie
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   veľmi všestranná vďaka svojim funkciám
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   široký pohodlný sedák
Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   nastaviteľná pre rôzne typy postáv

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá   má trochu mäkšie sedenie

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kľúčové vlastnosti kancelárske stoličky BESSEL:

 • nosnosť 120 kg
 • na dlhodobé sedenie
 • pre vysoké postavy od 155 – 185 cm
 • synchrónny mechanizmus s viacbodovou aretáciou
 • hĺbkové nastavenie sedadla
 • čalúnený sedák a sieťované operadlo
 • kovový hliníkový kríž
 • nylonové kolieska Ø 60mm
 • výškovo a hĺbkovo nastaviteľný sieťovaný podhlavník
 • výškovo nastaviteľná bedrová opierka
 • 4D multifunkčné nastaviteľné podrúčky

Synchrónna mechanika s nastavením hĺbky sedenia


Mechanika pri stoličke slúži na jej ovládanie a nastavenie podľa našich postáv. Synchrónna mechanika je najlepšou voľbou pre telo a pre dlhodobé sedenie. Môžete si pri nej oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela, podporuje ho a prispôsobuje sa mu, čím zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.

Pohyb vášho chrbta a operadla je synchronizovaný, takže priebeh náklonu kopíruje chrbát v prirodzenom uhle, ktorý nemusíme nijako nastavovať. Stolička
Bessel umožňuje nastaviť výšku sedenia, posuv sedadla (hĺbky sedenia) a sklon operadla s aretáciou vo viacerých polohách.

Výška sedenia
Nastavte si výšku sedenia podľa dĺžky vašich nôh. Ovláda sa jednoducho páčkou na pravej strane, ktorú stačí zdvihnúť nahor. Ideálne pri sedení je mať nohy po väčšinu času celým chodidlom na zemi a pokrčené v uhle o trošku väčšom ako 90 stupňov, aby voľne prúdil lymfatický systém a nohy neotekali.

Hojdanie a náklon operadla
Náklon nastavíme páčkou na ľavej strane. Povytiahneme ju hore a tým sa aktivuje hojdanie a záklon operadla súčasne s naklápaním sedáku. Operadlo si môžete v záklone aj zablokovať tak, aby sa nehýbalo a mohli ste napríklad relaxovať, oddýchnuť si alebo na chvíľu zmeniť pozíciu. Zablokovanie sa ovláda tak, že sa páčka sklopí späť. Takto sa môžete samozrejme vrátiť aj do základnej sediacej polohy.

Posuv sedadla a hĺbka sedenia
Menšou páčkou na ľavej strane sa nastavuje hĺbka sedenia. Páčku stačí povytiahnuť hore a pohnúť sa so sedadlom dopredu alebo dozadu, podľa toho, ako potrebujete sedadlo nastaviť.

Na čo slúži nastavenie hĺbky sedenia?
Ide o úžasnú funkciu, ktorá prakticky zväčšuje a zase zmenšuje sedaciu plochu. Je najvýhodnejšia pre vyšších ľudí, ktorí potrebujú väčší sedací priestor, alebo sa na stoličke môže takto striedať viac ľudí s rôznymi typmi postáv.


 

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo siváČo je ergonómia a prečo je pre nás dôležitá


Ergonomické prvky sú jednoducho funkcie a príslušenstvo, ktoré majú za úlohu sa čo najviac prispôsobiť potrebám nášho tela a podporiť ho. Teda napríklad pohodlný sedák, na ktorom môžeme dlho sedieť, operadlo s bedrovou opierkou na podporu chrbta, podhlavník na podoprenie krčnej chrbtice, nastaviteľné podrúčky, dostatočná nosnosť, a tak ďalej. Čím väčšia má stolička vybavenie, tým vyššia má ergonómiu.


Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

Bedrová opora pre zdravé sedenie a oporu chrbta

Pri operadle je k dispozícii výškovo nastaviteľná bedrová opierka na podporu chrbta a ľahké vyklenutie chrbtice. Vďaka nej sa môžete pohodlne a zdravo oprieť bez toho, aby sa váš chrbát hrbil. Výška bedrovej opierky sa nastavuje potiahnutím hore, prípadne dole, čím nastavíte opierku do požadovanej pozície.


Podhlavník pre zdravú krčnú chrbticu

Pri sedavom zamestnaní v kanceláriách a na home-office je hlava náš primárny nástroj, bez ktorého sa nezaobídeme. Je teda len prospešné a hlavne zdravé podporiť krk, ktorý ju nosí. Je výborným pomocníkom na podporu krčnej chrbtice, na uvoľnenie a relaxáciu šije. Podhlavník je výškovo a hĺbkovo nastaviteľný a nastavuje sa potiahnutím hore, dole a dopredu alebo späť dozadu.


4D nastaviteľné mäkké podrúčky


Naše ruky sú pri práci takmer v neustálom pohybe. Na to, aby sme ich podporili alebo im len uľavili a nechali ich čas od času zaslúžene relaxovať, využijeme práve podrúčky. A nielen to, môžu pomôcť aj ako podpora pri vstávaní zo stoličky. Stolička BESSEL má 4D nastaviteľné podrúčky s polyuretánovými krytkami. Ovládajú sa tlačidlom priamo pod vrchnou lakťovou opierkou a potom pohybom samotnej opierky.

 • do výšky
 • do uhla do stran
 • dopredu / dozadu
 • do boku

Výška podrúčiek od zeme 73 - 80 cm.

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá


Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

Kríž a kolieska


Konštrukcia kancelárske stoličky BESSEL stojí na stabilnom hliníkovom kríži, ktorého súčasťou je pätica nylonových koliesok s priemerom 60 mm, ktoré zaisťujú ľahkú a plynulú mobilitu stoličky. Kolieska sú vhodné na kobercové podlahy. Výšku sedenia je možné plynule nastaviť pomocou plynového piestu, ktorý sa ovláda páčkou pod sedadlom.


Kolieska na výber
Máme alternatívu k štandardným kolieskam - pogumované kolieska a dizajnové kolieska Premium na tvrdé podlahy (parkety, plávajúce podlahy, vinyl, kachličky, atď.).

Môžete si ich vybrať po kliknutí na tlačidlo "Kúpiť".Testovaná: Bessel je elegantná a všestranná stolička pre maximálnu spokojnosť


Našim cieľom je ponúknuť vám čo najviac informácií, a preto si stoličky, ktoré predávame, tiež sami skúšame. Testovanie a skúšanie stoličiek je náš štandard, vďaka ktorému môžeme presne povedať, pre koho je aká stolička vhodná.

Nie inak tomu bolo aj pri stoličke Bessel, na ktorú sme sa veľmi tešili. Ihneď po vybalení a zostavení sme si ju vzali na pár mesiacov do kancelárie, aby sme ju vyskúšali v pracovnej prevádzke.

Už jej vzhľad predpovedá, že ide o veľmi príjemnú a pohodlnú stoličku. Všetci, ktorí sme ju skúšali, sme rozhodne ocenili široké a pohodlné sedadlo, na ktorom sa pohodlne usadia aj rozložitejšie a robustnejšie postavy. Sedák má navyše ešte takzvaný posuv, teda zväčšenie sedacej plochy, takže sa naň usadia skutočne pestré typy postáv. Má kvalitnú výplň z novej peny a sedenie je trochu mäkšie. V stoličke sa bez problémov usadila kolegyňa so 156 cm, rovnako ako kolega s výškou 185 cm.

Stolička Bessel má úžasnú ergonómiu, teda všemožné príslušenstvo a nastavenie. Sieťované operadlo je priedušné, široké a pohodlné. Bedrová opierka, ktorá sa dá nastaviť do výšky, pekne podporí chrbát ako pri sedení, tak aj keď sa človek zakloní a chvíľu relaxuje.

Stolička Bessel je všestranná a vytvorená tak, že príjemne podporí telo a vôbec ničím neprekáža. Bez problémov zvládne 8hodinové sedenie a vďaka zvoleným materiálom na nej môžete sedieť pokojne až 12 hodín.Zhrnutie


Vzhľadom na svoju výbavu sa kancelárska stolička BESSEL hodí pre veľmi široké spektrum zákazníkov. Jej vzhľad a jemné zaoblené línie s absenciou ostrých hrán ju ľahko zaradia ako do kancelárskych priestorov, tak aj do domácich interiérov a na home-office.Balenie

Stolička je dodávaná v krabici o rozmere 75 x 35 x 65 cm v rozloženom stave. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami. Súčasťou balenia je montážny návod, piest, skrutky, mechanika sú zabalené v kartóne, zvyšné časti sú zabalené v bublinkovej fólii.
 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

Naša vlastná značka Mercury

Za našu privátnu značku stoličiek Mercury ručíme. Stoličky si sami zadávame do výroby a vyberáme ich dizajn a ergonómiu. Keďže tiež navštevujeme našich výrobcov, môžeme vďaka tomu kontrolovať kvalitu a použité materiály. Sme si istí, že naše stoličky patria k tým najlepším na slovenskom a českom trhu. Každá stolička je vyrobená s použitím kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Do našich produktov vkladáme dôveru, čo dokazuje aj predĺžená záručná lehota u niektorých z nich. Veríme, že každý si zaslúži kvalitnú a pohodlnú stoličku doma či v kancelárii, a práve preto sa snažíme ponúknuť to najlepšie na trhu.

          Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

 

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, svetlo sivá

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com . Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
36 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
47 cm
Maximálna výška sedadla
56 cm
Hmotnosť
18 kg
Područky
áno 4D (hore/ dole, dopredu/ dozadu, uhlovo, k sebe/ od seba)
Minimálna výška
118 cm
Maximálna výška
133 cm
Šírka
67 cm
Hĺbka
63 cm (hĺbka stoličky), 43 - 48,5 cm (hĺbka sedu)
Kríž/kostra
hliníkový kríž
Mechanika
synchrónna
Maximálna nosnosť
120 kg
Tovar je určený pre
kancelária, domáca kancelária, home office
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
47 cm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
sieťovina
Minimálna odporúčaná výška osoby
155 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby
185 cm
Výškovo nastaviteľné operadlo
nie
Farba sedadla
šedá
Farba operadla
šedá
Podhlavník
s opierkou hlavy
Využitie
kancelária, home office
Príslušenstvo
posuv sedáku, podrúčky - nastaviteľné, s oporou hlavy
Názov súboru
Stiahnutie
Bessel-rozmery.pdf
1053401-1.jpeg

Kancelárska stolička BESSEL sivý plast, modrá

Štandardne k 8-hodinovému sedeniu   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg   Komplexná...

Skladom - viac ako 10 kusov
276,70 € 285,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička BESSEL čierny plast, čierna

Štandardne k 8-hodinovému sedeniu   Pre postavy od 155 – 185 cm a do 120 kg   Komplexná ...

Skladom - viac ako 10 kusov
256,90 € 264,90 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, čierna

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, čierná   Dizajnová stolička do kancelárie aj ob...

Skladom - 1 ks
259,30 € 267,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička WISDOM, čierny plast, tmavo s..

Dizajnová stolička do kancelárie aj obývačky   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani rušivé ...

Skladom - viac ako 10 kusov
259,30 € 267,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, svetlo si..

Nadčasový sivý design do kancelárie aj obývačky   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani ruši...

Skladom - viac ako 10 kusov
276,70 € 285,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárska stolička WISDOM, sivý plast, zelená

Dizajnová stolička do kancelárie aj obývačky   Zaoblené tvary – žiadne ostré hrany ani rušivé ...

Skladom - viac ako 10 kusov
276,70 € 285,30 €
-3% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierná

Kancelárska stolička WINDY čierna      Vzdušná, pohodlná a nadčasová stolička ...

Skladom - viac ako 5 kusov
291,80 €
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierno-červená

Kancelárska stolička WINDY čierno-červená      Vzdušná, pohodlná a nadčasová st...

Skladom - viac ako 10 kusov
264,90 € 291,80 €
-9% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierno-modrá

Kancelárska stolička WINDY čierno-modrá      Vzdušná, pohodlná a nadčasová stol...

Skladom - viac ako 10 kusov
264,90 € 291,80 €
-9% Obmedzené
množstvo
ZADARMO

Kancelárská stolička WINDY čierno-tyrkysová

Kancelárska stolička WINDY čierno-tyrkysová      Vzdušná, pohodlná a nadčasová ...

Skladom - viac ako 10 kusov
264,90 € 291,80 €
-9% Obmedzené
množstvo
ZADARMO


V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image