THERAPIA - terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512, HX53/RX53 - posledný vzorový kus

Katalógové číslo : 1020867

O produkte:

terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512, HX53/RX53 NA VYSKÚŠANIE NA POBOČKE V OSTRAVE IHNEĎ NA VYZDVIHNUTIE NA PREDAJNE V OSTRAVE THERAPIA ENERGY XL je prémiová zdravotná ergonomická stolička pre vetšie postavy. Odporúčaná výška od 170-190 cm a váha 70-120 kg, max.  Celý popis

Dostupnosť:

Skladom - 1 ks
Zistiť dostupnosť na predajni

K vyskúšaniu na predajniach:

Nosnosť:

150 kg

Zákonná zodpovednosť (záruka):

24 mesiacov
1 038,00 €
Cena bez DPH: 865,00 €
Kristýna z produktového hodnotí:
"Stolička THERAPIA je tou správnou voľbou č. 1 pri sedavej práci v kancelárii. Vďaka ergonomickému tvarovaniu a ďalším vlastnostiam predíde problémom s chrbtom, popr. sa odporúča aj používateľom, ktorí už problémy s chrbtom majú (napr. vyskočené ptotýnky), pretože podporuje zdravé sedenie."

terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512, HX53/RX53

NA VYSKÚŠANIE NA POBOČKE V OSTRAVE
IHNEĎ NA VYZDVIHNUTIE NA PREDAJNE V OSTRAVE

THERAPIA ENERGY XL je prémiová zdravotná ergonomická stolička pre vetšie postavy. Odporúčaná výška od 170-190 cm a váha 70-120 kg, max. 150 kg. Therapia energy pristane hlavne ženám. Odlehčerný dizajn opierky chrbta umožňuje dokonalé pretiahnutie. 

Kľúčové vlastnosti stoličky:
• kolieska čierna na tvrdý povrch 50 mm
• V piest s odpružením
• výška sedadla 52-59 cm
• prevedenie bodne HX53 sv. hnedá/ RX53 koženka sv. hnedá
• sedák soft veľký KSL
• kríž hliníkový oblý veľký
• 3D šikmé koženka RX53
• mechanika komf. extrémne
• výška sedadla 52-59 cm

Hlavnou prednosťou a unikátnosťou stoličiek Therapia je tvar sedadla a opierky. Tieto časti obsahujú čalúnené výstupkami tzv. biozóny, ktoré pomáhajú telu udržať správnu polohu a zaručujú tzv. aktívne sedenie. Podpora správnej pozície chrbtice a nôh úplne vylúči nesprávnu polohu sediaceho.
Výrazné odľahčenie prednej hrany uľahčuje krvný a lymfatický obeh, pružinový rošt na sedáku zachytí všetky nárazy a výkyvy do strán a chráni koniec chrbtice, bedrová opierka núti k vzpriamenému sedu a zvislá opora chrbtice ľahkým tlakom prispieva k správnej pozícii trupu a dýchanie.

Polohovacia synchrónna mechanika komfortná EXTREM. Umožňuje rychlonastavenie tuhosti chrbtovej opierky, nastavenie výšky, hĺbky a sklonu sedadla Stoličky umožňuje aretáciu výšky chrbtovej opierky pomôcť skrutky s PVC hlavou zafixujete chrbtovú opierku v nastavenej výške tak, aby sa operadlo pri manipulácii alebo pri vstávaní neposunulo do inej pozície. Bedrové bočných vreciek ako nafukovací vankúš umiestnený v bedrovej časti chrbtovej opierky. Je ovládaný balónikom pripevneným na dolnej ploche sedáku. Možno prifúknuť stláčaním balónika, alebo odfúknuť stlačením tlačidla - ventilu. Nafukovaním a vyfukovaním tak možno vytvarovať veľkosť bedrovej opory tak, aby vyhovovala individuálnym potrebám užívateľa. Kolieska na mäkké podhlady (koberce), na tvrdé podlahy (linoleum, plávajúca podlaha atď) alebo klzáky.

terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512

terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512
ZNAČKA THERAPIA JE chránené ochrannou známkou, VÝROBKY THERAPIA sú registrované a chránené medzinárodným úžitkovými A PRIEMYSELNÝM VZOROM A SPĹŇAJÚ KLINICKÉ HODNOTENIE PRE KATEGÓRIU ZDRAVOTNÉ STOLIČKY.

Spôsob balenia:
Stolička je zasielaná v zloženom stave a balená v kartóne a fólii. Má hmotnosť 23 kg.

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
53 cm
Maximálna výška sedadla
60.5 cm
Hmotnosť
23 kg
Područky
áno 3D
Minimálna výška
123 cm
Maximálna výška
130.5 cm
Šírka
62 cm
Hĺbka
42-46 cm
Kríž/kostra
hliníkový chrom
Mechanika
komfortní Extrem
Maximálna nosnosť
150 kg
Tovar je určený pre
osoby od 170-190cm a 70-120kg
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
52 cm
Materiál
viac prevedení
Výškovo nastaviteľné operadlo
áno
Farba sedadla
hnědá
Farba operadla
hnědá
Podhlavník
s opěrou hlavy
Využitie
kancelář, home office
Príslušenstvo
područky - stavitelné, s opěrou hlavy, posuv sedáku
"Nespokojen můžu být pouze s vlastním výběrem, protože židli jsem si plně nakonfiguroval sám a změnil na ní co se dalo. Výběr jednotlivých potahů je super, ale musíte vědět kde koupit, na stránkách výrobce jdou pouze nabízené varianty.
absolutně vše na míru a dle výběru žádné příplatky za jakoukoliv konfiguraci
 díky variabilitě nelze vyzkoušet přesně taková židle jaká vám dorazí jen její jednotlivé části silnější mechanika kterou mám není tak uživatelky dobře ovladatelná jako ta klasická silnější mechanika neumožňuje náklon sedáku což mě mrzí - nezjistil sem dopředu"
heureka
19.01.2022 23:16
"Jedna z nejlepsich zidli. Doporucuji do prodejny v Praze, kde vam vysvetli a ukazou vse mozne velikosti a materialy. Je dulezite si ji nakombinovat dle svoji velikosti. Vizualne zapadne do kazdeho moderniho interieru. "
Michal Dvorak
11.12.2021 11:55
"Pohodlná a kvalitní židle, hlavně pro uživatele, kteří dlouho sedí u PC. Při delším používání nebolí záda a zvyknete si na správné držení těla."
Jana
20.10.2021 12:09
""
heureka
01.03.2021 12:51
"Opravdu velmi pohodlná židle zejména s ohledem na dlohodobé sezení u počítače a zabránění nežádoucím defektům těla."
Petr
06.12.2020 10:40

Chcete darovať tovar terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512, HX53/RX53 - posledný vzorový kus, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
terapeutická stolička THERAPIA ENERGY XL COM 4512, HX53/RX53 - posledný vzorový kus
Názov súboru
Stiahnutie
Certifikat-iENERGY-2014.pdf
navod-k-pouziti-obsluze-a-udrzbe.pdf
Navod-k-obsluze-a-udrzbe.pdf
Kontrola zboží do 3 dnů od převzetí
V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image