MERCURY - kancelárska stolička Alberta čierna

hodnotilo 52 užívateľov Katalógové číslo: 1048458

Najpredávanejší v kategórii lacných stoličiek   Pre typy postáv od 155 – 180 cm a 120 kg   Jednoduchá na zloženie a ovládanie   ...  Celý popis

kancelárska stolička Alberta biela
biela
Skladom
kancelárska stolička Alberta Plus čierná
Plus
Skladom
77,10 €
73,10 €
Cena bez DPH: 60,92 €
Skladom - viac ako 10 kusov
Odosielame 22.07.2024

Nosnosť:

120 kg

Zákonná zodpovednosť (záruka):

24 mesiacov
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
Vendy z produktového hodnotia:
"Alberta je perfektná stolička na kratšie sedenie s priedušným operadlom. Po nastavení sa mi v nej sedí dobre a dokážem si ju bez problémov predstaviť v domácej pracovni aj v kancelárii pri kratšom pracovnom čase."

Kancelárska stolička Alberta čiernakancelárska stolička Alberta čierna   Najpredávanejší v kategórii lacných stoličiek
kancelárska stolička Alberta čierna   Pre typy postáv od 155 – 180 cm a 120 kg
kancelárska stolička Alberta čierna   Jednoduchá na zloženie a ovládanie
kancelárska stolička Alberta čierna   Stoličku Albertu sme si sami otestovali v kancelárii

Najpredávanejšie a najobľúbenejšie medzi lacnými kancelárskymi a domácimi pracovnými stoličkami, ktoré spĺňajú základné podmienky správneho sedenia a nevyžadujú vysoký rozpočet. Pokiaľ sedíte pár hodín denne, bude vám úplne stačiť, pretože jej materiály zodpovedajú tomuto zaťaženiu.

Alberta má veľa výhod na svojej strane a ovláda sa veľmi ľahko. Má klasický univerzálny vzhľad, štandardnú kancelársku nosnosť 120 kg a jednoduchú konštrukciu s hojdacou mechanikou, ktorá je u správnych kancelárskych stoličiek úplným základom. Na relaxáciu a zmenu polohy nie je lepšie riešenie ako práve funkcia hojdania, kedy sa môžete uvoľniť, oddýchnuť si alebo si pretriediť myšlienky.


Sme priami dovozcovia tejto stoličky, takže sme schopní kontrolovať jej kvalitu už priamo vo výrobe.


(Ilustračné video, tu sa jedná o model Alberta 2, rozdiel je iba v látkovej vrchnej časti operadla)kancelárska stolička Alberta čierna   nízka cena
kancelárska stolička Alberta čierna   priedušné sieťované operadlo
kancelárska stolička Alberta čierna   funkcie hojdania pre relaxáciu a podporu chrbta
kancelárska stolička Alberta čierna   pohodlný sedák polstrovaný novou penou do hrúbky 10 cm

kancelárska stolička Alberta čierna   vhodná pre kratšie sedenie na 4 - 5 hodín denne  
kancelárska stolička Alberta čierna   umožňuje len základné nastavenie
 


                                                        
kancelárska stolička Alberta čierna
"Velice pohodlná židle.
Používám ji doma.
S výrobkem jsem spokojená.
kvalita za dobrou cenu.
Koupila bych znovu. Mohu
jen doporučit."

Jana L

                                                               
kancelárska stolička Alberta čierna
"Židle je pohodlná, skvělá
kvalita za dobrou cenu."

Radmila

                                                        
kancelárska stolička Alberta čierna
"Som spokojná, mám ju v
práci a oceňujem vysokú
opierku aj na hlavu.
Montáž bola jednoduchá,
dodanie rýchle. Páči sa aj
synom, takže zrejme
budeme ešte objednávať
aj domov k PC."

Monika


1
2
3
4
5
6
7
8
9

Kľúčové vlastnosti kancelárske stoličky Alberta čierna:
 

 • nosnosť 120 kg
 • ku kratšiemu sedeniu na cca 4 - 5 hodin denne
 • odporúčaná pre typy postáv od 155 – 180 cm
 • priedušné sieťované operadlo
 • pohodlný čalúnený sedák
 • hustota výplně na sedáku: 30 kg/m3, hrúbka 10 cm
 • výplň sedadla je z novej peny
 • hojdací mechanizmus s aretáciou v základnej polohe
 • pevné podrúčky
 • kríž a podrúčky z kovu – chróm
 • plynový piest, ktorý nastavuje výšku stoličky a sedenie

Hojdací mechanizmus a nastavenie výšky stoličky


Hojdací mechanizmus umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa operadlo súčasne so sedadlom nakláňa dozadu a späť. Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Pri hojdacom mechanizme sa dá stolička zablokovať len v základnej polohe - teda v sediacej pozícii bez záklonu.

Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Funkcia hojdania je priamo robená pre sedavé zamestnanie, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.

Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom nahor.

kancelárska stolička Alberta čierna


kancelárska stolička Alberta čierna

Sieťované priedušné operadlo a pohodlné sedadlo


Alberta má sieťované operadlo čalúnené materiálom MESH s vyklenutou bedrovou časťou a vrchom operadla čalúneným do eko kože. Mať sieťované operadlo pri kancelárskej stoličke je veľkou výhodou. Sieťované operadlá sú vzdušné a ľahké. Sú štandardom a výhodou predovšetkým v letných mesiacoch, kedy zabraňujú prílišnému poteniu.

 

kancelárska stolička Alberta čierna

Sedák je veľmi pohodlný. Jeho najväčšou prednosťou je výplň z novej peny, nie z recyklovaných stlačených ústrižkov ako podobné stoličky tejto kategórie. Je potiahnutý čiernou látkou MESH a polstrovaný v hrúbke 10 cm.

Nová pena
Kvalitnejšie, hustejšie a pevnejšie. Zaistí väčšie pohodlie a podporu. Nebola predtým používaná, takže má vyššiu životnosť a vydrží dlhšie bez presedenia.

Recyklovaná pena
Používa rôzne kusy stlačené do jedného celku. Má teda rôznu hustotu a pevnosť, pretože nie je z celého kusu. Môže byť menej pohodlná a menej odolná proti opotrebovaniu. Rýchlejšie sa presedí, pretože už bola používaná.


Pevné podrúčky na podporu rúk


Vaše ruky budú túžiť po relaxácii, oddýchnuť si od písania či inej činnosti, alebo sa len budete chcieť oprieť pri vstávaní zo stoličky. To všetko vám poskytnúť pevné podrúčky. Nie sú nastaviteľné, ale pripojené pevne ku konštrukcii stoličky. Montujú sa kovovou stranou smerujúcou dozadu.

kancelárska stolička Alberta čierna


kancelárska stolička Alberta čierna

Pevný kovový kríž a plastové kolieska


Konštrukcia stoličky Alberta stojí na päťramennom kovovom kríži. Kríž zaisťuje stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich plastových čiernych koliesok. Kolieska majú čap 11 mm a sú vhodné na mäkké kobercové podlahy.


Kolieska na výber

Máme alternatívu k štandardným kolieskam - pogumované kolieska na tvrdé podlahy (parkety, plávajúce podlahy, vinyl, kachličky, atď.). Môžete si ich vybrať po kliknutí na tlačidlo "Kúpiť".


Stolička je vhodná do domácich pracovní a do kancelárií na krátkodobé sedenie. Ak chcete sedieť dlhšie, odporúčame vyberať z produktov určených na 8-hodinové sedenie, napr. v kategóriách Sedím 8 hodínSedím dlho. Môžete napríklad vyskúšať cenovo dostupný model KA-B1013 alebo stoličku z vyššej cenovej kategórie Bessel.Kancelársku stoličku Albertu sme si sami otestovali a dopadla na jedničku


Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Dokážeme perfektne určiť, aké stoličky sa pre koho hodia. Nie inak tomu bolo aj u Alberty, ktorú sme vyskúšali hneď potom, čo k nám dorazila a my ju vybalili z krabice.

Alberta je jednou z najlepších stoličiek v kategórii lacných kancelárskych stoličiek právom. Zdalo by sa, že je skôr pre štíhlejšie typy, ale môžu sa v nej usadiť aj rozložitejšie postavy, čo taktiež podporuje jej nosnosť. Sedák je pohodlný a keďže sa jedná o molitan, aj pri hrúbke 10 cm ide o mäkké sedenie. Sieťované operadlo príjemne podporuje chrbát. Čo sa týka podrúčiek, aj keď nie sú nastaviteľné, vďaka svojej dĺžke a pevnosti sa o ne dá pohodlne oprieť celými pažami od zápästia k lakte.

Ovládanie Alberty je úžasne jednoduché. Jediná páčka na pravej strane ovláda nastavenie výšky a funkciu hojdania, ktoré je príjemne plynulé.


Albertu si skúsili aj kolegovia v sklade, ktorí nesedia celých 8 hodín, a ktorí skúšali stoličku niekoľko mesiacov. Vzali sme si ju aj do kancelárie. Keďže máme kolegov na skrátený úväzok, tak ju výborne využili. Zistili sme, že je skutočne silná v kramflekoch pri kratšom sedení do 4 – 5 hodín denne. Keďže má základnú výbavu so štandardným vybavením, takto aj najdlhšie poslúži. Hodí sa najviac domov k počítaču alebo ku krátkej kancelárskej práci.Zhrnutie


Kancelárska stolička Alberta je praktická a funkčná a jej najväčšou výhodou je kombinácia dobrej základnej výbavy a nízkej ceny.


kancelarska zidle alberta cerna


 

Balenie

Stolička váži 10,2 kg a je dodávaná v demonte krabici. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami.
 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky (kovovou stranou smerom dozadu).
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.


kancelárska stolička Alberta čierna

Naša vlastná značka Mercury

Za našu privátnu značku stoličiek Mercury ručíme. Stoličky si sami zadávame do výroby a vyberáme ich dizajn a ergonómiu. Keďže tiež navštevujeme našich výrobcov, môžeme vďaka tomu kontrolovať kvalitu a použité materiály. Sme si istí, že naše stoličky patria k tým najlepším na slovenskom a českom trhu. Každá stolička je vyrobená s použitím kvalitných materiálov, ktoré zaručujú dlhú životnosť. Do našich produktov vkladáme dôveru, čo dokazuje aj predĺžená záručná lehota u niektorých z nich. Veríme, že každý si zaslúži kvalitnú a pohodlnú stoličku doma či v kancelárii, a práve preto sa snažíme ponúknuť to najlepšie na trhu.

          kancelárska stolička Alberta čierna

 

kancelárska stolička Alberta čierna

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

kancelárska stolička Alberta čierna

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
47 cm
Maximálna výška sedadla
56 cm
Hmotnosť
10.2 kg
Područky
áno
Minimálna výška
114 cm
Maximálna výška
123 cm
Šírka
56 cm
Hĺbka
45 cm
Kríž/kostra
chrom
Mechanika
hojdacia
Maximálna nosnosť
120 kg
Tovar je určený pre
domácnost, domů k počítači
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
46 cm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
látka, síťovina
Minimálna odporúčaná výška osoby
155 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby
180 cm
Farba
čierna
Farba sedadla
čierna
Farba operadla
čierna
Využitie
kancelária, home office
Príslušenstvo
podrúčky - pevné, bez posuvu sedáku
"přijatelná cena rychlost dodávky
"
heureka
04.07.2024 09:51
"výhodná cena
"
heureka
26.05.2024 16:49
"Pěkná, pohodlná židle. Spokojenost."
ALENA V.
27.04.2024 15:54
"Spokojenost. Dobře se mi sedí a líbí se mi. Cena je přijatelná. Doporučuji.
Pěkná pohodlná židle
"
heureka
10.04.2024 17:53
"Židle je pohodlná a splňuje moje požadavky "
Ivana F.
06.04.2024 17:22
"Praktická a pohodlná za dobrú cenu"
Marcela B.
04.02.2024 07:14
"Supr "
Petr D.
20.01.2024 05:56
"Tvar opěrky zad by mohl být lepší a pohodlnější"

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou reakci.
Jan N.
18.01.2024 00:04
"Spokojenost "
Renata O.
10.01.2024 09:56
"kvalita židle není top, pro správnou montáž bylo nutné rozfrézovat drážky na područkách pro 2 šrouby z důvodu špatně zalisovaných matic v sedáku na levé straně a to o 4 mm !!! za cenu 1700,- se teda není na místě chlubit kvalitou zpracování. "

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše hodnocení a omlouváme se za komplikace při skládání židle.
Aleš P.
01.01.2024 12:04
"Rychlé sestavení kolečka dobrý a dobře se sedí
 Nemůžu nic vytknout"
heureka
16.08.2023 16:42
"Vše ok , rychlá doprava , komunikace s objednávkou , také vše v nejlepším pořádku, mohu jen doporučit"
SICO ...
10.07.2023 06:39
Zobraziť všetky hodnotenia
"Vše OK"

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení židle Alberta.
Vlastimil S.
19.06.2023 15:56
"Po pár týdnech užívání zatím bez chyb."
Petr Č.
27.05.2023 19:56
"SPOKOJNOSť"
RAKY ...
25.05.2023 13:54
"Sme spokojný."
NASA ...
19.05.2023 07:48
"Jednoduše se skládá, pohodlná, lehká, kolečka dobře jezdí."
Dagmar T.
30.03.2023 08:15
"Doporučuji"
Služb...
15.03.2023 07:21
"o k"
Michal B.
11.03.2023 06:25
"Veľmi rýchle dodanie, ľahko skladateľná stolička, Max spokojná "
Veronika G.
08.03.2023 12:59
"Byl návod na sestavení. Sestavení bylo jednoduché. Židle je lehounká, ale stabilní.
"
heureka
27.02.2023 17:26
""
heureka
14.02.2023 18:31
"Vrže při prudším pohybu v sedu."

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za Vaše zpětné hodnocení, pokud problém bude přetrvávat určitě nás neváhejte kontaktovat.
Miroslav M.
05.02.2023 08:49
"velmi dobra zidle"
ARNOST N.
03.02.2023 13:24
"Výborné, rychlé"
Alena Š.
01.02.2023 10:50
"spokojenost"
NorWi...
11.01.2023 07:10
"S židlí jsem spokojená. Je lehká, pohodlné sezení, snadná montáž. Doporučuji"
Marie
11.09.2022 07:56
"Je prostě super! Robustní pevná a spolehlivá (zkoušeno 2 měsíce) "
Roman Hřebíček
06.09.2022 14:49
"Stolička je v pohode - trošku je spartanská a podpierka hlavy by mohla byť pohodlnejšia a robustnejšia - ináč stolička je v pohode."
Róber Sebestyén
05.09.2022 07:58
"Velmi lehká. Naprostá spokojenost. Doporučuji."

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu a kladné hodnocení.
Anna Horová
24.08.2022 07:48
"Židle je poměrně lehká, dobře jezdí po plovoucí podlaze (koupil jsem s gumovými kolečky), sedí se na ni pohodlně.
 ------"
heureka
23.08.2022 09:35
"Zakoupil jsem dve zidle. Jedna bez problemu a odpovida tomu, co se od ni ocekava - pohodlna, prodysna. U druhe nesedely o cca 1,5 cm otvory u operadla. Takze sestavit se dala az pri pouziti sveraku a prihnuti kovove casti operadla. Bez hrube sily proste nesmontovatelna. Skoda."

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, velmi se Vám omlouváme za komplikace. Pokud bude potřeba neváhejte využít reklamace. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php
Jiří Ondráček
08.07.2022 07:09
"Dodanie bez problémov, kvalita primeraná cene, no pre bežné domáce užívanie úplne postačujúca. Priplatil som si za pogumované kolieska, čakal som však niečo iné, prídu mi rovnako tvrdé ako základné a budem musieť dokúpiť podložku alebo koberec, aby sa časom nezničila podlaha."

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za Vaši reakci. Pro ověření, zda jsou kolečka pogumované, můžete provést rychlý test. udělat nehtem rýhu do kolečka, v pogumovaném kolečku rýha zustane ostisknutá.
Ondrej
09.05.2022 07:13
"Som spokojná, mám ju v práci a oceňujem vysokú opierku aj na hlavu. Montáž bola jednoduchá, dodanie rýchle. Páči sa aj synom, takže zrejme budeme ešte objednávať aj domov k PC."
Monika
05.05.2022 11:48
"sedí se na ni dobře
"
heureka
25.04.2022 15:03
"Dodání bylo bez problému. S židlí nemám problém. "
Petra
20.04.2022 14:21
"Velice pohodlná židle. Používám ji doma. S výrobkem jsem spokojená. Kvalita za dobrou cenu. Koupila bych znovu. Mohu jen doporučit."
Jana L
07.04.2022 06:40
"Dobrá židle k počítači za nízký peníz.
 Již jsem napsal, že jsem si připlatil na pogumovaná kolečka, byla zaplacena, ale nedodána."
heureka
05.04.2022 16:48
"Som veľmi spokojný s výrobkom"
Julius Varga
05.04.2022 08:19
"vzhledově pěkný plní co má za tu cenu
 nic"
heureka
29.03.2022 10:59
"????"
bgulas
24.02.2022 05:47
"Za tú cenu bez výhrad. Ľahko sa skladá, diery na skrutky pasujú, závity nezničné (ako to často pri takýchto produktoch býva). Oceňujem látkové prevedenie s madlom z tvrdého plastu."
Zoltán
10.02.2022 08:24
"Židle je pohodlná, skvělá kvalita za dobrou cenu."
Radmila
08.01.2022 15:52
"s židlí jsem spokojená"
Kadlíčková
04.01.2022 12:38
"Stolička výborná, páčila sa mi možnosť dokúpiť hneď aj pogumované kolieska. Zásielka sa doručovala trochu dlhšie, ale komunikácia so zamestnancom tejto firmy bola skvelá, zistil, že problém nastal na strane prepravnej spoločnosti, a po jejo urgencii som do dvoch dni zásielku aj obdržala. Takže maximálna spokojnosť vo všetkých smeroch."
Lucia
01.01.2022 21:39
"Komunikace s obchodem dobrá, židle přišla velmi rychle, bohužel při pohybu vydává praskavé zvuky. "

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Židle by určitě neměla praskat. Doporučuji vyplnit tento formulář, na základě kterého se s Vámi spojí náš technik a problém s Vámi vyřeší. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1
Silvie Pospíšilová
08.12.2021 10:09
"Perfektní židle za dostupnou cenu."
Jana Petrikova
02.12.2021 07:37
"Vybíral jsem v nižší cenové hladině, přesto nemám co výrobku vytknout! Vykazuje deklarované vlastnosti. Zároveň oceňuji, že obchod nabízí alternativní kolečka pro tvrdé podlahy. To jsem u jiných prodejců nezaznamenal. Samozřejmě, nezjišťoval jsem tuto možnost u všech."
Stanislav Souček
09.11.2021 10:00
"Kvalitná stolička akú som potreboval. Výborná komunikácia s obchodom. Príjemná zamestnankyňa."
In. Peter Štefunko
31.10.2021 23:49
"Židle je pohodlná, syn je moc spokojený."
Ivana Pospíšilová
20.10.2021 10:10
"Neboli dodané pogumované kolečká."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, mco nás mrzí vzniklá situace, prosíme o vyplnění tohoto formuláře, na základě kterého se již problémem bude zabývat náš reklamační technik. https://www.kancelarskestolicky.com/info/207-obchodne-podmienky-a-reklamacie.php?typ=1 Níže v odkaze také naleznete video, jak rozpoznat kolečka. https://www.youtube.com/watch?v=kQfL5q5_GE8
Janka Poláčková
06.10.2021 16:13
"Židle je pohodlná, cena odpovídá kvalitě. Na občasné sezení je dobrá."
Kateřina Putíková
30.09.2021 07:32
Dobrý deň, chcel by som sa informovať, otáča sa stolička o 360°? Ďakujem!
Anonym 14.10.2021 18:58:43
Dobrý den, ano, stolička je plně otočná.
Kristýna z administrácie 18.10.2021 15:28:33
Jaké jsou rozměry opěrky? (na záda) Děkuji
Petr Michalčík 06.02.2023 20:44:37
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Výška opěradla od sedáku je 70 cm. Šířka opěradla je 46 cm.
Martina z administrácie 07.02.2023 09:06:03
Dobrý den, dá se židle použít i bez područek? děkuji
Amálie Krejcí 11.04.2023 14:17:40
Dobrý den, ano není potřeba područka přimontovávat k židli.
vzorkovna z administrácie 11.04.2023 15:16:20
Dobry den, ktory piest z vasej ponuky pasuje do tejto stolicky?
Milos 29.07.2023 00:01:43
Dobrý den, bude Vám pasovat: https://www.kancelarskezidle.com/1048800-pist-zidlovy-chrom-ii
Martina z administrácie 01.08.2023 14:10:25
Prosím o rozměr šířky celé židle a tesy sedán plus opěrky.Jde o to, aby se židle dala zasunout pod stůl, kde je omezený prostor.Děkuji
Soňa Doseslová 10.06.2024 08:19:19
Dobrý den, šířka 47 cm a délka sedáku 48 cm. Šířka sedáku s područkami je 68 cm.
vzorkovna z administrácie 10.06.2024 08:49:13
Názov súboru
Stiahnutie
1048458-alberta-navod-na-montaz.jpg

kancelárska stolička Alberta Plus čierná

Kancelárska stolička Alberta Plus čierna   Najpredávanejšie v kategórii lacných kancelá...

Skladom - viac ako 10 kusov
77,10 € 85,50 €
-10%

kancelárska stolička Alberta 2 čierná

Kancelárska stolička Alberta 2 čierna Kancelárska stolička Alberta 2 čierna je výškovo nastavite...

Skladom - viac ako 10 kusov
81,20 €

kancelárska stolička PREZIDENT čierny

Otestovali sme   Jednoduché ovládanie   Jedna z najpredávanejších stoličiek v kategórii ...

Skladom - viac ako 10 kusov
77,50 €

Kancelárska stolička Tennessee A čierna

Jedna z najpredávanejších v kategórii lacných kancelárskych stoličiek   Pre typy postáv od 155...

Skladom - viac ako 10 kusov
65,30 €

kancelárská stolička PREZMA BLACK čierna

Kancelárska stolička PREZMA BLACK čierna     Otestovali sme   Jednoduché ovl...

Skladom - viac ako 10 kusov
89,40 € 101,60 €
-12%

kancelárská stolička PREZMA BLACK GREY čierna/sivá

Kancelárska stolička PREZMA BLACK GREY čierna/ sivá     Otestovali sme   Jed...

Skladom - viac ako 10 kusov
89,40 € 101,60 €
-12%

kancelárska stolička Alberta 2 červená

Kancelárska stolička Alberta 2 červená je výškovo nastaviteľná stavitelná s opierkami a s priedušný...

Skladom - viac ako 10 kusov
81,20 €

kancelárska stolička Alberta 2 fialová

Kancelárska stolička Alberta 2 fialová je výškovo nastaviteľná stolička s opierkami a s priedušným o...

Skladom - viac ako 10 kusov
81,20 €

kancelárska stolička Alberta 2 sivá

Kancelárska stolička Alberta 2 sivá je výškovo nastaviteľná stolička s opierkami a s priedušným oper...

Skladom - viac ako 10 kusov
81,20 €

kancelárska stolička Alberta 2 zelená

Kancelárska stolička Alberta 2 zelená je výškovo nastaviteľná stolička s opierkami a s priedušným op...

Skladom - viac ako 10 kusov
81,20 €

kancelárska stolička Alberta 2 modrá

Kancelárska stolička Alberta 2 modrá je výškovo nastaviteľná stolička s opierkami a s priedušným ope...

Skladom - viac ako 5 kusov
81,20 €

kancelárska stolička Alberta biela

Jedna z najpredávanejších v kategórii lacných stoličiek   Pre typy postáv od 155 – 180 cm a 1...

Skladom - viac ako 10 kusov
77,10 €

kancelárská stolička Vire čierná

Kancelárska stolička VIRE čierna Kancelárska stolička VIRE vyniká hlavne vďaka svojmu jednoduchém...

Skladom - viac ako 10 kusov
62,40 € 105,70 €
-41% Obmedzené
množstvo

Kancelárska stolička VIRE 2 šedá

Kancelárska stolička VIRE 2 vyniká hlavne vďaka svojmu jednoduchému dizajnu. Preto nájde svoje miest...

Skladom - viac ako 10 kusov
73,10 € 108,20 €
-32%

Kancelárská stolička TONY šedá

  Patrí medzi najpredávanejšie v kategórii kancelárske stoličky   Obľúbená a dlhoročná st...

Skladom - viac ako 5 kusov
60,80 € 88,90 €
-32%

Kancelárska stolička Tennessee A

Antares Tennessee Jedná sa o výškovo nastaviteľné kreslo s opierkami a s priedušným operadlom. S...

Skladom
84,00 € 111,10 €
-24%

kancelárská stolička Vire šedá

Kancelárska stolička VIRE šedá Kancelárska stolička VIRE vyniká hlavne vďaka svojmu jednoduchému ...

1-3 týždne
77,10 € 96,30 €
-20%


V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE