" Veľmi masívne a pohodlné kancelárske kreslo."
Zboží.cz
02.07.2025 19:41
" Pohodlné kreslo
– Vada na podrúčke, mierne odrenie farby"
Zboží.cz
20.04.2025 16:20
"Perfektný, kvalitný výrobok. Robustná konštrukcia. V iných obchodoch by tá istá stolička stála o 20 000 forintov viac. Rýchle dodanie. "
Jozsef L.
31.03.2025 08:40
""
heureka
21.02.2025 20:53
"Neodporúčam. Na prvý pohľad pekné, ale hojdanie veľmi hlasno vŕzga, má veľký odpor, ktorý sa nedá nastaviť, takže o hojdaniu nemožno ani hovoriť. Ale hlavne – NEKVALITNÉ PENOVÉ VÝPLNE – po dvoch týždňoch používania sú tak zdeformované, ako keby boli používané už niekoľko rokov."
Tomáš
Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Ak máte záujem, môžete vyplniť reklamčný formulár: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=
Zuzana K.
31.01.2025 11:47
" Jednoduchá montáž, pohodlné sedenie."
Zboží.cz
06.01.2025 19:34
"Čas ukáže
zatiaľ je všetko v poriadku"
Zboží.cz
16.11.2024 11:03
"Myslím, že to bude v poriadku, zatiaľ to len skúšam
"
heureka
24.10.2024 13:56
"Zatiaľ to vyzerá dobre. Uvidíme, ako dlho vydržia plastové opierky... "
Střední škola stavební a strojní, Teplice, příspěvková organizace
06.10.2024 14:38
"Za tú cenu je to asi dobré.
Celkovo som spokojný. Uvidíme, ako dlho vydrží.
– Plastové opierky na ruky. Dúfam, že vydržia..."
Zboží.cz
05.10.2024 09:03
"Kúpil som si 2 takéto kreslá. Po pár mesiacoch sa pokazilo koliesko, potom sa u jedného kresla po asi roku zlomil plast uprostred kríža s kolieskami a hydraulická noha sa prepadla o niekoľko centimetrov, takže sa ošúchala o podlahu. Po pár dňoch praskla plastová opierka na ruky a kreslo sa rozpadlo. To druhé sa rozpadlo po približne dvoch rokoch. Z môjho pohľadu je to lacná vecička z nekvalitného plastu a už by som si ju nekúpil."
Marián Škorvaga
04.10.2024 14:09
"Stolička spĺňa všetky požiadavky, môžem ju len odporučiť"
Jana B.
04.10.2024 08:07
"Dobrý pomer ceny a kvality
Tento typ som si objednal už po druhýkrát."
Zboží.cz
24.07.2024 21:18
"Všetko prebehlo bez najmenších problémov, obzvlášť si cením pomoc vodiča, mal komplikovaný prístup a zásielku mi odniesol až do bytu. Veľká vďaka.
R. Šimánková, Sokolov."
Růžena Š.
23.07.2024 15:37
"Chválim rýchlosť dodania, kreslo je pohodlné, má kvalitné spracovanie a materiály."
Pavel Koníček
26.06.2024 23:37
"inak pekný a pohodlný
pohodlný
– základné sedadlo (výška) by mohlo byť o 5 cm vyššie"
Zboží.cz
22.06.2024 22:15
" celkovo dobrá"
Zboží.cz
12.05.2024 17:43
" Kreslo pôsobí kvalitne a po zostavení a niekoľkých dňoch používania sa zdá, že všetko funguje podľa očakávaní.
– opierky sú z plastu, takže je ťažké odhadnúť, ako dlho vydržia pri väčšom zaťažení"
Zboží.cz
21.03.2024 13:23
"rýchle dodanie"
SLOVENSKÝ VODOHOSPODÁRSKY PODNIK, štátny podnik
11.03.2024 06:53
"Presne to som potreboval – všetko bez problémov... aj"
Pavla P.
28.02.2024 14:47
" Dizajn, spracovanie, príjemný materiál – za tú cenu je to podľa mňa skvelé kreslo, pôsobí pohodlne a sedí sa v ňom výborne
– zatiaľ o žiadnych neviem, mám ho len krátko"
Zboží.cz
17.01.2024 08:23
"Krásne a veľké kreslo. Príjemný materiál."
Radka K.
12.01.2024 06:37
" Veľa muziky za málo peňazí. Perfektné kreslo."
Zboží.cz
04.01.2024 19:32
" Veľmi pohodlná"
Zboží.cz
01.01.2024 17:09
"Veľmi pohodlná "
Alena J.
30.12.2023 09:20
"Uvedené nedostatky sa vyskytujú u všetkých podobných výrobkov, takže som s nimi počítal a nie som sklamaný.
Je to dobré sedenie za dobrú cenu. Ja som spokojný.
- vizuálne veľmi pekná kancelárska stolička
- príjemné sedenie
- dobrá ergonómia aj poloha opierok
- možnosť nastavenia výšky
- dobre spracovaný návod na montáž
- celkovo dobrý dojem
- - otvory pre skrutky nezodpovedajú závitovým protikusom skrytým pod
kožou, takže montáž sedadla a operadla je veľmi problematická. To je bolesť
všetkých podobných výrobkov.
- nevhodné uchytenie operadla, kde zaťaženie na veľkej páke preťažuje nevhodne
umiestnené skrutkové spoje
- malá tuhosť celej konštrukcie
- na mojej stoličke nefunguje naklápanie. Aj po uvoľnení príslušnej páky zostáva
mechanizmus pevne zablokovaný
- stolička umožňuje iba naklonenie celku, nie operadla voči sedáku, čo sa mi"
Zboží.cz
22.12.2023 13:53
"Celkovo som spokojný.
Pôsobí na mňa kvalitne.
– Čakal som svetlejšiu béžovú farbu."
Zboží.cz
23.11.2023 15:28
" Zodpovedá popisu a fotografiám"
Zboží.cz
18.11.2023 20:08
"Kvalita za dobrú cenu. Vyzerá pekne. Môžem odporučiť. "
Andrea V.
14.11.2023 08:28
"No a nakoniec, tá eko koža je už celá odrená, takže ošúchané džínsy z totalitného TUZEXU sú stále IN.
Keď bolo kreslo nové, bolo naozaj dobré. Dokúpil som si aj náhradné kolieska, ale stále ich mám odložené.
- Horšie je to však so zdvíhacím mechanizmom, ktorý vydržal niečo málo cez rok a začal vypadávať. Hoci vážim 110 kg a v popise je nosnosť 130 kg, kreslo sa stále zosúva a už ma nebaví neustále sa zdvíhať a skákať v kresle ako teriér, takže mi nezostáva nič iné, ako za tie peniaze sedieť v nízkej polohe."
Zboží.cz
29.09.2023 21:37
" Stolička je pohodlná na celodenné sedenie pri počítači, má kvalitné čalúnenie a praktickú farbu a štruktúru poťahovej látky
"
heureka
01.09.2023 09:00
"Kreslo je spracované na úrovni obchodov, kde sa predáva za 99 Kč. Vnútorné závity opierok sú poškodené, pri sedení je na opierkach pod látkou niečo ako igelit; pri dotyku šuští. Celkovo: sedák je minimalistický – výrobca asi nepočul o mäkkom sedení. Jednoducho hore hurá a dole fuj! Nikomu by som tento výrobok neodporúčal!"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, ďakujeme za Vaše hodnotenie. Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Ak máte záujem, môžete vyplniť reklamčný formulár: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1
Jiřina P.
30.08.2023 04:23
" Veľmi pohodlné, aj pri dlhšom sedení pri počítači"
Zboží.cz
11.08.2023 22:25
"Odporúčam
– príjemné posedenie"
Zboží.cz
07.08.2023 22:00
" pohodlné, za dobrú cenu"
Zboží.cz
04.08.2023 13:14
"Som spokojný."
MARAV...
28.07.2023 11:13
" Kvalitný výrobok"
Zboží.cz
22.07.2023 17:05
"kvalitne a pohodlne kreslo, určite odporúčam"
MôjDo...
12.07.2023 08:37
" Rozumná cena"
Zboží.cz
01.07.2023 14:02
"Kreslo je priemerné, zatiaľ v poriadku"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, chcela by som Vám poďakovať za odpoveď.
Josef Ř.
20.06.2023 07:48
" kvalita"
Zboží.cz
16.06.2023 18:22
"funguje to dobre a je to pohodlné"
František S.
14.06.2023 09:57
" Prírodné a ľahké kreslo."
Zboží.cz
19.05.2023 19:34
" Lacné kreslo, pritom pohodlné, dobre čalúnené, nevŕzga, na rozdiel od iných, ktoré sú dvakrát drahšie, skvelý hojdací mechanizmus, rýchla a jednoduchá montáž
– zatiaľ žiadne "
Zboží.cz
07.05.2023 09:44
"Tento nákup odporúčam
– vyzerá veľmi pekne, je pohodlný, montáž je jednoduchá aj pre ženu / navyše na stránkach obchodu nájdete aj videonávod na montáž /. Používam ho asi 2 týždne a zatiaľ je všetko podľa mojich predstáv. Ak vydrží čalúnenie, budem veľmi spokojná a nákup odporúčam."
Zboží.cz
26.04.2023 14:24
"všetko v poriadku"
Marian N.
17.04.2023 17:19
"Spokojnosť."
Jana R.
16.04.2023 19:43
"Stoličku si vybral pán učiteľ do kabinetu, bolo to na odporúčanie známeho, takže snáď bude tiež spokojný"
TRIVI...
30.03.2023 08:13
"Kreslo je veľmi pohodlné, sedí sa na ňom skvele. Som veľmi spokojný. Odporúčam."
Zboží.cz
14.02.2023 15:30
"kreslo je pekné, dobre vypracované, nevýhodou je len to, že je dosť nízke, sedadlo sa nám nedá zvihnúť viac, tak sme si museli zaobstarať hrubý podsedák"
Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, velmi Vám děkujeme za zpětnou vazbu. V případě zájmu Vám můžeme doporučit píst židlový II, který by Vám výšku sedu zvýšil.
Jazmín n.o.
19.01.2023 10:58
"Zaujímavé je, že kreslo je príliš naklonené dozadu a nedá sa nastaviť do inej polohy
snáď sa to zlepší
– po prevzatí zásielky som zistil drobné poškodenie obalu, pri montáži som zistil poškodenie hornej teleskopickej tyče „H“; väčšie poškodenia som opravil tavnou pištoľou, ale chýbajúci pásik sa nedá opraviť"
Zboží.cz
17.01.2023 15:31
" pohodlné, príjemná farba"
Zboží.cz
05.01.2023 16:41
" príjemné sedenie
– kolieska sa príliš nehýbu"
Zboží.cz
03.01.2023 13:36
" Je skvelá, druhú mám už rok a som spokojná"
Zboží.cz
29.12.2022 16:31
" Veľmi pekná, pevná stolička."
Zboží.cz
29.12.2022 15:05
" pohodlné"
Zboží.cz
29.12.2022 14:00
" Áno, vďaka, skvelá cena a pohodlie. Zaujímavé farebné prevedenie :)"
Zboží.cz
28.12.2022 14:59
" Dobrá cena"
Zboží.cz
27.12.2022 10:08
" Stolička presne ako na obrázku. Stoličku som si zostavila sama, podľa návodu to bolo jednoduché. Krásna stolička, som spokojná."
Zboží.cz
23.12.2022 13:28
"Kreslo má pekné vyhotovenie. Je lacné.
– Montáž podrúčok na sedadlo a operadlo je náročná ."
Zboží.cz
21.12.2022 11:10
"To som si ale narobil.
Táto stolička je kandidátom na najhorší výrobok roka. Najprv som nemohol prišraubovať podrúčku kvôli nesprávnemu rozstupu matíc v sedadle. Sedadlo som reklamoval a k mojej spokojnosti mi dodali iné, aby som mohol stoličku konečne zmontovať. Pri montáži mi prepadol piest krížom. Vymenil som ho za starý piest z kresla Miami, ktoré mi doteraz slúžilo, a piest z novej stoličky mi je na nič. A po tretie som na pravom podrúčniku našiel uvoľnené čalúnenie. Po podrobnej prehliadke som zistil, že vnútri je prasknutá plastová súčiastka, ktorá drží látku na podrúčniku. Tak neviem, či to ďalej opravovať, alebo reklamovať. Nechcem sa hádať, či je ten plastík zlomený už od kúpy, alebo či mi niekto bude tvrdiť, že som si to spôsobil sám."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme Vám za Vašu spätnú väzbu. Vaša skúsenosť nás veľmi mrzí. Ak máte záujem, neváhajte nás kontaktovať ohľadom poškodeného plastu. Ospravedlňujeme sa Vám za komplikácie.
Mojmír Syrůček
15.12.2022 19:12
" Príjemný materiál a neuveriteľne pohodlné"
Zboží.cz
14.12.2022 15:40
"Chýba mi väčší sklon do ležiacej polohy, inak je všetko tak, ako má byť"
Zboží.cz
14.12.2022 13:35
" všetkým odporúčam"
Zboží.cz
11.12.2022 16:57
" Toto kreslo sa mi páčilo a navyše malo výhodnú cenu;
pohodlné, mäkké čalúnenie aj na opierkach rúk;
používam ho každý deň pri počítači
– len som mal trochu problém s montážou a skrutkovaním dodaného kresla, ale potom už bolo všetko v poriadku"
Zboží.cz
05.12.2022 11:58
" pohodlné, dobrá cena"
Zboží.cz
03.12.2022 16:56
"Nechcelo sa mi to znova rozoberať a nie je to až také zlé, ale úplne spokojný nie som....
Vyzerá to dobre
- V operadle neboli otvory na montáž a čalúnenie je dosť tvrdé, takže sa ľahko preleží...."
Zboží.cz
23.11.2022 10:09
"Kreslo vyzerá robustne a zdá sa, že vydrží podstatne dlhšie ako bežné kreslá.
Stolička je pohodlná, materiál príjemný"
heureka
21.11.2022 09:46
" Vyhovoval vzhľadom aj funkciou
pohodlie pri sedení
každý deň"
Zboží.cz
25.10.2022 10:32
"Moja dcéra, ktorá je študentka, je z toho úplne nadšená!
Pohodlný, neutrálny odtieň, ktorý sa hodí do väčšiny interiérov, jednoduchá údržba v prípade drobnej nehody (občerstvenie) = stačí vlhčená utierka a je to vyriešené :-)"
Zboží.cz
15.10.2022 22:55
" Je to skvelé, môžem to vrelo odporučiť"
Zboží.cz
13.10.2022 12:26
"Krásne kreslo za dobrú cenu.
Pekná stolička. Sedí sa na nej príjemne."
Zboží.cz
25.09.2022 18:16
" vynikajúci stav a pekný vzlet."
Zboží.cz
28.08.2022 09:44
" Pohodlné sedenie a prospešné pre chrbát
– Mohlo by byť o niečo vyššie"
Zboží.cz
27.07.2022 19:42
"pohodlné aj pri dlhšom sedení pri práci
pevné, mäkké, s možnosťou hojdania"
Zboží.cz
26.07.2022 21:53
" Páčilo sa mi:
pevnosť – unesie aj ťažšiu osobu
a – sklon operadla nie je možné nastaviť kvôli pevne pripevneným podrúčkam
nekvalitné šitie, krivé"
Zboží.cz
25.07.2022 12:32
" látkové vyhotovenie na rozdiel od eko kože, ktorá sa po čase začne odlupovať"
heureka
20.05.2022 07:20
" Pretože sa mi páčil. Vyhovuje mi vo všetkých ohľadoch. Tento produkt používam pri počítači."
Zboží.cz
13.05.2022 13:53
"Kreslo je z hľadiska funkčnosti v poriadku.
Zlatý náter na spodnej časti sa už po pár dňoch používania výrazne odlupuje. Dalo by sa to reklamovať, ale nemám na to nervy. Keby to však zostalo v farbe pôvodného lisovaného plastu, esteticky by to bolo v poriadku ešte dlho. Jednoducho, návrhy a schvaľovanie výrobkov robia idioti."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu. Môžem Vám ponúknuť reklamáciu; ak máte záujem, prosím, vyplňte reklamčný formulár. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1 Veľmi sa Vám ospravedlňujeme za komplikácie.
KT
02.05.2022 14:55
"Stolička Kandelářská je absolútne na nič. Najprv sa po 14 dňoch pokazil piest, ktorý nastavuje výšku sedadla; vďaka dobrej podpore som piest dostal ihneď a všetko bolo v poriadku.
Po 3 mesiacoch od kúpy piest prešiel cez osový kríž a stoličku už 2 týždne nemožno používať. O rýchlom preležaní sedadla aj o preliačkach v podrúčkach nemá zmysel vôbec písať. Ďalej musím poznamenať, že vážim 90 kg a na stoličke sedím 2–4 hodiny denne, neviem si predstaviť, keby som mal 130 kg, ako uvádza výrobca, a stoličku používal dlhšie. "
Luboš
26.04.2022 15:59
"Príjemná stolička, dobrý pomer ceny a kvality.
Všetko zodpovedá obrázku, aj farba... Nepôsobí prehnane mohutne ako niektoré kancelárske stoličky, dobre zapadne aj k písacímu stolu v interiéri.
– Prešívanie mohlo byť vykonané starostlivejšie, ale nie je to žiadna tragédia."
Zboží.cz
19.04.2022 20:33
"Vzhľadom na cenu sa dajú prehliadnuť nedostatky, celkový dojem je dobrý.
Zodpovedá obrázku, zmestí sa doň aj mohutnejší a vyšší človek.
- Plastové odliatky majú nekvalitný povrch, kovové časti sú nepresné."
Zboží.cz
10.04.2022 15:47
" Veľmi pekné,
– Rozsah nastavenia výšky sedadla je malý"
Zboží.cz
22.03.2022 08:02
" dokonalé spracovanie, dokonalý vzhľad, najkrajšie stoličky na trhu"
Zboží.cz
09.03.2022 16:52
" Plne funkčná, krásna"
Zboží.cz
04.03.2022 19:30
" príjemný na dotyk"
Zboží.cz
25.02.2022 21:43
" Presne podľa môjho vkusu"
Zboží.cz
05.02.2022 22:45
" Pohodlná stolička, skvelá opierka v oblasti bedier a krku."
Zboží.cz
30.01.2022 17:15
"Kúpili sme to ako darček, dcéra je spokojná
Pohodlné, jednoduchá montáž"
Zboží.cz
25.01.2022 12:53
"Povrchová úprava plastových dielov vrátane zlatistej farby je mizerná. Inak je kreslo použiteľné a cena asi zodpovedá kvalite. "
Rostislav
06.01.2022 16:29
" pohodlné
– zle držiace opierky rúk"
Zboží.cz
03.01.2022 18:27
" Pohodlné, na výber sú 3 farby, som veľmi spokojný."
Zboží.cz
01.01.2022 11:39
"Celkovo priemerné, možno dokonca trochu podpriemerné kreslo, materiály pôsobia veľmi lacno a hlavne je kreslo po zmontovaní nakrivo, celé sa nakláňa doprava. Čakala som teda kvalitnejšie kreslo, pre mňa to bolo celkom sklamanie... "
Karolína Michnová
28.12.2021 13:30
" Je pohodlné
– kreslo prišlo poškodené (odrené podrúčky, poškvrnený poťah).
Tieto vady nie je možné odstrániť."
Zboží.cz
28.12.2021 12:09
" zaujalo ma to"
Zboží.cz
15.12.2021 10:23
"Veľké sklamanie a zbytočne vyhodené peniaze. Príliš nízka poloha, spojenie nôh s hviezdicou je na plač a o látkovom prevedení radšej ani nehovorím."
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň,
veľmi nás mrzí Vaša nespokojnosť, najmä keď má toto kreslo mnoho spokojných používateľov.
Ak ste odstúpili od zmluvy, máte právo na odstúpenie od zmluvy; lehota je teraz predĺžená do konca januára.
Formulár na odstúpenie od zmluvy nájdete tu:
https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2
Rostislav Ošťádal
09.12.2021 14:45
"- zatiaľ nelutujem svoje rozhodnutie kúpiť tento výrobok a dúfam, že to tak zostane aj v budúcnosti
- vyzerá veľmi dobre
- kreslo je pohodlné
- umelá koža vyzerá ako pravá koža
- - zatiaľ žiadne, kreslo používam len krátko"
Zboží.cz
04.12.2021 08:11
"+ pohodlný, ma opierku na hlavu, je z textilného materiálu
- nič"
heureka
04.12.2021 07:35
" Robustné, príjemne pohodlné a veľmi estetické."
Zboží.cz
26.11.2021 15:03
" Kreslo je krásne a pohodlné, ale prišiel nám vadný kus.
– Čakáme na vybavenie reklamácie."
Zboží.cz
19.11.2021 10:20
" verzia z látky sa osvedčuje lepšie ako predchádzajúca verzia z umelej kože
"
heureka
03.11.2021 08:27
"Rýchle doručenie, tovar v poriadku, som spokojná aj s kvalitou"
Jana
01.11.2021 16:42
" Pohodlné a praktické"
Zboží.cz
10.10.2021 16:30
" Pohodlné kreslo v kvalite zodpovedajúcej cene.
– Farba na plastových častiach sa môže ľahko odrieť."
Zboží.cz
10.10.2021 15:20
"Veľmi slušná stolička za prijateľnú cenu
v danej cenovej kategórii veľmi slušná a pohodlná stolička, čo si však každý musí vyskúšať osobne
– nejde o špičkový produkt, takže pri hojdaní sa ozývajú rôzne „šuchotania“ alebo vŕzgania, čo sú však u kancelárskych stoličiek celkom bežné zvuky. Kto chce tichosť a komfort, musí si priplatiť"
Zboží.cz
16.09.2021 08:24
"Toto vŕzganie je dosť nepríjemné.
Pohodlné
- Hlučné vŕzganie."
Zboží.cz
01.09.2021 11:36
" pohodlný"
Zboží.cz
29.08.2021 13:01
"Tovar dorazil rýchlo, bez chýb, kvalitné sedenie. Som spokojná, môžem odporučiť."
Miroslava
21.08.2021 07:43
"Ideálne kreslo k počítaču. Mäkké, pohodlné a hlavne v ňom sa chrbát narovná."
Zboží.cz
15.08.2021 18:26
" Som spokojný, je celkom pohodlná a hlavne sa farbou hodí k ostatnému zariadeniu izby. Stoličku používam denne približne 6 hodín."
Zboží.cz
25.07.2021 19:00
" pohodlné
– zloženie "
Zboží.cz
18.07.2021 11:43
"Spracovanie nie je nijako zvlášť kvalitné, krytky vypadávajú, ale celkovo je pomer ceny a kvality v poriadku. "
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za hodnotenie a prajeme, aby vám kreslo aj naďalej dobre slúžilo.
Odry
28.06.2021 08:34
"Veľká spokojnosť, ďakujem.
Kancelársku stoličku som si vybrala hlavne kvôli farbe a cene.
Produkt vyniká tým, že stoličku je možné nastaviť až na výšku sedu cca 55 cm.
Stoličku používam až dvakrát denne.
- Zatiaľ som nezaznamenala žiadny problém, žiadnu chybu"
Zboží.cz
26.06.2021 14:25
"Odporúčam
Najlepšie a najkrajšie kreslo, aké som doteraz mal.... Cena je skvelá
Je neuveriteľne príjemné na sedenie"
Zboží.cz
20.06.2021 22:52
" výborné a krásne"
Marta Holičová
11.05.2021 19:26
" Veľmi pohodlné
Kvalitné spracovanie"
Zboží.cz
23.03.2021 11:05
"spokojnosť
"
Milan Růžička
20.03.2021 08:37
"Veľmi pohodlné, maximálna spokojnosť."
Vladimir
08.03.2021 11:22
"Nie celkom pevné spojenie „nohy“ s hviezdicou.
"
heureka
26.02.2021 15:01
"Vynikajúci – pohodlný a za rozumnú cenu"
Jana
25.02.2021 18:19
" veľmi pohodlné kreslo, ale vhodné pre menšie postavy do výšky 175 cm"
heureka
04.02.2021 14:40
"Kreslo splnilo moje požiadavky"
heureka
02.02.2021 18:29
"Spokojnosť s výrobkom aj s obchodom
Pohodlné, splnilo očakávania, lacné"
Zboží.cz
27.01.2021 21:24
"Ja som spokojný, pomer cena / kvalita OK. Pohodlné sedenie, príjmené ergonomické tvarovanie, odporúčam."
Michal
12.01.2021 09:48
"Doručenie prebehlo do 2 dní od objednávky, tovar prišiel nepoškodený. Som s ním úplne spokojný."
Anonym
23.12.2020 12:18
"+ Pekný dizajn výrobku"
heureka
10.12.2020 09:24
"Kvalitné spracovanie, odporúčam."
heureka
30.11.2020 09:41
" Skvelé sedenie, aretácia v hojdacom kresle :-), na poľské kreslo to nie je zlé :-D"
heureka
01.11.2020 21:17
"1*"
Pavol Szabó
09.10.2020 12:18
"+ Pohodlné sedenie"
heureka
20.07.2020 20:11
"V dvoch otvoroch na madle sa spojenie sedadla a operadla nedrží na skrutkách a zátky samy vypadávajú."
Emília z administratívy reaguje na podnet:
ak vám stolička z nejakého dôvodu nevyhovuje, kontaktujte, prosím, naše reklamné oddelenie.
Vladimír
18.02.2020 17:56