"Všetko v poriadku"
INSTALCENTRUM s.r.o.
29.10.2024 05:26
"Kúpu tohto kresla môžem odporučiť.
Kreslo Halmar sme si kúpili, pretože sme s tým prvým veľmi spokojní. Funguje bezchybne a hlavne má perfektný kožený poťah. Čalúnenie nie je popisované ako pravá koža, ale na prvom kresle slúži už 7 rokov a stále vyzerá ako nové. Bez prasklín, odlupovania a preležaného sedadla. V kresle sedíme takmer každý deň, je pri kancelárskom stole s počítačom.
- Treba sa zmieriť s vyššou cenou."
Zboží.cz
27.07.2024 20:35
"Kúpu tohto kresla môžem odporučiť.
Kreslo Halmar sme si kúpili, pretože sme s tým prvým veľmi spokojní. Funguje bezchybne a hlavne má perfektný kožený poťah. Čalúnenie nie je popisované ako pravá koža, ale na prvom kresle slúži už 7 rokov a stále je ako nové. Bez prasklín, odlupovania a preležaného sedadla. V kresle sa sedí takmer denne, je pri kancelárskom stole s PC.
- Treba sa zmieriť s vyššou cenou."
Zboží.cz
27.07.2024 17:15
"Kúpu tohto kresla môžem odporučiť.
Kreslo Halmar sme si kúpili, pretože sme s tým prvým veľmi spokojní. Funguje bezchybne a hlavne má perfektný kožený poťah. Čalúnenie nie je popisované ako pravá koža, ale na prvom kresle slúži už 7 rokov a stále je ako nové. Bez prasklín, odlupovania a preležaného sedadla. V kresle sedíme takmer každý deň, je pri kancelárskom stole s PC.
- Treba sa zmieriť s vyššou cenou."
Zboží.cz
27.07.2024 10:45
"Splnilo požiadavku"
K&B&Rnet s.r.o.
17.07.2024 08:55
"Kreslo vyzerá veľmi dobre, trochu ma sklamala farba, ktorá je tmavšia ako na fotkách."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi vám ďakujeme za vaše hodnotenie.
Radko Š.
24.04.2024 18:08
"Kreslo je nepohodlné. Sedák je mierne naklonený dopredu, takže človek má tendenciu z neho skĺzať. Hojdací mechanizmus je príliš tvrdý, do operadla sa treba opierať silou."
Dobrý deň, veľmi nás mrzí, že sa vám kreslo nezdá pohodlné. Preto by som vám rada ponúkla možnosť vrátenia alebo výmeny prostredníctvom tohto formulára: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2. Pokúsim sa vám tiež pomôcť s hojdacím mechanizmom. Skúste otočiť kolieskom pod kreslom a hojdanie by malo byť ľahšie.
TEMEGYN 92 s.r.o.
11.04.2024 07:51
"Som veľmi spokojný, moja manželka je menšej postavy (160 cm) a má problém dosiahnuť na zem."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za hodnotenie. Ak máte záujem, odporúčame podnožku pod nohy.
Luděk Š.
12.01.2024 15:29
"- V základnej polohe mi príde posed dosť krátky a "vypadávam" z kresla. Po prestavení do mierneho záklonu sa tento nedostatok eliminuje, čo ale nemusí vyhovovať niekomu s kratšími nohami, nakoľko ich potom vyzdvihuje a nie je taký dobrý kontakt s podložkou."
heureka
20.12.2023 13:46
" Sedí sa na nej dobre, je pohodlná, som rada, že som si ju vybrala."
Zboží.cz
07.09.2023 17:40
"Zatiaľ bez problémov.
Kvalita, primeraná cena, ergonómia. Pracujem pri počítači približne 6–8 hodín denne, mám deformáciu stavcov na chrbtici."
Zboží.cz
30.06.2023 14:01
"zmiešané pocity z vzhľadu a pohodlia... bol som zvyknutý na iné sedenie... snáď si zvyknem... tu je sedenie nastavené asi v tej správnej (zdravotnej) polohe... bol som zvyknutý v kresle viac ležať...som asi patriot (už len to, že je to poľský výrobok) na mňa pôsobí nepríjemne (ale zase za tú cenu)... nekupuj to
pohodlné
hojdanie
koža (ak je to pravda) netestoval som to
- bol som zvyknutý na väčší sklon operadla
pre malého človeka vysoké aj v najnižšej polohe
opierka na hlavu pri mojej výške 187... nízka...
snáď si zvyknem
drobné kozmetické vady na čalúnení (ak bude dodávateľ chcieť) môžem nafotiť"
heureka
01.06.2023 11:29
"- veľmi dobré, som spokojný"
Bohumil P.
18.02.2023 09:00
"vyhovuje mojim požiadavkám, pohodlné, pekné"
Zboží.cz
27.01.2023 11:04
"Vzhľadom na cenu u predajcu kancelarskezidle.com je kreslo veľmi dobré a ani na spracovaní som nenašiel žiadne nedostatky. Dobrý nákup.
Kvalitný materiál.
Jednoduchá montáž.
– V najnižšej polohe je sedák dosť vysoko. Nevýhoda pre nižšie postavy."
heureka
26.01.2023 08:51
" kvalitná koža
– krivo zošitá, na operadlách sú rôzne naplnené vankúšiky (pravá strana takmer prázdna), operadlom narážaš do písacieho stola"
Zboží.cz
24.01.2023 19:56
" kvalitná koža
– krivo zošitá, operadlá sú rôzne vyplnené vankúšikmi (pravá strana je takmer prázdna), operadlom narážaš do písacieho stola"
Zboží.cz
24.01.2023 16:42
" jednoduchá montáž, pekný vzhľad"
heureka
21.11.2022 11:51
"+ Super"
heureka
09.11.2022 05:27
"Myslím, že som si vybral dobre, čo sa týka ceny a kvality. Odporúčam pre veľkých chlapov.
Veľmi dobrý poťah. Pohodlná, pekná, široká a odolná (vážim 110 kg). Odporúčam dokúpiť pogumované kolieska, v izbe mám linoleum. Používam ju denne. Nelutujem vyššiu cenu.
- Malé detaily v symetrii podrúčok a čalúnenia."
Zboží.cz
06.05.2022 12:14
" pevné, pohodlné
– precízne spracovanie, symetria"
heureka
09.04.2022 23:31
"výborná kúpa
reprezentatívny, rozumná cena, kvalita na každodenné používanie"
Zboží.cz
14.01.2022 17:48
"Jednoduchá inštalácia
V kresle sa dobre sedí
"
heureka
05.12.2021 18:40
"Mám rád pekné a pohodlné veci z prírodných materiálov, preto som si vybral toto kreslo, ako som už spomenul v predchádzajúcej recenzii,kreslo je vďaka kovovým prvkom zbytočne ťažké a tieto prvky výrazne zaostávajú v kvalite čalúnenia, čo má vplyv na celkové hodnotenie kresla. Cenovo hodnotím toto kreslo ako mierne nadpriemerné, ale za kožené čalúnenie a kvalitnejšie kovové prvky by som určite zaplatil aj o 10–15 % viac.
S pozdravom Břetislav Tesař"
heureka
26.05.2021 11:19
"Mám rád pekné, pohodlné veci z prírodných materiálov, preto som si vybral toto kreslo; ako som už uviedol v predchádzajúcej recenzii,kreslo je vďaka kovovým prvkom zbytočne ťažké a tieto prvky výrazne zaostávajú v kvalite čalúnenia, čo má vplyv na celkové hodnotenie kresla. Cenovo hodnotím toto kreslo ako mierne nadpriemerné, ale za kožené čalúnenie a kvalitnejšie kovové prvky by som určite zaplatil aj o 10–15 % viac.
S pozdravom Břetislav Tesař"
heureka
26.05.2021 11:19
" Vysoká nosnosť, pekný dizajn"
Zboží.cz
23.05.2021 09:25
"Páči sa mi. Je pohodlná. Bežné kreslo. Ak by som chcel nejaké veľké vychytávky, kúpim si inú stoličku.
"
heureka
26.04.2021 08:30
"kreslo je pohodlné splnilo očakávanie"
heureka
15.04.2021 08:47
"Kreslo je celkom pohodlné, hoci na prvý pohľad tak nevyzeralo. Najmä sedák sa mi spočiatku zdal veľmi krátky. Kreslo má drobné chyby v symetrii spracovania (vidno to aj na pohľad z vzdialenosti cca 3 m, perfekcionista by to neakceptoval), niektoré voľné švy, ale nič zásadné. Návod by mohol byť spracovaný o niečo kvalitnejšie. Spracovanie vyzerá celkom kvalitne, snáď vydrží niekoľko rokov v dobrom stave."
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň,
ďakujeme za kladné hodnotenie produktu, ktoré určite pomôže ostatným zákazníkom pri výbere. Prajeme Vám, aby Vám kreslo aj naďalej dobre slúžilo.
LD
06.03.2021 08:06
"Kreslo má krátke sedadlo, čo môže byť výhodou, ale skôr nie. Operadlo má síce rovnakú výšku ako moje predchádzajúce kreslo, ale fyzicky sa oň už (vďaka odlišnému vyhotoveniu) neopriem. Menším ľuďom to nemusí prekážať.
Vyzerá solídne, aj napriek tomu, že nemá žiadne výstredné prvky, je veľmi pohodlné"
heureka
15.02.2021 21:04
"Kreslo má krátke sedadlo, čo môže byť výhodou, ale skôr nie. Operadlo má síce rovnakú výšku ako moje predchádzajúce kreslo, ale fyzicky sa oň už (vďaka odlišnému prevedeniu) neopriem. Menším ľuďom to nemusí prekážať.
Vyzerá solídne, aj napriek tomu, že nemá žiadne výstredné prvky, je veľmi pohodlné"
heureka
15.02.2021 21:04
" Kvalitné spracovanie"
heureka
21.11.2020 09:36
"+ Kvalitne, masivne, pohodlne kreslo"
heureka
24.10.2020 09:17
" Poťah z pravej kože"
heureka
14.10.2020 11:07
" kvalitné spracovanie, cena"
heureka
14.09.2020 07:26
"...všetko funguje a je v poriadku, som spokojný. :-)
..prišlo presne to, čo som si objednal. Som spokojný. :-), ...nemá to vplyv na produkt, ale zvarové švy nie sú pekné, poťah na spodnej časti stoličky by mohol byť kvalitnejší."
heureka
31.05.2020 14:22
"Na hodnotenie je ešte priskoro, kreslo je nové. Poměr ceny a kvality materiálu je priaznivý."
heureka
16.04.2020 10:42
"+ koža a tvar kresla"
heureka
20.03.2020 14:08
"Skor neodporucam. Po 4 rokoch mi odisiel plynovy piest a to som kreslo hmotnostne nepretazoval. . Kreslo potiahnute kozou je vo velmi dobrom stave. "
Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Křeslo po čtyřech letech může jevit takové známky opotřebení. Doporučuji nabídnout dokoupení křeslového pístu v hodnotě 351 Kč vč. DPH.
John
10.03.2020 21:29
" Naozaj veľmi pohodlná stolička. Dá sa na nej sedieť aj niekoľko hodín. Opierka hlavy a rúk je jemná. Všetko dôležité je z nehrdzavejúcej ocele, pekná farba. Zodpovedá obrázku., Vyzerá luxusne
- neviem , možno pre niekoho drahšia"
heureka
13.01.2020 12:37
" Naozaj veľmi pohodlná stolička. Dá sa na nej sedieť aj niekoľko hodín. Opierka hlavy a rúk je jemná. Všetko dôležité je z nehrdzavejúcej ocele, pekná farba. Zodpovedá obrázku, vyzerá luxusne
- neviem , možno pre niekoho drahšia"
heureka
13.01.2020 12:37
"Masívne, pekné kreslo, malo malú odreninu na operadle, ale vrátiť ho nebudem. Čas ukáže, ako vydrží materiál, ktorý zatiaľ vyzerá dobre. Celkovo veľmi pekný kúsok do interiéru."
heureka
22.10.2019 11:57
" Sedí sa na ňom pohodlne.
- Prekvapil ma nepresný montážny návod, najdôležitejšia súčasť je zobrazená naopak. Najdôležitejšia súčasť (hojdačkový mechanizmus) bola pokrivená, nedala sa namontovať, musel som ju najprv pred montážou sám vyrovnať, čo je pri takom pomerne drahom výrobku prekvapujúce, no výrobca je z Číny."
heureka
08.10.2019 10:25
" Sedí sa na ňom pohodlne.
- Prekvapil ma nepresný montážny návod, najdôležitejšia súčasť je zobrazená naopak. Najdôležitejšia súčasť (hojdačkový mechanizmus) bola pokrivená, nedala sa namontovať, musel som ju najprv pred montážou sám vyrovnať, čo je pri takom pomerne drahom výrobku prekvapujúce, no výrobca je predsa len z Číny."
heureka
08.10.2019 10:25
" Za túto cenu (so zľavou) celkom pohodlné kreslo
- Kvalita spracovania – švy, zadná a spodná časť, Nižší zdvih, Montáž – spojenie sedadla a operadla si vyžadovalo veľkú silu a dvoch ľudí"
heureka
05.06.2019 10:57
"Pohodlné sedenie s vysokým operadlom."
heureka
27.05.2019 12:26
"Pohodlné sedenie s vysokou opierkou chrbta."
heureka
27.05.2019 12:26
"Tieto kreslá sme si kúpili už po tretíkrát, sme maximálne spokojní."
Martina
17.02.2019 07:38
"Kreslo je, žiaľ, veľmi nekvalitne vyrobené. Na jednej strane je ušité inak ako na druhej. Takže jedna strana vyzerá pekne, ako na obrázku, a na druhej strane sa prehyb vypukol... našťastie mám túto stranu otočenú k stene, ale spokojný nie som..."
Honza
13.12.2018 07:40
"Mám ho len krátko, tak uvidíme časom"
heureka
03.12.2018 13:43
"Mám ho len krátko, tak uvidíme, ako to pôjde"
heureka
03.12.2018 13:43
"Solídna cena za pekné kožené kreslo.
solídne kreslo za dobrú cenu
- zatiaľ nič"
heureka
06.11.2018 19:47
"Úplne spĺňa naše očakávania. Bezchybná dodávka od spoločnosti Kancelářské stoličky."
Stanislav Zídka
10.04.2018 16:08
"Splňuje moje požiadavky a očakávania, nemá žiadne nevýhody a dodávateľ – Kancelářské židle – je vo všetkých ohľadoch (ochota, rýchlosť, cena) naozaj výnimočný. Ak by som ešte niekedy niečo potreboval, tak len od Kancelářských židlí. A to som za svoju 65-ročnú prax už spotreboval dosť takýchto stoličiek."
heureka
05.03.2018 09:27
" pekné kožené kreslo"
heureka
04.03.2018 12:48
"+ Kvalita a cena
- Zatiaľ žiadna."
heureka
26.02.2018 08:38
" zerhgfh"
heureka
02.02.2018 10:02
"Krásne kreslo"
heureka
05.10.2017 12:33
"Tento výrobok odporúčam, za uvedenú cenu to bol dobrý nákup
Kožené kreslo vyzerá kvalitne – mám ho zatiaľ len pár dní, všetko funguje tak, ako má, a je veľmi pohodlné. Montáž je jednoduchá, predvŕtané otvory boli na správnom mieste
– spodná strana sedadla je veľmi nedbalo podšitá (našťastie to nie je vidieť)"
heureka
09.06.2017 14:50
"Odpoveď zákazníkovi Joe:
Dobrý deň. Veľmi nás mrzí, že nie ste so stoličkou spokojný. Verím, že ide o ojedinelý prípad. Prosím, vyplňte reklamčný formulár http://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=1. Ozveme sa vám náš reklamný technik Jakub Baroš, jeho e-mail:
[email protected]. Náš reklamný technik sa bude snažiť vyriešiť problém v najbližšom čase :) Ďakujem, zákaznícky servis kancelarskezidle.com Hana Marečková. "
Hana Marečková - zákaznický servis
23.05.2017 11:05
"Kancelárska stolička mi prišla v jednom rohu poškodená a s oneskorením (bez akýchkoľvek informácií o stave objednávky). Keďže som ju naliehavo potreboval, radšej som ju ani nereklamoval. "
Joe
20.05.2017 07:57
"Obchod prebehol bez problémov..!"
heureka
24.04.2017 09:18
"V porovnaní s mojou päťročnou stoličkou z ekokože môžem posúdiť len povrchne. Až si sedák prispôsobím a rozsedím podľa svojho zadku, verím, že bude veľmi pohodlný. Momentálne mi sedenie príde dosť tvrdé. Napriek tomu ju môžem odporučiť.
Koža, kvalitné švy, reprezentatívny vzhľad
- Vyššie sedenie aj v najnižšej polohe, asymetrické upevnenie podrúčok. Jedna sa dotýka operadla a pri hojdaní vŕzga. Skúšal som ju rôzne prispôsobiť, bez úspechu. Testované na 2 kusoch."
heureka
05.04.2017 13:50
"V porovnaní s mojou päťročnou stoličkou z ekokože môžem posúdiť len povrchne. Až si sedák prispôsobím a preležím ho podľa svojho zadku, verím, že bude veľmi pohodlný. Momentálne mi sedenie príde dosť tvrdé. Napriek tomu ju môžem odporučiť.
Koža, kvalitné švy, reprezentatívny vzhľad
- Vyššie sedenie aj v najnižšej polohe, asymetrické upevnenie podrúčok. Jedna sa dotýka operadla a pri hojdaní vŕzga. Skúšal som ju rôzne prispôsobiť, bez úspechu. Testované na 2 kusoch."
heureka
05.04.2017 13:50
"Kúpila som si kreslo do kancelárie a som s ním veľmi spokojná. Krásne spracovanie, jednoduché ovládanie na zmenu polohy. Len mi namiesto hnedého prišlo čierne. A to aj napriek tomu, že hnedé bolo aj fakturované a nikto ma ohľadom zmeny farby nekontaktoval. Ale keďže som ho naliehavo potrebovala, ďalej som to neriešila. "
Bc.Daniela Chvostáčová
11.02.2017 17:08
" Krásne robustné kreslo"
heureka
14.12.2016 17:58
"za túto cenu dobré
kvalita, farba, spracovanie – všetko v poriadku
– trochu „napätie“ v švoch, snáď švy vydržia pri zaťažení"
heureka
01.12.2016 14:47
"za túto cenu dobré
kvalita, farba, spracovanie – všetko v poriadku
– trochu „napnuté“ v švoch, snáď švy vydržia pri zaťažení"
heureka
01.12.2016 14:47
"Pohodlné, kvalitné kreslo. Vyzerá pekne, má dobré spracovanie. Cena vzhľadom na prevedenie nie je zlá. Dobrá komunikácia s obchodom.
Nesmieme zabúdať na kvalitnú impregnáciu.
Odporúčam."
Pavel
12.10.2016 19:23
"„Klady“ prevládajú nad „zápormi“
Kožený povrch pôsobí kvalitne, celkovo je konštrukcia kresla pevná, sedenie je mäkké.
- Trochu krivo ušité"
heureka
03.10.2016 17:44
"Áno
Kvalita spracovania, pravá koža"
heureka
19.08.2016 15:29
"Pri mojej výške 180 cm je sedová poloha dosť vysoká aj pri najnižšom nastavení sedadla, vyššiu polohu nevyužijem, skôr by sa hodilo, keby sa dalo znížiť ešte viac
Operadlo je akurát, keby bolo o 5 cm vyššie, už by som si oň nemohol oprieť hlavu
V skutočnosti vyzerá ešte lepšie ako na fotkách
Pravá koža za dobrú cenu, Kvalitný kovový podstavec, Celkovo pevné spracovanie, Všetko sedelo, takže montáž bola jednoduchá, Nesmrdí ako napodobeniny z eko kože
- Zatiaľ nič"
heureka
30.06.2016 21:08
"Pri mojej výške 180 cm je sedová poloha dosť vysoká aj pri najnižšom nastavení sedadla, vyššiu polohu nevyužijem, skôr by sa hodilo, keby sa dalo posunúť ešte nižšie
Opierka je akurátna, keby bola o 5 cm vyššia, už by som si o ňu nemohol oprieť hlavu
V skutočnosti vyzerá ešte lepšie ako na fotkách
Pravá koža za dobrú cenu, Kvalitný kovový podstavec, Celkovo pevné spracovanie, Všetko sedelo, takže montáž bola jednoduchá, Nesmrdí ako napodobeniny z eko kože
- Zatiaľ nič"
heureka
30.06.2016 21:08
"dobrý produkt
masívne kreslo
- montáž je trochu náročná"
heureka
27.04.2016 10:04
"Kúpila som ho manželovi a je skvelé a pohodlné. Nebojte sa, predtým sme mali kreslo z Ikey a kožená poťah vydržala dva roky, a toto je za tú cenu v poriadku. Som spokojná aj s obchodom – za príplatok, ktorý mi pripadá malý, kreslo aj rozložia. "
Tereza
14.04.2016 11:01
"Celkovo celkom dobrý, mám ho len štrnásť dní
Pekný vzhľad, kožený poťah
- krivé stehy"
heureka
11.03.2016 11:06
"Za rozumnú cenu kreslo z pravej kože
Kvalitné sedenie, príjemný materiál, zatiaľ vyzerá veľmi pevne :o)
- Trochu voľnosti na pieste pri zablokovanom hojdaní, ale nie je to problém, kvalitnejšie kolieska by neuškodili, ale ani to nie je veľký problém... je to stolička, nie vozík :o)"
heureka
01.03.2016 11:26
"Kreslo spĺňa moje požiadavky. Hlavným dôvodom tohto nákupu bolo, aby dotykové časti boli vyrobené z pravej kože. (Ekokoža vydrží maximálne 2 roky, potom sa začne odlupovať – vlastná skúsenosť)"
Tekatoka
23.11.2015 14:49