MAYER - Balančná kľakačka Rokko 1100

Katalógové číslo : 1044438

O produkte:

O klakačkách sa vie, že slúžia ako pomocníci pri dlhodobom sedení. Správne by sa mala meniť poloha sedu a nesedět strnulo v jednej polohy po vacsinou dňa. Pri strnulom sedení Mozu niektore svaly tuhnutia a prepínať sa, zatím čo iné sú bez aktivity a tím Moze dochádzať k bolestiam chrbtov a oslabovaním chrbtových svalov.  Celý popis

Dostupnosť:

cca 2 týždne

K vyskúšaniu na predajniach:

Nosnosť:

100 kg

Záruka:

36 mesiacov
394,80 €
Cena bez DPH: 329,00 €
Pri platbe vopred: 390,90 €
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant

Balančná kľakačka Rokko 1100
 
O klakačkách sa vie, že slúžia ako pomocníci pri dlhodobom sedení. Správne by sa mala meniť poloha sedu a nesedět strnulo v jednej polohy po vacsinou dňa. Pri strnulom sedení Mozu niektore svaly tuhnutia a prepínať sa, zatím čo iné sú bez aktivity a tím Moze dochádzať k bolestiam chrbtov a oslabovaním chrbtových svalov. Balančné sedenie Preto ponuka Spôsob, Ako aspon niekoľkokrát denne (hoci krátkodobo) svo chrbát a svaly aktivovať a posilniť a celkovo sa vyrovnať, bez toho aby sme museli prerušiť svoju prácu.

 

Balančná kľakačka Rokko 1100

 

Výhody balančnej sedačky Rokko:
- 3D sedák a mäkká ochrana spodnej lišty, ktorá zabráni zničeniu tvrdých podláh
- Vzhľadom k svojej pružnosti sa dokáže prispôsobiť telu tak, aby sa nepohodlie pri sedení znížilo na minimum
- Vďaka zmeny pozície umožní roztiahnutie hrudného koša a tým napomáha bráničnímu dýchanie, na ktoré cez deň zabúdame
- Umožňuje lepšiu pohyblivosť panvy, trupu a horných končatín, znižuje problémy so stuhnutými ramenami a šijou
- Chráni prirodzenú, fyziologickú štruktúru chrbtice - najmä v bedrovej oblasti
- V neposlednom rade chráni prírodu, pretože je vyrobená z prírodných materiálov a obnoviteľných zdrojov, tj. Drevo, vlna, kokos a prírodné oleje

Vhodné pre osoby s výškou 155 - 185 cm.

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
36 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ne
Minimálna výška sedadla
53 cm
Minimálna výška
58 cm
Šírka
49 cm
Hĺbka
72 cm
Maximálna nosnosť
100 kg
"Nevím, já to obecné nadšení úplně nesdílím. Taková ta starší klasická klekačka mi přijde lepší, navíc je na rozdíl od této nastavitelná - a také nepoměrně levnější. To, že se zde nedá nijak upravit ani nastavit výška, mi přijde jako velká nevýhoda. A je toho víc... Bohužel jsem dala na pozitivní reakce a riskla to, teď však koupě neúměrně drahého kousku nábytku spíš lituji... "

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Mrzí nás Vaše nespokojenost, však již z obrázku je patrné, že klekačka není nastavitelná, jedná se o celek takový, jak je. Tato klekačka je zaměřená na design. Pokud se zbožím nejste spokojená a nakoupila jste na fyzickou osobu, můžete odstoupit od smlouvy přes tento formulář: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2
Jarmila
13.09.2021 17:19
"Jsem spokojená. Dobře se na ní sedí. Možnost střídat sed a klek + houpačka. Záda mi poděkovala, navíc designově velmi zdařilá. Při delším klečení mám trochu otlačené holeně (to by zřejmě bylo z každé klekačky), ale střídám s kancelářskou židlí. Určitě lepší než klasická klekačka. Mohu doporučit."
Veronika
08.07.2021 21:15
"Vyzkoušeno při celodenním sezení a jsem spokojena. Splňuje více než jsem očekávala. Díky tomu, že se má ve spodní části houpačku jí lze napolohovat do jiných pozice - lze na ní klečet, sedět a i se houpat a tím si ulehčit od strnulého sezení. "
Martina
09.04.2021 17:46
"Designovy kousek do interieru, ktery rozbije kancelarskou sed svym netradicnim vzhledem. Ergonomicky bezvadna vec, ktera umozni prijemne posezeni s rovnymi zady, respektive moc nedovoli se hrbit a jinak se krivit, jako klasicka kancelarska zidle. Sice me obcas boli kolena, ale asi je dobre typy sezeni obcas stridat. Vrele doprucuji! "
Kamila
07.02.2021 08:03
"Perfektní i pro dlouhodobé sezení u PC. Přirozeně narovná záda oproti kancelářským židlím i křeslům. "
Jan Ureš
04.08.2020 21:57
"Skvělá, pružná, umožňuje pohyb nejen "houpací" ale i do stran. Střídání sezení s klekem i bez (jako na běžné židli) ale nikoliv strnule, nýbrž stále "v pohybu". Doporučuji pro celodenní kancelářské práce. Navíc designový vzhled, každého zaujme...."
Ivi
15.07.2019 09:57

Chcete darovať tovar Balančná kľakačka Rokko 1100, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
Balančná kľakačka Rokko 1100
Názov súboru
Stiahnutie
nest-navod-k-udrzbe-drevenych-a-calounenych-casti_5062.pdf
V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image