" pekné, pekný výber farieb, pre prváka akurát a vydrží mu to pár rokov"
heureka
06.09.2022 11:11
" pekná, pekná farebná škála, pre prváka akurát a vydrží mu pár rokov"
heureka
06.09.2022 11:11
" pekné, pekný výber farieb, pre prváka akurát a vydrží mu pár rokov"
heureka
06.09.2022 11:11
"Kvalitná detská stolička, ktorú možno ľahko prispôsobiť výške dieťaťa. Pre dospelého asi nebude vhodná, predpokladám však, že vydrží približne do 15 rokov."
Karel David
02.09.2022 08:25
"Stolička pôsobí na prvý pohľad kvalitne a určite vydrží dlho. Dcéra si ju v obchode vybrala sama a po doručení domov je z nej nadšená. Stoličku možno ľahko prispôsobiť potrebám každého jednotlivca. Jednoznačne odporúčam."
heureka
19.08.2022 09:19
"Stolička pôsobí na prvý pohľad kvalitne a určite vydrží dlho. Dcéra si ju v obchode vybrala sama a po doručení domov je z nej nadšená. Stoličku možno ľahko prispôsobiť potrebám každého jednotlivca. Rozhodne ju odporúčam."
heureka
19.08.2022 09:19
" Na prvý pohľad je zrejmé, že sú použité kvalitné materiály a poťahová látka je príjemná na dotyk. Cena tiež zodpovedá úrovni spracovania. Dcéra je so stoličkou spokojná, môžeme ju odporučiť."
Zboží.cz
17.08.2022 15:30
"Kvalitná detská stolička, ktorá, ako to vyzerá, vydrží mnoho rokov, kým dieťa vyletí z hniezda."
Zboží.cz
10.12.2021 11:37
"Výborné, kvalitné a robustné stoličky. Okamžite sa zapáčili nielen dcére (7), ale aj synovi (4). Rozhodne ich odporúčame."
Petr
29.10.2021 13:48
"Odporúčam kúpu
Stolička sa ľahko zostaví, materiál sedadla aj operadla je príjemný, vizuálne je veľmi pekná"
Zboží.cz
02.09.2021 11:31
"Splňuje všetky požiadavky, ktoré sme si stanovili. Kvalitné spracovanie."
heureka
12.03.2021 11:19
"Splňuje všetky požiadavky, ktoré sme si stanovili. Kvalitné spracovanie.
"
heureka
12.03.2021 11:19
"Detská stolička je naozaj skvelá, má kvalitnú pevnú konštrukciu, dá sa ľahko zložiť, je ergonomická a nastaviteľná. Dlho som vyberala spomedzi rôznych možností, nakoniec som sa rozhodla pre túto drahšiu variantu, ale nelutujem. Dcéra, budúca školáčka, ju používa od začiatku, ako prišla, a verím, že nám bude dobre slúžiť minimálne pár rokov. Kvalitná, robustná, pevná, veľmi pekné a kvalitné spracovanie, jednoducho nastaviteľné sedadlo aj opierka chrbta, dcérka je ešte malá, tak sme dokúpili vyšší piest a oporný kruh, a naozaj som nadmieru spokojná, za tie peniaze naozaj 100 % kvalita. Ďakujem a odporúčam, dieťa je nadšené a ja tiež. "
Zuzana Sykorova
08.02.2021 14:28
" Farba, možnosť zložiť a vyprať poťah na operadle, materiál odolný voči znečisteniu, možnosť nastavenia výšky aj sklonu operadla stoličky."
heureka
07.02.2021 22:07
"Odporúčam. Lepšie ako akákoľvek iná otočná stolička
Krásna farba, vyzerá kvalitne. Je síce menšia, ale stabilná, skvelá! Deti sú nadšené!
– Poťah sa nedá úplne sňať, ale má poťah Aquaclean, takže sa snáď dá pekne vyčistiť:,)"
Zboží.cz
24.07.2020 18:57
"Odporúčam. Lepšie ako akákoľvek iná otočná stolička
Krásna farba, vyzerá kvalitne. Je síce menšia, ale stabilná, skvelá! Deti sú nadšené!
– Poťah sa nedá úplne sňať, ale má poťah Aquaclean, takže sa snáď bude dať pekne vyčistiť:,)"
Zboží.cz
24.07.2020 14:33
"Odporúčam. Lepšie ako akákoľvek iná otočná stolička
Krásna farba, vyzerá kvalitne. Je síce menšia, ale stabilná, skvelá! Deti sú nadšené!
– Poťah sa nedá úplne sňať, ale má poťah Aquaclean, takže sa snáď dá pekne vyčistiť :,)"
Zboží.cz
24.07.2020 09:29
"Kvalitné spracovanie, odolný materiál, skvelé a jednoduché nastavenie sedadla. Dúfam, že vydrží počas základnej aj strednej školy. "
Zuzana S.
29.05.2020 08:48
"Túto stoličku máme už pre našu staršiu dcéru, je veľmi stabilná, povrch sa dá ľahko utrieť, nie je vratká... pre našu mladšiu dcéru sme si opäť vybrali túto stoličku, sme s ňou veľmi spokojní...
Kvalitný výrobok, ľahko sa čistí"
heureka
10.05.2020 10:43
"Stolička sa dá veľmi rýchlo zložiť, snáď vydrží celé roky!"
heureka
20.03.2020 08:34
"+ pekná, kvalitná, výborne sa čistí"
heureka
17.02.2020 10:13
"Maximálna spokojnosť. Kúpili sme to pre dieťa pri nástupe do prvej triedy."
Radka
22.10.2019 21:34
"pohodlná stolička, ľahko nastaviteľná, používa ju náš 5-ročný syn a je z nej nadšený, stolička sa mu dokonale prispôsobila..."
heureka
08.07.2019 21:22
"Kúpili sme ju pre dcéru do 1. triedy, je to naozaj pekná stolička, určite by ju mohlo používať aj menšie dieťa, dá sa veľmi dobre nastaviť. Sadnúť si na ňu môže aj dospelý (asi do určitej hmotnosti). Farebné vyhotovenie zodpovedá obrázku, povrch má byť ľahko čistiteľný, ale zatiaľ sme to neskúšali. Máme ju s vyšším operadlom a kruhom na oporu nôh (dcéra má klasicky vysoký stôl) a je to fajn, takmer žiadna iná stolička to nemá, ale aj tak to výrobcovia mohli vymyslieť lepšie – dať podnožku trochu väčšiu a viac dopredu. Dcéra má nohy skôr pod sebou (nie v pravom uhle) a kruh by jej po dlhšom čase mohol tlačiť na chodidlá. Jedinú výhradu by som mala k návodu na montáž – k variante s kruhom tam vôbec nebol a nevedeli sme, čo s plastovým krytom nohy, tak ho tam nemáme vôbec, snáď sa o nohu nezašpiníme. "
Verka
21.06.2019 20:42
"Skvelá stolička, tú istú, len v inej farbe, máme už 2 roky a stále je ako nová. Dúfam, že naša spokojnosť vydrží."
Šárka R.
21.02.2019 14:19
"Personál v predajniach v Prahe aj v Ostrave je veľmi ústretový a kompetentný, ochotne odpovie na otázky a všetko vysvetlí. Stolička vyzerá dobre, dcéra je spokojná, zatiaľ ju používa len krátko, ale je vidieť, že dámy z predajne v Ostrave sú naozaj na správnom mieste. Jednoznačne odporúčam."
Kateřina
06.02.2019 07:48
"Úplná spokojnosť, máme tri deti, teraz sme ju kúpili pre najmladšieho, staršie ju majú už 3 roky a stále je ako nová. Sme maximálne spokojní"
Valerie
17.10.2018 10:15
"Stolička je absolútne perfektná. Kvalitné spracovanie. Vďaka jednoduchému nastaveniu všetkých parametrov pre sediaceho je sedenie na tejto stoličke skutočným potešením a bez akéhokoľvek hrbenia chrbta. Dcéra si ju veľmi obľúbila."
Markéta
30.09.2018 20:42
"Samotná stolička je v poriadku. Našťastie sa dá zostaviť intuitívne (návod nie je príliš kvalitný a verziu s podnožkou vôbec nezohľadňuje; preto v hodnotení strhávam pol hviezdičky)."
heureka
10.09.2018 21:46
"Odporúčam"
Martin
18.07.2018 09:42
"Pekná detská stolička, odporúčam pre deti do výšky 150 cm, potom je asi vhodnejšie kúpiť stoličku pre dospelých."
Pavel V
03.04.2018 08:51
"Tento produkt môžeme odporučiť, po polročnom používaní sa stále javí ako v poriadku.
Kvalitné spracovanie, robustná konštrukcia, prepracovaný systém nastavenia operadla presne podľa veku dieťaťa"
heureka
12.02.2018 10:58
"Deti si stoličky rýchlo obľúbili. Prekvapila ma farba poťahu, je tlmenšia, než vyzerá na obrázku (modrý odtieň)."
Martina
12.11.2017 17:05
"Stolička je pohodlná a sedacie polohy sa dajú naozaj dobre nastaviť (výška sedadla, výška operadla, vzdialenosť operadla).
Poťah sa ľahko udržiava a všetky nečistoty (vrátane škrabancov od fixiek atď.) stačí utrieť vlhkou handričkou.
V základnej zostave je dodávaný nízky piest a pre väčšie deti je potrebné ho vymeniť za vyšší.
Perfektný a ľahko udržiavateľný poťah, možnosti nastavenia polohy"
heureka
28.10.2017 12:05
"Skvelá stolička, príjemná látka a rýchle dodanie. "
Robert
26.09.2017 08:28
"Všetko v poriadku, či už ide o produkt, alebo o e-shop. Ochotne mi vyšli v ústrety pri zmene doručovacej adresy. Ďakujem :)"
Zdeňka
09.08.2017 16:37
"So stoličkou Actikid sme spokojní. Dcéra ju používa už 3 roky a nemali sme s ňou žiadny problém. Je odolná a stále vyzerá dobre. Preto som ju teraz kúpila aj synovi. Máme doplnkový poťah Acqua Clean. Túto stoličku odporúčam. "
Cadourovice
29.03.2017 18:55
"Stoličku sme si najprv vybrali v internetovom obchode, potom sme si ju spolu s dcérou išli vyskúšať do kamenného obchodu, kde sa nám venovali úžasne, všetko nám ukázali a odpovedali na naše otázky týkajúce sa rastúcich stoličiek. ACTIKID 2428 A2 nás nadchla svojou variabilitou, spracovaním a pohodlným sedením. Dcéra je maximálne spokojná, povedala, že je to jej najkrajší darček k narodeninám. Čo dodať. Dávame 5 hviezdičiek. E-shop odporúčame, kamenná predajňa v Ostrave a jej zamestnankyne majú od nás 1*"
Olga
13.02.2017 13:09
"Hodnotím po 3 mesiacoch používania.
Ako rodič: Kvalitný materiál, jednoduchá montáž a obsluha, bezpečná konštrukcia. Odporúčam.
Dieťa: „Mami, napíš, že tá stolička je úplne super, naozaj nemá chybu!“"
heureka
10.11.2016 08:56
"Pohodlná stolička, po 3 rokoch používania bez závad, vydrží dlho, ľahko sa udržiava, a preto sme našej mladšej dcére kúpili úplne takú istú. "
Gabka W.
08.11.2016 09:56
"Táto stolička sa nám osvedčila už pri prvom dieťati, pri druhom sme už vôbec neváhali. Okrem iného sa mi páči aj materiál poťahu, ktorý nešmýka a ľahko sa udržiava. Odporúčam "
Zuzana Uhlíková
05.10.2016 07:59
"Veľmi pekná a pohodlná stolička. Spĺňa všetko, čo sme očakávali. Môžem ju odporučiť."
Jan
18.09.2016 09:26
"Vynikajúci prístup v obchode, ústretová obsluha, dostatok informácií a kvalitný dodaný tovar"
volfb
17.03.2016 08:42
"Stolička ako taká je veľmi pekná, vyzerá, že by mohla vydržať dlho. Jediné, čo ma mrzí, je to, že spodný kríž je natretý nejakou farbou, ktorá sa dosť rýchlo poškriabe; máme stoličku ani nie mesiac a už je na nej veľa škrabancov, pravdepodobne od papúč. "
Martina
08.02.2016 11:09
"Kúpili sme už druhú takúto stoličku pre nášho syna. Dcéra ju má už 2 roky a sme s ňou maximálne spokojní."
Jan Raž
06.01.2016 08:19
"skvelá stolička!"
Renata
25.09.2015 08:38
"Kvalitná, pekná stolička. Vyzerá to, že vydrží dlho. "
Anre
10.06.2015 09:55
"Táto stolička sa nám veľmi páči, dcéra si ju vybrala sama, lebo sa jej na nej dobre sedí. Sme spokojní s jej spracovaním aj s veľkým výberom farieb a materiálov."
Petr
16.03.2015 09:07
"Úplná spokojnosť. Či už s e-shopom, alebo so stoličkou. Máme doma už druhú. Má len trochu iný materiál poťahu. Deti si ju zostavili samy, takže montáž bola jednoduchá."
Petra
02.03.2015 15:18
"Zatiaľ som spokojný, stolička funguje dobre, poťah je kvalitný, vyzerá to, že vydrží dlho"
Lenka T.
17.12.2014 09:12
"Sme veľmi spokojní."
Lenka Brandejsová
15.12.2014 12:20
"Stoličky sú kvalitné, komunikácia skvelá, dodanie bleskové"
Hannah
16.10.2014 08:12
"Úplná spokojnosť. Odporúčam."
Jana V.
07.10.2014 07:11
"Úplná spokojnosť. Syn je nesmierne spokojný "
Beránek
27.09.2014 10:07
"Veľmi pekné, zatiaľ to vyzerá na dobrú voľbu, konštrukcia pôsobí kvalitne, poťah je príjemný... Zároveň chcem pochváliť pani z ostravskej pobočky, veľmi ochotnú a milú dámu, ktorá mi veľmi ochotne pomohla s výberom a poradila si aj s mojimi zvedavými otázkami ;-)"
Lucie
15.09.2014 21:09
"Stolička spĺňa všetko, čo sme očakávali. Montáž vlastnými silami je veľmi jednoduchá, nepotrebujete žiadne náradie, len občas trochu mužskej sily (kolieska). A čo je najdôležitejšie: detský používateľ sa tešil a nemá žiadne výhrady, stolička sa stala obľúbeným útočiskom nielen pri písaní domácich úloh."
Tomáš
05.09.2014 10:56
"Spokojnosť. Odporúčam."
Filip
03.08.2014 21:34
"Predavačka v predajni v Prahe 8 bola veľmi ochotná. Stoličky nám doručili priamo domov, montáž bola jednoduchá. Pre deti je ťažké ich pritiahnuť k stolu, ale snáď časom na to prídu. S novým poťahom aj podnožkou sme spokojní. "
Šédová
09.07.2014 22:12
"Stabilná, kvalitne spracovaná stolička. Bezproblémová montáž koliesok. Jednoduché ovládanie (plynule nastaviteľná výška sedadla, operadla aj hĺbka sedenia). Príplatkový poťah Nanova je veľmi príjemný, mal by byť aj ľahšie čistiteľný (zatiaľ sme to nemuseli vyskúšať, deti ju ešte nestihli ničím zašpiniť!). Stolička pôsobí „solídnym“ dojmom, uvidíme po 2 až 3 rokoch používania... Ak sa osvedčí u dcéry, kúpime ju aj synovi."
Cadourovice
21.06.2014 22:13
"Je naozaj pekná, máme ju s doplnkovým krúžkom pod nohy – ideálna vec pre malých školákov. Vyzerá to, že je vyrobená tak, aby vydržala dlho."
Petr
04.06.2014 08:23
"Stolička je pekná a kvalitná, ale jej výška je určite vhodná len pre deti školského veku. "
Stetkova
02.06.2014 09:45
"Skvelý internetový obchod, bleskové doručenie (doručené na druhý deň), stolička je kvalitná a dá sa veľmi dobre nastaviť v širokom rozsahu. Som naozaj nadšený a tento obchod vrelo odporúčam."
Milan
05.03.2014 09:54
"Skvelá stolička, môžem ju len odporučiť :-)"
Soňa Demlová
18.02.2014 07:47
"Je pekná a kvalitná, ale pre 5-ročné dieťa je nízka"
milan hradil
04.01.2014 21:07
"So tovarom som zatiaľ spokojný, rýchle vybavenie, rozumná cena."
Filip
08.12.2013 19:54
"Zatiaľ sme veľmi spokojní, stolička sa nám páči, vyhovuje nám a musím pochváliť vodiča, ktorý nám stoličku priniesol až do bytu, hoci výťah nefungoval až do 6. poschodia! S vybavovaním objednávky sme tiež maximálne spokojní, prístup je ústretový a ochotný. Odporúčame!"
Jana
06.11.2013 21:50
"Jednu stoličku už máme a potrebovali sme ju pre mladšie dieťa. Ak by sme neboli spokojní, vybrali by sme si iný výrobok. To hovorí za všetko."
Miluše Pokryvačová
09.10.2013 09:16
"príjemné posedenie, syn je veľmi spokojný, inú stoličku by už nechcel :-)"
Bohumil
21.08.2013 21:40
"So stoličkou sme maximálne spokojní. Stolička spĺňa účel, pre ktorý sme ju kúpili. Pozitívne hodnotím aj materiály, z ktorých je stolička vyrobená. Nesmiem zabudnúť ani na kvalitu spracovania."
Tomáš Drábek
24.04.2013 07:16
"Je naozaj dobrá, odporúčam ju všetkým. Tím obchodu je spoľahlivý, ústretový a rýchly."
Petra
14.04.2013 11:20
"Montáž stoličky trvala pár minút, konštrukcia je pevná a robustná. Stolička je nastaviteľná, očakávam, že mi bude slúžiť dlho. Som spokojný, zaujímavá je aj 5-ročná záruka. Cena je vzhľadom na kvalitu priaznivá. "
Marek
25.12.2012 22:19
"Stolička spĺňa naše očakávania, kvalitné spracovanie, vybavovanie objednávky a doručenie prebehli bez problémov
"
tatulda
21.12.2012 18:17