"ale nemám faktúru, zatiaľ čo k kreslu v farbe cappuccino som faktúru dostal. Prosím vás preto o zaslanie chýbajúcej faktúry"
Karel B.
27.10.2025 09:37
" Jednoduchá a rýchla montáž a kvalita."
heureka
01.05.2024 20:02
" Je pekné a kupujú si ešte jedno relaxačné kreslo."
heureka
18.04.2024 03:44
" vzhľad"
Zboží.cz
01.12.2023 13:30
" spokojnosť"
heureka
04.07.2023 08:01
" pohodlné, jednoduchá montáž"
Zboží.cz
13.09.2022 10:59
"Pekný darček.
Veľmi pohodlné.
- Pri montáži sme sa trochu zapotili."
Zboží.cz
14.04.2022 08:37
" Sme s ním veľmi spokojní. Je pohodlný."
Zboží.cz
07.04.2022 18:22
"Našla som to, čo som hľadala."
heureka
01.03.2022 17:03
" jednoduchá údržba vďaka použitému materiálu"
Zboží.cz
11.02.2022 10:43
"za tú cenu je to fajn
vzhľad, pohodlné sedenie
- podnožku nie je možné zaistiť rovnobežne so sedadlom, je o dosť nižšie"
Zboží.cz
25.01.2022 08:49
" Pohodlné"
Zboží.cz
16.12.2021 22:21
"Možno by mohol mať dlhšiu výsuvnú podložku na nohy, ale inak je príjemný, máme ho radi.
Páčilo sa nám, že sa na ňom dá takmer ležať. Používame ho denne niekoľko hodín.
- Raz vypadla skrutka, dotiahli sme ju a je to v poriadku, inak bez chyby."
Zboží.cz
05.12.2021 20:44
"Možno by mohol mať dlhšiu vysúvateľnú podložku na nohy, ale inak je príjemný, máme ho radi.
Páčilo sa nám, že sa na ňom dá takmer ležať. Používame ho denne niekoľko hodín.
- Raz vypadla skrutka, dotiahli sme ju a je to v poriadku, inak bez chyby."
Zboží.cz
05.12.2021 08:31
" Mám 78 rokov a toto kreslo mi vyhovuje tým, že je otočné, takže nemusím tak často vstávať. Som s ním spokojný."
Zboží.cz
21.11.2021 22:17
"Poměr ceny a výkonu je bezkonkurenčný
Luxusný vzhľad a neuveriteľne pohodlné sedenie/ležanie za veľmi nízku cenu"
Zboží.cz
18.03.2021 17:39
" Veľmi pohodlné kreslo. Ideálne na oddych po náročnom dni.
– Kreslo z eko kože vŕzga pri nastavovaní polohy. Kreslo je nízke, mohlo by byť vyššie. Chýba návod na nastavenie polohy, kreslo je skôr pre menšie osoby."
Zboží.cz
15.03.2021 18:51
"Pohodlné sedenie pre starších ľudí s bolesťami chrbta. Opierka nôh je veľmi krátka aj pre mňa pri výške 170 cm. Príliš nízke sedadlo nie je vhodné pre ľudí ako ja po totálnej endoprotéze bedrového kĺbu. Musel som to vyriešiť výmenou existujúceho nepolohovateľného piestu za vhodnejší zo starého kancelárskeho kresla.
Cena
Pohodlie
- Nemá možnosť výškovej korekcie"
Zboží.cz
18.02.2021 18:43
"Pohodlné sedenie pre starších ľudí s bolesťami chrbta. Opierka na nohy je veľmi krátka aj pre mňa pri výške 170 cm. Príliš nízke sedadlo nie je vhodné pre ľudí ako ja po totálnej endoprotéze bedrového kĺbu. Musel som to vyriešiť výmenou existujúceho nepolohovateľného piestu za vhodnejší zo starého kancelárskeho kresla.
Cena
Pohodlie
- Nemá možnosť výškovej korekcie"
Zboží.cz
18.02.2021 08:07
" Pohodlné, nízka hmotnosť, príjemné na dotyk.
– Trochu náročná montáž (vycentrovanie protikusu)"
Zboží.cz
15.02.2021 08:14
" pohodlné sedenie, prispôsobivé polohe tela
– podnožka nie je ideálna, ale neovplyvňuje pohodlné sedenie"
Zboží.cz
14.02.2021 14:26
"Celkom slušný pomer ceny a pohodlia.
Nezaberá veľa miesta
- Na rozdiel od popisu nie je možné nastaviť polohu podnožky pomocou skrutky na pravej strane kresla, slúži iba na nastavenie polohy operadla. Časť podnožky má len niekoľko polôh, ktoré sa nastavujú ručným zdvihnutím pred usadením. Podnožka je krátka (sedenie je zbytočne nízke), vhodná pre osoby do výšky 150 cm."
Zboží.cz
13.02.2021 16:16
"Celkom slušný pomer ceny a pohodlia.
Nezaberá veľa miesta
- Na rozdiel od popisu nie je možné nastaviť polohu podnožky pomocou skrutky na pravej strane kresla, slúži iba na nastavenie polohy operadla. Časť podnožky má len niekoľko polôh, ktoré sa nastavujú ručným zdvihnutím pred usadením. Podnožka je krátka (sedenie je zbytočne nízke), vhodná teda pre osoby do výšky 150 cm."
Zboží.cz
13.02.2021 13:08
" Toto kreslo si obľúbil nielen môj manžel, ale aj mačky a psy. Príjemne sa na ňom sedí, dá sa veľmi ľahko presúvať pri sedení a vstávaní aj pri upratovaní – skrátka, je skvelé vo všetkých ohľadoch
– snáď nebudú"
Zboží.cz
08.01.2021 12:37
" Toto kreslo si obľúbil nielen môj manžel, ale aj mačky a psy. Príjemne sa v ňom sedí, dá sa veľmi ľahko presúvať pri sedení a vstávaní aj pri upratovaní – skrátka, je skvelé vo všetkých ohľadoch
– snáď nebudú"
Zboží.cz
08.01.2021 10:58
"Zodpovedá deklarovaným parametrom – zatiaľ som celkovo spokojný. Prístup predajcu a komunikácia sú veľmi dobré."
Petr Stejskal
19.09.2018 14:40