" jednoduchá montáž
"
heureka
06.11.2025 10:25
"Spokojný so zakúpeným tovarom, spĺňa očakávania."
Fyzikálny ústav Slovenskej akadémie vied
06.11.2025 08:48
"Všetko v poriadku, rýchle dodanie, stoličky sú v poriadku"
Mateřská škola DUHA Soběslav, sídliště Míru 750
30.10.2025 08:34
"Lahka, elegantna stolicka
"
heureka
02.10.2025 21:05
"Veľmi pohodlná kancelárska stolička."
STRICT COMP s.r.o.
11.09.2025 08:16
" výborná a pohodlná
"
heureka
04.09.2025 11:34
"všetko v poriadku"
MP Krásno, a.s.
22.08.2025 05:47
"Skvelá stolička, v pomere cena/výkon nemá konkurenciu. Postupne som ich kúpil pre celú firmu. Môžem len odporučiť. "
HZ profi tools s.r.o.
18.08.2025 11:58
"+ Komfortná
Nastaviteľná
Spoľahlivá
"
heureka
05.08.2025 13:02
"Stolička zatiaľ vyzerá dobre. Je stabilná "
ZETA CZ s.r.o.
26.07.2025 07:30
"pohodlná stolička, do kancelárie ako stvorená, odporúčam
"
heureka
26.06.2025 08:40
"kvalitné sedenie
"
heureka
23.06.2025 22:35
"kvalitný tovar za primeranú cenu"
Novosedlík, spol. s r.o.
10.06.2025 16:25
"Za túto cenu je to celkom slušná stolička, v mojom prípade som asi netrafil do čierneho, pre moju postavu je trochu tesná, moja chyba. Dúfam, že mi aspoň nejaký čas vydrží, sedím na nej celý deň – 16 hodín denne."
Jiří H.
08.06.2025 05:42
"Spokojní"
KFB Control s.r.o.
29.05.2025 12:42
"Nákup prebehol rýchlo a bez problémov, stolička je pohodlná."
ATLANTE SERVIS, spol. s r.o.
22.05.2025 09:11
"S výberom stoličky som spokojný.
Montáž bola jednoduchá, materiál je vhodný.
Stolička je pohodlná."
Christos B.
15.04.2025 08:09
"Dobrá stolička na kratšie sedenie pri práci. Má dosť tvrdý sedák a operadlo je príliš kolmé. "
Stanislav B.
30.03.2025 10:41
"Zatiaľ ho máme len krátko, ale vyhovuje nám
"
heureka
17.03.2025 09:20
"Skvelá stolička za skvelú cenu "
Monika V.
11.03.2025 09:39
"Vynikajúci pomer ceny a výkonu, samozrejme však treba počítať s nižšou cenovou hladinou. Pri dodaní chýbali podrúčky, ale ihneď ich poslali. Obchod koná čestne.
Pohodlná, s textilným povrchom a sieťovinou
- Trochu užšia, menšia"
Zboží.cz
10.03.2025 22:01
" je v poriadku vo všetkom"
Zboží.cz
04.03.2025 22:33
" kvalitné podrúčky aj opierky chrbta
"
heureka
19.02.2025 09:55
"Hľadala som lacné kancelárske kreslo. Spočiatku som sa rozhodovala na základe akčnej ceny. Zašla som do obchodu, pozrela som si ho a vyskúšala som si ho. Ukázalo sa, že je veľmi pohodlné.
Niektorí píšu, že stolička vŕzga a nedrží výšku. V mojom prípade stolička nevydáva žiadne zvuky, sama od seba neklesá a nie sú tam žiadne nepríjemné zápachy. Sedák je široký a pohodlný.
Cena, kvalita, sieťovaná opierka chrbta – v lete sa vám nebude potiť chrbát. Výškovo nastaviteľné podrúčky poskytujú bedrovú a hlavovú oporu. Kolieska nevŕzgajú.
– Nechýba zámok sklápania operadla."
Zboží.cz
10.02.2025 20:09
" Pohodlná, prijateľná cena"
Zboží.cz
22.01.2025 22:44
"Pohodlná, vhodná na prácu"
Střední průmyslová škola stavební Valašské Meziříčí
22.01.2025 11:20
"Jednoduchá montáž, pohodlná"
Miroslav B.
19.01.2025 19:49
"90 % – som spokojný s pomerom ceny a výkonu. "
Josef M.
15.01.2025 13:43
" vynikajúci pomer ceny a výkonu"
Zboží.cz
15.01.2025 08:18
"Spokojnosť, len nepraktický plastový kríž"
Ilona K.
03.01.2025 18:33
"Vynikajúca komunikácia, rýchla preprava"
PLOTY VAMBERK - WIRE METAL s.r.o.
30.12.2024 13:58
" sedí sa na ňom dobre
– opierka na krk je pri upevňovaní trochu zle umiestnená; pri skrutkovaní bol asi jeden otvor vyvŕtaný trochu zle, takže mi to tam robí problémy"
Zboží.cz
25.12.2024 22:40
"Opierka krku sa vyklonila."
Petra K.
25.12.2024 11:59
"Kvalitná stolička s množstvom nastavovacích možností za rozumnú cenu. Kúpil som tri kusy do kancelárie a na jednej bol nesprávne vyvŕtaný závit, čo sa však dá vyriešiť. "
PRAVDA finance s.r.o.
22.11.2024 08:58
"V popise je uvedené, že stolička je určená pre osoby s výškou 155 – 180 cm, ale pri mojej výške 178 cm je opierka hlavy nízko. "
Jiří L.
16.10.2024 08:17
"rýchlosť dodania; stolička plní svoj účel za rozumnú cenu"
ORT - ART, s.r.o.
11.10.2024 07:23
"Je pohodlná"
Slovenská technická univerzita v Bratislave
02.10.2024 07:15
"Skvelý pomer ceny a výkonu. Stolička je pohodlná aj pri dlhšom sedení a je vzdušná. Odporúčam."
Pavel Z.
28.09.2024 19:54
" Skvelý pomer ceny a výkonu. Stolička je pohodlná, vzdušná a funkčná.
– Zatiaľ žiadne nevypátrané..."
Zboží.cz
28.09.2024 11:43
"+ pohodlné sedenie"
heureka
09.09.2024 08:27
" super
"
heureka
29.08.2024 09:27
"Stolička je ľahká a zároveň kvalitná. Sedenie v nej je pohodlné."
Jitka H.
26.08.2024 19:02
"S výrobkom som po mesiaci používania spokojný. Všetko potrebné som si pri kúpe prečítal v popise kancelárskej stoličky."
Karel D.
22.08.2024 18:49
"Produkt splna presny opis stolicky
"
heureka
20.08.2024 13:23
"Pomer cena/výkon, spokojnosť "
Jan M.
14.08.2024 07:30
"Stolička je pohodlná, veľmi variabilná, skvelé je nastavenie podrúčok aj opierky hlavy. Sedák je tvrdší, ale pri sedení veľmi príjemný. Stoličku odporúčam."
PROZNAK Praha, s.r.o.
12.08.2024 13:08
"kvalita zodpovedá cene"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za Vašu spätnú väzbu.
TopolWater, s.r.o.
29.07.2024 06:56
"splnila očakávania, pohodlná, doprava v poriadku"
Zuzana K.
20.07.2024 10:53
" polohovateľné podrúčky
polohovateľná opierka hlavy
pohodlné sedenie
"
heureka
11.07.2024 07:07
"Vinikajuca stolička na dlhé sedenie. Za takúto cenu je to vynikajúca kúpa
+ Cena
Pohodlný podsedák
Nastaviteľná bedrová opierka
- Jemne labilnejšia opierka na hlavu
Opierky na ruky (ich nastaviteľná časť) sa jemne kývu do bokov"
heureka
11.07.2024 01:08
"bez námietok"
Karel H.
28.06.2024 10:00
"Veľmi pohodlná a ľahká."
Jakub Š.
20.06.2024 13:35
" je vzdušná
– opierky na ruky sú príliš vzadu"
Zboží.cz
11.06.2024 16:37
"rýchlosť a kvalita dodávky"
Ivan J.
05.05.2024 21:39
" je funkčne vyhovujúci pri každodennom používaní."
Zboží.cz
05.05.2024 19:16
"výborný pomer ceny a kvality. plne nastaviteľná"
Advantage Analysis s.r.o.
11.04.2024 08:47
"Stolička prišla veľmi rýchlo, ale som dosť sklamaný, že je naozaj celá z plastu. Obávam sa, že plastové opierky sa pri väčšom zaťažení jednoducho zlomia a jedna z nich sa mi už aj ošúchala... Okrem toho bol trochu väčší problém aj s otvormi na skrutky. Celkovo mi táto stolička príde trochu „lacná“, ale na nejaký čas postačí. Samozrejme som za takú cenu nečakal žiadny zázrak, ale nie je to ani málo peňazí."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi si ceníme Vašu spätnú väzbu. Ak nebudete so stoličkou spokojní, môžete od zmluvy odstúpiť – do 14 dní. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php
Radek H
14.03.2024 15:40
"Som za tie peniaze spokojný?"
Tomáš M.
14.02.2024 06:47
"Skvelá stolička. Rýchle vybavenie objednávky. "
Tender systems s.r.o.
05.02.2024 08:19
"Stolička prišla poškodená – sedák bol roztrhaný"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za vašu spätnú väzbu, vidím, že vaša reklamácia už bola vyriešená.
Lumír K.
26.01.2024 07:51
"Stolička zodpovedá cene, pri montáži chýbalo len niekoľko podložiek pod skrutky."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.
Markéta .
17.01.2024 10:15
"Bol to skvelý Ježiško. Vnuk bol veľmi spokojný."
Blanka Š.
29.12.2023 10:35
" cena"
heureka
10.12.2023 21:22
"za tie peniaze sa to určite oplatí
nízka cena
jednoduchá konštrukcia
vhodné na každodenné používanie
- použitie lacných materiálov
občas vŕzga
nízko umiestnená opierka hlavy (aspoň pre moju výšku)"
Zboží.cz
21.11.2023 14:47
"Skvelá stolička s nastaviteľnou výškou, opierkami rúk a sklonom opierky hlavy. Chýba len nastaviteľná výška opierky chrbta, ale mne osobne to nevadí."
Josef K.
16.11.2023 08:50
"Prajem vám pekný deň. Po kúpe tejto stoličky musím jednoznačne a kategoricky povedať, že už nikdy nenavštívim váš obchod a ak si počas rozhovoru spomeniem na jeho existenciu, budem sa aktívne snažiť odradiť od neho všetkých. --- Zjavne nie ste schopní spočítať diely vo vašich produktoch. Je mi celkom jedno, či je to vaša chyba alebo niekoho iného... Toto je proste hlúposť. Chýbala väčšina podložiek k skrutkám, čo by nebol problém, keby priemer otvoru dielu a priemer hlavy skrutky neboli rovnaké. Fyzicky teda nebolo možné diely spojiť. --- Zo zlosti som zašiel do miestneho železníctva, kúpil som si iné a stoličku som dokončil. Naozaj neviem, aký Franta dáva diely dohromady do krabíc, ale asi je to pre neho príliš náročná práca. Skúste ho preložiť. -- "
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, táto situácia nás veľmi mrzí. Ak by ste stoličku reklamovali, samozrejme by sme chybu napravili. Ešte raz sa vám ospravedlňujeme za komplikácie.
Margareta N.
13.11.2023 19:15
"Stoličku som kúpil s 50 % zľavou. Ale aj za plnú cenu by som bol veľmi spokojný.
Nastaviteľné podrúčky
Nastaviteľná bedrová opierka
Nastaviteľná výška stoličky a opierky hlavy
V zľave za 50 % ceny
Príjemný materiál
- Povedal by som, že nie je vhodná pre niekoho s výškou 190 cm a viac"
heureka
24.10.2023 13:53
"Samotná stolička je dobrá, pohodlná a nastaviteľná. Komunikácia s obchodom bola tiež v poriadku, reklamáciu sa snažili vybaviť rýchlo. V balíku však boli nesprávne skrutky, ktoré sme si museli zakúpiť na vlastné náklady, aby sme stoličku mohli zložiť. Obchod síce poslal nové skrutky, ale opäť neboli správne. Chyba však zrejme leží skôr na strane výrobcu."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie a spätnú väzbu. Veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie.
Stave...
23.10.2023 07:50
" Nastaviteľné opierky, bedrová opora, výška stoličky, príjemný materiál"
Zboží.cz
22.10.2023 09:29
"Skvelý nákup. "
Michal T.
20.10.2023 11:21
"Do niektorých pripravených otvorov sa skrutka vkrútila veľmi ťažko, jedna skrutka sa dokonca zlomila "
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi vám ďakujeme za vaše hodnotenie. Dúfam, že už je všetko v poriadku. V prípade potreby nás neváhajte kontaktovať.
Dita G.
18.10.2023 09:02
" Je ľahké ju poskladať a sedí sa na nej výborne"
Zboží.cz
09.10.2023 15:23
"Sedia sa na nich dobre a fungujú tak, ako majú."
Unive...
06.10.2023 06:47
" Plastové diely a zadná časť sú kvalitné, sedadlo je pohodlné a naozaj stojí za svoju cenu.
– Sedák je vyrobený z lacných materiálov a nie je príjemný na dotyk. Opierku hlavy možno nastaviť len čiastočne, ale je veľmi pohodlná."
Zboží.cz
29.09.2023 18:56
"Stolicku pouziva syn, je s nou spokojny. Pohodlna, stabilna, zatial funguje dobre. "
Miroslava F.
20.09.2023 20:42
"Dobrý pomer ceny a výkonu. Nastaviteľná, pohodlná."
Lukáš W.
18.09.2023 12:27
"ešte nikdy mi netrvalo tak dlho poskladať stoličku ako v tomto prípade. diery boli natesno, niektoré som musel trocha prebrúsiť..."
heureka
16.09.2023 10:42
"je tu s nami len krátko, zatiaľ je všetko v poriadku"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi vám ďakujeme za vaše kladné hodnotenie.
Ales M.
06.09.2023 06:34
" Stolička je ľahká, pohodlná a dala sa ľahko zmontovať.
"
heureka
25.07.2023 14:49
"Dobrý deň, cena je primeraná, podľa mňa v poriadku"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, ďakujeme za vaše hodnotenie. Veľmi si ho ceníme.
Filip P.
10.07.2023 18:28
"+ Prevedenie adekvatne cene. OK.
- Nie vsetky srouby dlzkou pasovali."
heureka
06.07.2023 10:45
"super"
PROMA...
29.06.2023 06:55
"super
+ pevna konstrukcia"
heureka
05.06.2023 19:43
"vyhovuje mojim požiadavkám"
heureka
30.05.2023 09:14
"najlepšie
"
Adam K.
03.05.2023 11:44
" "
SCHNE...
17.04.2023 06:28
"+ Za tú cenu lepšia asi nebude, Nastaviteľné lakťové opierky, Nastaviteľná zadná opierka
- Opierka hlavy je nestabilná - plast na ktorom je namontovaná je veľmi "mäkká", tým aj opierka hlavy je taká nestabilná. Zlomiť sa ale nezlomí"
heureka
15.03.2023 07:53
"+ Pohodlná kancelárska stolička, výškovo nastaviteľné opierky na ruky, nastaviteľná opierka hlavy, dobrý pomer cena/výkon
- Ako každá vec, aj táto stolička sa môže pokaziť, čo sa stalo aj mne. Dôležitý bol však maximálne ústretový prístup eshopu, ktorý obratom kladne vybavil reklamáciu a poslal náhradný diel. Myslím, že by mohol byť príkladom, ako by eshop mal fungovať."
heureka
09.03.2023 10:06
"Splnila očakávania podľa špecifikácie. Kolieska fungujú ako na koberci tak aj na PVC-podlahe."
Národ...
20.01.2023 10:01
"Zatial vyzera ako dobre kreslo za dobre peniaze. Vela moznosti nastavenia (aj operadla a hlavova opierka).
Prijemne sedenie
+ Vela moznosti nastavenia, dobre materialy
- Neaktualny navod (ukazuje podlozky aj tam kde nemaju byt)"
heureka
12.01.2023 10:24
"Kvalita zodpovedá cene. K stoličke bola priložená nesprávna sada skrutiek. Celkovo som spokojný."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň, veľmi sa ospravedlňujeme za vzniknuté komplikácie. Ďakujeme za vaše hodnotenie produktu.
Jiři
02.01.2023 18:54
"Spokojnosť"
Josef
10.11.2022 09:29
"+ Nastavitelna hlavova aj bedrova opierka, Nastavitelne opierky pod rukami, Dobra hodnota za danu cenu"
heureka
01.10.2022 11:56
" So stoličkou sme spokojní. Len by sme si vybrali pogumované kolieska, ktoré sa dajú dokúpiť.
– Chýba snáď len možnosť nastavenia hlavnej opierky."
Zboží.cz
21.08.2022 15:52
"Dobrá a lacná kancelárska stolička
Výborný pomer ceny a výkonu."
Zboží.cz
12.01.2022 13:38
" Dcéra je maximálne spokojná."
Zboží.cz
10.01.2022 11:59
"Stolička je pohodlná a hojdá sa.
Stolička prišla bez podrúčok, ktoré však po veľmi príjemnej komunikácii dorazili už po pár dňoch. Obchod odporúčam :-)"
Jarka S.
03.01.2022 10:05
"chlapec využíva stoličku pri učení, pri hrách spokojný je vś ňou veľmi"
heureka
03.01.2022 09:32
" Pohodlná za rozumnú cenu."
Zboží.cz
02.01.2022 16:44
"Stolička má menšie sedadlo, pre niekoho, kto je o niečo väčší, to nie je úplne pohodlné, húpací efekt je minimálny
"
Kristýna z administratívy reaguje na hodnotenie
Dobrý deň,
ďakujeme za hodnotenie. Všetky údaje nájdete pri produkte v sekcii „parametre“.
heureka
07.12.2021 06:45
"- opierka hlavy je pre mňa skôr opierka ramien"
Zboží.cz
11.11.2021 20:38
"- montážny návod bol zlý – sedadlo sme namontovali naopak – pritom by stačilo zmeniť rozstup skrutiek a k tomu by nedošlo... chýbala opierka hlavy a skrutka"
heureka
18.10.2021 09:05
"spokojná"
Irena Remešová
05.10.2021 08:27
"v danej cenovej kategorii bezkonkurencne kreslo, co sa tyka posedu a pohodlia, prekonava aj kresla v kategorii 100€ a viac"
heureka
25.06.2021 13:20
" Perfektná stolička za túto cenu.
Skvelá opora chrbta.
Veľmi pohodlná."
Zboží.cz
15.05.2021 19:48
"Perfektná stolička. Prešiel som z nejakej „hernej“ na túto a bolo to asi to najlepšie, čo som kedy urobil. Neuveriteľne pohodlná."
Josef
14.05.2021 10:31
"Rýchle dodanie (do 2 pracovných dní). Zodpovedá popisu. Sme spokojní. (Používame to už tri týždne.)"
Tomáš
07.05.2021 21:42
"Kúpili sme to do kancelárie pre kolegyňu, je spokojná."
Martin
03.05.2021 08:56
"Zatiaľ ju mám krátko ale za tú cenu určite dobrá voľba. Snáď by som to isté napísal aj po roku používania.
+ Cena, Dobre sa na nej sedí aj dlhší čas, Všetko čo má funguje
- Opierka hlavy sa dosť prehýba, trochu mám pochybnosti o jej životnosti, Pôsobí dojmom, že môže vydržať 2 roky ale viac asi nie (pri každodennom požívaní)"
heureka
09.04.2021 19:06
"pomer cena kvalita ok"
heureka
09.04.2021 11:55
" Dobrá kvalita za rozumnú cenu"
heureka
28.02.2021 12:07
"+ Nastavitelne v kazdom smere, Super cena, kvalitne prevedenie
- Rucky by mohli byt malicko dlhsie"
heureka
22.02.2021 07:40
" Vynikajúci pomer ceny a kvality.
Obchod reagoval na objednávku okamžite, dodanie bolo rýchle a bez problémov.
- Nie je úplne vhodná pre osoby vyššie ako 180 cm, sedák by mohol byť naozaj o niečo dlhší.
- Návod na montáž by mohol byť prepracovanejší, chvíľu som s montážou zápasil, ale nakoniec sa mi to podarilo.
* Produkt vrelo odporúčam
"
Marek
26.11.2020 12:14
"Komunikácia s obchodom fungovala skvele, stolička bola doručená dokonca rýchlejšie, ako bolo pôvodne avizované.
K samotnej stoličke: montáž som zvládla sama bez problémov, všetko bolo jasné, stolička je pohodlná, má nastaviteľné opierky, praktický a pekný dizajn, cena je príjemná. Treba však dostatočne zdôrazniť, že je VHODNÁ PRE MENŠIE POSTAVY – meriam len 164 cm a aj pre mňa je to na hrane, opierka chrbta mi končí pod ramenami, pár centimetrov navyše by som zvládla, ani pri opierke hlavy by mi nevadilo, keby sa dala vysunúť ešte o niečo vyššie, a to isté platí aj o výškovej nastaviteľnosti sedadla – keby som chcela mať pri písaní na klávesnici voľne zvesené ramená, uvítala by som možnosť ho ešte o kúsok zdvihnúť, aj za cenu toho, že si budem musieť dať pod nohy stoličku, lebo nedosiahnem na zem. Ak ste však menšej postavy, stoličku môžem odporučiť – je pohodlná, ľahká, s priedušnou opierkou chrbta, veľa parametrov sa dá v rámci možností nastaviť, je ľahká (otázkou je, ako by to fungovalo pri väčšom zaťažení) a montáž je jednoduchá a prehľadná. "
Martina K.
20.06.2020 10:47
" Veľmi pohodlné, skvele nastaviteľné opierky rúk pri práci na počítači"
heureka
19.06.2020 15:25
"Moje dojmy po troch mesiacoch takmer každodenného používania. Začnem s nevýhodami: 1) Sedák je kratší, ako by som pri mojej výške 190 cm potreboval, avšak ak si robíte prestávky a občas vstanete, nie je problém stráviť na stoličke celý deň. 2) Občas sa stolička pri hojdaní rozhodne vŕzgať. A keď vŕzga, tak poriadne. Keď chcete vŕzganie ukázať návšteve, prestane :) 3) Pomaly sa nakláňa na jednu stranu. Možno len zle sedím. Zatiaľ to zadok necíti, ale oči to vidia.
A teraz plusy: 1) Opieram si hlavu – veľmi pohodlne. 2) Dá sa prekvapivo dobre nastaviť. Či už ide o podrúčky, opierku hlavy alebo chrbta. 3) Neprekonateľný pomer ceny a výkonu. Za tie peniaze úžasné sedenie. Aj pre hráča. Lacné „herné“ stoličky sa môžu ísť zahrabať. 4) Ľahká a priedušná. Bez námahy, bez potu. 5) Hojdá sa.
Ešte odporúčam z času na čas dotiahnuť všetky skrutky. Počítajte tiež s tým, že s plastovými kolieskami to na laminátovej podlahe dosť šmýka a občas sa posuniete, aj keď to úplne nechcete.
A aby som nezabudol – obchod v pohode, komunikácia aj dodanie tak, ako má byť. Ďakujem."
Robin
06.05.2020 20:05
"Dobrý pomer ceny a výkonu. Doručené rýchlo a bez problémov, stolička splnila naše očakávania. Odporúčam."
Pavel
07.04.2020 09:18
"Cena zodpovedá kvalite. Nevhodné pre veľmi vysoké osoby. Inak pohodlné. "
Suter
24.03.2020 06:01
"Pravdepodobne najlepší pomer cena/kvalita. Hľadal som dobrú kancelársku stoličku asi týždeň a s touto som nadmieru spokojný. Jediný detail je že návod neobsahuje kroky zostavenia ale z trochou rozumu nieje problém stoličku zložiť za 10 minút."
Michal
02.03.2020 19:17
"Stolička zodpovedá svojej cene, ale sedák je kratší a pre vysokých ľudí je po dlhých hodinách sedenia trochu nepohodlná. Podrúčky sú nastaviteľné len výškovo."
Véna
18.01.2020 07:14
"Zatiaľ som spokojný"
Tomáš
06.01.2020 05:16
"Stolička je skvelá. Odporúčam"
Muunuu
18.03.2019 12:44
"Všetko v poriadku."
Ján
13.03.2019 10:23
"Všetko v poriadku, môžem len odporučiť."
Jarda
20.01.2019 14:10
"Cena zodpovedá spracovaniu. Stolička je veľmi ľahká, uvidíme, ako vydrží plastová konštrukcia nôh. Určite nie je určená na žiadne „vyvádzanie“ ani bláznenie na stoličke (ak máte živé deti). Oceňujem hojdací systém. Zatiaľ však vyhovuje, uvidíme v budúcnosti. S návodom nebol žiadny problém."
Lucie
10.01.2019 06:50
"- nič "
heureka
02.12.2018 21:03
"Dobrý pomer cena/výkon. Malou nevýhodou je, že z 9 kusov, ktoré sme kúpili, u 2 kusov nesedeli montážne otvory, ale naši technici to vyriešili pomocou vŕtačiek a pilníkov :-)"
NeroT
22.06.2018 07:21
"Stolička je pekná. Doručená rýchlo, bez poškodenia obalu. Splnila moje očakávania."
Anna
09.05.2018 13:43
"Skvelý pomer ceny a výkonu. Jedinou nevýhodou je veľmi neprehľadný návod, čo montáž trochu sťažuje."
Eva K.
19.04.2018 06:01
"Pomerne náročná montáž"
heureka
16.04.2018 10:21
"Odporúčam.
Dobrý pomer cena/výkon
- Neprehľadný návod na zostavenie"
heureka
31.03.2018 15:39