AUTRONIC - Kancelárská stolička KA-B1013 BK

hodnotilo 54 užívateľov Katalógové číslo: 1042400

Kancelárska stolička KA-B1013 BK   Stoličku KA-B1013 sme si otestovali a vyskúšali na predajni aj v kancelárii   ...  Celý popis

145,00 €
104,00 €
Cena bez DPH: 86,67 €
Pri platbe vopred: 103,00 €
Skladom - viac ako 10 kusov
Dnes odosielame

Nosnosť:

120 kg

Zákonná zodpovednosť (záruka):

24 mesaicov
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
kancelárska stolička MARIKA YH-6068H čierna gallery main image
Podobný produkt SKLADOM
kancelárska stolička MARIKA YH-6068H čierna
121,90 €
Vendy z produktového hodnotia:
"Najlepšie stoličky do kancelárie pre 8 hodinovú pracovnú dobu v nízkej cenovej kategórii. KA-B1013 BK je moderný a má klasický a univerzálny dizajn, na ktorom oceňujem kombináciu vzhľadu, úžitkovosti a ceny."

Kancelárska stolička KA-B1013 BK
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   Stoličku KA-B1013 sme si otestovali a vyskúšali na predajni aj v kancelárii
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   Najpredávanejšie v nízkej cenovej kategórii pre 8hodinové sedenie
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   Má hojdaciu mechaniku pre zmenu polohy tela i relaxáciu
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   Môžete si podľa ľubovôle nastaviť bedrovú oporu pre podporu chrbta
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   Je jednoduchá na zloženie a ovládanie
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   Pre typy postáv od 155 - 180 cm a 120 kgNajpredávanejšie stolička v nízkej cenovej kategórii pre 8hodinové sedenie. KA-B1013 BK je moderná kancelárska stolička s čalúneným sedadlom a sieťovaným operadlom v čiernej farbe. Perfektne spĺňa toľko žiadanú kombináciu dobrej ergonomickej výbavy a úplne výhodnej ceny.

Je všestranná a hodí sa do kancelárií aj na home-office. KA-B1013 BK vyniká svojou jednoduchou konštrukciou a nadčasovým dizajnom s klasickými kancelárskymi líniami.

Na uvoľnenie, relaxáciu a zmenu polohy nie je lepšie riešenie ako využiť hojdaciu mechaniku, ktorá sa ovláda jedinou páčkou. Stoličku si môžete nastaviť podľa svojej ľubovôle vďaka nastaviteľnému podhlavníku, podrúčkam, bedrovej opierke a plynovému piestu, ktorý koriguje výšku sedenia aj výšku celej stoličky.Kancelárská stolička KA-B1013 BK   určená na sedenie až na 8 hodín denne
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   bezkonkurenčný pomer ceny a výbavy
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   sieťované priedušné operadlo
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   bedrová opora, podrúčky a podhlavník na podporu tela

Kancelárská stolička KA-B1013 BK   plastová konštrukcia
Kancelárská stolička KA-B1013 BK   nie je viac farieb

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kľúčové vlastnosti kancelárske stoličky KA-B1013 BK:

 • nosnosť 120 kg
 • na dlhšie sedenie až na 8 hodín denne
 • vhodná pre typy postáv od 155 - 180 cm
 • mechanika - hojdacia s blokáciou v základnej polohe
 • otočná a výškovo nastaviteľná
 • sieťované operadlo s plastovým rámom
 • sedák čalúnený čiernou látkou, vyplnený PU penou
 • výškovo nastaviteľná bedrová opierka
 • 1D podrúčky - výškovo nastaviteľné
 • nylonový kríž
 • čierna plastové kolieska pre mäkké podlahy

 

Kancelárská stolička KA-B1013 BK
"Skvělá židle s nastavitelnou výškou, opěrkami rukou a náklonu opěrky
hlavy. Chybí pouze nastavitelná výška
opěrky zad, ale to mně osobně
nevadí."
 
Josef K.

 

Kancelárská stolička KA-B1013 BK
"Stolicku pouziva syn, je s nou
spokojny. Pohodlna, stabilna, zatial funguje dobre. "
 
Miroslava F.

 

Kancelárská stolička KA-B1013 BK
"Perfektní židle. Přešel jsem z nějaké
"herní" na tuto a byla to asi ta
nejlepší věc co jsem kdy udělal. Neskutečně pohodlné."
 
Josef

 


Hojdací mechanizmus a nastavenie výšky stoličky


Hojdací mechanizmus umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa operadlo súčasne so sedadlom nakláňa dozadu a späť. Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Pri hojdacom mechanizme sa dá stolička zablokovať len v základnej polohe - teda v sediacej pozícii bez záklonu.

Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Funkcia hojdania je priamo robená pre sedavé zamestnanie, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.

Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom nahor.


Relaxačná poloha pre zdravie, odpočinok a pokojnú myseľ
Zmena pozície tela je zvlášť pri sedavom zamestnaní nesmierne dôležitá, pretože naše telá sú dlhým sedením stuhnuté. Občasná relaxačná poloha nám pri tom pomáha. Stačí si nastaviť operadlo do záklonu a plne sa oň oprieť. Hlava odpočíva opretá o podhlavník, chrbát je podoprený bedrovou opierkou, ruky môžeme položiť na podrúčky. Chvíľkový odpočinok a uvoľnenie tela prispieva k regenerácii, zdraviu i väčšej produktivite.

ka-b1013 autronicČo je ergonómia a prečo je pre nás dôležitá


Ergonomické prvky sú jednoducho funkcie a príslušenstvo, ktoré majú za úlohu sa čo najviac prispôsobiť potrebám nášho tela a podporiť ho. Teda napríklad pohodlný sedák, na ktorom môžeme dlho sedieť, operadlo s bedrovou opierkou na podporu chrbta, podhlavník na podoprenie krčnej chrbtice, nastaviteľné podrúčky, dostatočná nosnosť, a tak ďalej. Čím väčšia má stolička vybavenie, tým vyššia má ergonómiu.Sieťované priedušné operadlo, bedrová opora pre zdravý chrbát a pohodlný sedák


Stolička KA-B1013 BK má plastové operadlo so stredovou výstuhou v tvare V, potiahnuté pevnou sieťovinou. Má tiež nastaviteľnú bedrovú opierku na podporu chrbta a správneho sedenia. Mať sieťované operadlo pri kancelárskej stoličke je veľkou výhodou. Sieťované operadlá sú vzdušné a ľahké. Sú štandardom a výhodou predovšetkým v letných mesiacoch, kedy zabraňujú prílišnému poteniu.
 

Bedrová opora pre zdravé sedenie a proti hrbeniu
Pri operadle je tiež k dispozícii výškovo nastaviteľná bedrová opierka na podporu chrbta a ľahké vyklenutie chrbtice. Vďaka nej sa môžete pohodlne a zdravo oprieť bez toho, aby sa váš chrbát hrbil. Výška bedrovej opierky sa nastavuje pomocou otočnej skrutky, ktorou oporu uvoľníte a nastavíte do požadovanej pozície.
 

Sedák s kvalitnou výplňou pre pohodlie aj pri dlhom sedení
Príjemne tvarovaný sedák je potiahnutý čiernou látkou a vyplnený kvalitnou PU penou. Sedí sa na ňom veľmi pohodlne aj pri dlhodobom sedení do 8 hodín denne.


ka-b1013 autronic

ka-b1013 autronicka-b1013 autronic

Podhlavník a 1D podrúčky


Podhlavník pre zdravú krčnú chrbticu
Pri sedavom zamestnaní v kanceláriách a na home-office je hlava náš primárny nástroj, bez ktorého sa nezaobídeme. Je teda len prospešné a hlavne zdravé podporiť krk, ktorý ju nosí. Podhlavník pri KA-B1013 je potiahnutý sieťovinou a je dokonale priedušný. Je výborným pomocníkom na podporu krčnej chrbtice, na uvoľnenie a relaxáciu šije. Podhlavník je výškovo nastaviteľný a nastavuje sa potiahnutím hore a dole.


Doprajme rukám podporu a odpočinok
Naše ruky sú pri práci takmer v neustálom pohybe. Na to, aby sme ich podporili alebo im len uľavili a nechali ich čas od času zaslúžene relaxovať, využijeme práve podrúčky. Stolička KA-B1013 disponuje plastovými čiernymi 1D podrúčkami, ktoré sú výškovo nastaviteľné. Výška sa nastavuje pomocou tlačidla na vonkajšej strane podrúčiek, a to potiahnutím hore či dole.


Pevný nylonový kríž a plastové kolieska


Konštrukcia stoličky KA-B1013 stojí na päťramennom nylonovom kríži. Kríž zaisťuje stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich plastových čiernych koliesok. Kolieska majú čap 11 mm a sú vhodné na mäkké kobercové podlahy.


Kolieska na výber

Máme alternatívu k štandardným kolieskam - pogumované kolieska na tvrdé podlahy (parkety, plávajúce podlahy, vinyl, kachličky, atď.), klzáky (nepohyblivé, teda stolička bude stáť na mieste) a dizajnové kolieska Premium (na všetky typy podláh). Môžete si ich vybrať po kliknutí na tlačidlo "Kúpiť".

ka-b1013 autronic


 

Testovali sme stoličku KA-B1013 a je skvelá


Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Dokážeme perfektne určiť, aké stoličky sa pre koho hodia. Nie inak tomu bolo aj pri KA-B1013, ktorú sme vyskúšali hneď potom, čo k nám dorazila a my ju vybalili z krabice.

Vzali sme si ju do kancelárie a niekoľko mesiacov skúšali v bežnej osemhodinovej prevádzke. Rozhodne sa nám páči bedrová opora, ktorú je možné rôzne si nastaviť, aby dobre podopierala chrbát. Nebudete teda mať tendencie sa hrbiť. Stolička má aj podhlavník nastaviteľný do výšky, takže je ľahké dať ho do takej pozície, aby pri plnom opretí pekne podoprel krčnú chrbticu. Výškové nastavenie podrúčiek je príjemný bonus pre úľavu a podporu rúk, ktoré sú pri práci takmer v neustálom pohybe.

Jednou z najväčších výhod kancelárske stoličky KA-B1013 je, že má všetky potrebné funkcie pre zdravé a ergonomické sedenie a zároveň nijako výrazne nezasiahne váš rozpočet. Sedí sa na nej veľmi príjemne a pohodlne. Overili sme si, že je skutočne najviac vhodná pre menšie a stredné postavy od 155 – 180 cm a do 120 kg, pretože je stavaná na také zaťaženie.Zhrnutie


Vďaka svojmu univerzálnemu a nadčasovému vzhľadu a veľmi dobrým ergonomickým funkciám sa stolička KA-B1013 hodí až na 8-hodinové sedenie do kancelárií aj na home-office. Jej najväčšou výhodou je bezkonkurenčný pomer ceny a výbavy.Balenie

Stolička KA-B1013 váži 12,5 kg a je dodávaná v demonte krabici s rozmerom 62 x 32,5 x 56 cm. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami.

 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 Kancelárská stolička KA-B1013 BK

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.


Kancelárská stolička KA-B1013 BK

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Kancelárská stolička KA-B1013 BK

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesaicov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
44 cm
Maximálna výška sedadla
54 cm
Hmotnosť
12 kg
Područky
áno
Minimálna výška
114 cm
Maximálna výška
124 cm
Šírka
60 cm
Hĺbka
sedu 50 cm
Kríž/kostra
plast
Mechanika
hojdacia
Maximálna nosnosť
120 kg
Tovar je určený pre
kanceláře, domací použití
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
48 cm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
sieťovina
Minimálna odporúčaná výška osoby
150 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby
180 cm
Farba
čierna
Farba sedadla
čierna
Farba operadla
čierna
Podhlavník
s opierkou hlavy
Využitie
kancelária
Príslušenstvo
podrúčky - nastaviteľné, bez posuvu sedáku
"Super pohodlná a lehká."
Jakub Š.
20.06.2024 13:35
"rychlost a kvalita dodávky"
Ivan J.
05.05.2024 21:39
""
heureka
17.04.2024 09:18
"vyborny pomer cena/kvalita. plne nastavitelna"
Advantage Analysis s.r.o.
11.04.2024 08:47
"Židle přišla velmi rychle ale jsem docela zklamán, že židle je provedená opravdu celá jako plast. Bojím se, že plastové opěrky při větším zatížení prostě zlomíma a jedna z opěrek se mi už taky odřela.. . Jinak trošku větší problém byl i s dírkami na šroubky. Celkově mi tato židle přijde trochu "odbitá" ale na nějakou dobu postačí. Nečekal jsem samozřejmě za takovou cenu nějaký zázrak ale málo peněz to také není."

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velice si vážíme zpětné vazby, pokud s židlí nebudete spokojen, můžete odstoupit od smlouvy - do 14 dnů. https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php
Radek H
14.03.2024 15:40
"Za ty peníze jsem spokojen ?"
Tomáš M.
14.02.2024 06:47
"Super židle. Rychlé vyřízení objednávky. "
Tender systems s.r.o.
05.02.2024 08:19
"židle přišla poškozená - sedák byl roztrhlí"

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za vaši zpětnou vazbu, vidím, že vaše reklamace již byla vyřešena.
Lumír K.
26.01.2024 07:51
"Zidle odpovídá ceně, pouze k montáži chybělo několik podložek pod šrouby."

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení. Velmi se Vám omlouváme za komplikace.
Markéta .
17.01.2024 10:15
"Byl to skvěký ježíšek.Vnuk byl velice spokojený."
Blanka Š.
29.12.2023 10:35
"Skvělá židle s nastavitelnou výškou, opěrkami rukou a náklonu opěrky hlavy. Chybí pouze nastavitelná výška opěrky zad, ale to mně osobně nevadí."
Josef K.
16.11.2023 08:50
"Hezký den přeji. Po nákupu této žídle musím jednoznačně a skálopevně říct, že už nikdy váš obchod nenavštívím a pokud si vzpomenu během konverzace na jeho existenci, pak se budu aktivně snažit všechny od něj odehnat. --- Očividně nejste schopni spočítat díly ve vašich produktech. Je mi i docela jedno, jestli je to vaše chyba, nebo někoho jiného... Tohle je prostě pitomé. Chyběla většina destiček/podložek ke šroubům, což by nebyl problém, kdyby průměr díry dílu a průměr hlavy šroubu nebyl stejný. Tedy fyzicky nešlo díly spojit. --- Na truc jsem zašel do místního železářství, pořídil jiné a židli dokončil. Opravdu nevím, jaký Franta dává díly dohromady do krabic, ale asi je to pro něj moc náročná práce. Zkuste ho přeložit. -- "

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velmi nás nastalá situace mrzí. Pokud byste židli reklamoval, samozřejmě bychom chybu napravili. Ještě jednou se Vám omlouváme za komplikace.
Margareta N.
13.11.2023 19:15
Zobraziť všetky hodnotenia
"Židli jsem zakoupil v 50% slevě. Ale i za plnou cenu bych byl velice spokojen.
Nastavitelné područky Nastavitelná bederní opěrka Nastavitelná výška židle a opěradla hlavy Ve slevě za 50% ceny Příjemný materiál
 Řekl bych, že není vhodná pro někoho s výškou 190cm a více"
heureka
24.10.2023 13:53
"Samotná židle je dobrá, pohodlná, nastavitelná. Komunikace s obchodem taky v pořádku, reklamaci se nažili vyřídit rychle. Nicméně v balíku byly špatné šrouby, které jsme si museli zakoupit na vlastní náklady aby šla židle složit. Obchod sice zaslal šrouby nové ale opět nebyly správné. Chyba ale zřejmě spíše na straně výrobce."

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za vaše hodnocení a zpětnou reakci. Velmi se Vám omlouváme za komplikace.
Stave...
23.10.2023 07:50
"Skvělá koupě. "
Michal T.
20.10.2023 11:21
"Skvělá koupě. "
Michal T.
20.10.2023 11:21
"Do některých připravených děr šel šroub velmi těžko zašroubovat, jeden šroub se i zlomil "

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše zpětné hodnocení. Doufám, že již je vše v pořádku. Případně nás neváhejte kontaktovat.
Dita G.
18.10.2023 09:02
"Dobře se na nich sedí a fungují jak mají."
Unive...
06.10.2023 06:47
""
heureka
26.09.2023 08:33
"Stolicku pouziva syn, je s nou spokojny. Pohodlna, stabilna, zatial funguje dobre. "
Miroslava F.
20.09.2023 20:42
"Dobrý poměr cena-výkon. Polohovatelná, pohodlná."
Lukáš W.
18.09.2023 12:27
"je tu s nami kratce, zatim vse v poradku"

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velmi děkujeme za Vaše kladné hodnocení.
Ales M.
06.09.2023 06:34
" "
Matěj K.
01.08.2023 07:18
"Židle je lehká, pohodlná, šla snadno sestavit.
"
heureka
25.07.2023 14:49
"Dobrý den odpovída ceně,za mne ok"

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za Vaše zpětné hodnocení. velmi si ho vážíme.
Filip P.
10.07.2023 18:28
"super"
PROMA...
29.06.2023 06:55
"top "
Adam K.
03.05.2023 11:44
" "
SCHNE...
17.04.2023 06:28
"Splnila očakávania podľa špecifikácie. Kolieska fungujú ako na koberci tak aj na PVC-podlahe."
Národ...
20.01.2023 10:01
"Kvalita odpovídá ceně. K židli byla špatná sada šroubů. Celkově spokojenost."

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, velmi se Vám omlouváme za komplikace. Děkujeme za vaše hodnocení produktu.
Jiři
02.01.2023 18:54
"Spokojenost"
Josef
10.11.2022 09:29
"Židle je pohodlná, houpe se. Židle přišla bez područek, které ale po velmi slušné komunikaci dorazily po několika málo dnech. Obchod doporučuji :-)"
Jarka S.
03.01.2022 10:05
""
heureka
08.12.2021 17:03
"židle má menší sedák, kdo je trochu větší, tak to není úplně pohodlné, houpací efekt minimální
"

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Veškeré údaje můžete nalézt u produktu v sekci "parametry".
heureka
07.12.2021 06:45
"spkojena"
Irena Remešová
05.10.2021 08:27
"Perfektní židle. Přešel jsem z nějaké "herní" na tuto a byla to asi ta nejlepší věc co jsem kdy udělal. Neskutečně pohodlné."
Josef
14.05.2021 10:31
"Rychlá dodávka (během 2 pracovních dnů. Odpovídá popisu. Spokojenost. (používáme již tři týdny)"
Tomáš
07.05.2021 21:42
"Kupovano do kancelare pro kolegyni, je spokojena."
Martin
03.05.2021 08:56
"+ Vyborný pomer cena/kvalita. + Reakcia obchodu na objednávku okamžitá, dodanie rýchle a bez problémov. - Nie je úplne vhodná pre vyššie postavy 180+, ten sedák by mohol byť naozaj o trochu dlhší. - Návod na poskladanie by mohol byť prepracovanejší, chvíľku som s tým skladaním zápasil no nakoniec sa podarilo * produkt vrelo doporučujem "
Marek
26.11.2020 12:14
"Komunikace s obchodem fungovala skvěle, židle byla dodána dokonce rychleji než bylo původně avizováno. K židli samotné: montáž jsem zvládla sama bez problémů, vše jasné, židle je pohodlná, nastavitelné opěrky, praktický a hezký design, cena příjemná. Mělo by být ovšem dostatečně zdůrazněno, že je VHODNÁ PRO MENŠÍ POSTAVY - měřím jen 164 cm a i pro mě je to na hraně, zádová opěrka mi končí pod rameny, nějaký ten cm navíc bych snesla, ani u opěrky hlavy by mi nevadilo, kdyby šla vysunout ještě o něco výš, a totéž platí i o výškové nastavitelnosti sedáku - pokud bych chtěla mít volně spuštěná ramena při psaní na klávesnici, uvítala bych možnost ji ještě o kousek zvednout, i za cenu toho, že si budu muset dát stoličku pod nohy, protože nedošlápnu na zem. Nicméně pokud jste menší, můžu židli doporučit - je pohodlná, lehká, s prodyšnou zádovou opěrkou, hodně parametrů se dá v rámci možností nastavit, je lehká (je otázkou, co by to udělalo při větší zátěži) a montáž je snadná a jasná. "
Martina K.
20.06.2020 10:47
"Moje dojmy po třech měsících téměř každodenního užívání. Začnu mínusy: 1) Sedák je kratší než bych při svých 190 cm potřeboval, nicméně dodržujete-li pauzy a občas se zvednete, není problém strávit na židli celý den 2) Občas se židle při houpání rozhodne vrzat. A když vrže, tak pořádně. Když chcete vrzání ukázat návštěvě, přestane :) 3) Pomalu se naklání k jedné straně. Možná jen blbě sedím. Zatím to zadek necítí, ale oči to vidí. A teď plusy: 1) Opřu si hlavu - velmi pohodlně. 2)Dá se překvapivě dobře nastavit. Ať už jde o područky, hlavovou či zádovou opěrku. 3) Nepřekonatelný poměr ceny a výkonu. Za ty prachy úžasné posezení. I pro pařana. Levné "herní" židle se můžou jít zahrabat. 4) Lehoučká a prodyšná. Bez námahy, bez potu. 5) Houpe se. Ještě doporučím čas od času dotáhnout všechny šroubky. Taky počítejte s tím, že s plastovými kolečky to na plovoučce dost jezdí a občas se odsunete i když tak úplně nechcete. A abych nezapomněl - obchod na pohodu, komunikace i dodání jak má být. Díky."
Robin
06.05.2020 20:05
"Dobrý poměr cena/výkon. Doručeno rychle-bez problémů, Židle splnila naše očekávání. Doporučuji."
Pavel
07.04.2020 09:18
"Cena zodpovedá kvalite. Pre veľmi vysoké postavy nevhodné. Inak pohodlné. "
Suter
24.03.2020 06:01
"Pravdepodobne najlepší pomer cena/kvalita. Hľadal som dobrú kancelársku stoličku asi týždeň a s touto som nadmieru spokojný. Jediný detail je že návod neobsahuje kroky zostavenia ale z trochou rozumu nieje problém stoličku zložiť za 10 minút."
Michal
02.03.2020 19:17
"Židle odpovídá ceně, ale sedák je kratší a pro vysokou postavu po dlouhých hodinách sezení trochu nepohodlný. Područky nastavitelné pouze výškově."
Véna
18.01.2020 07:14
"Zatím spokojenost"
Tomáš
06.01.2020 05:16
""
Martin K.
09.05.2019 13:32
"Zidle je skvele. Doporucuji"
Muunuu
18.03.2019 12:44
"Vše O.K."
Ján
13.03.2019 10:23
"Vše OK mohu jen doporučit."
Jarda
20.01.2019 14:10
"Cena odpovídá zpracování. Židle je hodně lehká, uvidíme, jak vydrží plastová konstrukce nohou. Určitě to není na žádné extra "dovádění", blbnutí na židli (pokud máte živé děti). Oceňuji houpací systém. Nicméně prozatím vyhovuje, uvidíme v budoucnu. S návodem žádný problém nebyl."
Lucie
10.01.2019 06:50
"Dobrý poměr cena/výkon. Malým mínusem je, že z 9ks koupených u 2ks neseděly montážní díry, ale s tím si naši technici poradili pomocí vrtáků a pilníků :-)"
NeroT
22.06.2018 07:21
"Židle hezká. Doručeno rychle, bez poškození obalu. Splnilo to mé očekávání."
Anna
09.05.2018 13:43
"Skvělý poměr cena/výkon. Jediným mínusem je velmi nepřehledný návod, což činí montáž o něco náročnější."
Eva K.
19.04.2018 06:01
Dobry den, rad by som sa opytal, ci tato stolicka bude dastupna, pripadne vystavena aj na predajni v Prahe. Rad by som si ju pred kupov vyskusal. Dakujem S pozdravom Robert Špičuk
Róbert Špičuk 04.08.2019 14:27:00
Dobrý den, bohužel tuto židličku nemáme k vyzkoušení na pobočce v Praze. Skladem ale momentálně je k objednání a ihned k odeslání. Vystaveno pouze na centrále v Rožnově pod Radhoštěm. Děkuji a přeji hezký den zákaznický servis Š.Kučírka
Kancelarskezidle.com 14.08.2019 15:00:58
Dobrý den, kdy židli opět naskladníte a bude možnost objednávky? Děkuji. Eva
Eva 05.11.2020 22:02:20
Dobrý den, židle budou dustupné až v lednu 2021. Nyní můžete využít služby předobjednání.
Kristýna z administrácie 06.11.2020 15:01:08
Dobrý den, bude možnost si židli předobjednat, když očekáváte naskladnění 17.11.? Děkuji. Eva
Eva 09.11.2020 14:48:59
Dobrý den, ano, nyní je již možnost si židli předobjednat.
Kristýna z administrácie 10.11.2020 10:11:46
Dobrý deň, chcel by som preveriť dostupnosť produktu. Ďakujem.
Ondrej Hronec 16.11.2020 23:53:10
Dobrý den, dostupnost je bohužel až v lednu 2021. Děkujeme za pochopení.
Kristýna z administrácie 19.11.2020 09:34:03
Dobrý den, rád bych se zeptal, zdali se opěrky dají odmontovat. Případně u sestavování nenamontovat. Děkuji. Kokeš
Jakub Kokeš 27.11.2020 13:01:58
Dobrý den pane Kokeši, područky si nemusíte montovat k židli, a můžete si je kdykoliv dodatečně přimontovat.
Kristýna z administrácie 30.11.2020 18:46:12
Dobrý den, mohl bych Vás poprosit o radu ohledně výběru náhradního pístu pro tuto židli? Nikde se mi nepovedlo dohledat typ. Děkuji Vám a přeji hezký den.
Jirka 11.05.2021 06:55:34
Dobrý den, jako náhradní píst doporučujeme píst židlový: https://www.kancelarskezidle.com/nahradni-dily/pisty/univerzalni/2051-pist-zidlovy.php
Kristýna z administrácie 11.05.2021 09:57:10
Dobrý den, jsou područky měkké?
Stanislava 19.12.2021 11:51:57
Ano područky jsou měkčené.
Bc. Emília z administrácie 29.12.2021 09:00:48
Dobrý den, je prosím možné odmontovat ručky u tohoto produktu (úplně), aby bylo možné se přisunout až pod stůl. Děkuji
ondrej 19.01.2022 16:17:15
Dobrý den, ano, područky můžete úplně odstranit.
Kristýna z administrácie 20.01.2022 12:55:19
Dobrý den, mohu požádat o informaci jaký rozměr mají čepy kolečka u této židle, pro výměnu s kluzáky, potřebujeme rozměr "11" Tuto informaci jsme v popisu nenašli, omlouvám se, pokud jsme přehlídli a děkuji za odpověď. Chloupková
Ivana Chloupková 13.07.2022 07:09:15
Dobrý den, průměr čepu je 11 mm průměr a 2 cm délka.
Martina z administrácie 18.07.2022 12:33:12
Hezký den, chtěla bych se zeptat zda budou kolečka jezdit po koberci. Děkuji Homolková
Zdeňka 24.04.2023 15:00:22
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz, kolečka jsou vhodná na koberec.
vzorkovna z administrácie 25.04.2023 11:26:04
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na minimální výšku područek - v sekci Parametry jsem ji bohužel nenalezl. Rád bych se tedy ujistil, zda se mi židle vejde i s područkami pod stůl (tzn. do výšky 68 cm). Děkuji, MD
Michael Douša 06.05.2023 16:18:30
Dobrý den, v nejnižším nastavení sedadla a područek, je výška područek 63,5 cm.
Martina z administrácie 09.05.2023 15:41:53
Dobrý den má prosím židle odnímatelné područky? Tj dají se odšroubovat a nepoužívat? Díky za odpověď. S pozdravem Jiří Jánoš
Jiří Jánoš 04.09.2023 18:55:45
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, nemusíte podučky přidělat k židle.
vzorkovna z administrácie 05.09.2023 08:36:21
Dobrý den, ráda bych se zeptala, zda je možné si židli objednat na prodejnu do Prahy, vyzkoušet ji tam a příp. kdyby mi nevyhovovala si ji nekupovat? Děkuji.
Vendula Hlavničková 13.11.2023 12:31:27
Dobrý den, bohužel, židle není ve složeném stavu. Můžete si židli objednat domů. Pokud by Vám navyhovovala, tak můžete vrátit.
vzorkovna z administrácie 13.11.2023 12:38:31
Dobrý den, po vložení křesla do košíku mi eshop nabídl možnost zakoupení koleček. Jsou kolečka součástí křesla nebo si je musím objednat extra? Děkuji Tomáš
Tomáš 15.01.2024 12:41:13
Dobrý den, kolečka součastí židle jsou plastová. Pokud máte zájem o pogumované kolečka doporučuji: https://www.kancelarskezidle.com/1015026-kolecko-pogumovane-prumer-50mm-cep-11mm
Martina z administrácie 16.01.2024 08:55:37
dobrý den, mam dotaz ohledně téhle židle z názvem- AUTRONIC - Kancelářská židle KA-B1013 BK kde byla vyrobena?
Jiří Kadlec 22.04.2024 13:13:40
Dobrý den, vyrobeno v Číně.
vzorkovna z administrácie 29.04.2024 12:04:13
Názov súboru
Stiahnutie
KA-B1013.pdf
manual_zidle.pdf

kancelárska stolička MARIKA YH-6068H čierna

   Stoličku MARIKA sme pre vás dôkladne otestovali    Jedna z najpredávanejších...

Skladom - viac ako 10 kusov
121,90 € 136,70 €
-11%

kancelárska stolička EDGE čierna

Kancelárská stolička EDGE čierna   Otestovali sme   Nosnosť 150 kg   Jedna...

Skladom - viac ako 10 kusov
240,40 € 304,20 €
-21%

kancelárska stolička Alberta Plus čierná

Kancelárska stolička Alberta Plus čierna   Sami sme si stoličku Albertu Plus otestovali ...

Skladom - viac ako 10 kusov
67,30 € 85,50 €
-21%

kancelárska stolička FRIEMD - BZJ 383

Kancelárska stolička BZJ 383 Kancelárska stolička spĺňajúca požiadavky každodenného používania v ...

1 týždeň
261,80 €
Český výrobok
ZADARMO
Viac
variant

kancelárská stolička PREZMA BLACK čierna

Kancelárska stolička PREZMA BLACK čierna     Otestovali sme   Jednoduché ovl...

Skladom - viac ako 10 kusov
89,40 € 101,60 €
-12%

kancelárská stolička PIXEL ČIERNA

Kancelárska stolička PIXEL čierna Táto kancelárska stolička klasického vzhľadu je výbornou voľbou...

Skladom - viac ako 10 kusov
186,50 € 197,60 €
-6%

kancelárska stolička SPARTA

Otočná a výškovo nastaviteľná kancelárska stolička SPARTA ponúka pohodlné sedadlo a vzdušné sieťovan...

Skladom - viac ako 10 kusov
256,70 €
ZADARMO

kancelárska stolička SPINE zelená s PDH

Moderná kancelárska otočná stolička s nevšedným a veľmi originálnym dizajnom. Operadlo stoličky je z...

Skladom - viac ako 10 kusov
326,10 €
ZADARMO

Kancelárská stolička M5 čierná

Kancelárska stolička M5 čierna     Pohodlná, elegantná a nadčasová kancelárska stoli...

Skladom - viac ako 10 kusov
285,30 €
ZADARMO

Kancelárska stolička KA-B1083 BK

Kancelárska stolička s operadlom z čiernej sieťoviny MESH a čiernym látkovým sedákom. Stolička je vý...

Skladom
168,00 € 236,00 €
-29%

kancelárska stolička FLEXI FX 1104

Stolička FLEXI FX 1104 sa stane vašim každodenným spoločníkom v kancelárii. Spĺňa vysoké nároky na f...

4 - 6 týždňov
418,00 €
Český výrobok
ZADARMO
5 rokov
Viac
variant

Kancelářská stolička BZJ 363- farebné varianty

Kancelárska stolička BZJ 363 - farebné varianty Ergonomická kancelárska stolička spĺňajúca požiad...

cca 1 týždeň
256,80 €
Český výrobok
ZADARMO
Viac
variant

kancelárska stolička BZJ 393

Kancelárska stolička BZJ 393 - český výrobok Kancelárska stolička so sieťovaným operadlom a synch...

cca 1 týždeň
246,90 €
Český výrobok
Viac
variant

Kancelárská stolička WINDY čierná

Kancelárska stolička WINDY čierna Kancelárska stolička WINDY pôsobí ako čerstvý vietor v kancelár...

Na dotaz
291,80 €
ZADARMO


V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE