" Deti na nich dobre sedia. Stolička je pohodlná."
Zboží.cz
31.08.2024 10:52
"Už máme druhú. Je super ;-)"
Lucie R.
22.08.2024 07:33
"Rýchle dodanie "
Lenka N.
17.08.2024 16:37
" Máme už druhú. Sme spokojní s kvalitou :-)"
Zboží.cz
29.07.2024 17:20
"Stolička kupovaná pre syna - 6r. Pekné prevedenie, jednoduché skladanie. Syn je spokojný :-) "
Ivana B.
19.06.2024 07:07
"Veľmi pekné, pohodlné prevedenie. Jednoduché zloženie stoličky. Dokúpili sme si klzáky kvôli tomu, že izbu má na poschodí. Syn je nadšený, veľmi sa mu páči stolička. Nakupované pre prváčika.
"
heureka
27.05.2024 07:48
"Všetko v poriadku. Skvelý pomer ceny a výkonu
"
heureka
24.05.2024 11:25
" Stolička vyzerá pekne, ľahko sa zmontovala. Namiesto koliesok som si objednala ešte kĺzačky (aby syn na stoličke toľko nebláznil). Zatiaľ ju nemáme dlho, ale som spokojná. Vybrala som si ju na základe kladných recenzií a ceny."
Zboží.cz
21.05.2024 11:12
"Spokojnosť."
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi vám ďakujeme za vaše kladné hodnotenie.
Ivo P.
20.05.2024 04:49
"Kvalitná stolička, spĺňa všetky očakávania, pekný dizajn. Doručenie na adresu bolo bleskové, cena primeraná (konkuruje ostatným), ďakujem."
Adéla M.
16.05.2024 09:42
"."
David P.
02.05.2024 07:57
"Pekná stolička za rozumnú cenu
Pekná, stabilná a pevná stolička.
- Montáž bola dosť tesná, sotva sa podarilo, aby sa plechy neprekrývali."
Zboží.cz
30.04.2024 21:00
" v češtine
– inštrukcia odlišná od tej, ktorú som dostal"
Zboží.cz
29.04.2024 16:08
" v češtine
– inštrukcia iná, ako som dostal"
Zboží.cz
29.04.2024 16:05
" Stolička splnila očakávania."
Zboží.cz
01.04.2024 19:41
"Základná stolička, pekná farba, jednoduchá montáž"
heureka
24.03.2024 09:41
"pohodlná, ľahká"
Veronika F.
20.03.2024 11:31
"- potrebovali by sa lepšie kolieska"
Zboží.cz
09.03.2024 08:41
"Hľadala som podobnú stoličku, akú máme už vyše 8 rokov. Tú istú už, žiaľ, nie je možné zohnať, ale táto je tvarom veľmi podobná. Dúfam, že aj táto bude slúžiť dlho.
Predchádzajúca bola používaná od 5 do 13 rokov a bola úplne v poriadku. Je ľahká a pohodlná.
Ľahká, nosnosť 80 kg, vzdušná, pohodlná, množstvo farebných variantov, menšie rozmery, napriek tomu dosť vysoká, príjemná cena, jednoduchá montáž
- Dieťa svojou váhou stoličku nezvrhne, musí prísť ťažší „kalibr“ :-)"
heureka
01.03.2024 07:49
"Predchádzajúca podobná vydržala 8 rokov, tak snáď aj táto bude dlho slúžiť.
Ľahká
Pohodlná na sedenie
Nosnosť až 80 kg
Priedušné operadlo
Relatívne malé rozmery, napriek tomu pomerne vysoká (čo hodnotím kladne)
Rôzne farebné vyhotovenia
Cena
Ľahká montáž
- Dieťa ju svojou váhou nezhodí, musí prísť ťažší kalibr :-)"
Zboží.cz
28.02.2024 17:31
"Predchádzajúca podobná vydržala 8 rokov, tak snáď aj táto bude dlho slúžiť.
Ľahká
Pohodlné sedenie
Nosnosť až 80 kg
Priedušné operadlo
Relatívne malé rozmery, napriek tomu pomerne vysoká (čo hodnotím kladne)
Rôzne farebné vyhotovenia
Cena
Ľahká montáž
- Dieťa ju svojou váhou nezhodí, musí prísť ťažší kalibr :-)"
Zboží.cz
28.02.2024 11:16
"všetko funguje tak, ako má, stlačenie piestu vyžaduje väčšiu silu, asi 40 kg
pekná a pomerne kvalitná kancelárska stolička, imbusový kľúč potrebný na montáž je súčasťou balenia
- tenšie čalúnenie, ale pre deti asi postačujúce"
heureka
26.02.2024 11:15
"Perfektná stolička pre deti, kolieska ľahko kĺžu, sme spokojní "
Mária V.
23.02.2024 08:59
" Stolička je veľmi pekná"
Zboží.cz
19.02.2024 09:30
"Stolicka ako taka je fajn ale piest na posun stolicky smerom hore a dole 20kg dieta samo nedokaze zatlacit… po potiahnuti regulacnej packy piest vytlaci dieta smerom hore do maximalnej polohy a dieta s tym uz nedokaze nic spravit… "
Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, velmi děkujeme za Vaši zpětnou reakci.
Jozef S.
24.01.2024 10:21
"Jednoduchá lacná stolička"
Martina z administratívy reaguje na hodnotenie:
Dobrý deň, veľmi si ceníme Vašej spätnej väzby.
Kamil B.
15.01.2024 13:45
"splnilo očakávania"
JIŘÍ J.
05.01.2024 09:08
" Pre deti je to skvelé, máme to aj pre staršiu dcéru, preto sme to teraz kúpili aj pre tú mladšiu."
Zboží.cz
25.12.2023 13:38
"Máme to ako darček, zatiaľ sme to nevyskúšali"
Zboží.cz
02.12.2023 12:13
" ľahká
možnosť vymeniť kolieska za kĺzačky
synovi (5 rokov) sa na nej pohodlne sedí
"
heureka
28.11.2023 12:50
"Rýchle dodanie, kvalitné stoličky, všetko v poriadku. Obchod odporúčam."
Alena M.
25.11.2023 04:20
"Vhodné aj pre malé deti (predškolákov)."
Pod l...
13.11.2023 07:02
"päť hviezdičiek"
Jiřií Z.
09.11.2023 17:28
"Stolička je skvelá! Je veľmi pekná a prekvapivo aj pevná.
Odporúčam."
Petra N.
07.11.2023 07:54
"Stolička prišla perfektne zabalená, jej zostavenie zvládne aj malé dieťa. Páči sa mi jej vysoká nosnosť, na detskú stoličku je 80 kg naozaj veľa, takže sa netreba báť, že to nevydrží. Recenziu píšem po dvoch mesiacoch a pár dňoch, za ten čas stolička prežila dosť a zatiaľ je v celku, poťah drží. Takže za mňa a syna môžem povedať, že sme úplne spokojní."
Petr H.
05.11.2023 17:49
" jednoduchá montáž
dobrá kvalita za tú cenu
pre deti fajn"
Zboží.cz
30.10.2023 21:22
" jednoduchá montáž
dobrá kvalita za tú cenu
pre deti v poriadku"
Zboží.cz
30.10.2023 12:07
" Výhodná cena
Odolná konštrukcia
Jednoduchá montáž a údržba
"
heureka
20.10.2023 18:30
" Výhodná cena
Robustná konštrukcia
Jednoduchá montáž a údržba
"
heureka
20.10.2023 18:30
" Jednoduchá montáž a musím oceniť, že operadlo sa dá odňať a vyprať"
Zboží.cz
18.10.2023 16:09
"Stolička je ľahká, ale stabilná a dcére veľmi vyhovuje. Aj dizajn zodpovedá našim predstavám."
Kateřina M.
12.10.2023 11:29
"Stolička je pohodlná, deti na nej rady sedia. Pekná farba."
Lucie G.
05.10.2023 11:35
"Pekné."
Stanislav Š.
18.09.2023 05:37
"Stolička je skvelá, ľahká, pohodlná, dcéra je nadšená (a my tiež). Montáž podľa (aj bez) priloženého obrázku je jednoduchá. Výborná komunikácia s obchodom, rýchle dodanie. Odporúčame všetkým!"
Miroslav A.
08.09.2023 07:26
"Objednala som si po približne 5 rokoch a opäť som veľmi spokojná. Stolička dorazila veľmi rýchlo. "
Lukáš V.
29.08.2023 11:44
"Za tuto cenu nema chybu"
Marcel P.
23.07.2023 18:44
"Super "
Jiří B.
22.07.2023 09:50
"Skvelé pre prváka."
Svatava O.
20.07.2023 12:32
" stolička je ľahká
jednoduchá manipulácia
užší rozstup koliesok aj sedadla
snímateľný poťah
"
heureka
17.07.2023 10:52
" stolička je ľahká
jednoduchá manipulácia
užší rozstup koliesok aj sedadla
odnímateľný poťah
"
heureka
17.07.2023 10:52
" Kúpil som to pre dcéry vo veku 4 a 7 rokov. Zatiaľ sme to vyskúšali len veľmi krátko. Montáž stoličiek bola jednoduchá, do e-mailu prišiel návod, ako stoličky poskladať. Chválim odnímateľný poťah z operadla (pranie), ľahkosť stoličiek a užší rozstup sedadla aj koliesok v porovnaní s inými detskými kancelárskymi stoličkami. Cena je tiež prijateľná."
Zboží.cz
17.07.2023 10:25
"Stoličky sú super do menšej izby. Fialová je presne ako na obrázku. Sivá má trochu tmavšiu opierku ako je vyobrazená malé môže byť"
heureka
05.06.2023 08:17
"Stolička pekná,ľahko sa poskladá a vnučke sa páči.Je spokojná s darčekom."
Adriana S.
29.05.2023 18:53
"Všetko v poriadku, aj rýchlosť doručenia tovaru je v poriadku"
Lukáš V.
10.05.2023 21:58
"Veľká spokojnosť, pre 4-ročné dieťa úplne super "
Pavlína Š.
22.04.2023 07:38
"Vyzerá pekne a je príjemná na dotyk. Kúpili sme ju pre našu päťročnú dcérku a vyzerá to, že jej bude akurát a vydrží ešte pár rokov (zatiaľ ju nepoužívame, čakáme na stôl z iného obchodu, ale obsah balenia sme skontrolovali a všetko bolo v poriadku)."
Veronika S.
21.04.2023 13:48
"Stolička je skvelá a prístup v predajni absolútne dokonalý, už dlho som sa nestretla s takým úžasným prístupom. Vrelo odporúčam."
Miroslava J.
06.04.2023 09:25
"pomer kvalita/cena – skvelý"
Jiří U.
27.03.2023 10:21
"pohodlná stolička, jednoduchá montáž"
Vladimír K.
13.01.2023 08:02
" Rýchlo sa zostaví, pohodlná, super. Už máme dve a sme spokojní"
Zboží.cz
03.01.2023 11:51
" Deti sa nesťažujú :-)"
heureka
28.12.2022 08:50
"Kvalita, cena, maximálna spokojnosť vrátane internetového obchodu."
Vašek
22.12.2022 07:25
" Túto stoličku som už pred rokom kúpila staršiemu synovi a bola som s ňou spokojná, preto som kúpila ďalšiu.
– Jednoduchá montáž, pohodlné sedenie"
Zboží.cz
19.12.2022 13:41
""
heureka
14.11.2022 15:22
" Rýchle dodanie
– Prasknutý šev pri zipsy na operadle."
Zboží.cz
14.11.2022 10:48
" Rýchle dodanie
– Prasknutý šev pri zipsovom zapínaní operadla."
Zboží.cz
14.11.2022 08:50
"Krásna, pohodlná, urobila radosť."
Radka
16.10.2022 08:47
" Cena, kvalita"
Zboží.cz
13.10.2022 14:08
" Fotka zodpovedá skutočnosti, ideálna veľkosť pre menšie dieťa."
Zboží.cz
01.10.2022 08:53
"Rýchle dodanie, jednoduchá montáž, rýchle dodanie, dcéra je veľmi spokojná "
Lucie
28.09.2022 07:57
" jednoduchá manipulácia"
heureka
22.09.2022 10:15
"Stoličky kúpené pre dcéry (5 a 7 rokov) vo fialovej a ružovej farbe. Obidve farby sú krásne sýte, stoličky sú pohodlné a montáž je veľmi jednoduchá. Oceňujem možnosť rozopnúť a zložiť poťah na operadle – dá sa prať. "
Bára
28.08.2022 09:02
" Pohodlná, pekné farby, ľahko sa skladá"
heureka
10.08.2022 17:54
"Jednoduchá montáž, pohodlné a pekné vyhotovenie pre malú školáčku :-)"
Jarmila Nováková
21.07.2022 09:48
" Ľahká a spĺňajúca požiadavky"
Zboží.cz
21.06.2022 22:23
" menší, farebnosť"
Zboží.cz
26.05.2022 22:08
" pohodlná
"
heureka
26.05.2022 07:07
"- Jedna súčiastka prišla poškodená, ale používam to bez nej; bol to darček a nemal som čas na reklamáciu."
Zboží.cz
16.05.2022 14:38
"- Jedna súčiastka prišla poškodená, ale používam to aj bez nej; bol to darček a nemal som čas na reklamáciu."
Zboží.cz
16.05.2022 09:44
" Pohodlné, mäkké sedenie. Dobrá opora chrbta"
Zboží.cz
10.05.2022 12:51
" ľahko sa skladá, pekné farby"
Zboží.cz
03.05.2022 18:11
" ľahko sa zostavuje, pekné farby"
Zboží.cz
03.05.2022 12:15
" Pohodlná, ľahká, dokonalá"
Zboží.cz
13.04.2022 16:08
"Rýchle doručenie, dobrá cena, syn je spokojný."
Martina
05.04.2022 09:43
"Vnuk si ju vybral a sedí mu na nej veľmi dobre.
vybral si ju vnuk"
Zboží.cz
30.03.2022 15:57
"Rýchle doručenie, kvalita výrobku, pekný dizajn"
Martina
24.03.2022 05:42
"Som spokojný s tovarom, službami aj doručením. Túto spoločnosť môžem odporučiť"
Ivana
22.03.2022 18:11
"Stoličku v zelenej farbe som kúpil pre syna, ktorý práve začal chodiť do školy. Je z nej nadšený, veľmi sa mu páči. Montáž stoličky bola hračka."
Martin
16.02.2022 08:57
" Pohodlná, skvelá"
Zboží.cz
13.02.2022 21:13
"Funkčná stolička v peknom farebnom prevedení."
Zboží.cz
10.02.2022 15:21
"Stoličku sme kupovali pre dcéru, ktorá chodí do 1. triedy. Veľmi sa jej páči, nám tiež. Hmotnosť dcéry (22 kg) nestačí na nastavenie výšky, čo však nie je problém. Dokúpili sme kolieska na tvrdé podlahy. Montáž bola jednoduchá. Keby stolička mala možnosť zaistenia proti otáčaniu, bola by perfektná. Dcéra má tendenciu sa pri písaní stále otáčať, čo jej kaligrafii práve nepridáva ???? Ale to je zase vec veku dieťaťa. Celkovo hodnotím kladne."
Gabriela
03.02.2022 13:28
"Stolička zodpovedá popisu, je vyrobená z kvalitných materiálov a dobre sa na nej „jazdí“. Deti sú s ňou veľmi spokojné."
Sozi
02.02.2022 08:14
" Tovar je presne taký, ako na obrázku."
Zboží.cz
23.01.2022 22:51
" Tovar je presne taký, ako je na obrázku."
Zboží.cz
23.01.2022 13:00
"Veľmi pekná stolička za rozumnú cenu.
Je ľahká, dobre sa na nej jazdí, sedák má praktickú čiernu farbu.
Len pri nastavovaní výšky je syn ešte príliš ľahký a musíme mu pomáhať, inak je veľmi spokojný.
Jednoduchá montáž."
heureka
14.01.2022 08:14
" Veľmi spokojný ;)"
Zboží.cz
13.01.2022 13:25
"Vianočný darček pre vnúčatá, pre vnuka modrý, pre vnučku ružový. Krásne zapadajú do ich izbičiek a deti sú spokojné.
Páčili sa mi na prvý pohľad"
Zboží.cz
13.01.2022 11:56
" Skvelá stolička, sme s ňou spokojní"
Zboží.cz
11.01.2022 19:30
" vyzerá pekne
príjemný materiál
solídna cena
– v tejto cenovej kategórii nemožno očakávať zázraky"
Zboží.cz
11.01.2022 17:48
"Kryt na stojane stoličky mi prišiel poškodený, bol prasknutý."
heureka
08.01.2022 07:15
" Krásne, ľahké, pre deti do cca 10 rokov je to skvelá veľkosť.
– Syn sa z neho dokáže dostať len s pomocou rodiča, pretože je na ňom ešte príliš ľahký.
Inak je to super"
Zboží.cz
05.01.2022 12:18
" Krásne, ľahké, pre deti do cca 10 rokov je veľkosť super.
– Syn si to vie zložiť len s pomocou rodiča, lebo je na to ešte príliš ľahký.
Inak je to super"
Zboží.cz
05.01.2022 11:28
" Krásna, ľahká, pre deti do cca 10 rokov má skvelú veľkosť.
– Syn ju dokáže zložiť len s pomocou rodiča, pretože je na ňu ešte príliš ľahký.
Inak je skvelá"
Zboží.cz
05.01.2022 08:10
"Spokojnosť. Objednal som si tri rôzne stoličky a všetky dorazili behom pár dní."
Petr
04.01.2022 09:24
" veľmi pekné, dcéra je nadšená"
Zboží.cz
16.12.2021 08:29
"Je to vianočný darček, tak snáď bude vnučka spokojná
Pekný dizajn"
Zboží.cz
22.11.2021 13:43
"Určite by sme ju kúpili zas, a možno aj kúpime druhej dcére len inej farby
+ Veľmi pekná, Vyzerá že ani kvalita nebude najhoršia
- Nemá"
heureka
12.11.2021 07:56
" Nádherná stolička, dcéra je s ňou spokojná"
Zboží.cz
03.11.2021 09:32
" ľahká, ideálna pre deti"
heureka
02.11.2021 07:15
" Vyzerá to v poriadku"
heureka
25.10.2021 19:55
"Stolička je po krátkom používaní zatiaľ v poriadku."
heureka
25.10.2021 09:04
" Je to presne taká, ako som si tú stoličku predstavovala. Používam ju každý deň.
– Nemá žiadne nedostatky."
Zboží.cz
23.10.2021 09:16
"Skvelá stolička za výhodnú cenu."
heureka
21.10.2021 15:29
" Pohodlná, ľahká a jednoduchá montáž"
Zboží.cz
05.10.2021 15:30
"Krásna, farebná, za rozumnú cenu. Jednoduchá montáž, doručenie načas. Žiadne negatíva :)"
Michaela Šedivá
30.09.2021 06:58
" Otočná stolička pre vnučku sa mi páčila svojím dizajnom – operadlom s motýlikmi aj fialovou farbou. Pre mňa bola vďaka cene a bezplatnej doprave bezkonkurenčná."
heureka
27.09.2021 14:04
" Vzhľad, cena, priedušný chrbát.
– Moja 7-ročná dcéra je príliš ľahká na piest, takže keď potiahne páčku na nastavenie výšky, sedadlo sa s ňou posunie nahor a nemá dostatočnú hmotnosť, aby sa zase posunulo späť dole :-) Vždy si musí nechať pomôcť od sestry, ktorá si na ňu sadne, takže sa aspoň zabavia :-)"
Zboží.cz
19.09.2021 13:20
" Vzhľad, cena, priedušný chrbát.
– Moja 7-ročná dcéra je na piest príliš ľahká, takže keď potiahne páčku na nastavenie výšky, sedadlo sa s ňou posunie nahor a nemá dostatočnú hmotnosť, aby sa zase posunulo späť dole :-) Vždy jej musí pomôcť sestra, ktorá si na ňu sadne, takže sa aspoň zabavia :-)"
Zboží.cz
19.09.2021 10:59
"Pekne, rýchla montáž."
heureka
12.09.2021 19:05
"Vrelo odporúčam, vo všetkých ohľadoch vynikajúci produkt
Rýchla montáž, kvalitné spracovanie, ľahká a pohodlná."
Zboží.cz
06.09.2021 20:45
" Jednoduchá montáž. Veľmi pohodlné."
Zboží.cz
03.09.2021 22:11
"Takúto stoličku už máme, tak sme hľadali druhú do páru, a tu bola
stolička pre školáka, jednu takú sme už mali, tak do páru
– nie je pre dospelých, tak pozor :-)"
Zboží.cz
01.09.2021 18:57
"+ Top pre deti, Montaz do minuty, Do 80kg, Ergonomia
- Lahke dieta (30kg) nedokaze stlacit tlmic, ak chce stolicku nizsie."
heureka
09.08.2021 06:35
" Skvelá stolička presne podľa predstáv"
Zboží.cz
02.08.2021 13:09
"Krásny dizajn, jednoduchá montáž, skvelá cena, dcéry sú nadšené."
Michaela
24.07.2021 07:07
" Krásna a pohodlná detská stolička. Zatiaľ nepoužitá, takže ide len o prvý dojem
– u detí sa výška nastavuje ťažko, nahor sa dá posunúť bez problémov, na posunutie nadol je však potrebná väčšia sila, ako majú deti."
Zboží.cz
19.07.2021 14:32
" Chlapci z Lehkej sú obvinení"
Zboží.cz
16.05.2021 21:29
" Chlapci sú obvinení"
Zboží.cz
16.05.2021 14:49
"Rýchle doručenie, ľahko skladateľná, pohodlná stolička. Dcéra mala veľkú radosť. "
Sylvia
16.05.2021 06:54
"Pozorne si prečítajte rozmery.
Relatívne nízka cena.
Ľahká.
Skladná.
Šetrná ku kobercu.
- Nosnosť a veľkosť sa príliš nezhodujú... malý sedák, krátka opierka.
Látka sedáka má dierky, v ktorých sa zachytáva nečistota."
Zboží.cz
29.04.2021 09:48
"Stolička bola rýchlo zmontovaná, je pohodlná. Celková spokojnosť"
Štěpánka
27.04.2021 06:25
" Ja som spokojný. Je ľahký a má príjemný poťah."
Zboží.cz
13.04.2021 19:27
"Stolička je ružová, je pohodlná a dcére sa veľmi páči. Jednoduchá montáž a rýchle doručenie."
Kamila
12.04.2021 14:13
"Stolička je veľmi pekná, rýchlo sa zmontovala a deti si ju zamilovali. Uvidíme, ako dlho vydrží. :o)"
heureka
11.04.2021 20:50
"Stolička je veľmi pekná, rýchlo sa zmontovala a deti si ju zamilovali. Uvidíme, ako dlho vydrží. :o)
"
heureka
11.04.2021 20:50
" Som veľmi spokojná tak s kvalitou, ako aj s dodaním."
Zboží.cz
10.04.2021 10:50
"Veľmi pekne ďakujem, dcéra je veľmi spokojná. "
Monika Pauldurova
09.04.2021 22:01
"Úplná spokojnosť, čo sa týka obchodu, dodávky aj samotných stoličiek. Objednala som 2 kusy a deti sú nadšené."
Kateřina
08.04.2021 06:22
" stolička je pekná"
Zboží.cz
06.04.2021 22:54
"vhodná na sedenie, pohodlná."
heureka
26.03.2021 10:12
"Túto stoličku kupujem už po druhýkrát, je skvelá. A deti sú tiež spokojné. Za tú cenu je krásna. Jednoduchá montáž. Všetko super. Odporúčam"
Lenka Hobzová
24.03.2021 11:53
"Kvalita zodpovedá cene, som spokojná. Odporúčam."
heureka
16.03.2021 18:22
"Kvalita zodpovedá cene, som spokojná. Odporúčam.
"
heureka
16.03.2021 18:22
"Kúpili sme ďalšiu stoličku k stolu pre ďalšieho prváka. Syn ju má už 3 roky, predpokladám, že vydrží celú základnú školu. Zatiaľ bez problémov. Látka na rohoch operadla sa začína ošúchať – prvé známky používania. :-)"
Marketa
14.03.2021 09:30
"Vnučka je nadmieru spokojná;)
Ľahká a jednoducho ovládateľná
Moderný dievčenský dizajn"
Zboží.cz
05.03.2021 22:52
"Vnučka je maximálne spokojná;)
Ľahká a jednoducho ovládateľná
Moderný dievčenský dizajn"
Zboží.cz
05.03.2021 11:34
"Dcére sa páči. Je pohodlná."
Hana Havlová
01.03.2021 16:33
"Inak spokojná dcérka
Kolieska sa ľahko otáčajú, je ľahký
- Bez operadiel"
Zboží.cz
18.02.2021 08:51
"Objednala som si šedú stoličku, operadlo má o niečo tmavšiu farbu ako na obrázku, v interiéri však vyzerá skvele. Jednoduchá montáž, rýchle doručenie a komunikácia bez problémov. Sedí sa na nej skvele :)"
Monika
15.02.2021 11:04
"Dcéra je veľmi spokojná
Dobře jezdí i po koberci"
Zboží.cz
11.02.2021 17:47
"Stoličku máme fialovú a je veľmi pekná. Dcéra je nadšená :-) Poťah operadla je odnímateľný, na zips. Je však strašne napnutý. Keď som chcela narovnať gumu, ktorá je napnutá uprostred operadla ako výstuž a ktorá bola pokrivená, rozopla som zips, ale pri opätovnom zapínaní sa jeden z dvoch jazdcov odtrhol. Podarilo sa mi to celé zapnúť tým druhým, ale je to dosť napnuté, takže dúfam, že švy to ešte nejak vydržia. Inak kolieska aj kĺzačky sú v poriadku."
heureka
08.02.2021 19:48
"Veľmi pekná stolička za skvelú cenu. Sedí sa na nej pohodlne.
Rýchle dodanie"
Věra
04.02.2021 08:21
"Veľmi rýchle doručenie, stolička je krásna, jednoduché zostavenie, dcéra je nadšená."
Martina
03.02.2021 08:34
" Vyzerá to krásne
Jednoduché na zostavenie"
Zboží.cz
27.01.2021 13:29
" Pekná a stabilná stolička pre deti a študentov"
Zboží.cz
26.01.2021 20:41
"Krásne
Vynikajúci pomer ceny a výkonu
Jednoduchá montáž"
Romana
26.01.2021 06:29
" Dobrý pomer ceny a kvality. S výrobkom som spokojný."
Zboží.cz
14.01.2021 10:59
"materiál je skvelý, rovnako ako stoličky"
Zboží.cz
11.01.2021 22:45
" Vianočný darček pre vnučku mal veľký úspech."
Zboží.cz
07.01.2021 18:37
"Všetkým zákazníkom ho môžem vrelo odporučiť. Jednoduchá montáž, pohodlné sedenie.
Je to veľmi pekný kus nábytku do detskej izby pre dievčatá. Praktická stolička, ktorá splňuje očakávania. :)
Túto stoličku sme kúpili dcére kvôli dlhšiemu sedeniu pri počítači (diaľkové vyučovanie – 6. ročník ZŠ)."
Zboží.cz
30.12.2020 12:03
"Doručené, zmontované, používame to zatiaľ len krátku dobu – zatiaľ bez problémov, sme spokojní."
Zboží.cz
26.12.2020 17:24
" Stolička je fajn
– Doručená s poškodenou súčasťou, bol to vianočný darček, našťastie to nemá vplyv na jej funkčnosť"
Zboží.cz
25.12.2020 22:06
"Ľahko skladateľná a praktická stolička.
Ľahká, praktická a v slušnej kvalite.
– Deti sa na nej točia a vrtia, čo ich rozptyľuje od sústredenia."
Zboží.cz
29.11.2020 22:05
" Krásna, moderná a praktická detská stolička."
Zboží.cz
27.11.2020 16:10
"Je to pre malé dievčatko, lepšie ako „detská stolička“ z Kiky, ktorú sme kupovali chlapcom, a má aj väčšiu nosnosť (do 80 kg).
V každom prípade je to v krabici z Poľska, takže všetky obchody majú ten istý tovar za rôzne ceny
Ružová!!!"
Zboží.cz
23.11.2020 21:01
"Stolička je veľmi pekná a pohodlná. Predajca mi kus, ktorý mal drobnú vadu, v krátkom čase vymenil za nový. "
Zuzana
20.11.2020 09:48
"Deti ich milujú. Podľa mňa sú skvelé. Pohodlné aj pre dospelých"
Zuzana
20.11.2020 09:46
"Za cenu 1000 Kč je to dobrý nákup
Rýchle dodanie, pekné, príjemné, veselé farby.
- Nemá brzdy na kolieskach, takže „odbieha“"
Zboží.cz
14.11.2020 12:17
" Vzduchová opierka chrbta"
heureka
09.11.2020 11:34
"So stoličkou sme spokojní. Rýchlo sa rozloží. Krásna farba."
Veronika
09.11.2020 11:16
" Rýchlosť dodania"
heureka
08.11.2020 11:08
"Stolička je krásna, všetko je v poriadku!"
Zuzka
28.10.2020 08:07
"- prasknutá skladacie manžeta na pieste"
heureka
27.10.2020 15:14
"Zodpovedajú ponuke, majú krásne farby a príjemný materiál. Jednoduchá montáž."
heureka
26.10.2020 11:37
"Stolička má pekný dizajn a je pohodlná aj pre našu 6-ročnú dcéru. Odporúčam."
Juraj
30.09.2020 06:20
"S stoličkou sme veľmi spokojní"
Martina
28.09.2020 08:33
" bez sedadla pre môjho vnuka, školáka :-)"
heureka
16.09.2020 08:12
"Lacné pre nenáročných"
heureka
06.09.2020 17:47
"Stolička je skvelá, úžasná farba, ideálna je možnosť výberu a výmeny koliesok, ktoré vám budú vyhovovať podľa typu podlahy, všetko v poriadku, dcérka je nadšená!
Ďakujeme a odporúčame. Pekný deň :o)
kvalitné spracovanie, krásna farba, v skutočnosti krajšia ako na fotke, pohodlné sedenie, ľahké ovládanie
- nič "
heureka
13.08.2020 10:08
"Je to super "
Lida
10.07.2020 03:53
"Krásna stolička, zodpovedá obrázku. Jednoduchá montáž. Obchod je skvelý, komunikácia, rýchlosť, proste všetko na jednotku, môžem len odporučiť. "
Renata Matičková
16.06.2020 15:01
"Pekná stolička za dobrú cenu
Pekná, dobrá cena, vnučka je nadšená
- Zatiaľ žiadne"
heureka
15.06.2020 06:13
"Stolička je skvelá, ľahká a skladná. Máme ju doma aj u svokry pre dcérku. Odporúčam "
Pavlína
14.05.2020 16:43
" Stolička sa dá rýchlo a bez problémov zložiť, pogumované kolieska fungujú na podlahe dobre, má krásny motív a príjemné sedenie :-) Už som odkaz poslala kamarátke, ktorá ju chce pre svoju dcéru :-)"
heureka
14.05.2020 07:58
"- Nedokonalé spracovanie v dielni"
Zboží.cz
07.05.2020 17:00
" Krásna a kvalitná stolička."
heureka
29.04.2020 10:37
"Päťročné dieťa si stoličku veľmi pochvaľuje, farbu si vybralo samo, takže je spokojné."
heureka
26.04.2020 13:50
"Pekná stolička za skvelú cenu"
heureka
25.04.2020 23:18
" Kvalitné spracovanie, pekný dizajn"
heureka
25.04.2020 07:24
" Dcére to vyhovuje"
Zboží.cz
21.04.2020 12:21
"Dcéra to dostala pod vianočný stromček, je nadšená. Odporúčam. "
Rosťa
02.01.2020 07:26
"Bude pod stromčekom, ale je krásna "
Petra
19.12.2019 09:01
"Kúpil som si gumové kolieska na laminátovú podlahu a neľutujem to.
Ľahké, jednoducho montovateľné, pekný dizajn"
heureka
30.10.2019 13:47
"Skvelá stolička za dobrú cenu. Pekná, rýchle dodanie, rýchla a jednoduchá montáž... "
Roman
21.09.2019 07:47
"Stolička je skvelá, ľahká, má krásnu farbu, dcéra je z nej nadšená a dá sa ľahko zložiť."
Lucka
13.09.2019 09:51
"Jednoduchá montáž. Ľahká a pohodlná, farby zodpovedajú obrázku."
Jana
11.09.2019 08:53
"Stolička je skvelá, dcéra z nej má veľkú radosť, má krásnu farbu, je veľmi ľahká a sedí sa na nej príjemne
Ľahká, jednoduché skladanie, jasná farba"
heureka
26.08.2019 10:26
"Veľmi pekná stolička, kúpila som si druhú pre druhú dcéru. Máme drahšie kolieska a na laminátovej podlahe nie je žiadny problém. Prvá stolička slúži už rok a vyzerá stále rovnako. "
Veronika
23.07.2019 11:59
" Krásna farba a pohodlné sedenie. Moje deti vo veku 8 a 11 rokov si ju zostavili samy. Montáž je teda jednoduchá."
Stanka
14.06.2019 07:58
"Pekná farba, rýchle dodanie. Všetko bez problémov. "
Lenkw
28.05.2019 21:50
"Skvelá stolička za túto cenu. Montáž trvá maximálne 10 minút. Pohodlná a pekná."
Petr
20.04.2019 06:47
"Veľmi rýchle doručenie, jednoduchá montáž, stolička je pohodlná – som spokojný. Odporúčam."
Tereza
13.03.2019 06:12
"Farba podľa obrázku, krásne a pohodlné. Odporúčam"
Michal
10.03.2019 05:28
"skvelá voľba"
heureka
28.02.2019 06:50
"Krásna, praktická... syn je spokojný ???? Odporúčam"
JitkaR.
27.02.2019 11:56
"Krásna farba, stolička je pevná, super. Deti ju majú veľmi rady. Keď sme stoličku objednávali, dokúpila som gumové kolieska. Bohužiaľ, stolička prišla len s plastovými. Zavolala som do obchodu, mali skvelý prístup, všetko prebehlo v poriadku a za 2 dni som mala gumové kolieska doma. Vrelo odporúčam."
Adéla
25.02.2019 21:22
"Dcéra si ju vybrala a je spokojná :-)"
Zuzana
25.02.2019 16:43
"Super, dcéra je nadšená."
Zbyněk
19.02.2019 14:15
"výborná"
Jarka
12.02.2019 07:30
"Stolička je naozaj pekná, mojej šesťročnej vnučke sa veľmi páčila. Odporúčam."
Iva
05.02.2019 15:27
"Krásna stolička do ružovej detskej izby našej vnučky."
jahusarekmaly
17.01.2019 18:09
"Super. Je to perfektné."
Eva
14.01.2019 11:32
"Stolička je perfektná, dá sa ľahko zložiť a kolieska sa otáčajú aj na koberci. Odporúčam."
Michal
10.01.2019 11:41
"Veľmi jednoduchá montáž, kvalitné spracovanie, jednoduchá obsluha"
Pepé
08.01.2019 08:46
"Krásna dievčenská stolička, pohodlná, štýlová, jednoduchá montáž, dcéra je nadšená. "
Michal
27.12.2018 17:00
"Stolička je krásna... Pohodlná. Do detskej izby je skvelá... Jednoznačne odporúčam. "
Dana
26.12.2018 08:10
"Je krásna, dcérka je nadšená... Farby sú výrazné. Všetkým ju vrelo odporúčam."
Sabina
26.12.2018 07:54
"Objednávku vybavili veľmi rýchlo, hoci som v nej urobila chybu. Pani mi zavolala a dohodli sme sa. Stolička je veľmi pekná."
Jana
09.12.2018 10:16
"Stolička je pekná, syn je spokojný. Komunikácia bola tiež v poriadku."
08.11.2018 05:38
" jednoduchá montáž"
heureka
07.11.2018 09:44
"Zatiaľ je stolička v poriadku, deťom sa páči a je aj pevná. "
Radim
06.11.2018 08:00
"Dcéra je veľmi spokojná, sama si ju vybrala."
Helena
01.10.2018 14:44
"Skvelé, hoci som prišla v piatok o 14:55, personál bol ochotný a dokonca mi odniesli stoličku do auta, dcérka z nej bola nadšená."
Linda
30.09.2018 20:11
"Stolička je veľmi pekná, skvelá, pohodlná a praktická. Synovi sa veľmi páči..."
Radka
26.09.2018 14:15
"Super, krásne, pohodlné, praktické. Dcérka je nadšená."
Radka
26.09.2018 14:14
"Stolička bola pre našu dcérku, ktorá práve nastúpila do prvej triedy, veľkým prekvapením a veľmi sa jej páčila
Ďakujeme"
Jirova Dagmar
21.09.2018 07:25
"Veľmi pekne ďakujeme, stolička nám urobila obrovskú radosť... doručená rýchlo. Je pekná, vzdušná, teraz už len výsledky v škole????"
Irena
10.09.2018 11:02
"Všetko v poriadku. Komunikácia, doprava aj produkt sú v poriadku. Odporúčam!"
Adela
10.09.2018 06:22
"Staršia dcéra má už od minulého roka fialovú. Takže sme už vedeli, čo môžeme očakávať. Stolička je skvelá a deťom sa veľmi páči, a to je dôležité, keď sú spokojné"
heureka
28.07.2018 11:18
" Rýchle dodanie, stolička je skvelá, prekonala moje očakávania"
heureka
11.07.2018 21:02
"jednoduchá montáž, niet čo vytknúť"
heureka
11.07.2018 09:50
"Stolička je pohodlná a pekná, aj s bežnými kolieskami sa s ňou veľmi dobre jazdí, montáž je jednoduchá a dodanie bolo veľmi rýchle, čo veľmi oceňujem. Odporúčam!!!!"
Dita
10.05.2018 07:21
"Stolička je určená pre šesťročné dievčatko, ktoré je nadšené jej farebným prevedením. Vďaka použitému materiálu je vzdušná, dieťaťu sa tak nepotia chrbát. Kolieska dobre jazdia aj na koberci.
stabilita, pekné sýte farby, hmotnosť – nie je ťažká, možnosť výberu koliesok, možnosť nastavenia výšky, jednoduchá montáž"
heureka
31.03.2018 09:53
"Kvalita je úmerná cene"
heureka
26.03.2018 14:22
"+ za tu cenu fajn!"
heureka
21.03.2018 10:21
"Stoličky vyzerajú naozaj pekne, som spokojný."
Jana
18.03.2018 06:50
"Dcéra si tú stoličku vybrala k narodeninám a je z nej nadšená"
Petra
21.02.2018 21:00
"Odporúčam :-)"
Terdas
15.02.2018 11:40
"Stolička je super, dodanie bolo skvelé"
Blanka
11.02.2018 20:25
"pekná, pohodlná"
Filip
21.01.2018 15:52
"super
ideálne pre deti"
heureka
30.12.2017 21:01
"Stolička je skvelá – vnučka je nadšená"
Markéta
01.12.2017 14:54
"Úplná spokojnosť a dcére sa to veľmi páči "
Mirka
16.11.2017 07:07
"Úplná spokojnosť, stolička sa ľahko zmontuje a je krásna"
Monika
10.11.2017 11:54
"Vynikajúce jednanie! Objednala som si dve stoličky, ale prepravca mi bohužiaľ doručil len jednu a druhá, ktorá nebola označená a nemala adresu, zostala v sklade. Pri prevzatí som v domnení, že v krabici sú obe stoličky, zaplatila som sumu za dve stoličky, pričom balík bol otvorený až týždeň po doručení/zaplatení pri montáži stoličky. Takže aj keď mojou chybou bolo, že som sa do balíka nepozrela hneď, a tým vzniklo dosť veľké časové zdržanie, predajca napriek tomu reagoval okamžite. Okamžite začal komunikovať aj s prepravcom a všetko vybavil bleskovo, ochotne a k mojej spokojnosti. Mám obe stoličky, bez toho aby som musela nič doplácať, a som spokojná :) Tento e-shop rozhodne všetkým odporúčam!"
Petra
10.11.2017 08:28
"Určite odporúčam, rýchly a bezproblémový nákup a stolička je veľmi pohodlná a ľahká. Dcéra je spokojná."
Kamila
02.11.2017 23:26
"Som veľmi spokojný, môžem to vrelo odporučiť!!!!"
Kateřina
24.10.2017 17:26
"+ pekná, pohodlná, úplná spokojnosť"
heureka
21.10.2017 22:28
"dobrá komunikácia s obchodom, stolička je pekná, dcérka je veľmi spokojná, stoličku sa dá ľahko zložiť. Odporúčam"
Lucia
19.10.2017 09:54
"Stolička je ľahká, a pritom pevná. Ovládanie výšky funguje dobre. Dcére sa veľmi páčia farby."
Petr
19.10.2017 07:31
"Jednoduchá montáž, krásny dizajn. Odporúčam"
Jana K.
19.10.2017 07:22
"stolička splnila naše očakávania"
heureka
10.10.2017 17:53
"Krásna detská stolička pre dievčatká, po rozbalení som bola z jej dizajnu ešte nadšenejšia ako na obrázku, všetko bez problémov. "
Jitka Čudová
01.10.2017 09:14
"Krásna pohodlná stolička a dcérka z nej má veľkú radosť"
Martin, Olomouc
30.09.2017 09:23
"Krásna dievčenská stolička, pohodlná, štýlová, pekne ladí do detskej izby, dcéra je spokojná "
Věra
29.09.2017 20:40
"Stolička je pekná, vnučka je nadšená"
Eva
27.09.2017 08:36
"Krásne, pohodlné, dcéra bola nadšená... odporúčam"
Veronika
25.09.2017 10:18
"Stolička je skvelá, dcéra z nej mala veľkú radosť. Práve sme totiž vybavovali malého prváka, takže všetko muselo byť perfektné a fialové. Montáž bola jednoduchá a rýchla a zdá sa, že je aj dosť odolná, takže u mňa tiež v poriadku. A komunikácia s obchodom? Vynikajúca!!!"
Regina
22.09.2017 16:50
"stolicka vyzera kvalitne, dcerke sa velmi paci, jednoduche zlozenie, velmi pekny dizajn. myslim, ze velmi dobry pomer kvalita / cena.
odporucam"
heureka
18.09.2017 11:02
"Kúpila som dve stoličky pre dcéru a syna. Obidve stoličky sú skvelé, len majú silné nohy. Moje dvojčatá však prišli na to, ako to obísť – obaja si sadnú na jednu stoličku a tak ju dokážu zhodiť na zem."
Pokorna
13.09.2017 09:50
"Stolička je krásna, pohodlná, dcére sa veľmi páči a skvele zapadá do jej izbičky. Všetkým ju vrelo odporúčam."
Milena Mouchová Veličková
12.09.2017 09:53
"pekná detská stolička za dobrú cenu
+ zodpovedá obrázkom na internete, pekná farba aj prevedenie"
heureka
11.09.2017 12:59
" Opierka chrbta je priedušná, takže sa na nej dcéra nebude potiť pri učení :)"
heureka
04.09.2017 21:15
"Stolička kúpená pre dcérku. Stolička sa jej páči, hlavne to, že má kolieska a dá sa s ňou jazdiť po celom byte. Za tú cenu je stolička skvelá. "
vendula bronekova
22.08.2017 08:38
"stolička moderného dizajnu nútiaca dieťa sedieť vystreto"
heureka
18.08.2017 10:21
"+ Krásne"
heureka
11.08.2017 16:03
"Krásna, pohodlná, praktická. Dcéry sú nadšené. Vrelo odporúčam."
Zuzana Prokopova
10.08.2017 19:11
"skvelá stolička, krásna, sedí sa na nej príjemne
skvelá stolička, krásna, sedí sa na nej príjemne"
heureka
30.05.2017 10:48
"Stolička vyzerá dobre, tak snáď bude nejaký čas slúžiť bez problémov. Len jej zníženie dcéra nezvládne, musím to urobiť sám, na zníženie je potrebná väčšia hmotnosť. "
Petr
25.04.2017 09:01
"Ideálne pre deti, vrelo odporúčam"
Veronika
18.04.2017 08:41
"Kúpil som pre dcéru ružovú. Veľmi pekný dizajn, oživí každú detskú izbu. Stolička má príjemne mäkké sedadlo. Látku z operadla možno zložiť. Montáž je veľmi jednoduchá. Zvládne ju aj niekto, kto nie je zručný, za menej ako 10 minút. "
Michal
02.04.2017 08:58
"Úplná spokojnosť. Stolička je krásna a za túto cenu má presne tie funkcie, ktoré boli uvedené v špecifikáciách, keď sme ju kupovali. Namiesto koliesok má podložky, a aj tak sa s ňou dá podľa potreby dobre pohybovať, je ľahká aj pre malé dieťa. Odporúčam tak stoličku, ako aj obchod."
Ludmila Sršňová
15.02.2017 08:54
"Stoličky sú v poriadku, komunikácia a nákup prebehli bez problémov, odporúčam."
Miloš
03.02.2017 10:37
"Stolička je krásna, oživila detskú izbu. S obchodom som maximálne spokojná."
Marie
16.01.2017 14:22
"Veľká spokojnosť s nákupom cez e-shop, s obchodom aj s prepravnou spoločnosťou. Kúpila som dve stoličky a ako jediný e-shop, v ktorom som hľadala tieto stoličky na kúpu, neúčtoval dopravné (pri ťažkých a objemných predmetoch sa náklady na dopravu pohybujú už v stovkách), takže som spokojná a navyše, omylom nám k jednej stoličke nepribalili pogumované kolieska a aj po reklamácii až približne 3 týždne po doručení (pretože sme ich otvorili až na „Vianoce“) nám obchod vyšiel bez problémov a ešte s ospravedlnením a kolieska nám poslal. Za seba teda môžem len odporučiť a e-shop si ukladám do obľúbených :-) Nikola"
Nikola Šoralová
04.01.2017 08:14
" Stolička je pekná a pomer ceny, vzhľadu a funkčnosti je celkom dobrý
- k stoličke sme dostali skrutky, ktoré však nemali vyfrézovaný závit – niekde sa stala chybička, manžel musel kúpiť iné"
Lucka
30.12.2016 19:18
"+ nemam co vytknut, vsetko prebehlo hladko"
heureka
29.12.2016 14:40
"Veľká spokojnosť, stolička je krásna a urobila veľkú radosť."
Martina P.
09.11.2016 15:19
"Moja dcérka dostala stoličku k narodeninám a radosť v jej očiach hovorila za všetko :)
Stolička splnila všetky očakávania – dizajn, funkčnosť, možnosť výberu koliesok a veľké plus je cena :)
S komunikáciou obchodu som veľmi spokojná, určite odporúčam :) "
Mima
14.10.2016 08:08
"Spokojnosť! Keďže ide o detskú stoličku, nechápem komentáre ľudí, ktorým prekáža nosnosť do 80 kg! Deti nevážia 80 kg, toľko vážia dospelí ;) "
Ingrid
06.10.2016 17:00
" dobrá kvalita spracovania
výber z pomerne striedmych dizajnov
jednoduchá montáž
možnosť výberu koliesok
-chybná pištoľ"
MG
02.10.2016 19:52
" ľahký, dobrá manipulácia, spokojnosť"
bara
28.09.2016 09:20
"Veľmi pekná stolička, za chvíľu je zložená. Sme spokojní s obchodom aj so stoličkou."
Zuzana
20.09.2016 07:06
"Všetko v poriadku, až na prepravnú spoločnosť Geis Parcel CZ s.r.o.!!!
Musel som si pre svoju objednávku zájsť do ich skladu!!! Už nikdy Geis Parcel CZ s.r.o.
:-(
"
David
15.09.2016 12:09
"spokojnosť"
*****
21.08.2016 09:58
"Silný bicykel, dieťa z neho nespadne. Váha len 80 kg. Priemerná kvalita, na poľské pomery celkom dobrá.
Obchod a komunikácia sú bezchybné. Klobúk dole."
Dr
01.08.2016 08:05
"Bežná stolička, zodpovedá cene. V poriadku."
DR
29.07.2016 07:28
"Stolička je perfektná, pohodlná a dcére sa veľmi páči"
Radka
21.07.2016 13:10
"Tovar dorazil v poriadku a sme s ním spokojní. Budem tu nakupovať aj naďalej a môžem tento obchod odporučiť aj ostatným."
Čada Miroslav
25.05.2016 22:44
"Je síce vyrobená v Poľsku, ale pomer kvalita/cena je vynikajúci. Stolička má jednu malú nevýhodu – dieťa ju nedokáže samo sklopiť do nižšej polohy, ale to tu už bolo spomenuté. Obchod ako taký má 5* – úplná spokojnosť "
nick 50
27.04.2016 17:03
"Krásny dizajn, ktorý oživí detskú izbu.
Kúpili sme dva kusy s pogumovanými kolieskami. Som veľmi spokojná s rýchlosťou doručenia tovaru."
Jana
18.04.2016 19:49
"Stolička je skvelá, dodanie bolo rýchle a cena je tiež v poriadku. Skvelý nákup"
Lada
13.04.2016 15:18
"Dcéra je s fialovou stoličkou maximálne spokojná"
Martin
11.04.2016 18:37
"Všetko je v poriadku. Vzali sme dva s pogumovanými kolieskami."
Ivo
14.03.2016 11:31
"Rýchle dodanie, tento obchod odporúčam. So stoličkou sme spokojní, prekonala naše očakávania."
Magda
06.01.2016 22:34
"S stoličkou aj s obchodom sme veľmi spokojní, môžem len odporučiť."
Petra
03.01.2016 21:14
"spĺňa naše požiadavky, deti sú spokojné"
Plas
27.12.2015 20:03
"Zloženie stoličky trvá asi 5 minút, dcéra je spokojná"
antoan
26.12.2015 21:50
"Som s ňou spokojná, je to krásny doplnok do detskej izby"
Martina
09.12.2015 07:35
"Sme spokojní, kúpili sme 2 kusy. "
Veronika Poláková
14.10.2015 10:02
"dopuručujem všetkým, kvalita za výbornú cenu. Tovar sa zhoduje s obrázkom uvedeným na web stránke. Sieťka operadla je pohodlná, netlačí a zatiaľ drží tvar. Montáž je jednoduchá.
+ krásna farba, výborné sedenie, pekné prevedenie, hlboký sed"
heureka
19.06.2014 12:52