DXRACER - Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

hodnotilo 218 užívateľov Katalógové číslo: 1020703

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková   Vychádza z prvej hernej stoličky na svete   Má vnútorný oceľový ...  Celý popis

294,70 €
267,90 €
Cena bez DPH: 223,25 €
Pri platbe vopred: 265,20 €
Skladom - viac ako 10 kusov
Dnes odosielame

Nosnosť:

130 kg

Zákonná zodpovednosť (záruka):

24 mesiacov
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
Honza - majiteľ firmy hodnotí:
"DXRACER ako prvý výrobca na svete prišiel s konceptom herných stoličiek. Tento model je ikonou v hernom svete. Veľmi kvalitné spracovanie, príjemná látka a atraktívny vzhľad, ktorého výsledkom bude vaša spokojnosť."

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látkováHerná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Vychádza z prvej hernej stoličky na svete
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Stavaná na dlhodobé sedenie
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   Viac variantov a farebných kombinácií


Najskôr bol človek a hra. Do tejto dimenzie potom vstúpil DXRaceroriginálna značka, ktorá spísala dejiny. Prvou hernou stoličkou na svete bol v roku 2006 práve model Formula, inšpirovaný sedadlami závodných áut. Celý modelový rad sa od neho odvíja až do súčasnej doby.

Herná stolička FORMULA OH/FD01/NR je ikonický model zo série Formula, ktorý prakticky definuje svet herných stoličiek. Je moderná, nadčasová a ergonomická, navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, počítačových hráčov, ale aj kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka silnému vnútornému oceľovému rámu je stabilná a pevná. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný design obľúbený po celom svete.Herné stoličky DXRACER pochádzajú z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku a sú prispôsobené veľkostiam postáv európskych užívateľov. Predajca zaručuje originálny produkt s originálnymi dielmi, pochádzajúcimi priamo od výrobcu DXRACER. V prípade potreby zaisťujeme aj rýchle a jednoduché vyriešenie reklamácie.Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   látkové prevedenie, pocitovo príjemné a pohodlné
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   stavaná na dlhodobé sedenie
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   vnútorná oceľová konštrukcia, ktorú iné herné stoličky nemajú
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková   originálny design
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková sklon operadlo do 150 stupňov pre používateľskú bezpečnosť

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková  menej odporúčaná pre osoby nad 180 cm

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kľúčové vlastnosti hernej stoličky Formula OH/FD01/NR:

 • herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
 • určená na dlhodobé sedenie
 • vhodná pre typy postáv od 155 – 180 cm
 • silný vnútorný oceľový rám
 • sklopné operadlo pre oporu celého chrbta
 • pevný päťramenný plastový kríž s plastovými krytkami
 • mechanizmus TILT pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov
 • možnosť hojdania v akejkoľvek polohe operadla
 • nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa
 • kvalitný plynový piest dovážaný z Nemecka, spĺňajúci medzinárodné štandardy SGS
 • kolieska – polyuretánové, univerzálne, pre všetky podlahy
 • 1D výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom
 • vankúšiky pod bedrá a pod hlavu
 • nosnosť 130 kg

U stoličky síce uvádzame nosnosť 130 kg, na ktorú je testovaná a takú záťaž zvládne, ale vzhľadom na jej dizajn a predovšetkým tvarovanie sedáku je vhodnejšie najmä pre užívateľov do 100 kg. Nad túto váhu už odporúčame väčšie modely, napr. Gladiator, Master alebo Tank.


 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková
"Tuto židli mohu jen doporučit, ze
začátku jsem se lekl když jsem viděl
tu cenu ale rozhodně za to stojí, je
pohodlná, krásná není těžká na
složení dokonce jsou pohodlný
i polštářky 5/5 za mě."
 
Tomáš

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková
"Výborná látková židle s trukovou
ocelovou kostrou. Vhodná spíše pro
štíhlejší lidi, protože má více
vednuté bočnice sedáku i opěradla.
Sedí se v ní jako ve sportovním autě.
Prostě se z ní nedá vypadnout :)"
 
Roman V.

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková
"Stoličku som kupovala pre syna.
Doručenie tovaru bolo v spokojnosti.
Keďže syn na nej sedí celé hodiny
a stále si vychvaľuje, stolička spĺňa
naše očakávania. Odporúčam."

 
 
Katarína

 


Hojdací mechanizmus TILT a sklon operadla


Hojdací mechanizmus u DXRacer Formula umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa nakláňa celá stolička dozadu a späť.

Hojdanie
Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Režim hojdania je ideálny vo chvíli, keď si chcete oddýchnuť, uvoľniť sa a relaxovať.

Sklon operadla do 150 stupňov
Je možné ho nastaviť v rozmedzí od 90 – 150 stupňov pomocou páčky, ktorá je umiestnená na pravej strane v spodnej časti operadla. Ovláda sa zatiahnutím ako u sedadiel v aute. Sklon do 150 stupňov je štandardný sklon operadla. Niektoré herné stoličky môžu mať sklon aj 180 stupňov, ale tento v žiadnom prípade neodporúčame kvôli bezpečnosti, pretože hrozí, že by sa sediaci so stoličkou prevrátil dozadu.

Funkcia hojdania a náklonu operadla je priamo robená pre sedavé zmestnanie alebo akúkoľvek sedavú činnosť, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.


Nastavenie tuhosti hojdania
Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Nastavenie výšky stoličky
Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom nahor.


Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková


Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Mäkké nastaviteľné 1D podrúčky na podporu rúk


Na podporu rúk slúžia plastové čierne 1D podrúčky, ktoré sú výškovo nastaviteľné a majú mäkký povrch. Nastavujú sa pomocou tlačidla na vonkajšej strane podrúčiek, a to potiahnutím hore či dole. Výška podrúčiek od zeme je 57 – 64,5 cm.


Vankúšiky pod hlavu a bedrá


Snímateľné vankúšiky pre maximálne pohodlie, relaxáciu šije a ergonomickú podporu chrbtice. Sú z PU kože a ľahko sa čístí. Vankúšik pod bedrá sa dá rôzne výškovo nastaviť potiahnutím na popruhoch.

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková


Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Pevný päťramenný kríž a univerzálne kolieska


Konštrukcia stoličky stojí na päťramennom nylonovom kríži s plastovými krytkami. Kríž zaisťuje stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich polyuretánových koliesok, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné. Kolieska majú čap 11 mm a sú univerzálne, teda vhodné pre všetky typy podláh.  

Kolieska a piesty na výber
K univerzálnym kolieskam ponúkame alternatívu - designové kolieska Premium v ​​rôznom prevedení (jedná sa o dizajnové pogumované kolieska, tiché, bezpečné a tiež vhodné na všetky typy podláh).
K štandardnému piestu, ktorý je už v základe stoličky, ponúkame alternatívu stoličkový piest, ktorý zdvihne výšku sedenia o 5 – 7 cm.

Kolieska piesty si vyberiete po kliknutí na zelené tlačidlo "Vybrať variant a Kúpiť".DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC


Stoličky DXRacer užívajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s hernou organizáciou eSuba. Stoličky DXRacer pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, prémiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.Formuli sme otestovali a odskúšali: TOP herná stolička pre gamerov


O Formule FD01/NR vieme všetko z prvej ruky. Samozrejme sme si ju aj sami otestovali, pretože skúšanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Testovali sme ju nielen na predajniach, ale aj v našich kanceláriách pri práci. Je to bezkonkurenčný herný doplnok, perfektne sa v nej sedí, ľahko sa ovláda a skvele vyzerá.

Keďže je klasická séria Formula najmenšia z produkcie DXRacer, je vhodná skôr pre menšie a stredné postavy do 180 cm.

FD01/NR má všetko, čo herná stolička potrebuje – výbavu, vzhľad aj čalúnenie. Poťah je z kvalitnej látky, ktorá je pevná, elastická a priedušná. Tiež veľmi populárna, pretože je príjemná nielen na sedenie, ale tiež uľahčuje možnosť pohodlne sa na stoličke uvelebiť.

FD01/NR má množstvo skvelých funkcií a doplnkov. Jeden z najlepších nápadov sú vankúšiky pod bedrá a pod hlavu. Pekne podoprú chrbát a krk a dajú sa rôzne nastaviť podľa potreby. A pokiaľ by ste chceli zmenu alebo použiť len jeden z vankúšikov, bez problémov sa dajú odopnúť.

Samozrejme tu máme aj hojdací mechanizmus na príjemnú relaxáciu a odreagovanie sa, a záklon operadla. Operadlo sa dá sklopiť až do 150 stupňov a my musíme oceniť, že bolo pri výrobe myslené na bezpečnosť. Na rozdiel od
DXRaceru majú niektoré iné herné stoličky záklon až do 180 stupňov, kde už ľahko hrozí prevrátenie.

Suma sumárum, Formula FD01/NR právom patrí medzi absolútnu špičku herných stoličiek, nielen vďaka svojej histórii, ale aj vďaka svojmu prevedeniu, dizajnu a výhodnej cene.Zhrnutie


Herná stolička Formula OH/FD01/NR je nadčasová, ikonická stolička, ktorá spĺňa všetky požiadavky na vzhľad a funkčnosť. Má v sebe tú pravú dynamiku, energickosť a výbornú výbavu. Navyše, oproti ostatným herným stoličkám disponujú stoličky DXRacer vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou sedadla a operadla.

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková


 

Balenie

Stolička váži 27 kg a je dodávaná v demonte krabici. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami.
 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky DXRacer a značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
44 cm
Maximálna výška sedadla
54 cm
Hmotnosť
23 kg
Područky
áno 1D - už v cene, výška 49-64,5 cm
Minimálna výška
119 cm
Maximálna výška
129 cm
Šírka
64,5 cm
Hĺbka
41 cm
Kríž/kostra
plast
Mechanika
hojdacia
Maximálna nosnosť
130 kg - upresnenie nosnosti nájdete v - popise
Tovar je určený pre
k počítači, do kanceláře
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
37 cm
Materiál sedadla
látka
Materiál operadla
látka
Minimálna odporúčaná výška osoby
155 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby
180 cm
Oderuodolnosť
78000 cyklov
Farba
čierna, červená
Podhlavník
s opierkou hlavy, bez opory hlavy
Využitie
kancelária, herné stoličky
Príslušenstvo
s oporou hlavy, bez posuvu sedáku, podrúčky - nastaviteľné
"Rychlé objednání a i doručení ."
ALFACOM CZECH s.r.o.
15.07.2024 09:18
"super"
INITI Solutions s.r.o.
11.07.2024 10:50
"pevná ,stabilní
"
heureka
30.05.2024 07:34
"Dlouho jsem se rozmýšlel kterou židli si koupím a podle recenzí mě odrazovalo že někteří psali "má uzký sedák". Podle mě sedák sedí uplně perfektně (mám 100kg).Dále jsou dobré polštářky které mi drží na místě a "necestují" jak někteří psali. Dále bych ještě vyzdvihl perferktní komunikaci s DXRacer. Objednal jsem si s prodlouženým židlovým pístem který asi po 3 týdnech žačal sjíždět samovolně dolů, po napsání reklamace jsem měl nový píst do druheho dne doma. doporučuji produkt."
Michal Šťastný
25.04.2024 15:16
"??"
Peter Plecho
17.04.2024 08:39
"Zakoupeno pro syna, který je s žídlí opravdu spokojený. Pohodlná, splňuje vše, co si přál."
Markéta M.
14.04.2024 14:14
"pohodlná a snadná montáž."
K3-Instalmont s.r.o.
09.04.2024 11:18
"výhoda
"
heureka
18.03.2024 09:21
"Dobrý výběr, rychlý dodej zboží. Určitě budu doporučovat."
Tereza T.
15.03.2024 12:11
"Dobrý den, křeslo je pro moji dceru a ta je spokojená. Ps jen jsem dokupoval silikonová kolečka, která jsou fajn, jen dvě mohla být bržděná. Děkuji"
Jaromír Hrbotický
12.03.2024 07:04
"k
 nic"
heureka
11.03.2024 10:25
"Super"
Ondřej Vít .
20.02.2024 05:31
Zobraziť všetky hodnotenia
"Nekupovat pro dítě! Velký negativní sklon opěráku bez možnosti nastavení vás vyvrátí dozadu, zvýšené boky opěráku vám neumožní přirozeně rozkročit nohy, úplně rovný opěrák je vhodný spíš pro leh, vzpřímený sed se dá chvilku vydržet jen s přibalenou bederní opěrkou, tvrdě olemované otvory v opěráku tlačí dítě do hlavy. Není to židle, ale jakési křeslo nepoužitelné pro psaní a nepřizpůsobitelné pro postavu do 160cm. Nehodnotím jako notorický gamer, ale jako běžný uživatel PC a rodič. Bohužel syn mi ji nedovolil vrátit, protože vypadá cool. Myslím, že vzhled je jediné kritérium pro konstruktéry herních židlokřesel. Sedět se na tom nedá."

Martina z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za Váš názor a Vaši zpětnou reakci.
pavel u.
19.02.2024 07:53
"Spokojenost."
Klára K.
06.02.2024 09:33
"Velice kvalitní a hlavně pohodlná židle. Určitě doporučuji. Možná jenom pozor pokud máte širší stehna, židle má po stranách sedáku menší výstupky :D"
Martin Ř.
17.01.2024 22:19
"paráda"
Martina P.
17.01.2024 07:36
"Kvalitná, dostatočne pevná a ľahko nastaviteľná stolička. Má pekný dizajn."
Internet Mall Slovakia s.r.o.
13.01.2024 15:24
"výborná, pohodlná, splńuje všechny předpoklady"
Miroslav P.
11.01.2024 09:35
"Skvělá herní židle, která je díky své konstrukci velmi pevná. Byla určena jako dárek pro mého 13 letého syna, který je z ní také nadšený. "
VELIMPEX s.r.o. Dřevovýroba
03.01.2024 09:35
"Super"
Dana Š.
12.11.2023 02:42
"best ratio price/value"
ELMON...
18.10.2023 09:25
"Skládání krásně jednoduché, židle pohodlná"
Bořek C.
17.10.2023 09:19
"Robustní, pevná židle. Snadno smontovatelná, rychlé dodání. Pohodlná a velmi příjemná. "
Klára H.
28.09.2023 14:37
"Pohodlná, splňuje představy. Dodání bez problému, rychle."
Helena M.
21.09.2023 10:34
"S komunikací a rychlostí dodávky jsem spokojen. Křeslo mám krátce na nějaké hodnocení, ale vypadá kvalitně a pevně"
Radek K.
31.08.2023 08:54
"Zatím mám židli jen krátce, ale jsem s ní spokojený."
Ladislav F.
31.08.2023 05:59
"Syn si ji přál a je moc spokojený"
Eva K.
21.08.2023 08:52
"velká spokojenost,pohodlná,pohyblivost s lepšími kolečky skvělá,určitě budeme objednávat znova ."
Jaroslav S.
05.07.2023 15:25
"spokojenost, všechno v pořádku"
Robert J.
23.06.2023 06:50
"Výborně, židle přišla v pořádku, syn si ji dokázal složit sám. Mohu jen doporučit. "
Kateřina F.
05.06.2023 12:55
" "
MUDr....
21.04.2023 10:01
"Herní židli DXRacer OH/FD01/NR používám celodenně a ani po osmi hodinách sezení nemám snahu se na židli kroutit a poposedávat. Je to zejména díky tomu, že se dá nastavit jak výška židle, tak sklon opěradla. Ihned po pořízení bylo nutné trochu vyprázdnit horní polštářek, protože byl pro mne příliš vysoký (má zip a lze z něj snadno odebrat část výplně.) Bederní polštářek upravit nelze protože je z jednoho kusu molitanu ale opět lze vnitřek snadno vyměnit. Područky jsou nastavit do tří poloh a díky tomu se lze s židlí přisunout i k velmi nízkému stolku dětská výška). Pro osobu výšky 157 je židle naprosto ideální, při nejnižší poloze a se standardně dodávaným pístem, mají holenní a stehenní kosti úhel cca 90°. Kolečka jsou nebržděná takže se se židlí velmi lehce manipuluje i když na ní nikdo nesedí a opěrák se dá sklopit opravdu hodně cca 135-140° takže se na židli dá i usnout. Sedák židle se při opření lehce pohne ale to je dáno konstrukcí židle a dělá to naprostá většina stejně konstruovaných židlí, také opěrky jsou na základně trochu volné. Ano jedno z uvedeného ale nevadí a vše funguje jak má. Co se týče komfortu sezení, je velmi pohodlná a látkový povrch celkem dobře odolává i náhodně upadenému jídlu. Rozhodně židli doporučuji pro osoby malého vzrůstu a středního to až do výšky cca 175. Židle je rozhodně vhodná a bezpečná i pro děti. Pro osoby vyšší než 180 už je sedák trošku krátký ale výška židle i šířka je pořád dostatečná. Je to rozhodně jedna z nejlepších židlí včetně kancelářských, s nimiž mám bohaté= zkušenosti a všem malým a středním osobám ji doporučuji - stejně jako tento obchod . Vše proběhlo hladce a rychle a pro další židle se sem určitě vrátím."
Vilém V.
18.04.2023 16:51
"Super židle , rychlé doručení ."
ALFAC...
17.04.2023 09:43
"pohodlné sezení"

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, velmi děkujeme za Vaši kladnou zpětnou reakci.
Zdrav...
17.04.2023 09:26
"Je to přesně to, co se od takové židle dá očekávat. Jediné drobné mínust je, že je poněkud nižší (jsem malé postavy, tak ok, ale někdo vyšší by mohl mít problém), ale to se snad dá řešit dokoupením vyššího "pístu"... "
Dan N.
06.04.2023 14:08
"super "
ALFAC...
28.03.2023 09:50
"Super křeslo , rychlé dodání .
"
heureka
23.03.2023 08:23
"Kvalita. Super pohodlná židle"
Pavel O.
22.03.2023 15:42
"Perfektní židle na dlouhé sezení, mohu jen doporučit."
PCV C...
22.03.2023 06:28
"Židle parádní. Bohužel jedna z gumových krytek, které mají zakrývat šrouby na boku opěradla je vyrobena tak nekvalitně, že ji nelze použít."
Libor S.
11.03.2023 07:49
"Super pohodlná židle. "
Martin N.
09.03.2023 11:49
""
heureka
03.03.2023 09:35
"????"
Nikolas B.
01.03.2023 08:02
"Jedna z gumových krytek, která má zakrýt šrouby na boku opěradla je bohužel vyrobena nekvalitně a nejde nainstalovat
"
heureka
26.02.2023 14:47
"Je to osvědčená kvalita. Konečně mám dobrý pocit, že se syn u PC nehrbí (Pohyb dítěte je samozřejmě nepostradatelný). Látka bude trochu náročnější na údržbu, pokud si dítko na židli konzumuje."
Tomáš P.
24.02.2023 09:20
"dobrá židle"
Topol...
16.02.2023 07:54
"Mohu jen doporučit. Rychlé doručení, snadná montáž, pohodlí i při dlouhém sezení."
Jana K.
10.02.2023 21:02
"Fajne židle"

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení.
Jiří S.
29.01.2023 18:28
"bez problémů - splnila očekávání"
GOLDC...
29.01.2023 10:17
"Výborná látková židle s trukovou ocelovou kostrou. Vhodná spíše pro štíhlejší lidi, protože má více zvednuté bočnice sedáku i opěradla. Sedí se v ní jako ve sportovním autě. Prostě se z ní nedá vypadnout :)"
Roman V.
21.01.2023 10:36
"kvalita"
Frantisek S.
16.01.2023 14:56
"Pohodlna stolicka, vyborne sa na nej sedi, lahko sa sklada, ako minus hodnotim prilis velku hmotnost 27kg. Farebne prevedenie je pekne, potahova latka kvalitna, vankusiky pohodlne. Odporucam nakup."
Iveta K.
11.01.2023 13:01
"Nepůsobí kvalitně, plastové krytky polohovani operadla neseni a odstavaji. Zatim nelze moc hodnotit.
"
heureka
28.12.2022 09:05
"Kvalitní provedení.
"
heureka
05.12.2022 09:50
"Nemohu nic napsat - dárek k vánocům...
"
heureka
05.12.2022 09:08
"Židle je kvalitní, splnila očekávání, pohodlná i po 8 hodinách sezení
"
heureka
01.12.2022 08:38
"Pohodlné, konfortné, pevné kreslo, komunikácia s obchodom dobrá, promtné doručenie. Spokojnosť"
Dagmar
25.11.2022 08:28
"Výborná stolička. Odporúčam kúpiť."
Ing. Vojtech KLEMPAI
17.11.2022 17:10
"Super rychlé dodání a samotná židle je naprosto dokonalá. Jednoduchá montáž a na moji výšku je jak dělaná. Uvidíme co přinese čas, ale zatím není absolutně co vytknout."
Roman
09.11.2022 14:23
"Super rychlé dodání a samotná židle je naprosto dokonalá. Jednoduchá montáž a na moji výšku je jak dělaná. Uvidíme co přinese čas, ale zatím není absolutně co vytknout."
Roman
09.11.2022 14:23
"Super rychlé dodání a samotná židle je naprosto dokonalá. Jednoduchá montáž a na moji výšku je jak dělaná. Uvidíme co přinese čas, ale zatím není absolutně co vytknout."
Roman
09.11.2022 14:23
"Super rychlé dodání a samotná židle je naprosto dokonalá. Jednoduchá montáž a na moji výšku je jak dělaná. Uvidíme co přinese čas, ale zatím není absolutně co vytknout."
Roman
09.11.2022 14:22
"Super rychlé dodání a samotná židle je naprosto dokonalá. Jednoduchá montáž a na moji výšku je jak dělaná. Uvidíme co přinese čas, ale zatím není absolutně co vytknout."
Roman
09.11.2022 14:22
"Židle skvělá, pohodlná, robustní konstrukce, na prodejně (Ostrava) ochotná obsluha, rychlé dodání vybraného zboží, určitě doporučuji."
Emily K.
02.11.2022 16:01
"latková takže se neničí jak ta z té umělé kůže, je stabilní a vydrží toho hodně :-). Doporučují"
Bastian
30.10.2022 02:59
"Kupoval som 5ks pre kolegov do kancelárie. Všetci sú nesmierne spokojní. Kvalitná kovová konštrukcia a príjemná látka na ktorej sa človek nepotí. Bez zakúpenia dlhšieho piestu nie je určená pre ľudí väčšieho vzrastu. Celková spokojnosť."
Gábor Jénei
21.10.2022 08:58
"Příjemná, elegantní a pohodlná židle "
Iva
12.10.2022 05:34
"Velmi pohodlná a kvalitní židle. Spokojenost!"
Tomáš
14.09.2022 07:18
"Židle je skvělá, je ergonomická a dobře se v ní sedí. Mám 183 cm a myslím že pro vyšší lidi to moc není. Židli používám ještě s ergoniomickým podsedákem to kvůli vyšce stolu a aby se mě lépe pracovalo. Jedině co musím vytknout jsou kolečka a opěradla. Docela drahá židle a dávají se k ní obyčejná plastová kolečka? Hergot když už kupuji kvalitu tak ať je celá kvalitní i s kolečkama. Ne že tam budou standardní celo plastová kolečka, ani guma na nich není. Druhá věc opěradla - taky plastová bez polystyrenu bez ničeho. Kdo na to není zvyklý kdo používá židli a má na ní opěradla měkká s polystereném nebo s paměťovou pěnou, tak tady mu to bude vadit. Už jsem si objednal s číny paměťová pěnu na opěradla, protože po chvíli použáívání mě bolí lokty. "

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení. Kolečka by měli k židli být automaticky pogumované. Případně nás neváhejte kontaktovat, abychom kolečka ověřili. https://www.svetzidli.cz/rozdil-mezi-pogumovanymi-a-plastovymi-kolecky-video/
Vít
28.08.2022 07:45
"Už bych nikdy takovou nekoupil a to jsem menší 175 cm 80kg a bolijou mě z ni kyčle po pár hodinách už nevím jak si sednout :("

Emília z administrace reaguje na hodnocení
Pokud Vám židle nevyhovuje můžete ji vrátit nebo vyměnit: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php?typ=2
Kobraprofik
03.08.2022 21:02
"Tuto židli mohu jen doporučit, ze začátku jsem se lekl když jsem viděl tu cenu ale rozhodně za to stojí, je pohodlná, krásná není těžká na složení dokonce jsou pohodlný i polštářky 5/5 za mě."
Tomáš
17.06.2022 18:31
"10/10 top židle "
Chacha
20.05.2022 07:34
"Pohodlná, užší sezení, naprosto vyhovuje"
Monika
26.04.2022 06:24
"Super židle ."
Roman
21.04.2022 09:13
"Na moju velkost (172cm a 60kg) je uplne idealna, nemenila by som, len sa cudujem, preco sme ju nekupili skor."
Majka
08.04.2022 09:10
"Pohodlná
"
heureka
30.03.2022 06:40
"Kvalitné prevedenie stoličky na pár vecí, ktoré sú spomenuté už v hodnoteniach. Pozor si treba dať na parametre stoličky, lebo pri výške 183 cm a 90 kg je to na hrane a volil by som iný typ, ale pre tenšieho teenagera je to ideál."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Židli doporučujeme maximálně pro výšku 180 cm, jak uvádíme v popisu produktu.
Jan
03.03.2022 14:05
"Kvalitná a veľmi pohodlná stolička, neviem ako som bez nej mohla tak dlho fungovať. Trávim za počítačom celé dni a po jej kúpe úplne zmizli moje bolesti chrbta. "
Jana
26.02.2022 12:14
"Výborná židle doporučuji!! "
Petr Rýznar
22.01.2022 15:48
"Židle bezkonkurenční. Koupili jsme na doporučení a v případě další koupě volím opět tuto židli. Naprostá spokojenost."
Ilu
17.01.2022 15:45
"perfektní bez závad"
Ladislav Louda
16.01.2022 16:20
"- V den vyzvednutí židle došlo ke snížení ceny o 500 Kč, ale to se holt stane - Kvalita zpracování: boční plastový kryt mechanismu spojujícího sedák s opěradlem na levé straně se ostrou hranou zařezává do látkového čalounění boční výplně opěradla. Obávám se, že při častější změně sklonu dojde k nadměrnému namáhání a protržení látky."
Marek Trešl
11.01.2022 21:39
"Vánoční dárek pro syna. Z židle je nadšený. Určitě a jednoznačně doporučujeme! "
HP
10.01.2022 09:13
"DX RACER mi byla doručena v dohodnutém termínu,kvalita + pohodlí super,rozsah výšk. nast. optimální,totéž u nast opěradla,píst drží nastavení a neviklá se - pouze mi nejde přišroubovat levá svislá plast.krytka - z toho důvodu dávám o hvěždičku míň ... celk hodnocení : každopádně doporučuji !"
petr jedlička
08.01.2022 08:51
"Kvalitný produkt."
Norbert Bankházi
01.01.2022 08:22
"snad jen cena
kvalitní provedení lehké sestavení
"
heureka
28.12.2021 06:47
"Židle je, dle mého syna velice pohodlná. Splnila jeho očekávání. Říká, že ho konečně nebolí záda. Doporučuji!!!"
Dagmar Svobodová
26.12.2021 14:15
"Super "
Martina
26.12.2021 12:41
"Stoličku sme mali už predtým od vás, v cierno sivej farbe, boli sme veľmi spokojní, preto sme zvolili opäť vašu stoličku, používaná bude až po Vianociach ???? isto bude syn opäť spokojný ???? ďakujeme"
Beáta
17.12.2021 07:40
"Po mesiaci používania môžem povedať, že ide celkovo o kvalitný produkt. Slabinou sú opierky na ruky. Ak by boli z rovnakého materiálu, ako sedacia časť, bolo by to lepšie. Hodnotenie: 9/10 :)"
Marek
28.11.2021 08:56
"Židli jsme objednali již podruhé,první synovi sloužila minimálně 7let.Naprostá spokojenost.
"
heureka
03.11.2021 09:28
"Je opravdu skvělá, pohodlná, lehká montáž. Jsem velice spokojená a ohromená jak je skvělá. Doporučuji všemi deseti. Doručení rychlé, až jsem byla velmi překvapená. Určitě až budu pořizovat další židli, zvolím tuto. "
Lucie
26.09.2021 10:33
"Deti sú maximálne spokojné ????????????"
Ludmila
27.08.2021 08:12
"Chtěl bych říci, že židle dle mého názoru vůbec neodpovídá hráčským nárokům. Pokud jsem 20 let a více, a nejsem buď vychrtlý, nebo naopak tlustý, tato a spoustu dalších židlí od DX Racer nepřipadá v úvahu. Pokud vezmeme v potaz správný posed u počítače (tudíž obě ruce na stole a nedotýkající se opěradel) tak musím mít postavu dále od opěradla a tudíž se nemohu opřít aniž bych s židlí nezajel pod stůl. Dále prostor na stehna a zadek. Dalo by se říct, že tam vůbec žádný není a jak jsem již zmínil, tak hubenému člověku toto vadit nemusí a tlustému člověku to zase pomáhá držet tělo na židli. Ale co lidi co jsou ve váhové normě? Ti musejí mít stehna blízko u sebe, což u mužů opravdu není pohodlné. Pokud si chci dát stehna dále od sebe, nemohu. Vadí mi v tom ty úžasné boční blbosti, které v mých očích opravdu ztrácejí význam. Závěrem chci říci, že po asi 1000 nasezených hodinách na této židli už preferuji židli kuchyňskou za 500 kč. Reklamace nepřipadá v úvahu a vyzkoušet jsem si židli také nemohl protože koronavirus. Všem doporučuju vyvarovat se těmto židlým bez vyzkoušení na prodejně."

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za Vaše hodnocení, ačkoliv nás mrzí, že negativní. Máme konkrétně u této židle tisíce spokojených zákazníků různých typů postav a pokud by Vám nevyhovovala, můžete si vybrat mezi stovkami různých jiných židlí na našem širokém výběru www.kancelarskezidle.com
Petr
10.08.2021 13:55
"Super židle k PC, syn velmi spokojen, bytelna, ale opravdu je pro postavy do 180cm..a spis nerozlozite..."
Pavel
30.05.2021 19:20
"Je to vysněná židle syna. Je to sice dražší produkt, ale teď nelituji. Je opravdu pohodlná a krásná. "
Romana Konečná
04.03.2021 10:26
"Židle je moc pohodlná, mám ji na celodenní sezení na home office a jsem velmi spokojená. Pro mohutnější a vyšší pánské postavy není, ale to má myslím uvedeno přímo v popisu. Jednoduše se skládala a působí kvalitně. Komunikace s obchodem byla také v pořádku. "
Jana
21.02.2021 10:02
"Židli využívám cca 1 měsíc, zatím k naprosté spokojenosti. Zatím to vypadá tak, že vyšší investice je v tomto případě oprávněná - kvalitní materiály a zpracování, pohodlí a flexibilita výrobku, inu jenom čas prověří její kvality. "
Honza
07.02.2021 09:21
"Po dlouhém výběru a studiu parametrů různých židlí jsem zvolila tuto DX Formula a jsem velmi spokojená. Určitě záleži na tělesné konstrukci sedící osoby, kvůli vyvýšeným bočnicím u sedáku i opěradla. Já měřím cca 170 cm a vážím 60 kg a židle je pro mne akorát. Pro mohutnějšího chlapa už je nevhodná a bočnice mu překážejí. Židli využívám na homeoffice pro celodenní sezení a je naprosto vyhovující."
Jana
04.02.2021 21:40
"Jedna z nejhorších herních židlí co jsem kdy měl, prvni rok fungovalo sice vse dobře ikdyž se človek cítil stísněne v ramenou, ale pak odešli nejdříve kolečka pak zacali šrouby projíždět skrze sedák a nakonec píst prakticky vypověděl službu, ani nezminuji rozpadající se molitan na područkách, rozhodně to není židle na dlouhodobé sezení 6-10h denně"

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za hodnocení. Sérii Formula doporučujeme pro uživatele s maximální výškou 180 cm. Pokud se doporučená výška překročí, jistě hrozí právě ztísněnost v ramenou. Proto v těchto případech doporučujeme vybrat si raději větší sérii, kde bude prostor pro ramena větší. DXRACER nabízí volbu kvalitních materiálu, které se nemůžou rovnat obyčejným herním křeslům, jak můžete vidět na tomto videu: https://www.youtube.com/watch?v=y1WpQkZ-Fe0&ab_channel=%D0%9C%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D1%8C%D0%9E%D0%9A%D0%BC%D0%B0%D0%B3%D0%B0%D0%B7%D0%B8%D0%BD%D0%BC%D0%B5%D0%B1%D0%B5%D0%BB%D0%B8 Pokud máte ale židli ještě v záruce, doporučuji vyplnit reklamační formulář, na základě kterého se Vám již ozve náš reklamační technik. Formulář naleznete zde: https://www.dx-racer.cz/reklamace?complain-type=1
Johny
03.02.2021 16:35
"Velmi pevná konstrukce, snadná montáž, příjemné posezení..."
Michal
03.02.2021 07:35
"Moj syn si vybral tuto stolicku na zaklade videa,je naozaj uzasna,pohodlna,flexibilna, tie opierky nemaju chybu.Dizajn velmi lakavy, posobi velmi pohodlne.Kvalita po vsetkych strankach. Oplati sa investovat"
Veronika
01.02.2021 08:44
"po pridaní tých conficce koliesok a lepším piestom je to extremne kvalitná stolička, tak tichá a plynulá že si to tak lahko nepredstavíte kým nezažijete"
dx
30.01.2021 09:16
"Je opravdu skvělá, látková, nevrže, pohodlná. Koupila jsem podle recenzí a nelituji. S obchodem také maximální spokojenost. "
Jarča
25.01.2021 08:00
"Židle je skvělá, mam ji už 14 dní a stále ji miluji, je skvělé že židle je látková a není z koženky je to daleko lepší protože se na židli nepotím a latka se mě nelepí na kůži. Polštářky jsou skvělé a jsou pohodlné záda mě nebolí ani po celém dnu sezení. E-shop komunikoval skvěle a zaslání bylo do druhého dne co byla židle skladem. Vřele doporučuji jak eshop tak i židli neměnil bych."
Matyáš Dymák
14.01.2021 10:08
"Pevná konštrukcia a pohodlné sedenie"
Peter
14.01.2021 09:52
"Výborná hrací židle. Byl to dárek pod stromek pro vnuka, 15.let Je s ní velmi spokojen."
Ládík.
08.01.2021 15:35
"Spokojenost. Židle je kvalitni a jeji montáž snadná. Doprava byla take naprosto v pořádku."
Fredy
06.01.2021 06:31
"veľmi dobrá stolička, pohodlná, konečne človeka nebolí chrbát aj po dlhšom sedení."
Eva Balcová
31.12.2020 17:07
"Židle se dobře skládala. Sedí se v ní pohodlně a dobře se nastavuje. Firma byla ochotná a dokonce mi zavolali a židli poslali dříve."
Drahomíra
31.12.2020 10:48
"židle byl vánoční dárek pro syna a ten je maximálně spokojen"
Petr
30.12.2020 23:06
"Dostal ji náš 13.letý syn a je z ní nadšený. Sám si ji i složil a měl to za chvilku. Židle je opravdu pohodlná. "
Zuzka
29.12.2020 12:51
"židle z jiné dimenze !!! dokonalá !!!"
Radek
29.12.2020 05:57
"Výborná židle a maximální spokojenost s obchodem. Velmi rychlé doručení."
Patrik Jelínek
28.12.2020 12:05
"Pohodlná, kvalitní. Nastavitelná výška i opěrátko. "
Viki
28.12.2020 11:19
"Náš syn je nadšený, židle splnila očekávání na200% ."
Stará
28.12.2020 06:59
"Židle je kvalitní a syn je velmi spokojen. Ráda bych vyzdvihla i nadstandardní zákaznický servis. Před Vánoci byla vyprodaná kolečka s červenými i černými doplňky, tak jsem objednala modrá. Z eshopu mi volala paní, že mi našla na kamenné prodejně jak červená, tak černá a zda bych je nechtěla místo těch modrých. V předvánočním stresu a náporu objednávek mě to velmi potěšilo! Až budu řešit druhou židli pro mladšího syna a nebo i pro sebe do pracovny, nakoupím opět zde. "
Veronika
27.12.2020 18:39
"Výborná stabilní a pohodlná židle"
Pavel
26.12.2020 20:01
"Chtěl jsem na ní sedět, už před pěti lety, když jí doporučoval MenT, Gogo, Pedro. Je vzácně potažena látkou, ne jako většina herních a i kancelářských židlí."
Radek Kostelník
21.12.2020 09:15
"veškerá spokojenost se židlí a rychlým doručením"
Martina Kohoutová
15.12.2020 17:46
"Můj syn taky spokojen."
Tatiana
12.12.2020 12:55
"Pohodlné, tužší, pěkně zpracované, možnost nastavení výšky od 40 cm velkou výhodou zejména pokud je židle určena pro člověka (dítě) menšího vzrůstu, naopak křeslo není vhodné pro vysoké vzhledem k výšce opěrky - nutno vybrat jiný typ, mechanika funguje dobře, máme krátce, zatím spokojenost"
Petra
12.12.2020 09:19
"Tohle je už moje druhá DxRacer židle. Jsem nadmíru spokojený"
Kukuczka
23.11.2020 13:26
"super"
.
20.11.2020 12:17
"Židle je super, dokonce se na ní dá houpat :D ! Reklamace poškozeného dílu proběhla obratem!!! Mohu jen doporučit!"
Petr
05.11.2020 09:42
"Naprosto v pohodě židle."
Carry
25.10.2020 20:52
"Zidly mám doma od 16.9. A můžu říct že se na ni sedí moc super. Je hodně pohodlná, a ideální na dlouhé sezení u pc. Ano je sice trochu dražší ale o peníze nejde, jde o investici pro vaše záda k pohodlnému sezení. "
Marek Prudký
14.10.2020 11:41
"Velmi pohodlná židle, vysoká spokojenost, problém byl pouze s dopravou (společnost Fofr) jinak vše naprosto v pořádku, doporučuji."
Tadeáš
04.05.2020 09:31
"Treba si zvykať na vankúšiky. Bál som sa trošku, či nebude rovná sedavá časť trochu úzka. Zmestím sa a na tie bočné krídelká si budem musieť ešte zvyknúť. Stolička sa zdá byť trochu tvrdá, ale po dvoch dňoch používania sa mi zdá byť ok. Po presadnutí na ženinu stoličku (pracovnú) sa mi zase tá ženina (moja povôdná) zdala byť dosť mäkká. Stolička vyzerá, že by mohla niečo vydržať. Farebne super, látka vyzerá tiež veľmi dobre. Môj prvotný dojem je super."
Juraj
03.05.2020 22:09
"Židle je naprosto skvělá. Pevná, nic nevrže ani se "neviklá". Dobře se v ní sedí, rovná záda."
Michal Schaffer
03.05.2020 10:47
"Syn spokojen, vše super funguje. Pevná, funkční a pěkná židle."
Pasekova
25.04.2020 16:25
"Som veľmi spokojný s dodaním ako aj kvalitou stoličky (pevnosť, jednoduchá montáž a ovládanie)."
Jan
28.02.2020 09:18
"Sice trosku drazsi, ale rozhodne se investice vyplati. Je robustni, zadne ausove zbozi to neni. Velmi pohodlna. "
vondry974
19.02.2020 06:12
"Spokojnosť s výrobkom"
bladerunner
29.01.2020 14:23
"Kvalitní židle s možností polohování opěradla. Udělala radost."
Jakub
13.01.2020 09:28
"Židli sem koupila příteli už dlouho si takovou židli přál ,zatím je nad míru spokojený :)"
Terez
12.01.2020 18:33
"Židli si moc přál náš syn a měla obrovský úspěch. Jsme velmi spokojeni."
Hanča
11.01.2020 11:10
"Stoličku som kupovala pre syna. Doručenie tovaru bolo v spokojnosti. Keďže syn na nej sedí celé hodiny a stále si vychvaľuje, stolička spĺňa naše očakávania. Odporúčam."
Katarína
10.01.2020 11:36
"super"
Štefan
07.01.2020 16:13
"Super židle , je pohodlná snadno sestavitelná."
Jarka
01.01.2020 12:30
"Skvělá židle, podobnou máme již léta bez problémů."
David
30.12.2019 19:02
"Pěkná a zdá se kvalitní."
Jirka
27.12.2019 21:47
"Komunikace a doručení na jedničku, samotná židle na podtrženou! "
Sandra
12.12.2019 11:47
"Stolička je výborná, kvalitná, pekná. Objednávka a doprava prebehli úplne v poriadku. Sme spokojní."
Eva
21.10.2019 08:38
"Židle je výborná, jen pro člověka, který není zvyklý vyžaduje bederní opěrka trochu zvyku (čím déle ji mám, tím méně mi to příjde). Jinak se nedá říct nic negativního a sedí se na ni výborně. Trochu limitující mi připadá maximální výška, která je celkem nízko. Pro obvyklé sedění je to pro cca 175 cm člověka v pořádku, ale není tam skoro žádná rezerva. "
Martin
29.09.2019 07:25
"Dal jsem na doporučení známého a udělal jsem dobře."
Luboš
11.09.2019 06:20
"Skvělá židle, postavení bylo v pohodě. Velmi dobrá na sezení a každý, kdo si do ní sedl, aby odzkoušel, co jsem si koupil, tak potvrdil, že na ničem lepším neseděl. "
Bohouš
01.08.2019 18:12
"Skvělý, neboli po ní záda a příjemné se v ní sedí. "
Pepa
29.07.2019 14:54
"Stolička prišla veľmi dobre zabalená. Je pohodlná a príjemná na sedenie. Núti ma sedieť rovno, konečne sa na stoličke aj po dlhšej dobe nehrbím :)"
Radovan
29.07.2019 09:41
"Velice pohodlná židle, cena - výkon stoprocentně splňuje. Lehká montáž do 30 min, zvládne bez problému i jeden člověk. Doporučuji."
Honza
26.07.2019 12:55
"Rozhodně hodnotím 10/10 Za cca dva týdny užívání sem zatím nenašla nic negativního. "
Katka
25.07.2019 20:05
"Výborná židle. Splňuje vše, co je nutné při sezení u počítače."
Tomáš
05.06.2019 13:17
"Skvělá židle!!"
Svišť
03.05.2019 11:05
"židle je super, splňuje vše, co potřebujeme."
Lenka
27.04.2019 09:26
"Židle je pěkná. Cítím se dobře, když v něm sedím. Nebylo tak těžké stavět. Sedím v ní teď, když píšu tuto recenzi, a mohu říci, že je to pohodlné."
merk
26.04.2019 09:16
"DXRACER, vsechno ostatní bude jen kompromis. Materialy skvele, pohodlí také, doručení a rychlost dodaní 2 dny. "
Miloš
17.04.2019 08:25
""
Matej
16.04.2019 11:50
"židle DXRACER OH/FL01/NR PC látková DXRACER OH/FL01/NR PC látková Perfekní židle.Jsem velmi spokojen."
Beda
29.03.2019 11:38
"Velmi prijemna stolicka na sedenie ci lezanie, opierky pod krize a hlavu su vyborna vec, po kazdej stranke kvalitna stolicka. Jednoducha montaz. Originalne kolieska som vymenil za kolieska DXRACER BLADE červené a su paradne, stolicka jazdi po plavajucej podlahe lahucko a maximalne potichu, az som tomu nemohol uverit. Sto bodov za tento produkt! :) P.S. Ma to jednu nevyhodu - je tak pohodlna, ze na nej rada sedi aj priatelka, niekedy je tym padom obsadena, asi budeme potrebovat este jednu :D"
Matúš
29.03.2019 07:03
"Zatial super. Látkové prevedenie velmi poholdné."
Erik
22.03.2019 08:25
"Dárek od přítelkyně. Používám denně CCA 10h jak na práci, tak občasné hraní her. Záda drží hezky rovně. Od té doby nemám problém se zády. Za mě maximální spokojenost. :)"
Tomáš H.
10.03.2019 08:54
"Spokojenost a rychlá doprava"
Milan P.
28.02.2019 20:27
"Super"
Michal
07.02.2019 22:17
""
Daniel Vejvoda
30.01.2019 15:24
"Nádherná a veľmi perfektná stolička "
Sebastián
25.01.2019 17:35
"Stolička má pohodlné sedenie aj po dlhšej dobe. Oceňujem možnosť polohovania operadla. Látkový poťah vyzerá kvalitne,tak isto aj všetky časti sú z kvalitného materiálu. Stolička nevŕzga, jazdí hladko a potichu, dodávané základné kolečká sú z tvrdej gumy. Opierky na ruky sú trocha krátke a žiaľ pri tejto cene majú len výškové nastavenie čo je škoda, lebo konkurenčné značky v nižšej triede už majú aj vytáčanie do strán. Bedrový a krčný vankúšik je z príjemného materiálu ale je potrebné si na ne zvyknúť a teraz už neviem sedieť bez nich. V bežnej sedacej polohe je hojdanie tuhé a nepomôže ani dať odpor struny na minimum. Hojdanie sa prejaví až pri väčšom sklone sedadla do zadu. Pozor na šírku sedáka, rovná časť má max. 38-39 cm a nie je vhodná pre širšie osoby, lebo bočné výstupky budú tlačiť do bokov. Hĺbka sedáka je v pohode cca 44 cm. Montáž je pomerne jednoduchá a ak nie je človek úplne ľavý, zvládne ju do cca 30 min. Pozor na bočné plastové krytky, plast sa nastrčí, a až potom sa pritiahne v strede šroubom. V návode to je nejasné. Šírka stoličky a to že sa nedajú otáčať opierky do strán sú asi jediné slabosti stoličky okrem ceny, inak ju doporučujem."
Roman
23.01.2019 12:21
"Syn nadšený, židle pohodlná, uvažuji o koupi i pro sebe."
Daniela Hnátová
15.01.2019 09:57
"Perfektní židle, sestavená za 20 minut, komfort, pohodlí, polohovatelnost, bez bolesti zad ze starý židle, kvalita. Můžu jen doporučit. Kdo chce kvalitu, ať si ji zaplatí, protože to za to stojí. "
Tomáš Š.
13.01.2019 19:29
"za velké peníze dostanete velkou kvalitu"
Vladimír B.
13.01.2019 15:16
"Židle je pohodlná, používám denně 4-8 hodin. Naprostá spokojenost.. záda si hoví :)"
Balt
13.01.2019 11:50
"Používám již měsíc každý den. Je úžasně pohodlná, není co vytknout."
TeryHora
12.01.2019 18:48
"po skoro měsíci používání si na tuhle lásku (doslova lásku) nemůžu stěžovat, pohodlně se v ní sedí a dokonce mi vyřešila i problémy s páteří Mohu vřele doporučit "
Johnny
12.01.2019 03:15
"co sa tyka eshopu 10/10 dobra komunikacia rychle dodanie nie je co vytknut. A stolicka super naplnila ocakavanie ale nechapem preco sa neda dat do vacsej vysky pri vyssich stoloch problem 9/10"
Mario Hulina
12.01.2019 02:39
"super zboží, židle velmi pohodlná, synátoři od vánoc moc spokojení. Rychlé dodání. Komunikace s e-shopem bez problémů. "
Hana
11.01.2019 06:04
"Byl to vánoční dárek pro syna. Je s ní maximálně spokojený. Říkal, že to je nejlepší dárek, jaký mohl dostat."
Vlasta
10.01.2019 08:53
"Vianočný dačrek synovi, zatiaľ veľká spokojnosť"
Martina
09.01.2019 09:28
"Sedí se na ní pohodlně. Zatím spokojenost."
Tomáš
07.01.2019 11:02
"Super dobrá cena super kvalita, chrbát vôbec neboli ani po 6 hodinách sedenia "
Adam
04.01.2019 11:18
"Židle pěkná, pohodlná a nutí člověka do správného sedu. Nevyhovuje polštářek na krk, ale to je asi spíš osobní problém. Tak ho nevyužíváme. Jinak vše funguje, jak má, v tuto chvíli opravdová spokojenost. "
Eliza
01.01.2019 19:16
"Zatím veliká spokojenost. Opravdu nutí sedět rovně. Vyhovuje jak zádová, tak i krční opěrka. Zde asi záleží na výšce postavy. A po shlédnutí videa jsem si židli bez problémů a v krátkém čase sestavila sama. Problém byl pouze s váhou zásilky, pro jednoho člověka doprava pouze s rudlem. Můj obdiv ke slečně z dopravní společnosti "
Zdenka
01.01.2019 17:31
"stolička kupovaná pre vnuka k Vianociam zatiaľ spokojnosť"
Monika
26.12.2018 14:35
"Syn dostal k Vánocům a je to nejspokojenější puberťák na světě. Vše funguje jak má"
Eva
25.12.2018 18:30
"Vánoční dárek, moc se líbila a sedí se v ní parádně, až v ní jsem si uvědomila, jak špatně ve své židli sedím. A super jsou i gumová kolečka, moc je k ní doporučuji. Uvidíme, jestli nadšení vydrží."
ZdenaSy
25.12.2018 07:23
"Maximálna spokojnosť:)"
Marián
24.12.2018 16:04
"Milujem to "
Annik
23.12.2018 18:51
"Perfektní, jediná připomínka k "T" tvaru opěrek na ruce ty mi nevyhovují, navíc by snesly měkké čalounění."
Josef
19.12.2018 11:03
"Super"
Jenik
15.12.2018 19:56
"Židle je perfektni, absolutní sokojenost, doufám, že mi dlouho vydrží "
Jirka
15.12.2018 08:45
"super židle i na domácí pařby u PC i na studium nebo čtení zpráv"
Nada
07.12.2018 10:33
"Veľká spokojnosť, stolička naozaj pohodlná a nadšenie syna na nezaplatenie :)"
Ema
02.12.2018 15:25
"Po měsíci používání žádné výhrady"
Rien
10.11.2018 10:26
"Se zidli jsem spokojeny. Sel jsem na jistotu pote, co se mi u stejneho modelu zacala po 5 letech drolit umela kuze. Zidle je pohodlna a proto jsem ji kupoval. Doufam, ze latka vydrzi :)"
Bubacek
27.10.2018 17:31
"Židle je skvělá, byl to dárek k 10.narozeninám syna a udělala obrovskou radost. Je opravdu kvalitní a vypadá úžasně. Proto maximálně doporučuji. Chci i pochválit komunikaci s personálem obchodu a Dekuji za jejich rady. Za nás obrovská spokojenost."
Vendula Smékalová
26.10.2018 06:35
"S židlí i obchodem jsem nesmírně spokojený. + rychlé doručení"
Michal Obr
17.10.2018 08:21
"Darček - maximálna spokojnosť rýchla dodávka Ďakujem "
Daniela
01.10.2018 08:30
"Spokojenost."
daniel
28.09.2018 22:29
"Skvělá a velmi pohodlná židle,precizní zpracování,kvalitní materiály. Jediná záporná drobnost že židle sedí na pístu mírně zešikma. Výdrž se uvidí časem."
Rožnovják Michal
27.09.2018 15:03
"Se židlí jsem zatím velice spokojen. Je velice pohodlná a krásně se v ní sedí. Látka vypadá velice kvalitně a doufám že i vydrží. Kolečka také nikde nedrhnou a pohodlně se otáčí. Jediná nevýhoda je že funkce koupání je dost "tuhá" ale to je jen malý nedostatek. Za mně mohu jen doporučit."
J.Zeleny
16.09.2018 13:27
"Jediná vada na kráse, volba opěrek tvaru "T" chytají mi rukávy a dráty sluchátek. Jinak židle číslo jedna. super."
Vojta C.
30.08.2018 06:08
"Super"
Katka
15.07.2018 20:07
"Nákup této židle jen chválíme. Všechny části zad podpírá skvěle. Jediné co bych vytkla (ale to je hlavně můj názor, protože jsem houpací typ a někomu to naopak může vyhovovat), klade vyšší odpor při záklonu. Zároveň si také moc cením rychlosti dodání a splnění mých speciálních požadavků k produktu :)"
Terka
10.05.2018 02:36
"Syn z ní téměř odmítá vstát, nevím tedy, jestli jsem z tohoto pohledu koupila dobře, ale syn je nadšen pohodlností sezení a ležení, příjemnou látkou. Chtěl sice koženkovou, tu jsem nedovolila, člověk se na tom potí a časem koženka praská, kdyz pominu, že by ji mohly rozdrápat naši kocouři. Slečna na prodejně v Ostravě byla úžasně ochotná, jí patří náš dík!"
JV
30.04.2018 10:49
"Židle naprosto perfektní, jednoduché sestavení, spousta možností nastavení. Nedá se ani zdaleka srovnat s jakoukoliv židlí, které jsem doposud měl."
Slavíček Ondřej
11.04.2018 15:48
"DXRACER OH/FD01/NR jsme kupovali ve víře vyřešení, anebo alespoň zlepšení, sezení, respektive snížení bolesti(vosti) zad. Změna oproti původním obyčejnějším židlím z Ikei za patnáct stovek se však, minimálně prozatím (po 14 dnech každodenního sezení), žel nekoná. DXRACER OH/FD01/NR považuji kvalitou za průměrné. Polštářek používám pouze zákrční, spodní polštářek sezení spíše znepříjemňuje. Co mohu pochválit, je sestavitelnost. Jinak po necelých 14 dnech používání zatím nemohu více hodnotit, bylo by dobré posílat dotaz na spokojenost po alespoň půl roce od koupě. Shrnu-li, tak s těmito židlemi nebudete ani zklamaní, ani nadšení. Dávám tak 60 %."
Martin Böhm, NETIO.CZ
07.04.2018 22:55
""
Dcrg
30.03.2018 08:53
"Židli si přál syn od Ježíška, nic jiného nechtěl. Je maximálně spokojený, nakazil i sestřenice, takže bratr bude pravděpodobně kupovat dvě... Pochvala patří i děvčatům z kamenného obchodu v Ostravě. Děkuji a přeji mnoho spokojených zákazníků. Renáta"
Renáta
15.01.2018 10:05
"Po roce každodenního používání stále hodnotím tuto židli velice kladně.Nikde žádné vůle,potah jako nový,nikde nic nevrže ani se netrhá.Vřele doporučuji!!Super židlička."
liborbiker
14.01.2018 17:39
"Po roce používání samá chvála,super pohodlná židle,i při intezivním používání vypadá stále jako nová,na potahu,který je velmi příjemný žádné známky opotřebení,nikde žádné vůle ani skřípání.Vřele doporučuji!!!"
liborbiker
25.11.2017 12:00
"Velmi pohodlná židle"
Ladislav
10.11.2017 17:00
""
Gg
23.10.2017 22:50
"Pohodlne sezení "
Filip
20.10.2017 10:27
"jsme spokojeni, dobře se sedí, drží .. na prodejně v Ostravě velice příjemná paní a poskytnuté informace o židlích apod. super"
sandra
09.08.2017 08:48
"Věnujte pozornost manuálu. Součástka, která spojuje dolní část židle s kolečkama s celou vrchní částí, na které se sedí, může být smontovaná dvěma způsoby. Je tam drobná šipka, která ukazuje, kam tuto součástku namontovat. Já ji namontoval blbě a židle pak pro mě byla celkem nepohodlná a nestabilní. Jakmile jsem na to přišel a dal to do pořádku, židle pro mě od té doby byla daleko pohodlnější. Jediné dva zápory: područníky jsou tvrdé, bolí z nich lokty. Řeším polštářkem na gumě. Druhý zápor je sedací místo na židli, kde je jemná prohlubeň mezi polstrováním. Židle by byla daleko lepší, kdyby polstrování nebylo rozděleno na dvě části a kde by nevznikla tato prohlubeň, která je přesně na místě, kde většina lidí zaparkuje zadek. Btw, bederní a krční polštáře jsou celkem tvrdé. Pokud chcete zjemnit, doporučuju rozepnout a vyndat trochu té cupaniny, případně nahradit klasickým polšťářovým materiálem, který je měkčí."
asdf
24.06.2017 09:48
"Krásná pohodlná židle k PC. Jednoduchá montáž...."
Jan
10.06.2017 09:17
"Židle výborná, syn nadšený"
Hana
05.06.2017 07:59
"Pěkná, pohodlná. Nedá se vůbec srovnávat s židlemi za 1 tis., je to prostě vyšší třída! Spokojenost."
VCh
25.01.2017 07:42
"Krásná a pohodlná židle"
Šmolcnopová Olga
08.01.2017 07:49
"Dárek k Vánocům,tudíž jen zběžně zkontrolováno,zatím nesmontováno.První dojem z komponentů dobrý,potah a design židle nádherný.Dále se uvidí po kompletaci a delším používání."
liborbiker
15.12.2016 14:35
Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je kříž kompletně z plastu nebo jestli je vnitřek z kovu a plast je jen jako kryt.
Jiří 17.09.2017 21:53:42
Dobrý den, u této židličky se jedná o plast. S pozdravem Radka Hrstková, záákaznický servis
Radka z administrácie 18.09.2017 07:42:23
Amazing YouTube movies posted at this website, I am going to subscribe for daily updates, as I dont want to fail to take this series. fdefgdedgdcfkegf
Smithc259 21.09.2017 11:23:13
Hallo Thank you, we are looking forward to your interest. Radka Hrstkova, custome servis
Radka z administrácie 25.09.2017 13:31:05
Dobrý večer, rád bych se zeptal, zda bederní a krční polštáře jsou již v ceně nebo si je musím později dokoupit. Předem děkuji za odpověď.
Jiří Randa 23.10.2017 18:26:53
Dobrý den, ano bederní a krční polštářek jsou součást každého DX a jsou v ceně židličky. S pozdravem Radka Hrstková, zákaznický servis
Radka z administrácie 24.10.2017 09:47:38
Dobrý den, chtěl bych se zeptat na šířku sedáku, je tam uveden rozměr 37-54 cm, co si mám podtím představit? 37 cm se mi zdá dost málo. děkuji Jílek
Jiří Jílek 15.07.2018 16:01:31
Dobrý den, 37cm je šířka středu sedáku 54cm je šířka celková i s bočními výstupy (bočnice).
Kancelarskezidle.com 16.07.2018 10:16:06
Dobrý den, potřebuji se zeptat, jestli by byl velký problém s mojí výškou, když měřím bez mála 190 cm a židle je doporučena do výšky 180 cm. Předem děkuji.
Tomáš Falta 20.01.2019 15:38:20
Dobrý den, rozhodně bych nedoporučila, nebude Vám výška a umístění hlavové opěrky, pak tedy celá ergonomie. S pozdravem Radka Hrstková, zákaznický servis
Radka z administrácie 22.01.2019 14:15:25
Dobrý den, jak velký přijde balík a kolik bude vážit?
Radim Kopp 09.05.2019 15:47:19
Dobrý den, balík je o rozměrech 86x69x35 a váha 30kg. Děkuji a přeji hezký den zákaznický servis
Kancelarskezidle.com 31.05.2019 12:27:43
Dobry den, chtel bych se zeptat na vysku podrucek, v parametrech je 119cmy minimum, prposim o overeni vysky (stul nemam ani 100cm) dekuji.
Michal 16.05.2020 13:31:26
Dobrý den, v nejnižším sedu jsou područky ve výškovém rozmezí 56-65 cm, v nejvyšším sedu 65-74 cm.
Kristýna z administrácie 27.05.2020 07:41:29
Chci se zeptat jdou zakoupit jiné barvy?
Filip 17.07.2020 20:21:19
Dobrý den, ano, zakoupit jiné barvy lze, zde v odkazu naleznete všechny barevné kombinace série Formula. https://www.kancelarskezidle.com/hledej?term=oh%2Ff
Kristýna z administrácie 22.07.2020 09:55:50
Dobrý den. Chtěl jsem se zeptat na možnost nastavení umístění bederního polštářku. Je tedy možné ho nějak nastavit? Za odpověď předem děkuji.
Jaromír Chrobok 23.08.2020 14:45:24
Dobrý den, ano bederní polštářek lze nastavit pomoci kšíru.
Kristýna z administrácie 24.08.2020 10:51:17
Dobrý den, chci se zeptat jaká je max nosnost této židle? někde je psáno 130kg někde 100kg
Martin 27.08.2020 19:37:26
Dobrý den, maximalní nosnost této židle je 130kg.
Kristýna z administrácie 28.08.2020 12:48:06
Dobrý den. Měl bych ještě jeden dotaz a to jaká je výška područek od země v minimální nastavené výšce židle a minimální nastavené výšce područek. A jaká je nastavitelnost výšky područek. Za odpověď předem děkuji.
Jaromír Chrobok 28.09.2020 14:46:57
Dobrý den, výška v nejnižším bodě je cca 64,5 cm. Rozmezí zdvihu područek je 27-35 cm.
Kristýna z administrácie 02.10.2020 12:31:40
Dobrý den, má židle sklápěcí opěradlo? Podle páčky na boku by měla mít. Děkuji.
Petr Holek 03.10.2020 19:53:34
Dobrý den, ano, židle má sklápěcí opěradlo, které se ovládá pomocí páčky na boku.
Kristýna z administrácie 07.10.2020 12:42:44
Dobrý den, je tato židle dostupná i v jiných barvách? na webu jsem nenašla..
Marcela 27.10.2020 15:03:39
Dobrý den, židle FD01 jsou v těchto variantách: https://www.kancelarskezidle.com/hledej?term=fd01
Kristýna z administrácie 30.10.2020 11:09:58
Dobrý den, prosím o informaci zda je židle v jiné barvě? Děkuji
Jana Tvrdá 31.10.2020 07:29:06
Dobrý den, zde jsou všechny modely řady FD01 https://www.kancelarskezidle.com/hledej?term=oh%2Ffd01
Kristýna z administrácie 02.11.2020 09:51:02
Dobrý den, dá se prosím potah prát a jsou bederni a hlavove operky odnímatelné? Děkuji, Renata Majvaldová
Renata Majvaldová 04.11.2020 21:18:37
Dobrý den, potah židlí nelze sundat a tak ani prát. Polštářky odnímatelné jsou.
Kristýna z administrácie 05.11.2020 11:24:26
Syn měří 185cm. Štíhlá postava 16 let, prosím o doporučení pro jeho výšku herní židli. Děkuji Petra
PETRA 16.11.2020 10:34:22
Dobrý den, pokud má 16 let, předpokládám, že ještě poroste. Z toho důvodu bych doporučila raději sérii Racing, Drifting, nebo Valkyriu.
Kristýna z administrácie 18.11.2020 15:38:55
...DD, máte otevřeno?
Marie Chlebusová 24.11.2020 11:42:32
Dobrý deň, chcem sa informovať o dostupnosti výrobku. Ďakujem.
Ľuboš 30.11.2020 14:36:52
Dobrý den, momentálně jsou prodejny otevřeny pouze kvůli vyzvednutí objednávek. Otevřeno bude s největší pravděpodobností ve čtvrtek.
Kristýna z administrácie 30.11.2020 18:11:58
Dobrý deň. Viete mi napísať, kedy sa predpokladá dostupnosť Hernej stoličky DXRacer OH/FD01/NR látková? Ďakujem
Rastislav Vojtek 01.12.2020 07:28:59
Dobrý den, židle budou skladem na přelomu ledna a února 2021.
Kristýna z administrácie 06.12.2020 10:32:11
Dobrý den, dostupnost této židle bude v průběhu ledna až února 2021.
Kristýna z administrácie 06.12.2020 10:37:10
Dobrý den, je možnost dokoupit větší píst samostatně nebo to nelze? Děkuji za odpověď
Honza 24.12.2020 18:41:01
Dobrý den, vyšší píst si můžete samostatně koupit zde na našich druhých stránkách. Na sérii Formula bude pasovat tento: https://www.kancelarskezidle.com/nahradni-dily/pisty/univerzalni/2051-pist-zidlovy.php
Kristýna z administrácie 07.01.2021 15:47:56
Dobrý den, chci se zeptat, jaké mám vybrat kolečka? Děkuji
Petra 15.01.2021 14:06:07
Dobrý den, u židle jsou již v základu univerzální,tzn. můžou být použity na koberce i tvrdé podlahy. Dále jsou v nabídce kluzáky, díky kterým židle nebude po zemi jezdit. Kolečka Conffice jsou hezká, velká designová kolečka, která jezdí po podlaze, vypadají lépe, připomínají koelčka k inline bruslím.
Kristýna z administrácie 18.01.2021 15:35:30
Dobrý den, chtěl bych se zeptat kdy bude židle zase dostupná.
Vilém 08.03.2021 11:33:02
Dobrý den, židle jsou již nyní na předobjednávku s dostupností 31.5.2021.
Kristýna z administrácie 08.03.2021 15:11:08
Dobrý den, chtěla bych se zeptat, jestli je možné, aby mi s montáží pomohl nějaký Váš pracovník, nebo je montáž jednoduchá?
Helena 24.06.2021 09:00:28
Dobrý den, složení židle není nějak složité. K židli dostanete návod i veškeré nářadí. Službu, že by Vám dorazil nějaký náš pracovník a židli složil nemáme. Můžeme Vám židli složit u nás na skladě za příplatek 749kč a poslat židli složenou.
Bc. Emília z administrácie 24.06.2021 14:49:14
Dobrý den je skladem prodloužený píst pro tuto židly?popřípadě odkaz.. děkuji
jn 22.11.2021 20:10:52
Dobrý den, zde je odkaz na vyšší píst. Máme jej skladem. https://www.kancelarskezidle.com/nahradni-dily/pisty/univerzalni/1048798-pist-zidlovy-ii.php
Kristýna z administrácie 24.11.2021 10:27:44
Dobrý deň, mám túto stoličku už nejaký čas a rád by som vymenil koliečka (našiel som v ponuke) a opierky rúk (tie som nenašiel). Je to prosím možné? Vopred ďakujem.
Ivan 17.05.2023 20:54:36
Dobrý den, bohužel celé područky již nemáme dostupné, mohu Vám nabídnout podloketníky pouze: https://www.kancelarskezidle.com/1051143-podrucka-1d-na-dxracer-gumovy-vrch-bananek-uzky
vzorkovna z administrácie 18.05.2023 08:26:43
Dobrý den, potřeboval bych nový sedak na tuto zidli. Konec sedáku na boku je prodreny. Dá se prosím objednat? Děkuji J G
Jiří Gargosch 06.07.2023 19:18:59
Dobrý den, velmi děkujeme za Váš zájem, bohužel tento náhradní díl nemáme dostupný. Omlouváme se Vám za komplikace.
vzorkovna z administrácie 07.07.2023 10:49:03
Dobrý den, píšete, že je židle vhodná do 180 cm. Měřím 184cm, v čem mě bude omezovat, je to dobrý nápad nad ni přemýšlet? Díky Valta
Jakub 21.01.2024 00:00:18
Dobrý den, pro vaši výšku bych doporučila jiné série, například Gladiator, Master nebo od značky MRacer - Architect. Podle mého názoru Vám u FD01 bude krátký sedák i opěrák.
Martina z administrácie 22.01.2024 18:17:42
Dobrý den, dá do dokoupit samostatně bederní polštářek, případně za kolik? Loupe se nám. Děkuji, s pozdravem Jana Strejčovská
Jana Strejčovská 24.01.2024 11:44:17
Dobrý den, bohužel nemáme polštářky momentálně dostupné. Zkuste si prosím zakliknout hlídacího psa.
Martina z administrácie 24.01.2024 13:00:09
Názov súboru
Stiahnutie
Formula obrázkový návod
Formula návod CZ/ENG

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková   Vychádza z prvej hernej stoličky na s...

Skladom - viac ako 10 kusov
267,90 € 294,70 €
-9%
ZADARMO

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková   Vychádza z prvej hernej stoličky na ...

Skladom - 3 ks
267,90 € 294,70 €
-9%
ZADARMO

Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FH08/NE   Vychádza z prvej hernej stoličky na svete &...

Skladom - viac ako 10 kusov
239,40 € 300,40 €
-20%

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FML08/PW

zo série Formula je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov PC...

Skladom - 4 ks
276,00 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer FORMULA čierno-sivá, látkov..

Herná stolička FORMULA je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívate...

Skladom - viac ako 10 kusov
262,20 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NR

zo série Formula je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov PC...

Skladom - 3 ks
324,80 €