DXRACER - Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

hodnotilo 55 užívateľov Katalógové číslo: 1027867

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/N látková   Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku   Vychádza ...  Celý popis

294,70 €
267,90 €
Cena bez DPH: 223,25 €
Pri platbe vopred: 265,20 €
Skladom - viac ako 10 kusov
Dnes odosielame

Nosnosť:

130 kg

Zákonná zodpovednosť (záruka):

24 mesiacov
Konfigurátor židlík
Vyberte si z variant
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková gallery main image
Podobný produkt SKLADOM
Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková
267,90 €

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/N látkováHerná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na jedničku
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková
  Vychádza z prvej hernej stoličky na svete
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   Má vnútorný oceľový rám a je super odolná a stabilná
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   Skvelá ergonómia a jedinečný dizajn
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   Stavaná na dlhodobé sedenie
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   Herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   Viac variantov a farebných kombinácií


Najskôr bol človek a hra. Do tejto dimenzie potom vstúpil DXRaceroriginálna značka, ktorá spísala dejiny. Prvou hernou stoličkou na svete bol v roku 2006 práve model Formula, inšpirovaný sedadlami závodných áut. Celý modelový rad sa od neho odvíja až do súčasnej doby.

Herná stolička FORMULA OH/FD01/N je z ikonickej série Formula, ktorá prakticky definuje svet herných stoličiek. Je moderná, nadčasová a ergonomická, navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľov PC, počítačových hráčov, ale aj kancelárskych pracovníkov a manažérov. Vďaka silnému vnútornému oceľovému rámu je stabilná a pevná. Ponúka komfort, bezpečnosť, ergonómiu sedenia a bezkonkurenčný design obľúbený po celom svete.Herné stoličky DXRACER pochádzajú z oficiálnej distribúcie pre Slovenskú republiku a sú prispôsobené veľkostiam postáv európskych užívateľov. Predajca zaručuje originálny produkt s originálnymi dielmi, pochádzajúcimi priamo od výrobcu DXRACER. V prípade potreby zaisťujeme aj rýchle a jednoduché vyriešenie reklamácie.Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   látkové prevedenie, pocitovo príjemné a pohodlné
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   stavaná na dlhodobé sedenie
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   vnútorná oceľová konštrukcia, ktorú iné herné stoličky nemajú
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková   originálny design
Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková sklon operadlo do 150 stupňov pre používateľskú bezpečnosť

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková  menej odporúčaná pre osoby nad 180 cm

 


1
2
3
4
5
6
7
8
9
10

Kľúčové vlastnosti hernej stoličky Formula OH/FD01/N:

 • herný doplnok, bez ktorého sa žiadny hráč nezaobíde
 • určená na dlhodobé sedenie
 • vhodná pre typy postáv od 155 – 180 cm
 • silný vnútorný oceľový rám
 • sklopné operadlo pre oporu celého chrbta
 • pevný päťramenný plastový kríž s plastovými krytkami
 • mechanizmus TILT pre nastavenie sklonu operadla až do uhla 150 stupňov
 • možnosť hojdania v akejkoľvek polohe operadla
 • nastavenie tuhosti hojdania podľa hmotnosti užívateľa
 • kvalitný plynový piest dovážaný z Nemecka, spĺňajúci medzinárodné štandardy SGS
 • kolieska – polyuretánové, univerzálne, pre všetky podlahy
 • 1D výškovo nastaviteľné podrúčky s mäkkým povrchom
 • vankúšiky pod bedrá a pod hlavu
 • nosnosť 130 kg

U stoličky síce uvádzame nosnosť 130 kg, na ktorú je testovaná a takú záťaž zvládne, ale vzhľadom na jej dizajn a predovšetkým tvarovanie sedáku je vhodnejšie najmä pre užívateľov do 100 kg. Nad túto váhu už odporúčame väčšie modely, napr. Gladiator, Master alebo Tank.


 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková
"Presne, čo som očakávala,
pohodlná, pekná, kolieska na
parketách nie sú veľmi hlučné
(zvažovala som kúpu podložky pod
stoličku, nakoniec som to riskla bez
nej a neplánujem ju dokupovať),
ľahko sa skladala."
 
Kristína K.

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková
"Rychlá domluva a dodání, na židli se
sedí dobře a záda jsou v cajku :)
Za mne doporučuji"
 
Marek

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková
"židle splňuje moje požadavky, kvalita
zpracování je odpovídající, cena
adekvátní, design, pohodlnost
a ergonomie bezkonkurenční"
 
Ondřej N.
 

 


Hojdací mechanizmus TILT a sklon operadla


Hojdací mechanizmus u DXRacer Formula umožní hojdať sa na stoličke tak, že sa nakláňa celá stolička dozadu a späť.

Hojdanie
Ovláda sa veľmi ľahko, a to páčkou na pravej strane. Stačí ju iba vysunúť do boku a hojdanie sa tým aktivuje. Pokiaľ budete chcieť hojdanie ukončiť, vrátite sa do základnej polohy. Pravú páčku zasuniete späť a hojdanie sa zastaví. Režim hojdania je ideálny vo chvíli, keď si chcete oddýchnuť, uvoľniť sa a relaxovať.

Sklon operadla do 150 stupňov
Je možné ho nastaviť v rozmedzí od 90 – 150 stupňov pomocou páčky, ktorá je umiestnená na pravej strane v spodnej časti operadla. Ovláda sa zatiahnutím ako u sedadiel v aute. Sklon do 150 stupňov je štandardný sklon operadla. Niektoré herné stoličky môžu mať sklon aj 180 stupňov, ale tento v žiadnom prípade neodporúčame kvôli bezpečnosti, pretože hrozí, že by sa sediaci so stoličkou prevrátil dozadu.

Funkcia hojdania a náklonu operadla je priamo robená pre sedavé zmestnanie alebo akúkoľvek sedavú činnosť, kedy si vďaka nej môžete oddýchnuť a uľaviť chrbtovým svalom. Umožňuje zmenu polohy tela a tým zabraňuje stuhnutiu chrbtice a krku.


Nastavenie tuhosti hojdania
Keďže máme všetci nielen rôznu výšku, ale aj váhu, môžeme si nastaviť takzvanú „tuhosť hojdania“, teda silu zhojnutia. Ovláda sa otočnou skrutkou pod sedadlom. Ak sme ľahší, tuhosť si povolíme. Pokiaľ sme ťažšie, tuhosť si naopak utiahneme.

Nastavenie výšky stoličky
Rovnakou páčkou ako hojdanie ovládame aj nastavenie výšky stoličky, a to ľahkým tlakom nahor.


Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková


Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Mäkké nastaviteľné 1D podrúčky na podporu rúk


Na podporu rúk slúžia plastové čierne 1D podrúčky, ktoré sú výškovo nastaviteľné a majú mäkký povrch. Nastavujú sa pomocou tlačidla na vonkajšej strane podrúčiek, a to potiahnutím hore či dole. Výška podrúčiek od zeme je 57 – 64,5 cm.


Vankúšiky pod hlavu a bedrá


Snímateľné vankúšiky pre maximálne pohodlie, relaxáciu šije a ergonomickú podporu chrbtice. Sú z PU kože a ľahko sa čístí. Vankúšik pod bedrá sa dá rôzne výškovo nastaviť potiahnutím na popruhoch.

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková


Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Pevný päťramenný kríž a univerzálne kolieska


Konštrukcia stoličky stojí na päťramennom nylonovom kríži s plastovými krytkami. Kríž zaisťuje stabilitu celej stoličky a tiež jej pohyb pomocou piatich polyuretánových koliesok, ktoré sú pevné, tiché a bezpečné. Kolieska majú čap 11 mm a sú univerzálne, teda vhodné pre všetky typy podláh.  

Kolieska a piesty na výber
K univerzálnym kolieskam ponúkame alternatívu - designové kolieska Premium v ​​rôznom prevedení (jedná sa o dizajnové pogumované kolieska, tiché, bezpečné a tiež vhodné na všetky typy podláh).
K štandardnému piestu, ktorý je už v základe stoličky, ponúkame alternatívu stoličkový piest, ktorý zdvihne výšku sedenia o 5 – 7 cm.

Kolieska piesty si vyberiete po kliknutí na zelené tlačidlo "Vybrať variant a Kúpiť".DXRacer je prémiová voľba pre všetkých užívateľov PC


Stoličky DXRacer užívajú hráči na celom svete vrátane tých vrcholových. Sú zastúpené na turnajoch ako je LCK, UMG, MLG av Česku aj 4GAMES a Majstrovstvá Českej Republiky v Počítačových hrách a HITPOINT FINALs. V Česku spolupracujeme s hernou organizáciou eSuba. Stoličky DXRacer pomáhajú počítačovým hráčom k dosiahnutiu lepších výkonov a väčšiemu pôžitku z hry vďaka kvalitným materiálom, prémiovému spracovaniu a ergonómii sedenia.Formuli sme otestovali a odskúšali: TOP herná stolička pre gamerov


O Formule FD01/N vieme všetko z prvej ruky. Samozrejme sme si ju aj sami otestovali, pretože skúšanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Testovali sme ju nielen na predajniach, ale aj v našich kanceláriách pri práci. Je to bezkonkurenčný herný doplnok, perfektne sa v nej sedí, ľahko sa ovláda a skvele vyzerá.

Keďže je klasická séria Formula najmenšia z produkcie DXRacer, je vhodná skôr pre menšie a stredné postavy do 180 cm.

FD01/N má všetko, čo herná stolička potrebuje – výbavu, vzhľad aj čalúnenie. Poťah je z kvalitnej látky, ktorá je pevná, elastická a priedušná. Tiež veľmi populárna, pretože je príjemná nielen na sedenie, ale tiež uľahčuje možnosť pohodlne sa na stoličke uvelebiť.

FD01/N má množstvo skvelých funkcií a doplnkov. Jeden z najlepších nápadov sú vankúšiky pod bedrá a pod hlavu. Pekne podoprú chrbát a krk a dajú sa rôzne nastaviť podľa potreby. A pokiaľ by ste chceli zmenu alebo použiť len jeden z vankúšikov, bez problémov sa dajú odopnúť.

Samozrejme tu máme aj hojdací mechanizmus na príjemnú relaxáciu a odreagovanie sa, a záklon operadla. Operadlo sa dá sklopiť až do 150 stupňov a my musíme oceniť, že bolo pri výrobe myslené na bezpečnosť. Na rozdiel od
DXRaceru majú niektoré iné herné stoličky záklon až do 180 stupňov, kde už ľahko hrozí prevrátenie.

Suma sumárum, Formula FD01/N právom patrí medzi absolútnu špičku herných stoličiek, nielen vďaka svojej histórii, ale aj vďaka svojmu prevedeniu, dizajnu a výhodnej cene.Zhrnutie


Herná stolička Formula OH/FD01/N je nadčasová, ikonická stolička, ktorá spĺňa všetky požiadavky na vzhľad a funkčnosť. Má v sebe tú pravú dynamiku, energickosť a výbornú výbavu. Navyše, oproti ostatným herným stoličkám disponujú stoličky DXRacer vysoko kvalitnou oceľovou konštrukciou sedadla a operadla.


 

Balenie

Stolička váži 27 kg a je dodávaná v demonte krabici. Jej montáž nie je nijako zložitá. Podľa prehľadného návodu, ktorý je dodávaný v krabici, ju zvládnete zostaviť pohodlne sami.
 

Ako na montáž stoličky?

 1. Po vybalení zasunieme kolieska do ramien kríža (päť otvorov v spodnej časti jednotlivých ramien, ktoré sú určené pre kolieska).
 2. Do otvoru na piest vložíme piest, ktorý ešte predtým rozpohybujeme.
 3. Na spodok sedáku namontujeme mechaniku (sedadlo si položte obrátene, aby sa vám s ním dobre manipulovalo, najlepšie na nejakú podložku alebo stôl s vyvýšenou plochou).
 4. Na spodok sedáku namontujeme podrúčky.
 5. Do sedadla pripevníme operadlo.
 6. Sedák s operadlom a podrúčkami nasadíme na piest s krížom a kolieskami.
 7. Skontrolujeme, či sme všetky skrutky dostatočne utiahli.
 8. Hotovo, môžeme sedieť.

 Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Autorizovaný predajca

Sme autorizovaný predajca a výhradný dovozca značky DXRacer a značky Mercury. Kvalitu stoličiek sme teda schopní kontrolovať už pri výrobe. Garantujeme 100% profesionálny aj pozáručný servis vrátane reklamácií.

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Stoličky si testujeme sami

Testovanie stoličiek, ktoré predávame, je náš štandard. Skúšame vzorky vystavené v predajniach a na našich stoličkách sedíme aj v kanceláriách. Svoje produkty poznáme do poslednej skrutky. Dokážeme perfektne určiť, aká stolička sa pre koho hodí a poradíme vám, ako presne si vybrať. Stoličky si tiež sami fotíme a môžeme vám vďaka tomu odovzdať maximum informácií.

 

Herná stolička DXRacer OH/FD01/N látková

Garancia 100% servisu

100% servis zákazníkom pre nás nie sú len slová. Pri nákupe poskytujeme maximálny servis a pri akomkoľvek probléme urobíme všetko pre to, aby sme ho vyriešili k vašej spokojnosti. Naša výrazná konkurenčná výhoda spočíva aj v servise po záručnej lehote. Pokiaľ by problém nešiel vyriešiť, ponúkame výhodu v ponuke lepšie ceny stoličky oproti e-shopu.


 

Doručenie po Českej republike a po Slovensku. Tovar doručujeme aj do ostatných krajín EU, pre vyčíslenie ceny dopravy sa prosím obráťte s dotazom na obchod@kancelarskezidle.com. Mimo krajiny EÚ nedoručujeme.

Záruka
24 mesiacov
Výšková nastaviteľnosť
ano
Minimálna výška sedadla
44 cm
Maximálna výška sedadla
54 cm
Hmotnosť
25 kg
Područky
áno 1D - již v ceně, výška 57-64,5 cm
Minimálna výška
119 cm
Maximálna výška
129 cm
Šírka
64 cm
Hĺbka
44 cm
Kríž/kostra
plastový kříž
Mechanika
hojdacia
Maximálna nosnosť
130 kg - upresnenie nosnosti nájdete v - popise
Tovar je určený pre
k počítači, do kanceláře
Priemer čepu kolieska
11 mm
Šírka sedadla
37 cm
Materiál
látka
Minimálna odporúčaná výška osoby
155 cm
Maximálna odporúčaná výška osoby
180 cm
Oderuodolnosť
78000 cyklov
Farba
čierna
Využitie
kancelária, herné stoličky
Príslušenstvo
bez posuvu sedáku, podrúčky - nastaviteľné, s oporou hlavy
"velmi kvalitní zpracování a vzhled"
ATTOIT s.r.o.
08.04.2024 09:47
"Rychlé doručení , kvalitní zboží ."
ALFACOM CZECH s.r.o.
25.03.2024 11:16
"Pohodlná, nepotí se na ní zadek .. schválně jak dlouho vydrží"
Jan K.
08.03.2024 07:27
"Skvělá židle"
Yomio s.r.o.
08.01.2024 11:03
"Super herne kreslk za mna. Potunil som jo lepsimi kolieskami a nastavitelnymi opierkami ruk zo stareho kresla. Kupil by som opet. "
AS-SPOL, s.r.o.
27.12.2023 20:58
"Židle je skvělá, jen madla na ruce se trošičku kvedlají a nedrží přímo rovně, ale to je jen drobnost."
Jakub N.
25.10.2023 09:54
"Dárek pro manžela , mel velkou radost. Zidle vypadá moc pěkné a bytelne! Tak snad dlouho vydrží ☺️ "
Pavlína N.
14.09.2023 08:47
"Velké zklamání, sedák židle je velmi úzký a má zbytečně vysoké a široké boční vedení. Takže musíte mít kolena u sebe (u mužů nelze), nebo vás boční vedení neustále řeže do stehen. (vážím 75 kg). Područky mají malý zdvih, pokud dáte židli níže, nesrovnáte s výškou stolu. Navíc jsou úzké a profilované, takže vystouplé hrany řežou do ruky. Bederní polštářek je příliš velký, aby se vešel. Koupil jsem na základě recenzí do kanceláře, protože hodně sedím. Byla to chyba. Chce si to vyzkoušet. Pro mě nepoužitelné. "

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dovrý den, děkujeme za Vaši zpětnou vazbu. Série FD01 je opravdu jedna z těch menších sérií. Mrzí nás Vaše zkušenost. Od koupě máte 14 denní lhůtu pro vrácení zboží, bohužel tato doba již uplynula, jelikož židle byla zakoupena v květnu. Omlouváme se za komplikace a děkujeme za pochopení.
Michal H.
03.08.2023 15:06
"Doporučuji, je to pohodlná a velmi příjemná židle a docela dobře se udržuje"
Roman S.
18.06.2023 22:06
"Velmi pohodlná židle, složení proběhlo během 10 minut. "
Jakub M.
15.06.2023 20:16
"?"

Martina z administrace reaguje na hodnocení
Dobrý den, děkujeme za Vaše kladné hodnocení, v případě dotazů se na nás neváhejte obrátit.
Josef S.
09.06.2023 04:18
"Všechno ok. "
Lukáš V.
24.05.2023 02:31
Zobraziť všetky hodnotenia
""
heureka
17.05.2023 19:28
"This is a great chair. Before getting it I suffered several bouts of lower back pain requiring expensive physio and osteo visits. Since using this chair I feel supported and comfortable all day long. I use it for office work and work as an online coach and therapist. Easy to build and looks professional from remote side on Zoom etc."
Alastair R.
17.05.2023 09:53
"Asi nejlepší "levnější" herní židle. "
Jakub P.
08.05.2023 11:41
"Pohodlna stolicka"
Alena H.
04.05.2023 08:27
"velmi pohodlná, neskřípe, nevrže, kvalitní"
Jiří M.
28.04.2023 08:06
"Židle je velice pohodlná, anatomicky velmi dobře kopíruje páteř. "
Městy...
21.04.2023 06:55
""
heureka
18.04.2023 06:49
"Padne jak ulitá, velice pohodlná. Doporučuji. "
ČD tr...
21.03.2023 15:37
"židle splňuje moje požadavky, kvalita zpracování je odpovídající, cena adekvátní, design, pohodlnost a ergonomie bezkonkurenční"
Ondřej N.
03.03.2023 11:40
"Splňuje očekávání"
TRANS...
13.02.2023 07:53
"Presne, čo som očakávala, pohodlná, pekná, kolieska na parketách nie sú veľmi hlučné (zvažovala som kúpu podložky pod stoličku, nakoniec som to riskla bez nej a neplánujem ju dokupovať), ľahko sa skladala."
Kristína K.
16.01.2023 17:43
"Kvalitné a výborné kreslo pre malých ľudí, objednaval som pre Maminu. 😊"
JozefD
17.09.2022 10:16
"Super zidle"
Ota
31.01.2022 11:50
"Gamer nejsem, ale pracuju u počítače od nevidím do nevidím. Tahle židle je perfektní, nic mě z ní nebolí ani po několika dnech práce více než 10 hodin denně.... a to jsem po operaci páteře. Stačilo mi si polštářky naštelovat jinak a je to opravdu perfektní."
Martina
22.01.2022 21:21
"Super židle ."
Roman Kočí
03.01.2022 09:28
"U židle za 7000 Kč bych očekával lépe šednoucí díly - u opěrek na ruky krycí díly nesedí a působí velmi nekvalitním dojmem. Uvítal bych možnost židli polohovat výše od země - je opravdu velmi nízko, takže pokud máte vyšší stůl, je to problém. "
Miroslav Mráz
30.09.2021 06:54
"Kvalitná a pohodlná stolička. Možnosť polohovania veľmi oceňujem pri sedavom spôsobe zamestnania a aj syn pri učení a online jazykových lekciách (či hrách :) ). Kolieska sú tiché a neničia podlahu. Prídavné vankúše striedavo odoberáme a zakladáme - nedá sa dlhodobo sedieť s ich využitím. "
Silvia
15.09.2021 11:32
"Dobrý den, s židlí jsem moc spokojená, je perfektní! Intuitivní nastavování, polohování, látkový potah. Nevrže, používaná každodenně. Díky!"
Zuzka
31.08.2021 09:32
"I když mám 60 let, velmi pohodlné křeslo, nebolí zadek ani záda ani u dlouhého sezení, super měnit polohy. Skladalo se dobře, dokoupeny pogumovaná kolečka na tvrdou podlahu. Jen škoda, že tento model nemá područky 3D. Mám 160 cm, 70 kg a vyhovuje, bederní polštárek nemusím používat.
"
heureka
28.08.2021 08:51
"Odporúčam každému so sedavym zamestnaním. "
Ondrej
12.08.2021 08:09
"Židle jako taková je fajn, překvapila mě ovšem kvalita zpracování, u takové značky a za takovou cenu bych čekal, že bude vše perfektně sedět. První kus jsem byl nucen vrátit kvůli křivému opěradlu a druhý má výrazně křivé prošívání na sedáku i opěradle a jako bonus při opření hezky vrzne. Nicméně židli jsem si nechal, vady byly tentokrát pouze kosmetické a celý proces vrácení jsem znovu absolvovat nechtěl. Tohle u prémiové značky trošku zamrzí. "

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, děkujeme za hodnocení židle DXRACER. Mrzí nás, že jste byl součástí této komplikace. Pravděpodobně šlo o vadný kus již z výroby. Bohužel při takovém počtu odchozích objednávek nejsme schopní všechny kontrolovat a proto je kontrolujeme pouze namátkově. Pokud byste se přece jen rozhodl pro reklamace, zde je formulář. https://www.dx-racer.cz/reklamace?complain-type=1
Jakub
23.06.2021 10:16
"Pohodlná..."
07
26.05.2021 15:28
"Vysněná židle pro 15 letou dceru, která ráda tráví čas u počítače....
"
heureka
17.05.2021 15:09
"Kvalita za rozumnou cenu"
Walter
25.03.2021 04:58
"Rychlá domluva a dodání, na židli se sedí dobře a záda jsou v cajku :) Za mne doporučuji"
Marek
23.03.2021 09:24
"Pohodlné posezení i poležení Jednoduché ovládání funkcí pohybu
"
heureka
08.03.2021 07:05
"Za ty peníze bych čekal že bude židle kvalitnější, židle začala po 2 týdnech rupat při zhoupnutí. To se ale potom vyřešilo (poslal jsem jim židli a opravili mi to). Po 7 měsících v opěradle na záda začala vrzat na dvou místech, když jsem požádal o reklamaci, tak mi jí zamítly. Někdy rupne i v podsedáku. Jako menší mínus beru taky vyklání sedáku a opěradel na ruce. (židli mám už 8 měsíců)"

Kristýna z administrace reaguje na hodnocení:
Dobrý den, židle DXRACER jsou velice kvalitní židle s dobře zvolenými materiály. Pokud Vám židle vrže a komponenty se viklají, doporučujeme šroubky po čase pravidelně dotahovat. Židle užíváním může trošku povolit.
Pavel
31.01.2021 13:07
"Rýchle dodanie, stolička je perfektná. Látkový poťah nič nenahradí"
kubec
25.11.2020 08:19
"Velmi pohodlna stolicka, kupoval som na zaklade mnohych odporucani a recenzii. Boli pravdive. Dorucenie zdarma tiez potesi."
Matus
16.09.2020 08:50
"Židle super, neviem si ju vynachváliť. Problém s dopravcom (DPD) - najskor 2 tyždne mlžil a pak následne domietol doručiť, že to je pre neho veľká zachádzka. (WTF, pre prepravcu zacházka???) Problém bravúrne vyriešil manažér obchodu a osobne mi židli doviezol. Obchod možem len doporučiť."
dusan
15.05.2020 09:29
"Perfektny produkt hodny kazdeho eura. Setri mi chrbat je to neporovnatelne so shitmi a napodobeninami. Dakujem :)"
Lukas
05.05.2020 08:57
""
Pavel P.
19.09.2019 09:35
"Rychlá domluva + dodání !!"
Kočí Roman
07.02.2019 09:23
"Stoličky sú pevné, rýchlo sa dajú zložiť. Doporučujem do kancelárskych priestorov, aj po dlhom sedení na tejto stoličke ma nebolí chrbát. Chválim doplnky k stoličke (vankúšik pod hlavu a bedrový vankúšik) pomáhajú byť v správnej polohe na sedenie. "
Martin SK PP
21.01.2019 10:22
"proste DXRacer ktorý nemá konkurenciu :) "
niiK
16.01.2019 16:35
"Pekna kvalitni a pohodlna zidle. Super pristup od tohoto obchodu. "
vte
03.01.2019 09:48
"Vynikajuca, pohodlna a komfortna stolicka. Vahal som, ci ju zobrat kedze som ju nikdy neskusil ale uz inu nechcem. "
Jaroslav
25.12.2018 19:48
"Židle splnila mé očekávání. Pohodlná, polohovatelná, skvělý je polštářek za hlavou, nemám žádné negativní připomínky, samá plus, vše OK."
Iva
26.10.2018 07:57
"Zidla je vcelku komfortna, polohovatelna, drzi zada vo vyrovnanej polohe... jedine male negativum je, ze operka na ruce, se da polohovat jenom hore-dolu, ne do stran - ale to treba asi jit do jineho (drazsiho) modelu. za ty prachy je to super zidla"
Tomas
13.09.2018 09:21
"Stolička je veľmi pohodlná a za prijateľnú cenu."
Marek
10.07.2018 03:21
"Vše bylo super ."
Kočí Roman
01.06.2018 09:00
"Jen mne rozladil fakt, že koupený delší píst nebyl označen a tak koukáte v krabici na dva písty, které nejsou k rozeznání a odhadujete, který je ten delší..."
hráč
08.03.2018 09:08
"Zidle je skvela, stejne tak komunikace s e-shopem. Vse bylo rychle, pohodlne, dle domluvy a pri domluvy byli pracovnici velmi vstricni. Dekuji!"
Vojta
28.05.2016 17:24
Dobrý den, měřím 192cm, je tato židle vhodná i pro mě? V popisku píšete, že maximální výška člověka by měla být 180cm. Pakliže pro mě není, prosím o doporučení, která z židlí ve srovnatelné kvalitě by být mohla. Děkuji.
Jakub Egermaier 08.08.2020 18:01:19
Dobrý den, táto židle by byla pro Vás skutečně malá a nesedělo by se Vám v ni dobře. Proto bych Vám doporučila spíše tyhle dvě série. https://www.kancelarskezidle.com/hledej?term=OH%2FK https://www.kancelarskezidle.com/zidle/skladem/kancelarske-zidle/1036499-kancelarska-zidle-dxracer-oh-is132-n-latkova.php
Kristýna z administrácie 10.08.2020 08:49:13
Dobrý den, chci se zeptat, zda je normální zvuk pružiny při manipulaci s páčkou, která slouží pro položení vrchní části židle do polohy ležení. Zvuk začal asi po 2 dnech co mám židli a nejsem si jistý jestli je to ok nebo mám vadný kus. Děkuji za odpověď!
Filip skra 03.09.2020 20:13:58
Dobrý den, při nastavení polohy opěráku je třeba první zvednout páčku aniž byste s e opírali o opěrák. Až poté se opřít, někteří zákazníci se opírají ještě před/během zvedání páčky a poté to dělá nežádoucí zvuky. Pokud nastavujete polohu správně, pak bude chyba v židli. Prosím o vyplnění krátkého reklamačního formuláře, který zabere jen chvilku. Najdete ho zde: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php nebo zde: https://www.dx-racer.cz/reklamace
Kristýna z administrácie 08.09.2020 09:51:06
Dobrý den, křeslo je super. Ovšem.. pozoruji drobný rozdíl v uchycení opěradla - levý kloub opěradla (levé rameno osoby, co sedí na křesle) je mírně odsazen dozadu oproti pravému kloubu, který nese mechanismus na zaklápění opěradla. Výsledek, nejvíce poznatelný v záklonu, je v podstatě levá strana položená níž (kloub odsazen dopředu), pravá strana víš (kloub odsazen dozadu). Nedokážu přesně změřit rozdíl, ale cítím, že se svažuji na jednu stranu. Opticky to jde vidět ve vzpřímené poloze relativně k prošívání na podsedáku. Máte při výrobě nějakou toleranci, nebo to má být rovně jako když střelí a jedná se tedy o vadu? Děkuji
Marek 12.09.2020 16:41:35
Dobrý den, jde o závadu. Prosíme o vyplnění krátkého reklamačního formuláře, který Vám zabere jen chvilku. Po vyplnění formulář spadne kolegovi z reklamací do databáze a již sám se Vám ozve a daný problém s Vámi vyřeší, popř. vysvětlí, jak se bude dále postupovat. Formulář naleznete zde: https://www.kancelarskezidle.com/reklamace.php Děkujeme za vyplnění.
Kristýna z administrácie 15.09.2020 08:06:14
Dobrý den, mám toto křeslo a potřebuji nový píst. Jaký mám zvolit? Děkuji za odpověď.
Martin 28.02.2021 14:32:02
Dobrý den, doporučuji tento píst křeslový: https://www.kancelarskezidle.com/nahradni-dily/pisty/univerzalni/902-pist-kreslovy.php
Kristýna z administrácie 01.03.2021 13:19:38
Dobrý deň, meriam 180cm, a tak by ma zaujímalo či bude vhodná aj pre mňa pretože v popise uvádzate maximálnu výšku osoby 180cm. Ďakujem.
Oliver 23.11.2021 17:26:39
Dobrý den, židli ze série Formula nabízíme max. do 180 cm s nosností do 100 kg.
Kristýna z administrácie 24.11.2021 10:28:33
Dobrý deň, je táto stolička vhodná aj pre ľudí vysokých cca 160cm? Píše sa iba o maximálnej výške. Ďakujem za odpoveď.
Sandra Sztruhár 17.05.2022 17:38:31
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Ano, bude vhodná pro osobu 160 cm. Případně menší série: https://www.kancelarskezidle.com/zidle/herni-zidle/dxracer/1048282-herni-zidle-dxracer-ok132-n.php
Martina z administrácie 18.05.2022 16:20:12
Dobrý den, chtěl bych se zeptat zda součástí balení jsou i opěrné polštáře?
Michal 23.11.2022 12:06:06
Dobrý den, děkujeme za Váš dotaz. Polštáře jsouo součástí balení.
Martina z administrácie 23.11.2022 13:11:43
Názov súboru
Stiahnutie
Formula obrázkový návod
Formula návod CZ/ENG

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NG látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NG látková   Testovali sme "na vlastnej koži" a p...

Skladom - viac ako 5 kusov
267,90 € 294,70 €
-9%
ZADARMO

Herná stolička DXRacer OH/FD01/NR látková

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FD01/NR látková   Testovali sme "na vlastnej koži" a p...

Skladom - viac ako 10 kusov
267,90 € 294,70 €
-9%
ZADARMO

Herná stolička DXRacer OH/FH08/NE

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FH08/NE   Testovali sme "na vlastnej koži" a prešla na...

Skladom - viac ako 10 kusov
239,40 € 300,40 €
-20%

Herná stolička DXRacer FORMULA OH/FML08/PW

zo série Formula je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov PC...

Skladom - viac ako 5 kusov
270,30 € 276,00 €
-2%
ZADARMO

Herná stolička DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NR

zo série Formula je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov PC...

Skladom - viac ako 10 kusov
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer FORMULA XL OH/FMP08/NW

zo série Formula je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov PC...

Skladom - viac ako 10 kusov
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer DRIFTING čierna

Herná stolička zo série Drifting je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných ...

Skladom - viac ako 10 kusov
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer DRIFTING čierno-biela

Herná stolička zo série Drifting je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných ...

Skladom - viac ako 10 kusov
324,80 €
ZADARMO

herná stolička DXRacer DRIFTING čierno-červená

Herná stolička zo série Drifting je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných ...

Skladom - viac ako 10 kusov
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer DRIFTING ružová, látková

Herná stolička zo série DRIFTING je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných ...

Skladom - viac ako 10 kusov
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer CRAFT CRA001/G

Herná stoličky DXRacer CRAFT CRA001/G CRA001/G zo série CRAFT je ergonomická stolička navrhnutá p...

Skladom - 4 ks
319,10 € 401,20 €
-20%
ZADARMO

Herná stolička DXRacer P132/N

zo série Player je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívateľov PC,...

Skladom - 1 ks
262,20 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer FORMULA čierno-sivá, látkov..

Herná stolička FORMULA je moderná ergonomická stolička navrhnutá podľa požiadaviek náročných užívate...

05.07.2024
262,20 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer DRIFTING čierna, látková

Herná stolička DRIFTING je moderná ergonomická stolička navrhnutá pre požiadavky náročných užívateľo...

05.07.2024
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer DRIFTING šedo-černá, látkov..

Herná stolička DXRacer DRIFTING sivo-čierna, látková Herná stolička zo série Drifting je moderná ...

05.07.2024
324,80 €
ZADARMO

Herná stolička DXRacer CRAFT THINKER biely

Herná stolička DXRacer CRAFT THINKER biely Herná stolička zo série CRAFT je hravá ergonomická st...

23.08.2024
405,30 €
ZADARMO