Darčekový poukaz na 115 €

Katalógové číslo : kz1000855

O produkte:

Nechce sa Vám vymýšľať čo kúpiť za darček, alebo vyberáte pre niekoho stoličku, ako darček napríklad k narodeninám, sviatku atď.? Využite túto ponuku! Na Vašu adresu zašleme poukaz vo vybranej hodnote, s uvedeným menom osoby pre ktorú bude poukaz určený.  Celý popis

Upozorňujeme, že pokud nevyčerpáte celkovou hodnotu poukazu, zbývající částku není možno navrátit zpět. Děkujeme za pochopení.

Dostupnosť:

Predaj skončil

Nechce sa Vám vymýšľať čo kúpiť za darček, alebo vyberáte pre niekoho stoličku, ako darček napríklad k narodeninám, sviatku atď.?

Využite túto ponuku! Na Vašu adresu zašleme poukaz vo vybranej hodnote, s uvedeným menom osoby pre ktorú bude poukaz určený. Pre poukaz samozrejme platí doručenie za 0 €.

V ponuke sú poukazy aj v iných hodnotách.

Dobrý den, je možné zaslat poukaz emailem k vytištění? Děkuji,Milan Weber
Milan Weber 04.01.2022 17:41:57
Dobrý den, ano, pokud máte tento požadavek, uveďte jej prosím do poznámky u objednávky.
Kristýna z administrácie 12.01.2022 15:39:25

Chcete darovať tovar Darčekový poukaz na 115 €, ale nestihli ste ho objednať včas, alebo má dlhšie dostupnosť? Darujte teda darčekový certifikát, tovar potom doručíme na dodaciu adresu obdarovaného. Upravte si vzhľad certifikátu podľa príležitosti, ku ktorej je darček určený, a pripíšte naň odkaz pre obdarovaného. Na ďalšej stránke môžete certifikát vytlačiť a darovať.

Vyberte pozadie:
Vyberte obrázok:
Prispôsobte si poukaz
Náhľad poukazu
gift background
Darčekový poukaz na 115 €
V porovnávači máte    produktZobraziť
Zmazať všetko
Načítám zboží...
HORE
zoom image